BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 4 miesiąc temu #52704 przez Batmanik
Witam!!!
masakra jak to przeczytalalm ja tam mojemu gotuje sama zupki dzis mu pierwszy raz zrobilam na wolowince...
raczek to tak jak ja musze przejsc na rygorystyczna diete ale jak mi to wyjdzie jak moj codziennie kupuje ciasteczka i jak tu sie oprzec pokusie :dry:
wage tez musze kupic ale chyba sie zalamie jak na nia stane :(
a co do spania to moglabym spac i spac pomimo ze w nocy tatus wstaje do igorka...
mam dziwne pytanie czy wasze urwisy maja wloski na jajeczkach???bo moj ma taki jasny meszek???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52830 przez raczek10
Hej .

Po tym artykule to aż sie nie dobrze robi wrrr...

Nasz Jas nie ma meszku na jajuszkach ale nie martw się Batmaniku taka uroda Igorka :)
Ja w nocy poszłam spać dopiero o 5 rano aż boje się myśleć co bedzie dzisiaj . Znowu pójde spać o 22 i wstane o 12 i po spaniu będzie ehh :( Dziś w pogotowiu będzie gorące mleko ,może pomoże wrazie czego :laugh:

JA z ciasteczek też zrezygnowalam na rzecz wafelków ryżowych i jak mam ssanie to musze coś chrupnąc :P nie wiem czy wytrzymam dlugo ale proszę o doping :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53085 przez Batmanik
Witam!!
Raczek bedziemy razem sie dopingowac bo ja tez musze sie wziasc za siebie bo masakra nie raz az mi sie miedzy ludzi nie chce mi sie wychodzic...oby sie udalo kiedys w 2 mies schudlam nie do poznania i do czasu ciazy ciagle chudlam a teraz wszystko na odwrot;( musze tylko wage kupic i zabieram sie do roboty...
moje dziecko jest okropne przez te pare dni nic sie nie da zrobic bo sam nie zostanie jest strasznie marudny :(
ja sie tym przerazilam bo jak pytam to zadne dziecko tak nie ma a nie dostaje np kurczakow bo slyszalam o tym ze od kurczakow moga sie rozne rzeczy dziac np 18mies dziewczynka miala gruczoly piersiowe powiekszone...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53150 przez raczek10
BATMANIKU TO KUPUJ WAGE I DO DZIEŁA . JA TO MUSZE 20 KG ZRZUCIĆ A CO NAJFAJNIEJSZE ,ŻE W CIĄŻY Z JASIEM TYLKO 12KG MI PRZYBYŁO A RESZTA TO PO ZUZI ZOSTAŁA :( JA 11 LAT TEMU PO 2 CIĄŻY TO W 2 MIESIĄCE WRÓCIŁAM DO WAGI Z PRZED CIĄŻY I WAŻYŁAM 59 KG I 168 CM WZROSTU A TERAZ TO 85 NA LICZNIKU :( WIĘC TAK BYM CHCIAŁA DO 65 CHOCIAŻ :dry: . CO MNIE JESZCZE DZIWI TO ,ŻE NIE MAM ROZSTĘPÓW I MOŻE JAK COŚ ZGUBIE TO TA SKÓRA BĘDZIE WRACAĆ DO NORMY ,TYLKO NIE WOLNO SZYBKO CHUDNĄĆ BO POTEM FLAK ZOSTAJE :ohmy:

TRZYMAM KCIUKI I ZERO SŁODYCZY I CZIPSÓW ,ORZESZKÓW I NAPOII ;)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53196 przez Batmanik
ja przed ciaza wazylam 60 pare kg dokladnie nie wiem ale w 11 tyg wazylam 68kg i w ciazy przybralam 22kg!!!!masakra jak slon a po porodzie zaraz jak sie w szpitalu wazylam to bylo na liczniku 83kg a teraz to nie wiem i az sie boje stanac ale coz jak mus to mus bo jak patrze na zdjecia sprzed ciazy to masakra :(
heh ciekawe jak nam pojdzie ale jak to mowia we dwojke razniej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53205 przez raczek10
CZEŚĆ . TO nie tylko my dwie na forum wyglądamy jak SŁONIE :silly: I JAKBY TAK WĄTEK ZE SŁONIAMI OTWORZYĆ TO TROCHĘ BY SIĘ NA ZBIERAŁO :laugh: :laugh:

ALE TAK NA POWAŻNIE POCZĄTKI SĄ TRUDNE :angry: TAK JAK Z RZUCANIEM PALENIA .

BATMANIKU PALIŁAŚ KIEDYŚ , BO JA TAK , ALE JUŻ 4 LATA NIE PALĘ I NAWET MI DYM PRZESZKADZA Z PAPIEROSA .
JA SAMA SIEDZE W DOMU Z DZIEĆMI ,MÓJ POJECHAŁ ZA ZAROBKIEM I JUŻ MI NUDNO :huh: JUTRO WYBIERAM SIĘ NA ZAKUPY I NIE WIEM JAK TO ZROBIE ,ŻEBY MINĄC STOISKO ZE SŁODYCZAMI :ohmy:

DO MNIE DZISIAJ @ ZAWITAŁA ALE MOŻE TO I DOBRZE ,BO JUZ MYŚLAŁAM ,ŻE ZNOWU NAROZRABIALIŚMY :laugh:

WIĘC JUZ SPOKOJNIEJSZA JESTEM .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53268 przez Batmanik
heh to wiele mamy wspolnego bo do mnie dzis tez zawitala@ :)
moj dopiero jedzie na wiosne i wraca na zime...
nie ja nigdy nie palilam...
ja kiedys sama od siebie zaczelam chudnac bez cwiczen i jakos mi sie udalo i jadlam wszystko a teraz nie wiem jak bedzie tyle ze wczesniej tyle slodyczy nie wcinalam a teraz jestem za slodkim ze cho cho...
jutro smigam po wage ale bede miala dola a dzis ostatni dzien ze slodyczami a od jutra wafelki ryzowe sucharki i jogurty:)
milej nocki!!!!
pozdrawiamy!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53439 przez Marysia27
Hej :) odebrałam kompa z naprawy (znów) i w końcu mogę się odezwać :D mnie @ nawiedziła w dzień chrztu Bartka- ale dla odmiany nic nie poczułam, a zawsze było to w cholerę bolesne... oby tak już zostało!!! piszecie o wadze, ja na szczęście w 2 mce po porodzie (jak dla mnie) wyglądałam rewelacyjnie, zostały mi 2 kg nadmiaru, bo przed ciążą ważyłam 61 a teraz 63 ale jak na mój wzrost jest dla mnie ok, i co lepsze czuję się teraz we własnej skórze lepiej niż przed Bartuniem. 2kg zamieniły mnie z patyczaka w kobietę :laugh: Nie stosuję diet, nie lubię sportu, ale dziękuję dobrym genom.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53488 przez raczek10
CZEŚĆ DZIEWCZYNY .

MARYSIU FAJNIE ,ŻE DO NAS WRÓCIŁAŚ :laugh:

CO DO WAGI ,TO ZAZDROSZCZĘ :huh: JA TEŻ TAK CHCE WAŻYĆ :ohmy:

BATMANIK I JAK KUPIŁAS WAGĘ :laugh: NO POCHWAL SIĘ I POKAZUJE I TAK MNIE NIE POBIJESZ :P

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53558 przez roxana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53561 przez raczek10
JA I TAK PO TYM ARTYKULE NIC JUŻ Z GERBERA NIE KUPIE :ohmy:
ZASTANAWIA MNIE TO ,CZY Z INNYMI FIRMAMI JEST TO SAMO :huh:
CHYBA ZACZNE SAMA JASIOWI GOTOWAĆ :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53589 przez Batmanik
jetsem jestem...
wczoraj mialam slaby zasieg;(
tak kupilam wage i pobilam Cie Raczek- wskazuje 87,6kg;(
masakra jestem w szoku ale dzis rano zlapalam wafelka ale poczatki bywaja trudne szczegolnie ze lasuchy sa w domu:)
ale nie ma takiej opcji musze schudnac i koniec a jak kupowalam wage to sprzedawca zaoferowal mi jakis proszek co sie je pomiedzy posilkami to jest dla sportowcow on schudl na tym 20 kg ale ja wzielam katalog tych produktow i znalazlam tam tabletki bo przy igorku tomoge pomzyc zeby miec jeszcze czas na cwiczenia a jak juz moj pojedzie to kompletna d...bedzie
pozdrawiamy!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53595 przez Batmanik
ps.. ja na szczescie nie mam sloiczkow z dodatkiem miesa z gerbera przewaznie mam same warzywa, z miesem mam ale nie polskie tylko wyprodukowane w niemczech...a i tak gotuje mu sama zupki ze sloiczka dostaje sporadycznie ale i tak ich nie chce za bardzo jesc woli moje zupki;) ze sloiczkow dostaje jedynie deserki...
ale co oni dla zysku nie zrobia a znajac zycie to zmienia jedynie etykiety na sloiczkach i nie bedzie tam nic o MOM napisane...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53597 przez raczek10
cześć . ja jak na razie to nic nie mogę brac na wspomaganie i z dietą też nie mogę szalec ,bo JAŚ cyca ciągnie i szkoda mi go odstawic . . oj mi ciężko teraz będzie ,przez 2 tygodnie ,bo moje dziewczyny mają feriie i będą w domu i będą cały czas coś do jedzenia robic ( frytki ,popkorn itp.)
a ja kocham frytki :(

pozdrawiam .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #53642 przez Batmanik
no dokladnie mo tez jest ciezko z tymi lasuchami jak ciagle ciastka i ciastka;(
a tak mowia ze jak sie piersia karmi to sie chudnie ja karmilam 2 miesiace i jakos efekt jest odwrotny:)
a dzis sie wazylam i pokazalo 86,6:) ja obsesyjnie zaczynam sie wazyc jak cos zjem to lece z ciek\awosci jak to na wadze pokaze :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl