BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 8 miesiąc temu #732326 przez mirka26
Emilka gratuluję kochana córci... teraz tak się zaroiło od dziewczynek że aż się boję że mi powie że chłopak... co będzie to będzie ale zawsze jakaś nadzieja na dziewczynkę a w środę już się dowiem...ja już się bałam że mi się tam coś robi... ale już jestem spokojniejsza że to nie tylko ja tak mam, Anitka dużo odpoczywaj to dobrze ci zrobi.jutro jak dostanę fotkę to puszczę na pokoju, mój mały pęka z radości że zobaczy jak dzidziuś się rusza bo zdjęcie to nie to samo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732497 przez anitkade
Mirka, cudnie, że idziecie razem. Będzie tacie opowiadał :) Ja też idę jutro, nie mogę się doczekać. Mój mąż na szczęście może iść ze mną, bo się umówiliśmy na 7:30. Też Wam wrzucę zdjęcie. A Mokka chyba dzisiaj będzie miała, mam nadzieję, ze też się pochwali.
Emilka, a nie masz fotki czasem? :) Ciekawa jestem, jak teraz nasze bobaski wyglądają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #732502 przez Pipinka
Anitka i Mirka jestem taka ciekawa co się dowiecie i co tam macie :woohoo:
Mokka koniecznie zdaj relacje z dzisiejszej wizyty !!!! :lol:
Emilka gratuluję Córci !!!!!!! :woohoo:

Ja chcę juz 2 września !!!! :lol: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732535 przez gaguka
Emilka gratuluje córci!
Anitka dobrze, że wszystko ok! odpoczywaj teraz w domku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732573 przez Mag
Ostatnio same dziewczynki :)
Gratuluje Emilka
Orientowałyście się może jaki jest koszt tego badania na glukozę? Oczywiście pytanie do dziewczyn co prywatnie muszą robić. Jeszcze gin nie kazała mi tego robić, ale myślę, że przy następnej wizycie już mnie wyśle na to badanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732581 przez anitkade
Z luxmedu na pewno dają skierowanie do przychodni nfz. Kręcą nosem czasem w tej przychodni, ale muszą przyjąć. Moje koleżanki robiły w ten sposób i mam nadzieję, ze ja też tak zrobię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732596 przez mokka
Dziewczyny, będę miała CÓRKĘ!!! :laugh: pogadałam z M i wybralismy imię Zuzanna bo mu sie ta Iga nie za bardzo podobała jednak. Mała jest cała i zdrowa i waży jak na razie 580g więc sporo :) Zuzia będzie :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732619 przez gaguka
Mokka gratuluje córci! To już 3 Zuzie mamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732647 przez Pipinka
Mokka Gratuluję Córki :lol: :lol: :woohoo: Zuzia też mi się bardzo podoba :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732664 przez emilka1103
Dziękuję dziewczyny, wreszcie mogę zacząć szaleć z wyprawką :)

Anitka mam zdjęcia, nawet jedno lekarz dał dla męża do portfela :) Kurcze, ale nie wiem jak je zmniejszyć i tu wstawić. Przez jaki program to robicie?

Mokka gratuluję córci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732669 przez anitkade
Mokka, gratulacje. Super, że podejrzeliście. Mokka, macie zdjęcie? Pokażesz? A w ogóle kawał baby, 580 gram, hoho :) Czasami trudno mi uwierzyć, że one tam w środku tak szybko rosną. Ani się obejrzymy, a będziemy na wyścigi na porodówkę jeździć wszystkie :)
Emilka - ja czasami daję pod prawym klikiem: Wyślij do --> adresat poczty i wybieram najmniejsze, a potem nie wysyłam, ale zapisuję ten plik pomniejszony :) Spróbuj, może się uda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732679 przez mirka26
mokka kochanie gratulacje. no to ja na bank będę miała chłopca... dzisiaj dziewczynki przy paciorku modlitwa za Mirkę i za córcię
ale się boję hi hi jak dziecko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #732691 przez Dagnes
Emilka aby pomniejszyć zdjęcie, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz edytuj. Zdjęcie otworzy ci się w paincie i tam na górze masz opcję zmień rozmiar.
Przewaga córeczek na forum :) U nas też prawdopodobnie córcia. Na 100% nie mamy pewności bo pupcią wypięte było i ciężko było podejrzeć. Tak jak Monia połówkowe mam 6 września i mam nadzieję, że już wtedy się potwierdzi. Imię mamy już wybrane - Wiktoria :)

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732697 przez emilka1103
Miałam Wam napisać, że wczoraj przyszły do mnie próbki kosmetyków Johnsona- mleczko pielęgnacyjne i płyn do mycia włosków i jakieś gazetki. Niby nic a cieszy :)

Mam nadzieję, że się dołączy- Hania :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #732713 przez mokka
emilka, ale masz cudne to zdjęcie! :) Ja niestety takiego nie mam bo mała jakoś nie chciała współpracować. Ogólnie to lekarzowi się tylko nie podoba, że dziecko jest w położeniu pośladkowym, czyli główka u góry, ale to się do porodu zwykle zmienia, a jak nie to cesarka. Mam nadzieję że się jednak obróci!

Na zdjęciu stopa małej :) szpilki chyba będzie musiała kupowac w duzym rozmiarze ;)


Fasolek [*] 10tc (2016)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl