BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 1 tydzień temu #878973 przez agula1987
Dziekuję Wam Kochane!

U nas jak na razie ok malutki je i śpi a jak ma ochotę to jeszcze trochę pogada z tatą :) :) pokarmu mam tyle że chyba bym dwójkę wykarmiła :)

A co do porodu to w nocy poczułam że zaczęły mnie boleć plecy, rano wstałam i zaczął mnie pobolewać brzuch. Chodziłam cały dzień, bo myślałam ze to pewnie fałszywy alarm, ale jak mąż wrócił z pracy stwierdziłam że się pakuję i jedziemy bo boli coraz bardziej. O 21 z rozwarciem na nie całe 3 palce przyjęli mnie do szpitala, a o 23.45 Ksaweruś był już na świecie.
Ból porodowy do przeżycia, ale też nikt nie obiecywał że będzie łatwo ;)
Ja miałam wszystkie bóle krzyżowe (baaardzo mocne) i położna powiedziała że te są najmniej efektywne jeśli chodzi o przebieg porodu i gdyby przeszły mi z pleców na brzuch to Ksaweruś w ciągu 15 min. byłby na świecie!

Ale się rozpisałam!!!!!! ;) ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #878978 przez sela
paradiseJa tez byłam na spacerku ,kupiłam sobie biustonosz do karmienia połaziłam raz mnie złapał skurcz ale tak po za tym tez u mnie nic sie nie zapowiada

isiaSuper rodzinka :)

Mam pytanko do dziweczyn które uroziły juz swoje skarby,powiedcie mi kochane jakie miałyscie objawy przed porodem tak np z 5 dni przed

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #878989 przez oleczka331
wszytsko mi sie skasowalo ehh
zazdroszcze wam rzes ja nie moge mam uczulenie na kleje wole nie ryzykowac bo jest dosc mocna nawet jesli kupie buty niestety przez skarpety tez przejdzie juz 2 razy szpital byl nie bede ryzykowac ;)

jak mi jest zle, nie moge siedziec boli mnie kregoslup, nie moge lezec bola mnie biodra jdna strona zla druga zla, rece mi puchna w nocy i nie mage zgiac do piesci a nawet do polowy, potem jak rozruszam jest ok, jak leze na wznak nie moge oddychac, do tego swedzi mnie brzuch ktory smaruje juz co godzine i bola cycki, nie dosc ze bola sa wielkie jak arbuzy i niepasuje zaden stanik pod biustem no i jeszcze zrobilo mi sie odparzenie pod nimi. :angry:

oszaleje oszaleje oszaleje..........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879003 przez biedroneczka39
No więc wróciłam. Mam anemię więc mam jeść zielone warzywa. Po za tym badanie moczu ok. Dzidzia super,serduszko bije. Położna pobrała mi krew do badania na tą cholestazę bez żadnego problemu. Może dlatego że była inna niż zawsze I dużo starsza ale bardzo sympatyczna. Także z planu porodu który mieliśmy dziś opisać nici :( Następna wizyta 21 maja ( mam nadzieję że nie doczekam :D ) Wyniki na cholestazę za 4-5 dni.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879004 przez biedroneczka39
No więc wróciłam. Mam anemię więc mam jeść zielone warzywa. Po za tym badanie moczu ok. Dzidzia super,serduszko bije. Położna pobrała mi krew do badania na tą cholestazę bez żadnego problemu. Może dlatego że była inna niż zawsze I dużo starsza ale bardzo sympatyczna. Także z planu porodu który mieliśmy dziś opisać nici :( Następna wizyta 21 maja ( mam nadzieję że nie doczekam :D ) Wyniki na cholestazę za 4-5 dni.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879014 przez sela
oleczka331Kurcze współczuje ci bo zeczywiscie z takimi dolegliwosciami mozna zgłupic

biedroneczkaWidze ze kazda z nas chciałaby urodzic przedterminem haha ja tez mam nadzieje ze do 19 nie dotrfam,ale póki co to raczej urodze po terminie.Jedno jest pewne na pewno urodze w tym miesiacu hahah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879017 przez patka89
Dziewczyny a jaką dietę stosujecie podczas karmienia.
Tzn na co sobie pozwalacie? Bo Ja to się ograniczam cały czas a tak ciągnie mnie do soku jabłkowego :(.

Malutka grzeczna moja śpi i w dzień i w nocy grzecznie wczoraj miała gorszy dzień ale podejrzewam,że to przez witaminę K wczoraj podałam jej pierwszą dawkę bo to dopiero w 8 dobie życia można. Tak samo się zachowywała jak wcześniej podałam jej witaminę D. Taka marudna była .Ale dzisiaj już jest znowu dobrze. No na ten moment bo zbliza się godzina kąpieli a Ona tego strasznie nie lubi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879019 przez LenaOlsztyn
Hej dziewczynki!!!

A więc 2 maja o godz. 9:35 z wagą 3200g i długością 55cm przyszedł na świat mój synek Fabian :laugh:

Zaczęło się tym, że z nienacka o 2 w nocy odeszły mi wody.Po przyjeździe na porodówkę przez 4 godz byłam na oddziale ginekologicznym gdzie byłam dopóki nie miałam 7cm rozwarcia.
Potem przeszłam na porodówkę a tam okazało się,że mały ma problem z wejściem w kanał rodny ze względu na to, że kość spojenia łonowego mam nisko usytuowaną.Pochodziłam,poskakałam na piłce ale najlepszy efekt przyniosło siedzenie na kibelku :) Musze wam powiedzieć, że zarówno poród jak i opiekę po porodzie miałam bardzo dobrą.
W domku z synkiem jestem już od niedzieli :) Bardzo się bałam jak sobie poradzę w domu, ale jest ok.Instynkt sam podpowiada co i jak trzeba zrobić :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879021 przez miła
biedroneczka / sela kazda z nas chce juz rodzic :) :) ! Ja tylko czekam do konca tyg az zacznie mi sie 38 i biore faceta w obroty :silly:
oleczka331 ja mam ten sam problem z dlonmi nie moge ich zgiac :angry: a nawet zauwazylam ze stopy troche mi spuchly :angry:

A ja kochane dzisiaj zrobilam pozadki w domku spakowalam sie do konca do szpitala no i czekam :) ostatnio czesciej boli mnie brzuch ale to :) alej nieregularne :angry: :angry: Ehh kiedy to sie zacznie!! Jak narazie widze ze wiekszosc urodzila bez problemu pewnie ja dziewczyny nadrobie !za was wszystkie mnie zaboli :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879028 przez isia
sela- ja nie miałam żadnych objawów przed porodem, poza twardnieniem brzucha, ale brzuch to mi twardniał od 20 tyg ciąży :)

Patka- jeżeli chodzi o napoje to ja piję tylko herbaty owocowe, ziołowe i wodę. żadnych soków nie piję, ale dlatego że nie mam na nie ochoty. Jeżeli chodzi o jedzenie to mnie bardzo ciągnie do słodkiego. czekoladę zastępuję tostami z dżemem jagodowym lub pożeczkowym :) zawsze to coś słodkiego. czytałam że krówki można, dziś zjadłam jedną krówkę i na razie mały ok.. podobno można jabłka jeśc jak się karmi, to sok jabłkowy w małych ilościach możesz spróbowac. jak nie spróbujesz to się nie dowiesz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879038 przez patka89
Ja z herbat to piję zwykła ale chyba muszę przestawić się na jakąś owocową :)
muszę spróbować z tym sokiem w sumie trzeba metodą prób i błędów stopniowo dawać coś nowego maluszki.

Ja w domu mam niestety dzem tylko truskawkowy ale chyba jezeli chodzi o truskawki nie będę ryzkować bo każdy wie jak jest z truskawkami.


A teraz jeszcze jedno pytanie może wyda Wam sie głupie ale strasznie mnie ono trapi takie mleko z butelki lub z kartonika,żeby się napić nie muszę chyba już gotować Ono odpowiednio jest przygotowane tak bym się mogła napić prosto z lodówki i małej nic oni nie zaszkodzi gdy będę ją karmiła piersią ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879039 przez iwonan12
patka89 z tego co się orientuję to sok jabłkowy można pić karmiąc dziecko
miła ja wczoraj też swojego wzięłam w obroty i skutkiem tego była nie przespana noc dziś niestety do pracy poszedł szkoda ;)

Ja po nie przespanej nocy dziś ciężko jeszcze do tego biegunka mnie dziś złapała i skurcze mnie łapią takie pojedyncze :( Czekam z niecierpliwością aż się rozkręci mąż pod telefonem dziś w pracy



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879045 przez miła
iwona12ooo kochana cos czuje ze to kwestia doby moze dwoch i juz bedziesz po :laugh: !!! no ale facet jednak duzo pomoze pamietam jak jakies dwa tygodnie temu mialam tez oczyszczanie i skurcze o wiele silniejsze wlasnie po seksie. I troche sie wystraszylam bo to nie byl czas ale teraz juz spokojnie mozna probowac :) Chociaz z tego co widze to niektore dziewczyny tutaj pisza ze sie kochaja i nic im to nie daje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879057 przez Paradise1982
Czesc dziewczyny,

nie bylo mnie na forum pare godzin, a tu tyle postow!

Agula - widze, ze nie bylo tak zle :) Ech, te porody, kazdy inny.

Oleczka - mam podobnie, jesli Cie to pocieszy, hihi ;-) Wszystko poza odparzeniem ;-)

Biedroneczka - dobrze, ze ogolnie w porzadku! :)

Patka - ale fajnie, ze Twoja dzidzia jest spokojna! Kurde, w Anglii witamine K daja jeszcze w szpitalu po porodzie.

LenaOlsztyn - gratulacje kochana!!!! Wspaniale wiesci!!!! :)

Mila - grunt to pozytywne myslenie ;-) Ja sie regularnie kocham i to nic nie daje ;-)

Iwonan - cos mi sie wydaje, ze Ty juz niedlugo :)

Patka - nie mam pojecia. Powiem Ci, ze ja w ogole sie totalnie nie orientuje jezeli chodzi o karmienie piersia co mozna i co nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #879066 przez Paradise1982
Aktualna tabelka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl