BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 6 miesiąc temu #36161 przez Batmanik
ja na wage nie odwazylam sie jeszcze wejsc :) ale spodnie ktore kupilam po porodzie sa juz za duze to chyba idzie w dobrym kierunku :laugh:
my nie mielismy kontroli bioderek a jak byla srodowiskowa to nic nie mowila o bioderkach ale bylam ostatnio prywatnie u lekarza to mowil ze maly nie ma dysplazji...no ale za tydz na szczepienie to zobaczymy co powiedza mi w osrodku :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36189 przez iwo23_1990
Cześc dziewczyny my na bioderkach juz bylismy jak maly mial 3 tygodnie i za dwa miesiace znowu do kontroli... wszystko bylo w porzadku i sluch tez byl super:)

Mam dziś doła :( Musze małemu odciągac pokarm i dokarmiac mlekiem modyfikowanym...
Wczoraj pierwszy raz odciaglam mu mleko do butelki bo sie z cyca nie najadal a dzis jak odciagalam i pozniej chcialam przystwaic go do piersi to zaczal sie wyrywac i krzyczec, w ogóle nie chciał chwycic a jak już chwycil to sie wsciekał... Dałam mu odciagniete z butelki to zjadl ale mial malo i niestety musze go dokarmiac:( czuje sie z tym okropnie ze moje malenstwo nie chce piersi ciagnac woli butelke :( wszystkie karmicie piersia?? bede mu odciagac pokarm tak dlugo jak tylko bedzie sie dalo ale to nie to samo co jak by ciagnal cyca :( no trudno musze sobie z tym poradzic... ale biedaczek sie meczyl w nocy spac nie chcial chcial caly czas siedziec przy cycu caly czas byl glodny a dzis jak polozylam go po kapaniu tak na razie sp caly czas... zobacze moze zacznie lepiej sypiac jak brzuszek bedzie mial pelny...

Powodzenia życze w karmieniu piersia wszystkim mama ktore karmia...
Miłego wieczoru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36196 przez roxana
Iwo nie martw się - najważniejsze jest zdrowie maleństwa, a nie ma nic cudwniejszego niż dzidzuś śpiący jak aniołek, ale musi mieć pełny brzuszek.:)

JA najbardziej się cieszę, że po porodzie noga wróciła do mojego rozmiaru - jestem fanką butów a pod koniec ciąży musiałam nosić o rozmiar większe. Choć jeansy też uwielbiam, ale spoko dziś zaczęłam robić brzuszki więc mam nadzieję pod koniec listopada wrócić do formy sprzed ciąży.

my na kontrolę bioderem mieliśmy się wybrać w 6 tygodniu, idziemy jutro a potem w 3 miesiącu.
to podobno standartowe badania, ale zobaczymy jutro. Bo mojego synka jeszcze nie badał ortopeda bo jak rodziłam to akurat nie było go w szpitalu.

a co do karmienia to ja mam odwrotny problem, bardzo bym chciała żeby mój synuś pi herbatkę koperkową ale to jest problem bo on smoczków nie toleruje. Dziś udało mi się w niego wmusić 40 ml. Czekam do momentu aż jest naprawdę głodny i wtedy zamiast piersi podaję koper. :)

ale długo nie udaje się o oszukać. zmieniłam mu smoczek na taki dla 3 miesięcznego dziecka żeby podobnie leciał napój jak z piersi:) trochę lepiej ale generalnie sprytny jest maluszek:)

pozdrawiam Was Kochane i powodzenia w naszych codziennych zmaganiach - dużo snu i samych radosnych buziek MAluchów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36223 przez raczek10
CZeśc . IVO mój JAŚ dokładnie tak samo sie zachowywał przy piersi łapał i puszczał i sie wyginał w karzdą stronę .
U nas już to przeszło a też miałam chwile zwątpienia i już miałam zamiar przejść na butle ale kryzys minoł a trwał jakiś tydzień i też ściągałam do butelki a teraz znowu jesteśmy na cycusiu :)
Więc głowa do góry dasz radę :)

nocka u nas w miare . A o wadze nie wspomne :P robie zapasy na zimę jak niedżwidż :P

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36266 przez Batmanik
Witam!!moj cos tez sie rozleniwil to mu wlasnie odciaglam zobacze jak zje z butli...
a nocka nawet ladnie minela pospal od 12-do 5 rano...
a rosnie w oczach juz musialam pare ciuszkow pochowac.
a tez wasze malenstwa lubia spac na brzuszku moj tak uwielbia spac tyle ze nie lubi byc przykryty bo od razu sie budzi wiec przechytrzylam go na spiworek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36336 przez Katarzynka
To maja Kinia jest najlepsza ona od zaleznie od humoru albo chce cyce albo butelke :)
Dzis chce koniecznie butelke ale ja się dziś nie poddaje i jest cyca :D
Ale butla juz ściagnięta czeka, bo widza że Mała się nie najada, chodz mleko w cycy jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36923 przez Batmanik
Witam!!!
co taka cisza nastala na forum :unsure:
wczoraj bylam z niuńkiem u lekarza bo mial uczulenie a wyszlam z lekami na brzusio i kroplami do oczu bo mu zaczelo ropiec :( bo ma przytkane kanaliki łzowe :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37058 przez raczek10
HEJ . Jakaś bezsenność mnie złapała i szwendam sie po forum ;)
Mnie chorubsko wzieło , ale już ok.
Przespałam dziś czły dzień,a mój JASIEK to byl taki grzeczny ,jak nigdy dotąd :lol:
ostatniej nocy to tylko 1 raz wstał na cycusia az sie zdziwiłam :cheer:
Co tam u was piszcie :)
ŚMIGAM SPAĆ ,MOŻE JUŻ USNE :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37245 przez raczek10
Witam.

Czas tak szybko leci mamy już dziś znowu pierwszy listopada.
Jeszcze trochę a rok się skończy :ohmy: dzieci nam szybko rosną :)

Dziewczyny gdzie się podziewacie??? :dry:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37247 przez bombel779
raczek10 napisał:

Dziewczyny gdzie się podziewacie??? :dry:

Cały dzień chyba spacerują.. Ja też siedzę,szwędam się po forum,mąż w pracy więc się nudzę,..a tutaj cały dzień nikogo nie ma :huh:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37249 przez raczek10
MY niedawno wróciliśmy do domu ,bo też jeżdziliśmy odwiedzać groby ,i tak tu zajżałam a tu ciiiicho :(
ale może się nie długo odezwą :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37276 przez Batmanik
ja tez codziennie tu zagladam i cisza :unsure:
a moj Igorek pokazuje chumorki swoje ostatnio ja jestem cały czas na etapie poznawania mojego dziecka :) caly czas zaskakuje mnie bo caly czas ma jakies nowe upodobania :) łobuz mały a chyba bedzie bokserem-zaciska piastki i wywija nimi w powietrzu ostatnio,,boksowal" sie z dziadkiem tak sie mały cieszyl :laugh:
a podczytuje mamusie listopadowe az milo wspomniec sobie jak to my oczekiwalysmy na nasze malenstwa :) tak to niedawno bylo a mi sie wydaje jakby to bylo wieki temu :)
a jak tam wasze malenstwa :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37278 przez raczek10
CZEŚĆ BATMANIKU .
MÓJ JAS TEŻ JUŻ FAJNY . OJ ROSNĄ NAM CHŁOPAKI :laugh:

JASIEK ŚMIEJE SIĘ W GŁOS I W NOCY JUŻ LEPIEJ ,WCZORAJ JAK BYLIŚMY U BABCI TO CHODZIŁ OD CIOCI DO CIOCI NA RĄCZKACH :)
JA TAK TERAZ CZYTAM MAMUSIE WRZEŚNIOWE OD POCZĄTKU ILE NAS TU SIE UJAWNIŁO BO COŚ TERAZ CISZA NA FORUM , DZIEWCZYNY ZAJMUJĄ SIĘ MALUCHAMI :lol:

A JAK TAM SIE SPRAWY MAJĄ Z CYCUSIAMI KARMICIE PIERSIĄ NADAL ... BO JA TAK :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37284 przez Batmanik
ja nadal karmie choc czasami mam dosc z tym karmieniem na zadanie bo nigdy nie wiadomo kiedy urwis zglodnieje chociaz w miare ma uregulowane karmienie bo w dzien tak co 2-3 godz je a w nocy co 4godz a jakby dostal butle to wiadomo ze zjadl porcje i spokoj a z cycusia nie wiadomo ile polecialo...ale coz wazniejsze jest zdrowie Igorka i zeby mial co najlepsze a poki moge to karmie szczegolnie ze jeszcze w ciazy robilam wszystko zeby karmic bo ani mama ani siostra nie mialy pokarmu :( i myslalam ze ja tez nie bede mogla ale udalo sie chociaz pamietam pierwsza noc w szpitalu doslownie cala noc z dzieckiem przy cycku spedzilam a on denerwowal sie bo mu ciagle malo bylo dopiero rano przyszla pielegniarka i go dokarmila ale az mnie serce bolalo ze co ze mnie za matka ze nawet dziecka nie moge nakarmic :( az sie poplakalam(cala ja :laugh: )
a Wasze urwisy tez tak malo spia??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37301 przez Katarzynka
Hejn u nas w niedziele był chrzest Kinia była grzeczna jak Aniołek :) Wieczorem zaczeła mi piszczeć i nie wiedziałm czemu, Az w końcu położyłam ja na łóżku iprzestała po całym dniu zmieniania rąk chcial,a zwyczajnie poleżeć :D

Byliśmy wczoraj na grobach i zapolilismy we zmicze

A cyca Kinia je cały czas, czasem je zbutelk mleko ściągnięte :)

Mamusie a jaką temperature maja wasze skarby ???

A nasza Kinia śpi cała noc tak od 9 do 5 najczęściej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl