BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

9 lata 3 miesiąc temu #963557 przez remiśleoś
Gosiaczek ja sprzatam nalogowo;) naprawde.to mnie w jakis sposob relaksuje i mam bzika na tym punkcie.Ciebi nie ma tez dluzej w domku to napewno trudniej znalezc czas na porzadki.rodzina to u mnie tez priorytet.
My wstajemy miedzy 5 a 6 a do pracyvibprzedszkola o 8 wychodzimy.maz czasem wczesniej troszke.ja odwoze dzieci.Leosia do babci,Remika do przedszkola.ale zanim wyjdziemyvto zdaze oprocz sniadania i ogolnego nas uszykowania cos tam sprzatnac.a tonpodloge na dol przelece mopem(15 min) albo wc na dole przeleciec,sedes lustro umywalka podloga kosz i szczotka do wc;) no i wracam miedzy 14 a 15.wiec spacer z chlopakami koniecznie,obiad jemy,pozniejntroche zabawy razem i robi sie 18.00.wtedy maz zajmuje sie chlopcami a ja obiad szykuje na drugi dzien.no i np odkurze albo poprasuje.roznie bywa.pozniej kolacja kapanie i spanie.o 20.0( zawsze spia juz.wtedy wskakuje n rowerek pol godzinki;) i jak sil starcza to jeszcze cos ogarne,ale rzadko bo wtedy musze donkompa usiasc donpracy i raport z dnia zrobic.to zajmuje ok pol godziny.no to tak u na wyglada Gosiaczku.a pokoje z zabawek sprzataja chlopaki.Leos ma jszcze fory bo wiadomo ze sam tego nie zrobi,ale klocki do pudla chowa i misie ustawi.Remik zawsze sprzatnie pokoj sam przed kolacja.no z zabawek oczywiscie bo przeciez nie zmywa podlog;) ale chlopaki ucze samodzielnosci bo ja musiaam byc samodzielna a mojego mlodszego brata rodzice uciuckaki.;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963558 przez remiśleoś
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963564 przez Zanka1989
Hej dziewczyny ;-)
Jesteśmy po badaniu eeg. Lenusia zaspala i udało się nam zrobić to badanie ;);). Jestem z niej taka dumna. Obudziłam ją o 5.00 i musiałam ją rozbawić. Najgorsza była podróż, bo Lena była taka śpiąca i w pewnym momencie tak się poplakala, bo nie mogłam pozwolić jej zasnąć. Na miejscu zjadła butle, i już zasypia a tu pielęgniarka wchodzi i podpina elektrody. Dziecko tak się wystraszylo a ja się wydarłam na tą kobietę, że nie ułatwia mi zadania. Mąż jeszcze raz zrobił butle i padła. Spała 40 minut, więc udało się zrobić zapis. .. i najważniejsze gdy się zapytałam czy widać coś niepokojącego to powiedziano mi, że według jej wszystko jest ok, ale to lekarz opisuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963570 przez haniaa
Zanka
Myslalam o Tobie dzisiaj!!! Super wieści, ze udalo się badanie zrobić, jeśli pielegniarka nic nie widziala to pewnie nic tam nie wyszło, ona widziala juz setki takich zapisów eeg i pewnie by cos zauwazyla,Lenusia byla superdzielna.Naprawde sie ciesze!!!
Remisleos
Ja jestem tez sprzatacholiczka wiem o czym mówisz ;-) moj maz dla odmiany mowi, ze mieszkanie to nie muzeum ale tez mi pomaga;-) Leos ma boski usmiech,do schrupania jest!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963571 przez remiśleoś
Zanka wlasnie mialam pisac co u Was? No to swietnie sie Lenka spisala,zuch dziewczyna.a wynik,ten opis lekarza kiedy? No pielegniarka powiedziala ze wg niej dobrze jest to mysle ze lekarz tonpotwierdzi.swietne informacje.och jaki Wam musial kamien z serca spasc.buziaki dla Lenki.
Monia jak po kolejnym dniu pracy?

Ja si dzis wkurzylam na maxa.w pracybzmieniaja mi teren pracy.mieszkam w Plocku i mialam teren rozciagniety na wschod od Plocka do Wawy wlacznie z nia,na zachod Wloclawek,na polnoc inpoludnie blisko bo do 50 km.a dzis sie dowiaduje ze zamiast Wawy( mialam 3 dzielnice) dostalam ogromny teren: ciechocinek,Aleksandrow Kujawski,inowroclaw,rypin,ciechanow,pultusk,konin.a oddaam 3 dzielnice.oprocz tych miast mnostwo wiosek! Porazka! I znowu najezdze sie jak osiol.ach! Nie mam slow na to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963575 przez Zanka1989
Remis - tak się cieszę, że wróciłas; ) miałyscie z Pysiaczkiem przeżycia. Pysiaczek zapinaj Zuzie w pasy. U nas mążzzawsze zapina, nie ma że boli.
Ja 2 lutego Zdałam prawo jazdy.
Gosiacek u mnie Teściowa sprząta i jest mi nie raz głupio, ale ona nie chce pomocy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963576 przez remiśleoś
Hania moj maz tez mi mowi zebym wyzuzowala ale wie tez ze ja to lubie.no a w ddatku nasz Remik na tyle rzeczy uczulony ze czysto byc musi;)
Macie jakies planybna walentynki? Mybtego swieta nie obhodzimy jakos szczegolnie.zawsze jakis drobiazg sobie sprawimy- niespodzianke i tyle;) teraz musze kubek termiczny mezowi zakupic bo stary cos nie trzyma juz temperatury.
A ponprobie maki u Remika narazie jest dobrze;) skacze ze szczescia.mozna bulke wroclawska kupic,nie musze piec chleba.jupi!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963577 przez remiśleoś
Zanka niech Ci nie bedzie glupio z tym sprzataniem.moze to taki typ jak ja co to najzwyczajniej lubi.a zreszta jesli nie chce pomocybto rozumiem ze pytasz czy nie pomoc tontym bardziej nie ma co miec wyrzutow.Gratuluje prawka! Przyda sie napewno.wsiadajza kolko tak czedto jak sie da,nabierzesz pewnosci. No a co do naszej przygody to faktycznie tez nam sie musialo przytrafic.ja mam prawkon13 lat inpierwsza jakakolwiek stluczka.no kiedys musi byc ten pierwszy raz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963593 przez pysiaczek19918

Jeju to sobie pomyslalyscie ze ze mnie zwyrodna matka. To byl jedyny raz. Siedzialam z nia z tylu i przytulalam fotelik Bo byl za maly i zapiac sie niedalo. To byl pierwszy i ostatni raz. Po tej stluczce niedopuszcze nigdy do teho aby Zuzia nie miala pasow zapietych. Obiecuje:).
Zanka super ze Lenka tak ladnie dala sie zbadac i padla bidullka. Ciagle czekalam na wiesci jak to wszystko sie potoczylo. I jestem pewna ze wyniki beda wzorowe:). I gratuluje zdanego prawka. I nie popelnij mojego bledu tylko odrazu jak odbierzesz dokument wsiadaj i jezdzij.
Remis Leos sliczny i te zabki. U nas nadal jeden:/
Widac ze ida ale cos wyjsc nie moga. I mecza moja dziecinke:). Ale dzis troszke lepiej jadla. Tylko troszke ciepla jest niby goraczki nie ma bo mierzylam. Dalej monius w odstawce tylko kolo 5 sie budzi z placzem to jej daje zeby sie nierozbudzila. I krostki znikly. Czyli to pampersow wina. Tylko najgorzej ze mam cala paczke dady:/
Wam dziewczyny ladnie sie zabliznilo moja to strasznie wuglada. Na zdjeciu tak bardzo niewidac.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963596 przez pysiaczek19918
Mi tez cos tylem wrzucilo. Zobaczcie sobie odwrotnie-lepiej widac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963603 przez haniaa
Pysiaczek
Szkoda, ze tej blizny wczesniej niczym nie smarowalas bo zrobil sie taki przerost, jedyne co moge polecic masc na blizny powinna byc poprawa,Spróbuj cepan(cebula troche pachnie) ok 17 zl lub contratubex on chyba 30 zl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963609 przez remiśleoś
Pysiaczek tak jak Hania pisala zrobil sie przerost.mozesz miec tendencje do bliznowacenia.zastosuj cos na blizny,choc szanasa moim zdaniem mala.przerost najczesciej sie wycina i wtedy szanasa jedt ze nowa blizna zagoi sie normalnie.jesli bedziesz miala drugie dziecko tonprzybcesarce wycinaja stara blizne inwtedy nowa smaruj od razu jak sie rana zagoi.
Nie pomyslaam ze wyrodna jestes;) ale ze lekkomyslnie podjelas decyzje.no jaknsie zdsrzylo raz to ok,nauczka jest ;)
A Co do dady tonmoze zakladaj jedna piekuche dziennie tonpowoli zuzyjesz paczke.moze to nie bedzi powodowac krostek.
A ktorego wylatujecie do Kanady?

U nas dzien znowu zaczal sie 5.10;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963610 przez remiśleoś
A wczoraj widzialam synka szwagierk.Karolek jest taki malutki.juz nie pamietam ze Leos taki byl a nawet kilogram mniejszy i 10 cm krotszy;).jak to czas leci.
Gosiacek a Wy planujecie jeszcze jedno dziecko? Jejku ja tez pocichu na to licze.strach jest tylko ze nie donosze i bedzie z dzieckiem cos nie tak.no albo ze mi macica nie wytrzhma i peknie.Krzysiek ze takie cos musialo mi sie przydarzyc.no ale i tak Bogu dziekuj za dwoch synow.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963719 przez gosiacek
Mam dziś strasznie dużo pracy, oddajemy projekt, więc póki co czytam, czytam i czytam. Odpiszę wieczorkiem na spokojnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963724 przez gosiacek
Remiś właśnie zobaczyłam, że odpisałaś przed 5 rano.
OMG! :D o której wstajesz? Mi o 6.00 jest bardzo bardzo bardzo ciężko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl