BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #692186 przez mokka
4 miesiąc jest od którego tygodnia? Jeśli od 14 to nawet zgadzałoby mi się z miesiącami kalendarzowymi :)

Ile kosztują tak mniej więcej takie poduszki dla ciężarnych? Przydają się one tylko w okresie ciąży, czy potem np. do karmienia dziecka?


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692194 przez anitkade
Co do nosidełka - moi rodzice nosili tak siostrę i było to super rozwiązanie, łatwe do założenia, nie da się nic źle zrobić, na wycieczki w teren - super. Myślę, że tak od 3-4 miesiąca ją nosili, jak już zupełnie pewnie trzymała główkę, ale na pewno nie było jeszcze mowy o siadaniu. Nie ma żadnych wad postawy, żadnych problemów ze stawami, z kręgosłupem. Jak była większa, to ją przerzucili na plecy w tym nosidle :) Mama też z nim na zakupy chodziła, bo po targu z wózkiem to udręka, no i ręce miała wolne. Także pewnie późną wiosną kupię nosidełko, jak bobas już troszkę podrośnie, a na zimę to jednak też sądzę, że wózek najlepszy. Trudno, przemęczę się na początku z noszeniem go po schodach. A czy Wasze wózki dało się kołysać? Czy miały sztywne kółka? Moja siostra często w dzień usypiała w wózku w czasie kołysania, też chciałabym mieć taką możliwość.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692206 przez MoNiaaa
anitka zalezy od wozka napewno kupisz taki wozek ale musi byc na paskach w wiekszosci to tylko jezdzic do przodu i do tylu ale jak dla mnie takie bujanie w wozku nie zbyt dobra sprawa ale kazdy ma oczywiscie swoje zdanie.
a nosidelka zalezy od rodzaju pamietam ze kiedys byla straszna afera ze dziecko sie w takim udusilo bo wlasnie bylo za male czy cos?

ulcia kociaczek pochwalcie sie jak po wizycie i dawajcie foty!!!!!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692212 przez anitkade
Monia, ta afera dotyczyła nosidła dla niemowlęcia, takiego typu torba, i tak po prostu buźka byłą zasłonięta. Ale jak masz dziecko twarzą do siebie, to jak miałoby się udusić? :)
A co do wózków, to są też skrętne koła i "resory" :) O czymś takim myślę. Bo faktycznie jazda tylko na wprost to trochę słabo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692218 przez MoNiaaa
tak skretne kola to podstawa dl amnie :) ale na tych resorach nie pobujasz tak jak na paskach musisz isc do sklepu i przetestowac :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692240 przez mirka26
hej dziewczyny. ja umieram nie umiem jeździć samochodem. jechałam po wypis i wioskę przed moją musiałam stanąć z kierowcą i hawciłam do rowu. masakra ale wstyd a auto za autem. wszyscy już zwracają uwagę na brzuszek :laugh: fajnie ale gdzie tam koniec. a wy laski czemu nie puszczacie swoich brzuszków?
byłam dziś u fryzjera i obcieła mnie nie tak jak chciałam i jestem zła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #692241 przez MoNiaaa
a ja mam takie jescze pytanko domi ty jestes na l4 dostalas juz wyplate czy jeszcze nie?bo sie zastanawiam w jakim terminie zus wyplaca tzn jak z pracy mialam do 10 wyplate n akoncie to z zusu bedzie taks amo czy oni maja inne trminy?

mirka ty tez tylko na fb dalas brzuchol a malo tam dziewczyn jest wiec tutaj wklej :)
wogole jak juz beda wieksze brzuszki to ustalimy jeden dzien w miesiacu na chwalenie sie domkami zeby poownywac jak rosniemy :)
ja jutro powizycie jak sie wyrobie przed praca to wrzuce fotke :)

mi tez pasuje sie obciac ale tez sie boje ze nie tak jak bede chciala bo czesto mi sie to zdazalo;/ poczekam moze do sierpnia :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692247 przez mirka26

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692248 przez mirka26

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692264 przez mirka26
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692267 przez mirka26

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692271 przez anitkade
Mirka, ale masz piękny brzusio!! To u mnie ledwo co widać w porównaniu :) Ale ja widzę, mąż też. Biedactwo z tym samochodem. Ja mogę jechać, trochę mnie mdli, ale delikatnie i nie zawsze. Nigdy nie miałam problemu z chorobą lokomocyjną, no ale takie uroki ciąży. Ale zatrzymywać się nie musiałam jeszcze nigdy. No nic, bądźmy dzielne, ta burza hormonalna to już naprawdę niedługo. Jutro mam 11 tydzień :) Ale już zaawansowana ciąża, co? :P Pamiętacie początki?
Monia, masz rację, muszę pojechać do sklepu i popróbować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692280 przez mirka26
ja jutro 12 cieszę się i boję zarazem bo pierwszą ciążę właśnie miałam martwą w tym samym czasie ale coś czuję że dzidziuś jest tak silny że nic mu nie da rady. wie że wszyscy tu na niego czekamy tak bardzio bardzio hi hi.mam nadzieję że niedługo mi przejdzie z tymi wymiotami. a brzusio rośnie i to najważniejsze ale z synem dopiero pod koniec 5 miesiąca coś tam było widać a teraz... jak słonik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692430 przez Majusia
Czesc dziewczyny, jak sie czujecie? Ja ok, choc zmeczona, zjadlabym cos tresciwego ale nie wiem co... Siedze w pracy I sie nudze - jutro chyba ide 'na wagary' :) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692514 przez anitkade
Oj powagarowałabym sobie, nie powiem :) No ale póki co chodzę do pracy. Zastanowiłam się i zdecydowałam jeszcze nie mówić szefowi. Poczekam jeszcze parę tygodni, może po urlopie moim, czyli koniec lipca. Wszyscy mi radzą dopiero po 3-cim miesiącu. Jakby była jakaś bardzo sprzyjająca aura wcześniej to może powiem, ale coś nie umiem się przełamać. A że mam pracę spokojną, dźwigać nie muszę, to nie potrzeby z powodów zdrowotnych mówić od razu. A Wy jak sądzicie?

Ja się czuję dobrze, aż dziwne. Czasem mnie troszkę boli głowa, czasem mnie mdli, najczęściej wieczorem, zmęczona nie jestem jakoś szczególnie, wysypiam się w nocy i to mi wystarcza. Kawy nie piję w ogóle ani czarnej herbaty, więc to chyba radość mnie tak napędza, skoro nie kofeina :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl