BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 8 miesiąc temu #730759 przez Pipinka
Domi Kochana jeżeli o mnie chodzi to ja przy rocznym dziecku dawno juz zapomniałam co to jest bezsenność !! :silly: Ale jak z Bianka byłam w ciąży i miałą czas na odpoczynek w dzień to później często w nocy miałam problemy ze spaniem !!

Mokka ja też wymyśliłam sobie Ige jak będzie dziewczynka ale mojemu M sie średnio podoba a jak będzie chłopak to Maksym lub Kacper choć Kacprów trochę teraz jest ;)

Gaguka Piękne zdjęcie !!!!!!! :lol: Zazdroszcze wam dziewczyny że już znacie płeć !!
Ale albo mi się zdaje albo wychodzi na to że te co źle się czuły na początku ciąży i wymiotowały mają dziewczyny a te co dobrze chłopców ???

Powiem wam że ja się nastawiłam na chłopca strasznie i boje się że jak usłysze że dziewczynka to poczuję zawód !! :P CHCĘ SYNCIA !!! :woohoo: hehehe


Monia bardzo Ci współczuję !!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730849 przez DoMI*
pipinka nie sypiam w dzien, tylko leze ,
a co powiecie o farbowaniu? bo ja sie zastanawiam nad farbowaniem i podcienciem włosow//
obiecałam wam zdiecie brzuszka jak wroce do domu :)

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730853 przez gaguka
Mokka jak sisuiało to normalnie taki rozproszony strumień było widać (tak jak motorówka robi fale na rzece):) Daj znać koniecznie jak wrócisz z wizyty :)

Pipinka chyba w Twojej teorii coś jest bo ja strasznie wymiotowałam i bardzo się źle czułam i dziewczynka :)

Domi śliczny brzuszek! Ja farbowałam się pierwszy raz po 13 tyg. i niedawno drugi - gin powiedział mi że po I trymestrze mogę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730857 przez mokka
Domi, farbować włosy możesz w ciąży bez problemu :) Ja nie farbuję bo mam swoje czarne naturalne i je lubię, ale wiem że farbowanie nie szkodzi niczemu. A jaki kolor będziesz robić?

Ulcia gratuluję dziewczynki :)

Pipinka, jeżeli Twoja teoria jest słuszna to powinnam mieć dziewczynkę bo na początku strasznie źle się czułam. Ciekawe co lekarz powie bo może i jest w tym jakaś słuszność :) Moje 2 znajome mają córki i też mówiły że się na poczatku bardzo źle czuły, moja mama jak była ze mną w ciązy też i też mięsa jeść nie była w stanie (tak jak ja) więc może coś w tym faktycznie jest? ;) ach, zobaczymy...
Ja mojego M z tą Igą podeszłam trochę i finalnie on wybierze drugie imię w razie czego (o ile będzie drugie imię). Jak na razie to sie trochę ze mną drażni i mówi, że skoro tak to będzie Iga Jadwiga...phi, po moim trupie z tą Jadźką ;) Maksym lub Kacper też ładnie :) ale faktycznie tych Kacprów sporo jest. Jakaś taka moda była niedawno na to imię bo nawet ja mam chrześniaka Kacpra i kilku w sąsiedztwie ;)

Domi, spróbuj kupić sobie tą poduszkę rogala do spania bo naprawdę pomaga. U mnie sprawdza się jeszcze dużo ruchu na świeżym powietrzu (głównie spacery).


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730864 przez DoMI*
ja narazie sie nie forsuje na spacery mokka, bede farbowac na blad taki jak mam tylko ze ciut jasniejszy.nic specjalnego bo mam duuze odrosty. zamowiłam juz poduszke bedzie w poniedzialek..juz nie moge sie doczekac.

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730923 przez Mag
Domi super wyglądasz. Ja włoski też będę farbować.
Pipinka u mnie jest chłopak a jeszcze w zeszłym tygodniu zdarzyło się wymiotować, a na początku to już lepiej nie mówić, nic jeść się nie dało takie mdłości miałam. Wiec jeśli chodzi o samopoczucie to się nie sprawdziło, chociaż wstręt do słodyczy był co podobno wróży chłopaka, no i włosy się poprawiły, cera też.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730930 przez DoMI*
ja sie zwarzylam dzis i waze 53 kilo przytylam 5kg.
Mag ja wiedziałam od poczatku ze to chłopczyk bedzie odzuciło mnie od słodkiego,cera sliczna i włosy.a teraz lubie zjesc sobie wafelki grześki..:)

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730997 przez mokka
Tym bardziej jestem ciekawa co ja będę miała bo od początku ciągle mam smaki na słodkie, a na początku mdłości :) Może dziewczynka???


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731008 przez DoMI*
mokka moze moze...
kiedy dacie jakies zdiecia brzuszków ?
własnie synuś szaleje w brzuszku..i chyba ma czkawke :)
zastanawiam sie nad zrobieniem zdiec z moim M i brzuszkiem.. czy poczekac do 6 miesiaca...

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #731136 przez ulcia78blondi
Cześć dziewczyny!
Mokka, dziękuję za gratulacje!
Domi, gratuluję brzuszka;-)
Pipinka, generalnie myślę, że jest tak jak mówisz a ja jestem wyjątkiem:-)
W pierwszej ciąży wymiotowałam bardzo i był chłopak a teraz tylko mdłości i dziewczynka.
Ale w pierwszej ciąży brałam większą dawkę leku na podtrzymanie. Teraz malutką i tylko przez chwilę. Myślę, że poziom hormonów ma tu duże znaczenie.
w tej ciąży (z dziewczynką) odrzuciło mnie na początku zupełnie od mięsa i słodkiego. Dopiero teraz nadrabiam z mięsem. Słodkie to bardziej na serki, jogurty mnie ciągnie.
Poducha dla ciężarnych cały czas mi pomaga:-) Ja nie tylko na niej śpię, podkładam sobie pod plecy, brzuch. Mnie się coraz trudniej śpi.
A w ogóle nie mówiłam, że bardzo bolą mnie krzyże (lekarz mówił, że to normalne na tym etapie ciąży bo się wszystko rozszerza) i brzuch zwłaszcza przy schylaniu, lekarz kazał się oszczędzać. Macica coraz większa i mocno uciska na inne części ciała.

No i jeszcze te moje czerwone plamy, problemy z cerą wskazywały na dziewczynkę:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731210 przez MoNiaaa
ja z kolei tylko mieso bym jadla slodyczy niewiele cera mi sie bardzo poprawila i jak narazie dziewczynka:) imie postanowione juz i chyba Zuzia bedzie chyba ze cos mi wpadnie w miedzy czasie
w porownaniu z waszymi dziedziaczkami to oja niunia malutka strasznie jest moze dlatego tak slabo ja czuje??

zdjecie 3d sliczne!!!szkoda ze u mnie tylko zwykle to nie widac tak wyraznie:('
za 2 tyg bede miala polowkowe usg

domi sliczny brzuszek!!!

ja niewiele przytylam niby brzuch jak pilka a jaks ie kiedys wazylam to chyba tylko 2 kg przytylam a po smierci taty schudlam te 2 kg:( musze sie zwarzyc zaczal po malu wracac mi apetyt wiec moze nadrobie szybko strate wagi

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731230 przez Mag
Ja też jak narazie przytyłam 2 kg które wcześniej straciłam przez mdłości więc obecnie wagę mam taką samą jak przed ciążą. Dalej nosze wszystkie swoje jeansy. Apetyt jest więc może za niedługo waga ruszy do góry, najważniejsze że dzidziuś dobrze się rozwija.

Ulcia jeśli chodzi o krzyże to u mnie jest coraz gorzej, tzn jak chodzę robię coś w ciągu dnia to jeszcze idzie ale wieczorem jest tragedia. W łóżku to nie da się ułożyć w każdej pozycji boli. Autem też na dłuższą trasę trudno wytrzymać. :( ehhh nie ma co narzekać, mam nadzieje że to szybko nam przejdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731268 przez DoMI*
Monia musisz zaczac jesc.dla swojej corci. ja sobie nie załuje wczoraj mialam taka ochote na ciasto i marodziłam mojemu M .i dzis rano patrze na blacie w kuchni muffinka :D mniam zjadłam ja z Roskosza , po czym zapomniałam wziasc tabletki na tarczyce ..no i musiałam ja szybko wizac mimo ze zjadłam juz a ja bierze sie naczczo ..no coz :)
teraz mam ochte na zupke kung su strasznie pozwole sobie na 2 zupki.wiem ze nie zdrowe ale no nie wytrzymam.
Moniu wracaj do nas czesciej jestesmy z Toba mam nadzieje ze WIESZ O TYM>
brzuszek mialam wczoraj tak napiety ze myslałam ze pękne ,dzis mnie pobolewa na dole troche i kłuje wiec duuuzo leze
Mag ja tez nie umim sie ułozyc w łuzku jutro przyjdzie moja poduszka i nie moge sie doczekac.

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731598 przez anitkade
Dziewczyny, ale się ożywiło forum przez weekend, jak nigdy chyba :) Super!
Domi - piękny brzuszek masz. Rób sobie zdjęcia z tatusiem na pamiątkę. Ja żałuję, że nie mam za bardzo jeszcze. Ciąża minie, a my bez zdjęć będziemy. Muszę nadrobić, wy też róbcie sobie.
Mokka, daj znać po badaniu :)
Z tym siusianiem na usg to coś niesamowitego. Chyba rzadko to widać. Ale mieliście szczęście. Zdjęcie jest cudne, fajna taka wstydliwa dzidzia. Ja też nie mam zdjęć usg 3d, nawet normalnych nie mam, ostatnio miała po I trymestrze i dopiero teraz będzie, w środę idę. Ale w sumie takie wyczekane będzie, że chyba nawet nie mrugnę, żeby ani sekundy nie stracić z tego podglądania :P
Co do wagi to nie ważyłam się ostatnio, może jutro rano się zważę. Dzidzia kopie jak dzika, czasami się zastanawiam, czy aby na pewno wszystko ok, może jej coś się dzieje albo niewygodnie jest, że aż tak kopie, ale potem sobie myślę, że chyba na głowę upadłam :)
Co do płci to ja też nie znam i jestem bardzo ciekawa. Czułam się dobrze i dalej się czuję ok, tylko kręgosłup czasem boli. Najgorzej jak siedzę 8 godzin w pracy i jak jadę autem. W łóżku jakoś nawet daję radę, ale muszę się kręcić, w jednej pozycji nie prześpię całej nocy.
Monia, ściskam Cię ciepło. Dobrze, że z dzidzią wszystko ok, że czujesz ruchy i wraca Ci apetyt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #731630 przez Pipinka
Nic tylko się rozkoszować tym kopaniem :woohoo: bo później to jak kopnie to prosto w żebra, a poza tym będzie miało tak mało miejsca że tylko będzie widać jak się przesuwa z prawej na lewą :blink:

Chwilami nie mogę uwierzyć że czas tak leci i już połowa ciąży , jesień zaraz i zima i PORÓD :lol:

Mokka hehehe no Jadźka nie brzmi najlepiej ale moi znajomi nazwali córkę Jagoda..Jagódka i to już ładnie ale z reguły wiele osób później i do Jagody woła Jadzia :huh: Masz dziś usg ?? to daj znać :woohoo:

Ja też dziś do lekarza na 15..ciekawe ile ja już przytyłam, i pewnie też podejrzę dzidzię na usg :woohoo: może rozłoży nogi !!! :silly: ale bardziej idę po skierowanie bo już za tydzień połówkowe :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl