BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 3 miesiąc temu #55125 przez Marysia27
Raczku kochany, zawsze- prócz tego jednego, jedynego razu- kopiuje, raz tego nie zrobiłam i jak na złość musiałam wpisywać się raz jeszcze :angry: Obejrzałam filmik z Jaśkiem, i czekam tylko aż Bartocha tez zacznie szaleć :) ale widzę że Twój szkrab też niecierpliwi się jak Mój Mały na brzusiu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55393 przez raczek10
DZIEŃ DOBRY :)

U NAS śniegu napadało :( ja już nie chce zimy :angry:

a tak fajnie bylo :dry:

Nasz Jaś nie lubi leżeć na brzuszku ,bo się denerwuje . A najlepiej jemu jak się go nosi po całym mieszkaniu i wtedy się cieszy :laugh:
Też nie raz napisałam posta i mi go zjadło :lol:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55410 przez Batmanik
witam!!1
u nas dopiero pada snieg ale naszczescie nie duzo...
no jasiu to juz daje czadu na co bedzie czekal...
a moj synus zaraz idzie ze mna na wizyte do gin bo z babcia napewno go nie zostawie osiwialabym za ten czas:)
nasz lubi ale nie na lozku bo sie denerwuje jedynie jak go dam na brzuszek na przewijaku to wtedy happy jest bo zaglada sobie w okno..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55596 przez raczek10
witam . wlaśnie się szykuję na choinke do szkoły . moja Zuzia pierwszy raz będzie na takiej imprezie z mikolajem , Jak uda mi się jakies fotki zrobic to wstawie .


Ja na wadze bylam i mam 2 kg mniej :laugh:
BATMANIKU ja Jasia nawet na łóżku nie moge zostawic ,bo on jak pileczka się turla . I zostaje nam podłoga .

a przewijaka nie używałam nigdy i uważAam za zbędny gadżet ,który potem tylko miejsce zajmuje.

narka :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55608 przez Batmanik
ja dopiero 1 kg od wczoraj zaczelam cwiczyc i od 2 dni nie podjadam slodyczy ;)
ja kupilam przewijak pozniej troche zalowalam ale teraz uwazam ze to swietna rzecz i wygoda w przewijaniu ale wiadomo mozna sie i bez tego obyc...dziewczyny tez wam przychodza jakies produkty dla dzieci?? teraz mama dzwonila i mowi ze przyszlo mi z hippa lyzeczka herbatka i mleko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55840 przez raczek10
u nas imprezka się udała tylko zuzia nie chciała usiąść na kolana mikołaja no i nie ma fotki:(
Ja też nic jeszcze nie dostałam .
I ja w szpitalu wypełniłam 3 karteczki ale z czego nie pamiętam , każda była inna jedna to ta z niebieskiego pudełka .
fajnie było by coś dostać :lol:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55922 przez raczek10
CZEŚĆ , JA dzisiaj jestem nie do życia . jak by ze mnie ,życie uszło . dzisiaj w nocy znowu śniegu napadalo :dry:
chyba mnie depresja zimowa bierze ,albo brakuje mi witaminy S JAK SŁOŃCE

Dzisiaj mój em.WRACA . jużmi troche żle samej siedzieć . nie mam się z kim kłócić :silly:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55925 przez Batmanik
Witam!!1
ja tez cos wypelnialam i tez nie pamietam co to bylo :unsure:
ale milo ze przychodzi oby czesciej :)
ja dzis stanelam na wage a tu 85,3kg :laugh: myslalam ze waga sie zwpsula bo jak moj stanal to pokazalo ta sama wage ale wzielam 2 butelki coli i juz bylo 89kg :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55943 przez raczek10
Batmaniku nie poddawaj się . ja też walcze z colą i ciachami :ohmy: do mnie ma przyjechac kolezanka z dziećmi i kupilam trochę słodkości ale jak bym miała je w domu ,to bym nie wytrzymała . więc ,żeby nie kusiły to zamknełam w schowku w aucie :woohoo: kurcze jak ciężko się oprzeć . mi mój organizm już spowolnił przemiane materii ,to dostał sygnał ,że coś jest nie tak i prubóje coś odłożyć ,z tego co jem ,ale ja gdzies przeczytałam ,że koło 2 tygodni tak się dzieje i że trzeba to przetrwać i potem już kg same będą spadać .

Ja może przez to tak żle się czuje ,bo może mało cukru organizm dostaje :) byłam wczoraj na choince w szkole i widziałam moją znajomą ona wygląda potwornie i tak se myśle ,że ja tak nie chce i musze się wziąć za siebie .

SZkoda ,że w mojej okolicy niema jakiegos klubu grubasów a napewno by się przydał :ohmy:

batmanik wierze w ciebie i kochana nie podjadaj :ohmy: :lol:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56186 przez Batmanik
ja odstawilam ciastka i cole a jak mam na cos ochote to mam pod reka wafelki ryzowe :) i kubusia...ja waze sie codziennnie zaraz po wstaniu z lozka bo to jest najprawdziwsza waga...i dzis pokazalo 2 kg mniej w tydzien super wynik tylko jeszcze 25 zostalo :( i kiedy to bedzie juz nie moge sie doczekac...ale ja jestem zawzieta i jak sobie cos postanowie ma tak byc bo nie ma innej opcji...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56187 przez Batmanik
ach... moj urwisek od wczoraj wieczorem tez jest na diecie bo cos nie chce jesc wogole :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56189 przez raczek10
Batmaniku damy radę musimy zejś poniżej magicznej liczby 80 :silly:
ja myśle że do walentynekda się to zrobić hihi :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56574 przez raczek10
CZESĆ DZIEWCZYNY CO TAM U WAS SŁYCZAĆ JAK WASZE MALUSZKI ?

U NAS PO STAREMU JUTRO MAMY SZCZEPIENIE JUZ OSTATNIE A NASTĘPNE DOPIERO ZA ROK :) CIEKAWE ILE JASIEK WAŻY . NA DŁUGOŚC TO MA 68 CM. ALE UBRANKA NOSI NA 74 CM. ROSNA NAM DZIECI :laugh:

U NAS WE WTOREK DOPIERO KSIĄDZ PO KOLENDZIE BĘDZIE CHODZIŁ ,A JA JUZ ZAPOMNIAŁAM ,ŻE ŚWIĘTA BYŁY ALE TEN CZAS LECI :)

NASZE DZIEWCZYNY TO JUZ NA DOBRE SIĘ NIE ODZYWAJĄ .? MIKA ,ROXANA . KATARZYKA,IVO, CO U WAS JAK WASZE MALUSZKI SIĘ MAJĄ :woohoo:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56598 przez Lola84
Witam ponownie oj dawno mnie tu nie było ostatnim razem jak jeszcze bylam w ciąży ale niestety potem pojawiły się problemy i już nie mogłam wchodzić na neta ale od pewnego czasu nadrabiam zaleglości i czytam wszystko co piszecie ja urodziłam 14/09/2010 a raczej miałam cesarkę boo wzięli mnie na wywołanie ale niestety nie działało a Krzyś się zaczął pchać na ten świat no i w ten sposób zostałam mamą dziecię moje jest dość duże bo waży juz 8400g i mierzy 68cm obecnie rozpoczynamy okres przygotowania na nadejście zębów chyba bo zrobił się strasznnie marudny i tylko na rękach się uspokaja więc całymi dniami go muszę nosić a przy jego wadze to wyczyn widziałam że kilka mamusiek zaczęło temat odchudzania szczerze to i ja z chęcią bym chciała spróbowć jak macie jakieś sprawadzone metody to piszcie bo musze zrzucić conajmniej ze 20kg niestety zostało mi trochę po ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56720 przez Batmanik
Witamy Cie Lola!!!
eee to chlop z twojego krzysia tylko moj taki drobniutki ubieram go na 62 i ma 6890g...ostatnio pogniewal sie na mleko i nie je w dzien tylko rano i wieczorem i tez tylko na rekach nic sie nie da zrobic masakra niby lekarka mowila ze zeby w polowie ale ja na dziaselkach widze takie kreski jakby dziaselka sie przedzielaly-mysle ze to zeby bo slini sie niesamowicie i do buzki pcha co tylko mozliwe :unsure: ja tez chcew zrzucic conajmniej 20kg :( i juz niemoge sie doczekac kiedy to bedzie :huh:
a my wczoraj jak co niedziele spedzilismy u moich rodzicow...
a tak poza tym to wszystko bez zmian...tylko sniegu coraz wiecej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl