BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 8 miesiąc temu #29721 przez Batmanik
Czesc Dziewczyny!!!
Od wczoraj milam problem zebysie tu dostac:(
Mika jak milo ze do nas dolaczylas :laugh: a bedziesz miala chlopca czy dziewczynke???
Roxana w jakim sklepie kupilas te papierki na toalete???
a co do gazowanego to bardzo malo pije bo ponoc moze to wywolac kolki u malucha i siostra nie pila i malutki nie mial kolek a kolezanka doila:)gazowane i jej synus mial kolki...moze to tylko zbieg okolicznosci ale unikam gazowanego...
a co do podkladow poporodowych to kupilam te z belli takie rozowe ale wymienilam je na pieluchy dla osob nie trzymajacych moczu takie z carefura siostra mi doradzila ze sa lepsze takze dziele sie z Wami ta rada...
dzwonilam wczoraj na porodowke co trzeba miec ze soba to polozna powiedziala ze karte ciazy grupe krwi dowod osobisty i dowod ubezpieczenia i koszule ale jak nie bede miala swojej to tez daja...i jak zyczenie ubierac malucha we wlasne ciuchy to moge wziasc no i pampersy jak chce to tez moge miec bo dzidzia bedzie ze mna i kiedy bede chciala to bede mogla go przewijac...
a jak tam nocka minela??? ja tylko przebudzalam sie ale nie wstawalam wcale :laugh: a i odkad daje poduszke pod biodra do spania nie bola mnie :laugh: maluch juz coraz mniej sie rusza biedny miejsca nie ma:(
milej niedzieli!!!
pozdrawiam!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29722 przez Marysia27
Mika- witam wśród wrześnióweczek :laugh:
Tak piszecie o coli, i aż mi ślinka cieknie... Ja nie tylko mam na nią non stop ochotę, ale też piję ją dość często, bo nie przedstawia specjalnego zagrożenia dla Malucha. Nie ukrywam- chińskie zupki też się zdarzają, nie odmawiam ich sobie, jak mam "smaka" , "pocieszam" się jednak że owoce i warzywa jem na kilogramy, więc nie jest tak źle z moją dbałością o Małego :silly:
Co do wzorów na necie, to nie mam nic ciekawego, co było do pościągania już jest u mnie na pulpicie :)
Mam nadzieję, że u Was nocka była lepsza niż u mnie, bo myślałam przy skurczach- regularnych i bolesnych- że to już i teraz, ale udało mi się zasnąć mimo wszystko, i co ważne obudzić w dwupaku :) miłego dnia dziewuszki !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29723 przez roxana
Cześć Dziewczynki. Witaj Miko. Szybko się poczujesz u nas jak u siebie. Pisz o wszystkim zawsze fajnie porozmawiać z innymi dziewczynami które mają takie same problemy i radości. Miłej niedzieli Mamusie. Wczoraj było 30 skurczy ale Tymuś nadal w brzuszku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #29724 przez Batmanik
Marysia to super ze dzidzia postanowila zostac jeszcze w brzuchu :laugh: a ja z jedzeniem to mialam rozne etapy najpierw mialam ochote na jogurty pozniej frytki itp teraz odrzucilo mnie wogole od miesa i tak ciagle cos:)
uuu Roxana widze ze tez mialas wczoraj akcje przedporodowa :laugh: a u mnie ciagle nic-w sumie to naszczescie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29725 przez roxana
Batmanik papierki na toaletę kupuje się w aptece. A co do kolek to słyszałam że chłopcy są bardziej podatni. I z gazowanym to chyba bardziej chodzi i o nie picie przy karmieniu. Ale zobaczymy jak to będzie w praktyce. Ja też brałam witaminy elewit, od 3 miesiąca a wcześniej 4 miesiące przed ciążą kwas foliowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29727 przez Mika
Dziękuję za ciepłe powitanie.
U mnie noc jak zwykle 2 razy wstawałam. Mój mały chłopczyk strasznie się kręci, jest już chyba duży, we wtorek będziemy u lekarza to może się dowiem ile waży.
Od wczoraj mam straszną zgagę, mam wrażenie, że Maluszek chce wcisnąć się głową w mój żołądek. Mały wygodnicki siedzi sobie od samego początku na pupci i nie ma zamiaru zmieniać pozycji.
Nie wiem gdzie mam wkleić link do suwaczka żeby się pokazywał pod moimi wpisami.
Możecie napisać mi jak to się robi?
Skończyliśmy dziś 36 tygodni więc czuję się bezpieczniej, chociaż cały czas mam stresy że zgniotę Małego. Zawsze jak położę się na prawym boku dostaję kopniaki bo tam ma rączki i nóżki i się boję że go przygniotę :)
Trochę Wam zazdroszczę, że jesteście już tak daleko w tygodniach, ja już nie mogę się doczekać mojego Maleństwa. Chyba będę ostatnia z Was :)
Trzymam kciuki za łatwe porody !!!
A później czekam na wieści jak to jest. Mam nadzieję, że będziecie pisać o wrażeniach.
Co do papierków na toaletę to też jestem ciekawa gdzie się to kupuje.
Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29730 przez Batmanik
Roxano dzieki za odpowiedz jutro pedze do mojej apteki po te papierki:)
Mika suwaczek wkleja sie w profilu dokladnie nie pamietam gdzie ale napewno wkleilam w miejsce gdzie pisalo podpis...musisz poszperac w tych zakladkach jak wejdziesz na swoj profil
a nie jest powiedziane kto pierwszy kto ostatni-natura nam moze splatac figle.Ja mam termin na 11wrzesnia i nic ani skurczy przepowiadajacych nic kompletnie a dziewczyny ktore maja termin pozniejszy przez wszystko przechodzily a ja nawet nnie mialam skurczy tych przygotowujacych do porodu tych brixona hicksa??czy jakos tak sie nazywaja :unsure:
Dziewczyny a Katarzynka nam wsiakla w tym szpitalu???miala byc 3 dni a tu dalej jej niema :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29731 przez raczek10
Cześc dziewczynki . Witaj Mika ;D Mam pytanko która z was mamusiuw wrzesniowych ma termin na początek września :laugh: Robiłyście może niedawno usg , duże są wasze maluszki/?ja robione miałam 12 sierpnia a maluszek miał już ponad 3kg :ohmy: chyba dużo :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #29732 przez Batmanik
Raczek ja mam termin na 10-11 wrzesnia usg robilam 18tego sierpnia i synus mial 2917 gram lekarz powiedzial ze powinien ur sie 3400-3500 wiesz trudno tak oceniac i porownywac szczegolnie ze usg ma tam jakas tolerancje bledu to sa pomiary przypuszczalne tak mniej wiecej i zawsze jest jakas roznica...ale widac ze Twoj brzdac bedzie niczego sobie...
ach Mika ja mam obawy tez ze zgniote malucha wiem ze glowke ma niziutko i jak siedze i daje noge na noge to zdaje mi sie ze glowke mu zgniote :)
przeczytajcie to fakty.interia.pl/swiat/news/pobili-sie-p...ki-i-dziecka,1524520

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29733 przez raczek10
Dzięki Batmanik ja mam termin na 3 września a to już na dniach mimo że to moja 4 pociecha i to ma być synuś wreszcie to jestem w stresie ;) moje dziewczynki to wagowo urodziły sie do 3300 największa a najmniejsza miała 2900 a najmłodsza 3180 :) a teraz hyba bedzie 4 kg :ohmy: :ohmy: siedze i słucham az coś sie ruszy bo jak narazie to mnie tylko żebra bolą :huh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29734 przez roxana
Ja miałam usg w czwartek 26 sierpnia, termin porodu mam na 4 września i mój synek waży około 3 kg. Ale trzeba pamiętać, że jeśli chodzi o usg to trzeba brać poprawkę, +,- 15 %.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #29735 przez Mika
Udało mi się, dzięki za podpowiedź Batmanik, mam wreszcie swój suwaczek :)
co do skurczów to ja mam od 2 miesięcy cały czas przy każdym ruchu i mam ich już trochę dosyć, zwłaszcza, że jak tak dalej pójdzie i Maleństwo się nie obróci to na nic się przydadzą ćwiczenia mojej macicy bo będę miała cesarkę.
Panicznie się boję tego znieczulenia w kręgosłup więc rozmawiam codziennie z moim synkiem i przekonuję Go do obrotu ale uparciuch jest... Po Tatusiu :)
Kiedy obróciły się Wasze Maleństwa? Pamiętacie w którym tygodniu?
Jest jeszcze szansa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29739 przez roxana
Miko mój Maluch jest od początku głóką w dół, ale z tego co czytałam i co położna mi mówiła to dzidzia ma czas do 37 tygodnia. Tak że spokojnie ma jeszcze czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29740 przez Batmanik
Raczek to malutkie mialas dziewuszki ale synek nadrobi :) jej podziwiam Cie ja sie boje jak ja sobie poradze z jednym dzieckiem tak sie boje jak to bedzie :huh: pierwsza kapiel i wogole ale moze dlatego ze to pierwsze dziecko...a w jakim wieku masz coreczki???
Mika moj maly to dlugo byl posladkami w dol,pozniej w28tyg byl juz glowka w dol ale juz w 32 tyg znow urwis sie odwrocil i byl posladkiami w dol ale teraz jak bylam 18tego sierpnia na wizycie to byl36 tydz i juz znow byl glowka w dol i mial ja niziutko i mysle ze juz tak pozostal szczegolnie ze teraz czuje coraz mniej ruchow bo ma juz malo miejsca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29744 przez raczek10
Batmanik moje dziewczynki to mają 13 ,11 i najmłodsza Zuzia ma 2 latka to już troche mam za sobą ale co maleństwo to i obawy :laugh: tym razem ma być chłopczyk a w tych sprawach jestem zielona chyba musze poćwiczyć na tatusiu :silly: Mika a malutki to jeszcze może sie obrocić w każdej chwili . Moj obrócił sie w 33 tyg, miłej niedzieli życze :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl