BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

9 lata 5 miesiąc temu #943724 przez Anitulka
Kasiek, u nas akcja z szufladami juz od dawna jest. Nawet u mojej mamy w kuchni otwiera z garnkami szuflady (jeszcze nie wchodzi).

Bella, jak wyszły gołąbki? U nas dzisiaj pulpeciki w sosie koperkowym ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943913 przez haniaa
Moniaa kiedyś pisałaś ze,dawałas Zuzi Na katar nasivin a ile procent on miał bo nie wiem jaki dla takiego malucha,pisałaś ze dosyć szybko pomógł?u nas katar od wieczora,płacz w nocy i stan podgoraczkowy
co za uroki takiej pogody:-/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943933 przez Bella27
Hej mamy!
U nas to samo, katar od rana:-( mam euphorbium ale nie pomaga, co polecacie?Dodam, że maść majerankowa się nie sprawdza!Po inhalacji trochę zeszło ale jak podchodzę z fridą to tak się wydziera...biedny, kupię końcówkę do odkurzacza...Jak ten nasivil? działa/Chciałam kupić olejek olbas ale czytam że od 3 r.ż

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943951 przez haniaa
Bella spokojnie możesz używać olbas my używaliśmy jak Lenka miała 6 mcy wg zaleceń lekarza czyli 2-3 krople na wcik lub na ciepłą wodę i postawić na noc gdzieś niedaleko łóżeczka, teraz tez robimy,Na euphorbium tez napisane ze od 2 rź a my już od dawna mieliśmy w zleceniach od lekarki,No i Lenka nie chce przy tym jeść ani pić,Zaczęlo się wczoraj wiecz,Noc była tragiczna, bo katar przeszkadzał,Zapisałam się dziś na 14 do lekarki zobaczę co zaleci, A Bella przez kilka dni możesz dawac cebion 2X10 kropli,Nie patrz ze tam napisane mniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #944015 przez pysiaczek19918
Hej dziewczyny.
Przepraszam ze tyle się nie odzywalam ale ostatnio duzo się u nas dzieje. Maz jednak wyjezdza do Kanady pewnie na początku grudnia:( także świata spedzimy oddzielnie:(. Ale doszliśmy do wniosku że przez rok dwa będzie jezdzil i wybudujemy blizniaka z tesciami wkoncu moje marzenie się spelni. Mam taka nadzieje. Tutaj nie mamy możliwośi przy naszych zarobkach się wybudować. A w zasadzie za meza pensje bo ja do końca listopada mam umowę. A tak wogole nie wiecie jak to jest jak ja jestem na macierzyńskim i kończy mi się umowa to pracodawca sam do zusu jakies papiery czy ja musze pójść do pracy wziąść i osobiście zanieść do zusu? Bo zostało 8 dni do końca miesiąca a ja nie wiem co robić.
Takze maz wyjezdza prawdopodobnie na 6 miesięcy jak da rade my w lutym mamy do niego przyleciec na 3 tygodnie i wrocic z tesciowa lub na 2-3 miesiące i wrócić z mezem ale chyba z teściowa wrócę bo on jedzie tam na dom zarobić a tak wiadomo że jak tam zostane z nim to więcej kasy pójdzie. Mysle ze to najlepszy wiek bo Zuzia nie będzie bardzo pamiętała ze taty nie bylo. A za dwa lata moze już będziemy mieszkać wkoncu na swoim:). A narazie my z Zuzia będziemy mieszkać u teściowej. Tylko problem z psem. Bo teściowa nie chce a nie mam co z nim zrobić. Moja mame spróbuje przekonać ale ona też niechetna bo to obowiązek:( ehh mam nadzieję ze coś wymyślimy.
Co do Zuzi to odebralam wyniki na ten panel atopowy i wyszło ze nie jest na nic uczulona niewiem czy się cieszyć czy nie bo plamy dalej są a niewiadomo od czego. Ostatnio bylo trochę spokoju ale widzę że znowu jej się plamy porobily. Widzę też że ten Cethafil tez dużo pomaga na pewno bardziej niż emolium. Dzisiaj idziemy do alergologa to zobaczymy co dalej skoro na nic nie jest uczulona. Maz Zuzi kupil ten samochodzik jezdzik z biedronki i mala często przy nim chodzi ale tak zeby jeszcze sama chodziła to nie. Ciagle wola tata taty i dziadzio czasami jej wyjdzie. Mama to zazwyczaj jak płacze w łóżeczku a baba to z rana jak wstaje z dobrym humorem. Cos jej się ostatnio poprzestawiało bo chodzi spac kolo 23-24 ale za to spi do 10 dzisiaj do 10.30 o tyle dobrze. Tak tylko napisalam co u nas ale postaram się Was nadrobić chociaż tak ostatnio się rozpisalyscie ze niewiem czy podalam:). A tu kilka ostatnich Zuzkowych:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944023 przez pysiaczek19918

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Monia Zuzia śliczna ona jest dla mnie taka podobna do Julki ze masakra.
U nas Zuzie przestałam karmic jak miala8 miesięcy i powiem Wam ze nie myślałam że tak łatwo pójdzie. Przebudzila się w nocy to dalam smoka i dalej poszla spać bez żadnych awantur. Do tej pory czasami się przebudzi dam jej smoka i śpi dalej. Chociaż tak jak pisalam wcześniej ostatnie noce byly jakies niespokojne niedosc ze szla spać koło 24 to do tego spała tak lekko że jak się przekrecalam to sie przebudzala. Ale dzisiaj spała juz twardo nawet za bardzo bi się martwilam czy wszystko ok.
A z chodzeniem Zuzi to też mnie rodzina i znajomi czasami wkurzają bo tez komentują że ich dzieci to już w tym wieku chodziły. Ale ja wszystkim mówię że ma czas ja jej do niczego nie będę zmuszać jedyne co to do nauki kiedyś jak nie będzie chciała się uczyć;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944072 przez MoNiaaa
ja mam nasivin soft 0,01% ale Zuzia w sumie maila jesczez antybiotyk wiec nei wiem po czym jej tak szybko przeszlo

pysiaczek w swieta na pewno będzie ciężko ale jednak perspektywa własnego mieszkania to super sprawa mhsle ze nie będziecie zalowac a Zuzia dobrze zniesie mój maz jak urodziłam Julke pracowal w delegacji niemal do 2 rz Julki teraz ona wogole nie pamięta tego choć z tego okresu czasem mowi rozne rzeczy wiec nie było to jakims złym doznaniem
Zuzia sliczna i już ze spineczka :) super

moje dziewczyny takie niegrzeczne ostatnio :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944280 przez niteczka
Hej mamuski!
Caly czas Was podczytuje, ale nie mam czasu zeby napisac. Wiec pisze teraz kiedy moje dziecko spi i mam chwile dla siebie.
A wiec u nas zabkowanie w toku. Przez ostatnie dwie noce praktycznie nic nie spalam bo maly bardzo marudny nawet w nocy byl. I jeszcze na dodatek musialam po nieprzespanej nocce isc do pracy. Porazka. Julek mial tez troszke temperatury, ale nam na szczescie pomogly czopki. Pogoda u nas jest bardzo paskudna. Nawet z domu wychodzic sie nie chce, a ja musze isc zakupy zrobic i rozejrzec sie za kurtka i butami na zime dla malego.

Pysiaczek- szkoda ze Twoj maz musi wyjechac, ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Wiem, ze to jest troszke czasu, ale sa samoloty wiec bedzie Wam troszke latwiej zeby sie zobaczyc. Bedzie dobrze. A potem bedziecie mieli juz wlasny domek. Wreszcie bedziecie na swoim, a nie ciagle gdzies albo u kogos, bo sama wim jak to jest. My wynajmujemy i powiem Ci ze mam juz dosc. Juz chcialabym miec cos wlasnego i to nie chodzi o pieniadze tylko o to ze moj K nie chce kupowac domu w Anglii. A Zuzienka piekna i ten usmiech.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944314 przez MoNiaaa
u nas te zpogoda paskudna zimno pochmurno tylko spac !!!!
my niestety tez wynajmujemy i przesrane ciagle nie wiesz ile możesz zostać...teraz nam na rok babka przedluzyla ale co dalej? później jak Julka już do szkoły pojdzie to chciałabym mieć pewność tego mieszkania a nie ze będę ja wozic niewiadomo skad tym bardziej ze ja bez prawka a tu mamy szkole naprzeciwko bloku :)
po za tym dużo bym pozmieniala w tym mieszkaniu ale szkoda trochę kasy pakowac w nieswoje i tak dużo porobiliśmy bo każdy pokoj malowaliśmy teraz bym chciała przedpokoj odremontować bo sa blazerie stare ciemne paskudnie to wygląda ale tp już zależy czy wlascicielka będzie od nas brala mniej kasy a ze ona w stanach i kontaktyje się ze swoja siostra to ciężko się dogadać bo ta siostra zapomina zapytać...

pamiętacie co pisałam wam o tych znajomych co się obrazili? ostatnio mój M się wzial i odezwal do nich no i dziś maja do nas przyjść ciekawe jak będzie po takiej przerwie?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944434 przez remiśleoś
Monia a nie lepiej wziac kredyt i miec wlasne? I tak placisz za wynajem to tak bts rate splacala a juz wlasne.i urzadzisz jak chcesz.

U naa tez maruda Leos.Abkuje,nadal katar ale kaszel maly juz.Remik juz prawie zdrowy.
Pysiaczek wspolzuje rozstania.

U nas na szczescie duzo lepiej juz z kasa.a od 6 grudnia bede miala 100% bo konczy sie macierzynski to juz bedzie super.zawsze bycaie chciali wiecej ale wiem ze tyle co mamy to i tak jest jak na nasz kraj ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944446 przez MoNiaaa
my na kredyt nie mamy szans pewnie gdyby była możliwość to bysmu się zdecydiwali maz zarabia najnizsza krajowa ja bez pracy...wiec nie jest latwo do tej pory mielismy oszczednosci wiec nie brakowało na nic ale się pokonczylo wszystko i teraz bardzo krucho :( szczerze to nawet nie bardzo mam pieniądze żeby na mikolaja cos dzieciaka pokupować :( pewnie tylko jakiś drobiazg będzie w tym roku a jeszcze swieta za pasem...:(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944479 przez kasiek21
monia
dasz radę kochana będzie dobrze!! u nas z kasa też krucho... ja mam macierzyńskiego niecałe 500 zł... mama moja dostaje kasę z opieki jakieś 350... a gdzie opłaty i wszystko inne... G dopiero teraz zaczął pracować, więc dopiero w grudniu pierwsza wypłata.. jakoś to będzie.. dac radę musimy... innego wyjścia nie ma...

igor dziś w kiepskim nastroju i stanie... na termometrze 37,9 :-( mam nadzieję że to tylko zęby :-( na widoku trójki górne i dolna czwórka... właśnie robi 3 drzemkę :-o na chwilę obecna nie podaje nic... jeśli temperatura pójdzie wyżej dopiero dam paracetamol... :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944524 przez pysiaczek19918
Moniaa to super ze znajomi wpadna na pewno będzie fajnie. I dzidzia mala was odwiedzi? Jeju mi sie tak teskni za takimi maluszkami.
Moniaa a ty jak byłaś na macierzyńskim to skonczyla Ci sie umowa? Bo tak mi się cos wydawalo ze pisalas. Ciekawa jestem czy oni mi papiery wysla do Zusu czy sama muszę pojsc do pracy wziąść papiery i zanieść do zusu. Nie wiesz może jak to jest?
Remis będzie ciężko na pewno ale tak na prawdę nie będziemy się widzieć dwa miesiące bo w lutym mamy zamiar doleciec do męża. Ale mysle ze słuszna decyzję podjęliśmy i ze nie będziemy zalowac. Oby szybko zlecialo.
Ja właśnie też niewiem jaki prezent kupic na Mikołaja. Ciekawe czy maz jeszcze będzie bo kolega miał się przebrać za mikołaja i ciekawe czy Zuzka nie będzie się bała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944534 przez remiśleoś
Monia przepraszam ze palnelam z tym kredytem.nie wiedzialam jaka jest do konca Wasza sytuacja finansowa.jestes bardzo zaradna kobieta i podziwiam za organizzacje wydatkow.u nas bylo krucho jak mielismy 3000 ale rata odchodzila 900 zl i kasa na takie oszczednosciowe konto 530 zl miesiecznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944536 przez remiśleoś
Wiec 1500 zostawalo a i tak nie wiedzialam jak to ogarnac.mielismy tak niecale 2 mce ale i tak ciezki omres dla mnie.a teraz bedzie super bo duuuuzo wiecej.ja zarabiam duzo jak na kobiete 4500 plus duze premie.ogromne nawet.4 premie po ok 5 tys w roku czasem wiecej nawet.
Monia rob prawko i szukaj pracy w firmach farmaceutycznych.polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl