BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 7 miesiąc temu #34146 przez Batmanik
ja z igorkiem szybko zaczelam wychodzic2 dni po wyjsciu ze szpitala i byla deszczowa pogoga...a tez tak mialam jedna karmilam z drugiej cieklo i to przez wkladke ale juz to sie unormowalo...a maly zasypia przy cycu ale jak go dam do lozeczka to po chwili jest placz bo mnie nie ma :( sposob z pieluszka zadko pomaga :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #34215 przez Mika
Jak sobie radzisz ze spaniem Maluszka Batmanik?
Mój Jasio od kilku dni też nie chce spać sam. Jak uśnie w ciągu dnia to przy cycusiu a potem jak próbuję go odłożyć do łóżeczka to jest ryk. I wszystko od nowa...
Jak uśnie to wśród hałasu tam gdzie dużo ludzi najlepiej.
To chyba przez te badania straszne okulistyczne. Żal mi go było bo płakał strasznie i spał przy mnie cały czas. I się przyzwyczaił.
Jutro idziemy się umówić na szczepienia.
Pogoda jest straszna, jak byłam z Jasiem na spacerze to mnie przewiało i mam teraz straszny katar i bolą mnie zatoki. Byłam dziś u lekarza i dostałam leki bezpieczne dla Maluszka ale boję się żeby nie zachorował. Mam nadzieję, że nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #34260 przez Katarzynka
Hej
Byliśmy wczoraj na badaniach u okulisty jest wszystko dobrze :) teraz za rok na kontrole

Na szczepienie w czwortek na 11 i się dalej zastanawiam nad pnełmokami???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #34273 przez raczek10
Hej .
TE nasze maluszki to tylko z mamami by spały
Ja jak JASIA kłade do łóżeczka to go głaskam po twarzy aż zaśnie narazie się udaje go uspać .
JA szczepie INFANRIXEM IPV + HIB .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34362 przez Mika
Mój Jasio dziś jak na razie wyjątkowo spokojny. Śpi sobie w leżaczku mój Aniołek.
Byliśmy u lekarza znów dziś, w tydzień Jasio przybrał 200gram, żarłoczek mały.
Już waży 3850 :)
My też zdecydowaliśmy się na skojarzoną szczepionkę tylko bierzemy 6w1 tą z WZWB żeby nie kłuć Jasia 2 razy. Czytałam że nie ma znaczenia czy 5 czy 6w1, one są podobne i ile ludzi tyle opinii. Do tego zdecydowaliśmy się na pneumokoki, trochę mnie postraszyli, bo jestem przeciwniczką dodatkowych szczepionek, ale ja długo walczyłam u siebie z paciorkowcami przed ciążą więc mam uraz. Na rotawirusy się nie zdecydowaliśmy.
No ale lekarka twierdzi że Jasio ciągle jeszcze lekko żółty więc czekamy jeszcze tydzień. Musimy zrobić badanie moczu więc jutro łapać do takiego specjalnego woreczka :)

Co do przeziębienia to pediatra poleciła mi lekarstwa homeopatyczne, które nie zaszkodzą Maleństwu i zaraz sobie zaaplikuję :)

Pozdrawiam wszystkie mamy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34366 przez Batmanik
Mika ciezko jest bo na rekach spi a daje do lozeczka to placze czasami oszukam go i przykladam pieluszke do buzki...teraz lezy spokojnie w lozeczku ale zas na brzuszku bo on tak uwielbia ale za dlugo tak lezec nie pozwalam mu...ale jakis sposob musze znalezc na mojego malego cwaniaka bo jak teraz kombinuje to co bedzie pozniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34450 przez iwo23_1990
Witam:)
Dziś byliśmy z Olivierkiem na badaniu słuchu i bioderek, wszystko jest w porządku z czego okropnie sie ciesze:) za dwa miesiace jeszcze raz takie kontrolne badanie badanie bioderek... na szczepienie jeszcze nie jestesmy umowieni bo u nas przychodzi do domu takie powiadomienie... ale mamy jeszcze z 3 tygodnie czasu....
Dziś pogoda była w miarę ładna więc poszliśmy na spacerek...
Malutki dzisiaj okropnie niespokojnie śpi i napręża sie jest mi go tak szkoda okropnie bo nie wiem jak już mu moge pomóc...:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34754 przez raczek10
Cześc dziewczynki . Dziś Jaś dał w nocy do wiwatu :ohmy: Czasem jak ssie pierś to jak połyka to słychać jak mu w brzuszku się przelewa i zaczyna sie ryk .nie da mi sie nakarmić wygina sie puszcza pierś i ponownie sie na nią żuca .
a mu często cycusia daje prawie na każde zawołanie .
Już nie wiem co robić jak go karmić czasem schodzi godzinkę zanim opróżni pierś .
CZY to ta hol...a kolka :ohmy:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34755 przez Katarzynka
Hej
Jak Kinia tak robi to ja jej ściągne i daje z butelki i wtedy juz je ładnie i wszystko do końca :)
nie wiem od czego to zależy ze z butelki je ładnie a przy cycu sie krziwi :angry: Ale ja sposób na Kinuśie znalazłam żeby mi jadła ładnie :blink:

Dziś Kinia przespała od 22 do 6.30 rano :lol: Na 11 idziemy na szczepienie ciekawe jak je Kinguś zniesie mam nadzieje że będzie dzielna jak przy badaniu oczek :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34768 przez roxana
Cześć Dziewczynki

Mój Tymuś za to butelki nie ruszy, choćby nie wiadomo co było w środku. dla niego tylko pierś istnieje. wypróbowałam juz różne smoczki do butelek i jeszcze najlepiej reaguje na lovi ale generalnie nie toleruje.
Czasem w niego wmuszam bo zależy mi żeby wypił trochę herbatki koperkowej.

Kolka wygląda tak, że dziecko krzyczy, brzuszek twardy, wygina ciałko na wszystkie strony. Pomagają ciepłe pokłady i suszarka - i dzwięk i ciepłe powietrze na brzuszku.

Ale u mnie dieta odpowiednia i nie ma kolek.:)

My też jutro wybieramy się na wizytę do pediatry.
Wczoraj domowymi sposobami ważyliśmy Tymcia i waży już około 4,700. Rośnie maleństwo:)
a i w nocy szczególnie na początku dłużej śpi po jak wstawał o 3 na jedzenie to teraz przesunęło się na 4 30. a potem to już śpi do 7, 8.
:)

Tyle radości z takim małym człowiekiem:)

Pozdrawiam Was Mamusie i Dzidziusie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34839 przez Katarzynka
Nasza mała Kinia rośnie wazy juz 3900 i ma 59 cm. Na szczepieniu była bardzo dzielna plakała tylko chwilke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34849 przez Mika
Chyba też zacznę odciągać, mój Jasio też zawsze koło 4 rano tak ma, że marudzi i bawi się cycem, wypluwa i nie chce jeść.
Katarzynko ile mleka zjada Kingusia z butelki? nie wiem ile musiałabym odciągnąć.
I kiedy najlepiej ściągać? wieczorem? rano?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34855 przez Katarzynka
Czasem nawet 150 ale tak 120-130

Ja ściągam jak Kinga zje, a drugi cyc jeszcze pełny. Bo jak nie ściągne to mleczko leci.
Bez różnicy kiedy bedziesz sciagac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34879 przez Mika
Na raz tyle odciągasz czy na raty?
Bo na raz to ja chyba tyle nie mam., będę musiała na raty w ciągu dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34891 przez raczek10
.Cześć to juz wszystko jasne . Jasiek jest ciągle głodny . JA jak sciągne 60 i mu dadzo jak mnie niema to już dobrze . ON mi 2 cycusie owali na raz i czasem dalej krzyczy :( .Katarzynko to mnie twoja Kinia zaskoczyła 120 na takie dziecko to sporo .Jasiek jak się urodził to kilo więcej ważył . TO on może nie dojada i sie zlości jak je .nie wiem ile waży ale chyba nie mało bo ciuszki 62 to na styk :laugh: Musze sprawdzic ile on na raz z butelki zje /

Roxsana to twój TYMUS to roooośnie :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl