BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #876347 przez Edi28
Witam się i ja wieczorową porą :) niedawno wróciliśmy z kolejnych wojaży, tym razem byliśmy u teściowej :) Mała jak zwykle wywołała furorę :) ostatnio byliśmy miesiąc temu, więc wszyscy nie mogli się nadziwić, jakie postępy Mała zrobiła i jak się zmieniła :) a my znów mamy problem Hania od dwóch dni nie robi kupki :( zazwyczaj kupka była po każdym karmieniu, a teraz nic :/ ciągle coś z tymi kupkami :angry:
Aneteczka moja ciągnie główkę, ale jak ma ochotę, jak nie ma to leci jej do tyłu :( ale ogólnie trzyma stabilnie główkę jak ją trzymam czy na brzuchu jak leży, ale oczywiście cały czas ją podtrzymuję :) grzechotkę jak jej włożę to potrzyma chwilę, ale sama nie wyciąga do niej rączek, chwyta ubranko, pieluszkę tetrową, ale zabawek nie, pakuje rączki do buzi, najlepiej obie na raz :D dużo sobie gada, często z firanką :D
Asia ślicznie wyglądałaś, Sara po prostu przepięknie jak księżniczka :) a Mikołaj to prawdziwy przystojniak, oj będzie łamał serca :) dużo zdrówka dla Sary :)
Magda śliczna Martusia :)
Zubi my też nosimy małą pleckami do siebie i może sobie oglądać wszystko :)
Wola moja śpi w takiej koszuli nocnej na długi rękaw i w skarpetkach, owinięta w chustę i lekko przykryta rożkiem :) przymierzam się do śpiworka, ale mała tak macha tymi łapkami, że wiecznie się wybudza, ale zacznę powoli próbować :)
Miłego wieczoru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #876363 przez kasiek21
Magda
Martusia jest urocza !i jakie duze piekne oczka ma!

a My dzis spedzalismy dzien rekreacyjnie :) cały dzien od 11 na dzialeczce u znajomej, gril i te sprawy. Igoek super grzeczny, zjadl i spal :) zaliczyl tez dzis piersze bujanie na huśtawce oczywiscie takie duzej ogrodowej na mich kolanach :D smial sie w niebo glosy, niestety nie mial kto nam zrobic zdjecia... a szkoda :) teraz wymeczony, wykąpany, najedzony sobie smacznie spi :) a ja mam chwile dla siebie... chociaz jestem wykonczona odpale za cwile chodakowska i troszke pofikam, a cooo... jutro czeka nas Elblag i poradnia audiologiczna, tak wiec popoludnie cale poza domem, nie wiem jak to bedzie bo jedziemy pociagiem no i juz o 15, chociaz wizyte mamy dopiero na 17, ale potem nie pasuje nam pociag, no i ciekawe jak bedzie z powotem, mam nadzieje ze chociaz pogoda dopisze, bo jak bedzie ladnie to nakarmie go chociazby na lawce :D dzisiaj tez zjadal na lonie natury :)
skonczylismy dzis podawac jabluszko, Igorowi wyjatkowo smakuje :) i teraz zastanawiam sie kiedy podac mu marchewke, czy od razu jutro czy dopiero po kilku dniach... hmmm...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #876404 przez Magda28
Aska ja czyściłam nosek wodą morską i fridą kilka razy dziennie no i inhalacje :) do tego witaminke C i Fenistil w kropelkach na drogi oddechowe,po 5 dniach wszystko przeszło :)
hmmm te babcine rady są najlepsze może pomoże jej ten smalec :laugh: ja tam wieże w te domowe sposoby na przeziębienie :) a na Sarę nie mogę się napatrzeć :laugh: taka słodka!!!

Edi u nas kupka była co dwa dni,ale mała nie stękała więc lekarka mówi ze ok jest.Teraz od dwóch tyg robi codziennie nawet 2 razy dziennie!tylko teraz nie wiem dlaczego ,bo zmieniłam mleko NAN na NAN HA i zaczełam pić małej herbatkę z hippa :)

Kasiek to super,że masz tak grzecznego synka :) my jak idziemy na spacer o 12.00 to przychodzimy o 16.00 mała cały czas śpi,i jak bym chciała wyjść jeszcze raz to jeden wielki ryk,bo mała się nudzi i marudzi :dry: Mam nadzieję,że jak zacznie siedzieć to spacerki ją zainteresują :lol:

Podziwiam Cie z tą Chodakowską,ja to nie mam siły!!! na koniec dnia czuję się jakbym w kopalni pracowała :lol: Zresztą zaczełam pracę i dosyć się tam nagimnastykuje :P

Tez nie mogę się doczekać kiedy mała zacznie jeść kaszki,deserki czy owocki :)

Miłego wieczorku idę spać w końcu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #876593 przez andzia90
Hejka dziewczyny u nas pogoda nie za specjalna za chwile będzie padać i nici ze spaceru. My jutro wybieramy się do pediatry bo martwi mnie ptaszek Macka i nie tylko to. Przy kąpieli strasznie płacze nie wiem czy go tam nie szczypie poza tym mamy problemy aby mu skórkę naciągnąć . A druga rzecz dowiedziałam się wczoraj ze jak byliśmy na święta u teściów to siostra mojego męża miała paciorkowca! i teraz muszę obserwować czy Maciek przypadkiem nie będzie mieć.
Dziewczyny jak strasznie nie chce mi się ćwiczyć a waga stoi w miejscu :( niby 3 kilo mi zostało ale czuje ze muszę 5 zrzucić bo czuje się nie za specjalnie, wszyscy mówią ze ładnie wyglądam ale ja tak nie czuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #876640 przez aska27
anjaa no własnie zastanawiałam sie nad AMOLEM C czy mozna, dzieki :)

issska hehehe dzieki :blink: w końcu to było święto Sary mojej kochanej :)

Edi dziekuję kochana :) Mikołaj to synek mamusi :blink:
a co do kupek.. to jak juz zrobi to ma takie twarde? Nie wiem jak karmisz, jesli mm to j a co jakis czas Mikołajkowi podawałam herbatkę koperkową i nie było problemu. Powodzenia!

Kasiek grill??? jej zazdroszcze! :)

andzia ja Mikusiowi nic nie robiłam z siusiaczkiem, ktoś mi tak poradził.
Co do paciorkowaca uwazajce.
Andzia a na pewno pięknie wyglądasz, teraz będzie wiecej spacerów to kg tez spadną,ja tez bym chciała te 5 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #876702 przez zubi
Witam się i ja. Toruń słoneczny wiec spacerek zaliczony.

My jutro mamy pierwsze szczepienie i jestem pełna obaw, mam nadzieję że nie będzie żadnych powikłań.

Dziewczyny wszystkie dzieciaczki słodkie, dzięki zdjęciom można zaobserwować jak szybko się rozwijają i rosną :)

andzia mówią że dziewczynkę trudniej pielęgnować niż chłopca, ale ja uważam że jednak mamusie chłopczyków mają trudniej.

u nas z kupą na razie odpukać nie ma problemu, od urodzenia tylko jeden dzień taki się zdarzył gdzie kupki mała nie zrobiła, ale za to na drugi dzień jak puściła musztardę to pampek nie wytrzymał i wszystko co miała na sobie było brązowe ( oczywiście musiała wtedy na sobie mieć jedno z najładniejszych bodów :angry: )

Pozdrawiamy,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #876723 przez kasiek21
dziewczyny masakra!!! jestem w elblągu u kuzynki, mielismy godzinę do lekarza a więc poszliśmy sobie na kawę, wjeżdżamy winda bo to już czas do lekarza i co??!! zacielismy się w windzie!!! i to na parterze!!! masakra jakaś!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #876798 przez Asia09
Hej dziewczyny,

u nas dzis tez nici ze spaceru bo co chwile pada deszcz. Tylko przeszlysmy do samochodu jak jechalismy z Zosia do dentysty, bo zaczely sie problemy z mleczkami.

Asia - daj znac tak z ciekawosci jaka kwota interesuje Cie za ten komplecik. Przyznam ze mam juz cos alternatywnego od kuzynki, ale jeszcze nie jestem przekonana do tej kreacji :) Niestety jak cos mi sie podoba na allegro to cena jak dla mnie zaporowa jak na jednorazowy ciuch.

Edi u nas kupka tez co trzy dni a ostatnio wywolana czopkiem. Mam nadzieje ze to przejsciowe bo przeciez moja diete nie zmienila sie wiec nie bardzo wiem o co chodzi.

Co do cwiczen to ja tez mam lenia masakrycznego! ostatnio moj mąz wyciagnal, a wrecz zmusil do biegania w lesie i miałam mega satysfakcje ze ruszylam tylek. Dzis jeszcze weszlam na bieznie ale to sa takie pojedyncze zrywy. Mnie tez zostaly 4 kg.Niestety swiateczne obżarstwo tez zrobilo swoje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #876905 przez aska27
hej hej :)

Zubi powodzenia na szczepnieniu! :kiss:

Kasiu co za przeżycie! :cheer: :blink:

Asiu podziwiam,ze biegałas, mi ciezko się ruszyć! ;) Kg same szybko spadną, wiesz ja też sobie pozwalam na co nieco :silly: no cóż! hehe
Napisałam na priv.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #876961 przez Asia09
Kasiek ale mialas przygode. Szybko Was chociaz wyciagneli?

Asia - kurcze nie wiem jak znalezc ta wiadomosc na priv... :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #876978 przez andzia90
Hej :) u nas pogoda za oknem bardzo ładna mam nadzieje ze padać nie będzie bo trzeba spacerek zaliczyć. Na 14.20 idziemy do pediatry trzymajcie kciuki żeby było wszystko ok.
Kasiek- dobrze ze to parter a nie gdzieś miedzy piętrami, mam nadzieje ze dobrze się skończyło.
U nas kupka jest codziennie na szczęście, problemow z tym nie mamy lepiej odpukać :)

A tu moje szczęście :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #877174 przez Edi28
Hej Mamusie :)
Asiu karmię tylko piersią i niby wiem, że kupka nie musi być codziennie, nawet może nie być kilka dni, ale i tak mnie to martwiło, no ale dziś dałam jej mały kawałek czopka i kupka poszła. Asiu napisz i mi ile byś chciała za ubranko Sary :) niby dostaliśmy pieniążki na ubranko do chrztu, ale nie wiem, czy chcę wydawać je na ubranko, które założę tylko raz :) no chyba że Asia się zdecydowała :)
Asia09 podziwiam, że biegałaś :) ja ciągle mam to w planach, ale jakoś nie mogę się zebrać :P a waga stoi w miejscu :( a chciałabym tak z 5 kg jeszcze zrzucić :)
Kasiu maskara, ale miałaś pecha, a zdążyliście do lekarza?
Zubi jak po szczepieniu?
Andzia jak u lekarza? Maciuś przystojniak :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #877181 przez andzia90
My po lekarzu , jest wszystko ok mamy mu delikatnie naciągać nie za dużo i przy każdym przebieraniu wizyta kontrolna za miesiąc. Ale pochwale się Maciek wazy już 5700 :D ciesze się ze jest ok a tak się martwiłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #877185 przez kasiek21
heh przygoda na szczęście skończyła się dobrze :-D po 20 minutach przyjechali i nas wyciągnęli... zatrzymaliśmy się jakieś 50 cm nad parterem tak więc musieliśmy troszkę poskakac. pan jak zobaczył że jesteśmy z tak malutkim dzieckiem był w takim synku że hoho... a mały sobie słodko spał :-D nie go nie ruszalo... do lekarza zdążyliśmy. tzn zadzwoniłam i mówiłam że się śpoznimy chwilę i doktor powiedziała że czeka na nas do 17.30 a jak nie zdążymy to mamy nie przychodzić i umówić się na inny termin. ale zdążyliśmy :-) tak więc badanie było zrobione. jest wszystko ok ale mimo to i tak zostajemy pod opieką poradni do 2 roku życia no i badania co 3 miesiące... całe badanie trwało jakieś 10 minut... aczkolwiek pani w poradni to eh... szkoda gadać... zasugerowała że na następne badanie dziecko powinno spać! to co mam je uspac farmakologicznie czy jak?? bo przecież jak wezmę je na rękę to i tak się obudzi... no dziwna baba...

edi
Ah te rady babci... tak to już jest...

Ah słuchajcie... przetransportowałam mojego syna dziś z gondoli do spacerówki :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #877211 przez aska27
Asia09 napisał:

Kasiek ale mialas przygode. Szybko Was chociaz wyciagneli?

Asia - kurcze nie wiem jak znalezc ta wiadomosc na priv... :blush:



Asiu sama powinna Ci wyskoczyć :) albo, wejdz na swój profil... i po lewej jest "poczta przychodzaca" :blink:

andzia Maciusz jest prześliczny i jak ładnie trzyma głowkę!

Kasiu i jak się podobało Igorkowi w spacerówce? złapał trochę wit D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl