BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 10 miesiąc temu #690853 przez anitkade
Ale Wam wspaniale, macie baseny dla bąbelków. Nie mogę się doczekać!! Już za rok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690861 przez MoNiaaa
Julka az raz sie pokapala w basenie w sobote i to tez nie dlugo...;/

esh nie ma normalnej pogody ostatnio u nas albo trtopikalne upaly albo ulewy...

no za rok nasze szkraby beda sie mogly popluskac :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690879 przez mirka26
aż się boję jak mój synuś będzie się pluskał z mamą i maleństwem :laugh: ale jestem szczęśliwa kurde

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690912 przez anitkade
No ja też prawie pękam ze szczęścia. I tak patrzę na brzuszek, lekko wystaje, jak ktoś wie - to nawet wypatrzy przez ubranie. Oczywiście nie rzuca się to w oczy :)
Kiedyś oglądałam pieluchy i jak sobie wyobrażałam, jak mojego bobaska przewijam i kąpię i dbam o niego to się tak rozczuliłam, że mi łezka zakręciła :) Może to hormony, bo płakanie przy pieluchach na allegro to chyba przesada :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691041 przez mirka26
ja też tak mam a ostatnio to ciągle płacze o byle co samo tak hi hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691056 przez DoMI*
Czesc dziewczyny

ja spac mogła bym nonstop ale siku niedaje za wygrana.
dzis chciałam pozegnac mojego ukochanego i chciałam chycic go za szyje i sie wtulic i tak mnie zabolało normalnie kucłam. a on sie przestraszył
ale wiem ze dzidzia rosnie i naciaga mi wszystko teraz nawet niemoge sie przeciagnac.. bo dzieje sie to samo...

no i mimo ze apetyt mam to nie umiem zjesc wszystkiego.. zrobiłam rosół i mi niesmakował a moj powiedział ze jest bardzo dobry .. ACH..
anitka ja tez czasem bekam ze szczescia o dzidzie. chciała bym juz byc w 25 tygodniu i pozniej urodzic .. bo chciała bym zobaczyc i przytulic malenstwo.
jak czuejecie w podswiadomosci co bedziecie mieli.. bo ja chłopca..tak czuje ani razu nie przyszło mi do głowy ze dziewczynka.

ja ogladałam ciuchy dla mnie i tez płakałam wiec mozemy sobie podac rece Anitka de

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691145 przez mokka
mnie się wydaje że będę miała chłopca :) ciekawe jak trafne są moje przeczucia.
Ach, robiłam wczoraj o 21 tort ambasador :) mój M. trochę zgłupiał jak to zobaczył, a ja po prostu mam ochotę na tort i już. Te z cukierni mi nie smakują więc postanowiłam zrobić własny i wyszedł super :)
Też mam tak z tym płaczem, ale teraz już jakoś mi przechodzi pomału bo na początku to pare razy się wzruszyłam przy oglądaniu reklam w których były małe dzieci ;) kosmos


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691149 przez DoMI*
mokka ach te hormony...
no swietnie ze umiesztak piec no to prawdz ze torty ze sklpu nie sa taki dobre...

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691157 przez DoMI*
boli mnie na dole w pochwie to normak
lne? tez tak teraz macie?

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691168 przez mokka
też mnie czasami tam pobolewa, ale nie jest to mocny ból. Domi, jeżeli Cię to martwi to zadzwoń do gina swojego lepiej.


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691185 przez DoMI*
mokka podejzewam ze przez to ze rosnie macica i dzueciaczek... nieboli mnie nonstop.. dokucza mi czsem bardziej...

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691270 przez mirka26
a mnie tam ciągle boli przynajmniej wiem że żyje .też już nie umiem zjeść tyle co kiedyś i smak już nie ten sam. gotuję na oko bo na smak to nie mam co liczyć, mąż się zachwyca a mi pod gardło podchodzi bo bez smaku,a ja bym chciała córkę ale czuję że będzie drugi synuś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691339 przez anitkade
DoMi - no widzisz, podobnie mamy :)
Bóle mam rzadko, może zdarzy się dwa razy na dzień takie lżejsze zakłucie, czasem wcale. Odpoczywaj DoMi. Jak leżysz albo siedzisz spokojnie to też Cię boli? Ja rąk prawie w ogóle nie podnoszę, bo czytałam, że nie wolno :P Nie wolno firanek zmieniać, bo można jakieś wiązania naciągnąć. Nie wiem, czy tak jest, gdzieś to wyczytałam i teraz rąk nie podnoszę :P Ale mam talerze na wysokiej półce, więc już trudno, tego nie ominę.
Co do przeczuć - wszystkie będziecie mieć chłopaczków :) A ja czuję, że dziewczynka jednak, ale okaże się wszystko, jeszcze może ze 2 miesiące :)
Mokka, zazdroszczę, że umiesz robić tort :) Ja uwielbiam nawet sklepowe, kocham ciasta z kremem w ogóle. No dobra, wszystkie ciasta, jestem ciastożercą :P Ale w ciąży staram się sobie odmawiać. Jadłam tego pączka w poniedziałek i od tego czasu nie było słodyczy. Trochę mi brakuje, ale myślę o dzidzi. Lekarka mi zabroniła jeść słodycze, bo utrudniają wchłanianie żelaza.
A jak Wam dzień mija? Dalej takie śpiące?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691414 przez mirka26
mi ciągle chce się spać. zjadłam ogórka kiszonego a teraz chce mi się słodkie. ale mam dziwne zachcianki.ja tam jem wszystko lekarz sam mi powiedział że nie mam sobie niczego odmawiać bo to głupota tylko z umiarem wszystko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691471 przez DoMI*
o kurcze o tych rkach niewiedziałam !dobrze ze powiedziałas dlatego mnie tak zabolało jak chciałam sie przytulic... no widzisz dziekuje ze napisałaś.Anitkode
tak ja dalej spiaca ale juz coraz mniej niespie juz w dzien ale lerze duzo ..

najgorsze ze ja dopiero 1 lipca ide do lekarza ale pojde do jednego aby wpisał mi moje wyniki a powiem muze przenosze sie do innego poniewaz niejestem zadowolona z jego usług. i pojde do innego.
to sa kpiny zeby był taki lekarz prowadzacy a mnie nikt nie zwazył nie wpisał wynikow badan nic Kuźwa nic płakac sie chce, tak ja by mu niezalezało na moim dziecku i mnie HAM

co powiecie?
kiedy bedziecie szykowac rzeczy do dziecka? w ktorym miesiacu?

bo teraz byłam w szpitalu to 3 dziewczyny urodziły w 7 miesiacu i nic nie miały przygotowane nic a nic.. a juz miały dieciaczki ale długo lerza w szpitalu

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl