BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #828510 przez darmag21
W razie co to skopiowalam ta aktualna tabelke i link do nie jest na pierwszej stronie, bo tam juz byla nieaktualizowana. Bedzie latwiej odszukac...

Ja juz prawie ogarnieta, zrobie tylko lozka i jakas lekka kolacja, wstyd sie przyznac ile bylo jak na wage dzis weszlam :dry: nie wiem gdzie to wszytsko sie chowa i ze tyle wazy...?

Ete, obys miala racje, mam kolezanke co w grudni rodzila corke przez cc i mi mowila o tym kislu :P a rodzic bede w tym samym szpitalu co ona. Pozyjemy i zobaczymy, juz w krotce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828515 przez ete21
DARMAG w takich sytuacjach warto mieć ze sobą chrupki kukurydziane, nie szkodzą, a czasem ratują życie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #828522 przez annlu
Heeeeej mamusie :)

Pala
Oj ja też nienawidzę załatwiania spraw papierkowych... Jak mam chodzić po urzędach 10 razy, bo co chwilę coś brakuje to mnie krew zalewa... Nienawidzę tego wrrr ! :/
Taaaak. Dokładnie. Skończyłam 34 i wkraczam w 35 a wszędzie zaznaczają tyle ile minęło pełnych...
Fototapeta super sprawa i trzymam kciuki, aby się trzymała ! :)

Darmag
Super, że na wizycie wszystko dobrze i że mały zdrowo rośnie :) Mi ostatnio jak byłam 14 stycznia też mówiła, że teraz czyli – 4 lutego zrobi wymaz... więc to chyba norma :)
Ale wcinasz pyszności mmmm :D
Oj ja od paru dni mogłabym spać i spać i spaaaać. Jak siedzę na kanapie to co chwilę mi się oczy zamykają... :D ale lepiej spać i spać niż jakby miała mnie męczyć bezsenność no nie? :D

Loca
Ja też ostatnio szaleję za sprzątaniem, układaniem, przekładaniem... Doskonale Cię rozumiem :)

Baska
no, no, no piękny brzuszek ! :) I już widać, że zaawansowana ciąża :) Super :)
I zgadzam się z dziewczynami – w sukience nie było go widać ! :)

Ete
Oj chrupki kukurydziane nie raz ratują życie ! Jak było mi niedobrze to to było jedyne co mi przez gardło przechodziło ! :)

Co do suwaczka...
To mam na nic „ MA 34 TYGODNIE '' a jutro wkraczam dopiero w 35 więc powinno być jutro 34 a będzie 34 i 1 dzień....
Na dzień dzisiejszy powinno być 33 TYGODNIE I 6 DNI czyli po prostu suwaczek jest o jeden dzień do przodu... Hm...
Ale widzę, że Wy się orientujecie, bo już niejedna z Was rozszyfrowała, że wkraczam w 35 :) 1 dzień przed Darmag z tego co kojarzę :) Bo Ty masz zawsze nowy tydzień chyba w środy prawda? :) a ja we wtorki....

U mnie wszystko jak najbardziej w porządku, nic mnie nie boli, non stop mogłabym spać. Z moim facetem sytuacja póki co opanowana... Oby tak dalej :)

A tu Wam wklejam mój brzuszek na dzień dzisiejszy :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828542 przez ete21
ANNLU śliczny brzuszek! I śpij jak najwięcej skoro tego potrzebujecie! To lepsze niż bezsenność!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828546 przez marl3na
Hej.

Wróciłam ze szkoły. Dzisiaj była pani od witaminek, polecała nam i dała próbki, do tego witaminki dla dzidzi D3 i K. W sumie fajne rozwiązanie, bo z taką pompką dozującą. Tutaj link www.infavit.pl/images/pompka-buteleczka-big.jpg Pokazywała też kapsułki - jak dla mnie niewygodne i jest możliwość, że wylecą z rąk bo są tak małe.

Później położna omawiała fazy porodu. Ale już wcześniej ktoś o tym pisał. U nas mówiła podobnie :)

Darmag super, że wszystko w porządku. Wymaz to tak jak dziewczyny pisały - GBS. Jejku też dzisiaj jadłam lody, ale te co Ty piszesz na pewno lepsze. Mmmmm

Pala ja w sumie nawet nie myślałam o tych papierach, ale chyba czas najwyższy się dowiedzieć. A za cc ze wskazaniem to oczywiście się nie płaci. Kasę to się daje jak się chce na życzenie załatwić. A jeśli jest zalecenie z różnego powodu to nie :)

Loca to troszkę się nabiegasz, no ale trzeba się kontrolować. Wszystko dla dobra Maluszka. I chyba włączył Ci się syndrom wicia gniazda? :D

Ete mi dzisiaj położna na szkole rodzenia też o wodzie mówiła. Najlepiej 0,5 litra bo jest wygodniej trzymać. A jak się rodzi kilka godzin to wiadomo, że od oddychania zasycha w ustach :)

Baska, Annlu super brzuszki.

Ja już po kolacji, więc teraz tylko leżenie :D

Do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #828560 przez pala813
Mamusie ja juz tylko na chwile, boli mnie podbrzusze i mala rozpycha sie po kosciach miednicy :( klade sie do lozeczka moze uda mi sie zasnac a jak nie to przynajmniej bede lezec...

Basia nie wiem czy pisalam ale Darmag ma racje w sukience nic nie bylo widac:) super okraglutki brzuszek:)
Darmag super ze zrobilas porzadek z tabelka :) aktualna zawsze sie przyda, nie raz sobie na patrze :) ja nie chce nawet wchodzic ma wage narazie :)
Ete mi chrupki kukurydziane wlasnie uratowaly zycie :) w ogole jakiego mam dzis gloda mowie wam :)
Annlu sliczny brzuszek :) spij dobrze poki jeszcze mozesz :) ja narazie odpukac tez spie moze nie caly czas ale i tak jestem zadowolona:)
Marlena milego odpoczynku w takim razie :)

Skoro dzisiaj tak te brzuszkowe zdjecia dajecie to i ja sie dodam:) zdjecie z dzisiaj mysle, ze to juz ostatnie przed terminem:) zdjecie sie oczywiscie nie dodalo bo za duze a przez tel nie zmniejsze go, jutro dodam z komputera.

Dobranoc mamusie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828579 przez majeczka22
Aktualna tabelka jest także na e-meilu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828580 przez ete21
I to najlepiej WODA Z DZIUBKIEM żeby łatwiej się piło :-)

A witaminki ważna sprawa, już się w nie zaopatrzylam, i pewnie MARLENA skorzystam też,z tych z dozownikiem!

PALA ja dziś też bym zjadła konia z kopytami, tyle, ze raczej ciężko by było mojemu żołądkowi... To czekamy na zdjęcie jutro :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828625 przez moni91
Milej nocy mamusie dobranoc:):):)
mnie tez pobolewa podbrzusze ale daje rade:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828635 przez MamaMikołaja
Witam wszystkie Mamusie,
mam do Was pytanie- zaczynam 35 tydzień ciąży. prawie całą ciąże biorę luteinę- na początku miałam plamienia związane krwiakiem, teraz biorę, ponieważ szyjka mi się skraca...w czwartek mam mieć robiony posiew GBS i w związku z tym lekarz powiedział, żebym od jutra nie brała luteiny (biorę ją "dowcipnie :))-no chyba, że będzie coś nie tak to mam brac (nie wiem, czy wtedy będę miała zrobiony ten wymaz). A ja czuję, że mam strasznie miekką szyjkę i jakby się jeszcze bardziej skróciła- może to moje subiektywne odczucie, ale czuje, że cos się tam dzieje. Czy Wy (dziewczyny, które biorą luteine) miałyście już robiony posiew? czy luteina może jakoś wpływac na wynik badania? boję się przestac brac luteine, bo samo zaciskanie nóg może nie wystarczyc :) może niepotrzebnie panikuję, ale będę wdzięczna za odpowiedź....Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828644 przez ete21
Dobrej nocy mamusie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828653 przez marl3na
Pomimo intensywnego dnia, długiego spaceru nie mogę usunąć. Ciekawe ile się jeszcze pomęczę.

Dobrej nocki ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828670 przez moni91
Witam sie z rana kompletnie bez weny:(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828671 przez roma4
Też się witam no Moni rozumiem ,że męża już wysłałaś z domu? ja swojego też dlatego siedzę przy kompie nie moge spać, Moni jak samopoczucie?

Anula śliczny brzuszek :)

Mama Mikołaja ja nie brałam luteiny więc nie mogę Tobie doradzić moze któraś z dziewczyn pózniej Tobie napisze, w każdym bądz razie witamy mową mamusię :)

Marlena fajnie ,że podoba się Tobie w tej szkole rodzenia zawsze można się coś nowego dowiedzieć

Hej pamiętacie Mariolę ? weszła kiedyś miał iść do szpitala i zaginęła no chyba ,że ja coś przeoczyłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #828680 przez pala813
Witajcie dziewczynki:)

MamoMikolaja witaj:) ja biore luteine od dluzszego czasu i mialam robiony posiew na ostatniej wizycie, moja lekarka nie mowila ze ma to jakikolwiek zwiazek. Tez mowila, ze moge przestac ja juz brac ale ja nie chcialam dla pewnosci, mowila, ze to nie ma wplywu negatywnego dla dzidziusia i moge brac dalej:)
Marlena mialam tak ostatnio, dlugi spacer w mrozie, myslalam, ze padne jak zabita a cala noc sie meczylam.
Moni gorszy dzien? Wracaj jak nabierzesz weny :)
Roma ja juz nie pamietam tych wszystkich dziewczyn ktore weszly napisaly pare postow i przepadly, bylo ich kilka ale ostatnio myslalam nawet co u nich.
Ciekawe jak Agness ma sie w szpitalu? Mam nadzieje, ze lezy i wydluza szyjke, duzo juz nie zostalo :)

Mamusie wstalabym ale mi sie nie chce :) usnac tez nie usne o i nie wiem :)

Ps: tak patrze i ten glupi suwaczek pokazuje tak jak wczoraj czyli spoznia juz 2 dni powinno byc 35t6d, niby nic a denerwuja mnie takie rzeczy, lubie jak wszystko jest jak trzeba :) dol jest w porzadku :)

Mamusie oto my :) myślę, że to juz ostatnie zdjęcie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl