BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

9 lata 3 miesiąc temu #963740 przez remiśleoś
E! Wydawalo mi sie ze to bylo po 5. Leos obudzil sie 4.55 ale wstal z lozeczka 5.10 no i tak najczesciejwstaje.dlstego tyle czasu mam n porzadki.teraz jest 13.55 a ja juz w domku.
Jaki projekt oddajecie? Cos przeoczylam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963747 przez remiśleoś
Pogoda idealna na spacer tak wiec idziemy do lasu;)dzis piatek cudownie.jutro jedziemy do mojej 3 miesiecznej chrzesniaczki a w niedziele znajomi przyjezdzaja z coreczka prawie dwuletnia;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963813 przez remiśleoś
Do czwartku musze uszyc stroj indianina dla Remika na bal karnawalowy.na necie drogie te stroje ok 70 zl aszkoda mi tyle na raz wydac.a wymyslil sobie tego indianina ;) jak skoncze to sie pochwale efektem.mam nadzieje ze jakos to wyjdzie.
Leos taki marudny ,czyzby zeby? Hm...sama nie wiem.u niego to ciezko stwierdzic.biale dziasla sa od dawna ,slina tez.kupy normalne ale wiecej bo wczoraj 4.dzis w sumie 2.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963815 przez remiśleoś
A co do moich centymetrow to mam dwa mniej w pasie ale na wadze tylko kilog am po dwoch tygodniach.no al w sumi diety jakiejs nie trzymam tylko ten ruch dodatkowy.to i tak dobrze.a mam wiecej energii i tylek jedrniejszy a uda twardsze.takze mysle ze pozostane przy tym polgodzinnym jezdzeniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963816 przez remiśleoś
Ojej koncze te wywody bo tylko ja tu zrzedze i pewnie juz dosyc macie moich przemyslen

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963837 przez MoNiaaa
Zanka super ze Lenka się spisala przy badaniu i wyniki będą wiarygodne na pewno lekarz potwierdzi słowa pielęgniarki i jest OK :)

w pracy spoko tylko noigi mi odpadają z mnie pieka cale od spodu pewnie chwile minie az się przyzwyczaje do stania na nogach 9 godzin bez przerwy :P ale puki co jestem zadowolona :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963907 przez gosiacek
Moje chłopaki poszły spać. W końcu. To niemoralne, że Wasze dzieci chodzą spać o 20 ;) Moje wyśpią się w dzień i padają tak jak teraz albo i później.
Zanka cudownie, że badanie się udało.No i Lenka spisała się na medal. To czekamy teraz na potwierdzenie słów pielęgniarki :) Widzisz a tak się martwiłaś, szkoda, że jeszcze nie zrobiła Wam psikusa i nie rozgadała się przed samym badaniem ;)

Pysiaczek blizna faktycznie wygląda średnio, ale teraz to już raczej pozamiatane. Może jeszcze trochę zblednie, ale przerost nie zniknie. Wytną przy drugim cc, jak mówi Remiś, więc się nie przejmuj.

Remiś oddawaliśmy projekt, co nam się dość często zdarza, bo pracuję w biurze projektowym :D Zazwyczaj jest spokojnie i mogę sobie poczytać i popisać, za tymi wyjątkami, kiedy właśnie wypychamy projekty. Wtedy jest masę drukowania, składania, przycinania i wtedy ciężko jest się od tego oderwać. Trochę męczące są takie dni, ale z drugiej strony czas strasznie szybko wtedy leci.
Ja bym bardzo chciała mieć jeszcze jedno dzieciątko, ale mam podobny problem co Ty. Miałam skierowanie na cc, bo na usg wyszła mi bardzo cieniutka blizna po poprzednim cięciu i jak mnie teraz rozcięli, to mówili, że jeszcze chwila i wszystko by pękło :( Dlatego mam stracha przed kolejną ciążą i na pewno muszę trochę poczekać.
Leoś uroczy. Wygląda na takiego słodkiego łobuziaka :)
No i gratuluję Remisiowi przejścia pozytywnie testu z mąką :) Wiem jak strasznie to upierdliwe. Mati miał podejrzenie alergii i przez parę miesięcy żyłam praktycznie na suchym chlebie gryczanym.Po pewnym czasie myślałam, że oszaleję.

Utwierdzam się przy Was w przekonaniu, że jestem zupełnie niezorganizowana :) Po ciąży został mi rozstęp mięśni prostych brzucha i powinnam ćwiczyć, żeby się zeszły, ale leń ze mnie i nie ćwiczę nic. Niby wróciłam do wagi sprzed ciąży a nawet ważę jeszcze mniej, ale przez te mięśnie wyglądam jakbym dopiero w ciąży była a nie już dawno po. Chyba muszę się wziąć za siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963970 przez MoNiaaa
gosiacek ja tez do cwiczen jakos nie mogłam się zmusic. ale czuje ze w tej pracy może cos uda mi się schudnąć praktycznie caly tydzień bez obiadu tylko bulka z szynka na sniadanie i obiad no i chodze w kolko :P już spodnie się luźne zrobily hehe choć to może tylko szok dla organizmu.

Zuzia ma taka szorstka buzke i dziś zauwazylam ze na brzuszku wyszly jej plamki takie lekko czerwone o suche czym to smarować??to uczuleniowe??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964009 przez Sisi
Powiem Wam dziewczyny ze mialam wczorajszy wieczor koszmarny wyladowalismy z moja Kaja na pogotowiu bo bez zadnych objawow innych mala dostala temperatury 39,3 po poludniu i nie wiedzialam co sie z nia dzieje do domu wrocilismy przed 1w nocy i choc temperature udalo sie troche zbic to nadala nie wiemy co jest tego przyczyna.Probowali jej parokrotnie pobrac krew a krzyku i lez bylo ze hoho az wkurzyl sie moj maz i na dalsze proby nie wyrazil zgody i tak po czterech godzinach na sorze wrocilismy do domu teraz ja obserwujemy i poprawa jest znaczna bo juz nawiazuje z nami kontakt a wczoraj tylko spala.Oj wspolczuje mama ktorym dzieci choruja czesto moja Kaja zachorowala pierwszy raz a ja z tego stresu siedzialam i razem z nia plakalam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964030 przez gosiacek
Monia dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam lenia na ćwiczenie :) Schudniesz na pewno. Ja też jak mamy oddawanie projektu, to nie mam czasu zjeść, no chyba, że coś na szybko jak jabłko, albo co gorsza batonika :D Tylko ja nawet już nie chcę chudąć, tylko tego brzucha się pozbyć paskudnego :(

Ojej Sisi to niedobrze, że mała tak się rozchorowała. A miałyście już 3-dniówkę? Podobno dzieci mogą ją przechodzić dwukrotnie, bo są jakieś dwa różne wirusy ją wywołujące. Wtedy właśnie jest taka wysoka temp. przez 3 dni a potem wysypka. U mojego Bartka, gorączka bez żadnych innych objawów była wynikiem infekcji układu moczowego, ale pewnie w szpitalu zrobili małej badanie moczu. Oby szybko jej przeszło. Daj znać jak się czuje.
Ja to już mam dosyć tych chorób. Jeden i drugi kaszle okropnie, jakby płuca chcieli wypluć. I tak już chyba 3 tydzień. Zaczynam wątpić, że kiedykolwiek im przejdzie.

Teraz moje słońca śpią a później jedziemy do znajomych, więc zapowiada się sympatyczny wieczór. I takiego też Wam życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964055 przez Sisi
Gosiaczek nie mielismy trzy dniowki ani zadnej innej choroby zobaczymy moze to faktycznie to bedzie.W szpitalu owszem miala przyklejony woreczek dosc dlugo az przed wyjsciem sama sobie zerwala i zsiusiala sie na mame.Dajemy jej narazie paracetamol w syropie i narazie jest lepiej tylko straszna maruda z tej mojej corci dzisiaj.Co do cwiczen ja nigdy ich nie lubialam i watpie zebym teraz polubila po ciazy zostalo mi jakies 6kg na plusie ale mi to razej sie one przydaly bo wczesniej to taka deska ze mnie byla :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #964081 przez haniaa
Sissi
Jezeli nie ma zadnych innych objawow to rzeczywiscie moze byc trzydniowka.jezeli temperatura to zbijac a jak nowe objawy dojda to do lekarza. Po trzech dobach powinno przejsc a co do wysypki na koniec to jest ksiazkowo w wiekszosci przypadkow ale nie wszystkie trzydniowki tak sie kończą, bywaja tez przypadki bez wysypki jak u nas.czasem sama goraczka jest tez objawem zakazenia ukladu moczowego,tak jak pisala Gosiacek.jak po trzech dobach nie przejdzie potrzebne badanie moczu najlepiej posiew.no i nie do woreczka najlepiej dobrze umyc i lapac do sterylnego pojemnika wtedy wynik wiarygodny
Moniaa
Fajnie ze jestes zadowolona a nogi sie przyzwyczaja:-) obys tylko dala rade zycie rodzinne ulozyc.
Remisleos
Czekam na strój indianina;-) Ja nie nawidze szyc itp.wszystkie poprawki i cerowania czekaja u mnie na odwiedziny mamy, wtedy ona ma zajecie na pol dni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964089 przez Zanka1989
Hej dziewczyny ;-)
Monia ciesze się, że masz te prace. Gratuluję i powodzenia. Ja sama jak wrócę do pracy to będę od 8.00 - 17.00 w pracy, wiec rozumiem co czujesz. Oby udało ci się wszystko pogodzić.
Sisi zdrowia dla córeczki, mam nadzieję, że to trzydniowka. Szpital to masakra, ja byłam z Lenusia 6 tygodni i do dzisiaj w małej siedzi ten stres z pobytu w szpitalu. Pobieranie moczu do woreczka jest nczasem zdradliwe, bo im dłużej jest założony woreczek tym większe ryzyko , że w moczu będą bakterie. Najlepiej "łapać"siku do sterylnego kubeczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #964121 przez gosiacek
Sisi a nie mogą to być zęby?
Mam nadzieję, że jej szybko przejdzie, żeby się nie męczyła, biedna.

My już po wizycie u znajomych. Chłopaki się wyszalały, znajomi mają 3-letniego synka, więc mieli się z kim bawić :)

Ogarnęłam dom. Nie mylić z posprzątałam :) Dlatego te bardziej wrażliwe na czystość proszę o wyrozumiałość i niezwracanie uwagi na detale ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964180 przez Sisi
Hej :) U małej zeby odpadaja do tej pory zabkowala bezobjawowo i lekarze w tym szpitalu wykluczyli to jako przyczyne, na noc wczoraj mala miala 37,6 ale juz jest znaczna poprawa bo znowu zaczyna broic i moze mi sie wydaje ale po tym szpitalu zrobila sie bardziej taka beksa byle co doprowadza ja do histerycznego placzu. :( Zanka to super ze Lence wyszly badania ok nie ma nic gorszego niz chore dziecko i ta nasza bezradnosc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl