BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu #767249 przez biedroneczka39
anuuuusia ja na twoim miejscu poszłabym do innego lekarza I może jeśli z kasą u Ciebie spoko to idź prywatnie. Z tym serduszkiem dziwna sprawa jak dla mnie bo jak w 7 tyg. serduszko jeszcze nie bije? Czytam też dużo o serduszku bo w poprzedniej ciąży serduszko dziecka przestało bić :(
Podobno serduszko bije od 21 dnia życia dziecka więc jak to jest w końcu. Ja też się martwię cały czas.
Z tego co mówisz to chyba jesteśmy w tym samym tyg. Miałam 26.08. ostatnia miesiaczke a owulacja wyszla mi 10.09. A jak to było u Ciebie?
Głowa do góry kochana :kiss:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767261 przez anuuuusia
Gosia27 robiłam USG, ale z tego co wiem (i ze słów lekarza) sprzęt w tej przychodni nie jest najlepszej jakości. Mówię, że specjalnie wzięłam męża ze sobą, może usłyszymy serduszko, a on na to, że moglibyśmy jedynie zobaczyć, bo ta maszyna nie ma dopplera (czy jakoś tak) :dry:

biedroneczka przed chwilą się zapisałam do "swojego" lekarza na 6 listopada (na fundusz). Wiesz, to nawet nie chodzi o kasę - to się nam cholera w końcu należy, ja stwierdziłam, że nie będę chodzić prywatnie, bo trafiłam na kolejnego gina, który był lekko zdziwiony, że chcę chodzić w trakcie ciąży na NFZ :angry: No bez jaj :angry: I oczywiście zaraz podał mi adres, gdzie on robi USG prywatnie i wtedy będę mogła posłuchać serduszka ehh Ja nawet nie zaczynam czytać, bo wiem, że osiwieję od tego. No i mąż mnie ochrzani... Już nie raz "diagnozowałam się" przez internet :blush: :S

Ja miałam OM 22.08, ale owulka bardzo szybko mnie nawiedziła w tym cyklu, 2.09.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767372 przez biedroneczka39
Hmyyy zastanawiam się w takim razie skoro szybciej miałaś owulację niż ja dlaczego jesteśmy w tym samym tygodniu ciąży hmyyyy :huh:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767378 przez Gosia27
A ja nie wiem kiedy mialam owulkę, chociaż cykle po cesarce w miarę regularne ale strasnzie krwawiłam. Więc nawet nie wiem kiedy za fasolkowałam, a tym bardziej że Zosia w tym czasie leżała w szpitalu więc tm bardziej myślami byłam przy jej łóżeczku. Wiem, że z nią w ciąży też miałam 2 tyg rozjazdu, tylko na przełomie 5/6tyg wg usg było już echo zarodka a tu nic. Moja kopuła też za dużo wie, niestety czy stety. Wszystko od razu jakoś po wiązuję i potem mam łep na pompowany zbędnymi pierdołami.Ale taki mój urok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767379 przez anuuuusia
biedroneczka mnie OvuFriend mówi dziś: Jesteś w 9 tygodniu (8 tydzień i 1 dzień). Nie wiem, nie rozkminiłam jeszcze tego :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767416 przez danusia87
anuuuusia na 100% bedzie wszystko ok tylko musisz zmienić gina bo jak to w 7/8tyg moze nie być serduszka bijącego! Zrobił pewnie nieumiejętnie USG! Idz Perełko do innego i będziesz spokojniejsza!!!


Mnie własnie naszło na frytki i paluszki rybne bez tłuszczu z piekarnika więc robimy zaraz będzie wyżerka :D:D:D:D



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767610 przez anuuuusia
danusia no ja jeszcze liczę, że to wina sprzętu albo co :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #767673 przez Aguśka88
WITAM :) Achh...jak fajnie mieć dobre samopoczucie, bez mdłości i nieprzyjemnego uczucia w żołądku i przełyku :lol:

danusia no nieźle mała dała Ci dzisiaj popalić w nocy, pewnie dziś pójdziecie szybko obie spać.
Co do imion to Marcel bardzo ładne imię, jakby zamiast Wikuśki urodził się chłopiec to miał być właśnie Marcel, ale teraz zakochałam sie w imieniu Adaś,Adam, i jesli bedzie chlopczyk tak bedzie miał na imię :) Co do dziewczynki to podobało mi się Liliana, Lila , tutaj w Anglii by mówili Lily, ale siostra cały czas próbuje mnie zniechcęcić do tego imienia.

No własnie, a wam jak się podoba imię Liliana?

Gosia widzę że ty też miałaś przeboje z dzieckiem...ach te dzieciaczki,no cóż...takie uroki macierzyństwa i jeszcze pomyśleć że czeka nas to znowu , moja córcia już ma 5 lat.... jest już samodzielna, jakoś nie wyobrażam sobie wszystkiego zaczynać od początku.... te nieprzespane noce, pieluszki, kupki, płacze, krzyki, achh.... muszę sie przyzwyczaić do tej myśli, hehe, ale ile jest tez tych przyjemnych chwil... usmiech dziecka, który wynagradza wszystko :)

monia daj znać jak zareagują teście na wieść o ciąży :)
monia, Wiem ze sa jakieś zastrzyki na konflikt serologiczny.wszystko bedzie dobrze :)

karla
i u ciebie też dobre samopoczucie, widzę że wiekszosc z nas sie już lepiej czuje :) Chyba na przełomie 9/10 tygodnia mijają te wszytskie dziwne dolegliwości.

biedroneczka
ooo swinki morskie :) Też kiedyś miałam, ale urodziłam Wiktorię i oddałam :lol: za dużo obowiązków :lol: :lol: poprostu leniuch ze mnie.
Zatrzymujesz dla siebie wszystkie świnki czy oddajesz/sprzedajesz?

anuusiatak jak mówią dziewczyny, idź do innego lekarza,miał jakis felerny sprzet, bedzie dobrze kochana :) a maż ma racje, nie zamartwiaj się na zapas, wszytskko bedzie dobrze.

Jej, już mam 11 tydzień, jeszcze 7 dni i zakoncze 1 trymestr :) :) szybko tez czas leci, oby tak dalej :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767718 przez Paradise1982
Hej dziewczyny!

Podczytuje Was, ale nie mam nic takiego do powiedzenia, wiec siedze cicho. Czuje sie bardzo dobrze, jutro mam jeden dzien urlopu, bo moja przyjaciolka wpadla, wiec pewnie nie bedzie mnie na forum :silly: Nie widzialam jej 7 miesiecy! :ohmy:

Biedroneczka - gratuluje malych swinek!

Anuuusia - ja tez bym poszla do innego lekarza

Ja juz jutro powinnam miec dopplera, wiec bede poszukiwac serduszka :) :lol:

Dobranoc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767821 przez danusia87
Aguśka88 Adaś również bardzo ładne imię :) mój mąż wybrał to imię jeszcze przy 1 dziecku jak nie znaliśmy płci i tk już zostało :)

Co dzisiaj porabiacie moje śliczne? Ja dzisiaj sprzatam Mężuś wraca wieczorem z delegacji. Od 7 z córką sprzatam a raczej ja sprzatam a ona na nowo paskudzi i tak cały czas ;) nie mam żadnego pomysłu na obiad wiec chyba upieke Mężusiowi i córci dorszyki które tatuś przywiózł z Norwegii. Ja puki co zero zachcianek i dobrze ;).

Ile przytyłyście przy pierwszych ciążach?
U mnie było to 17kg niby nie tak dużo ale dla niskiej osoby 160cm to było straszne chodzacą kulką byłam.... :-D



Śle wszystkim i każdemu z osobna Buziaki i uściski :-*



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767829 przez moniaW
anuusia nie denerwuj się :kiss: jeśli masz możliwość to idź do innego lekarza.mój lekarz też nie jest za sympatyczny ale nie ma innego na nfz więc nie mam wyboru. prywatnie nie będę chodzić bo szkoda mi kasy zwłaszcza że duże wydatki przed nami,jakoś przeżyje te wizyty.
u mnie wszystko wróciło do normy,zero mdłości i nawet apetyt mam :) na śniadanie zjadłam wędzoną makrelę i to ze smakiem a jeszcze parę dni temu na jej widok bym zwymiotowała :) z tego wszystkiego mam lepszy humor tylko ta pogoda...znowu pada :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767854 przez usia
U mnie niestety mdłości nie ustępują. Codziennie rano je mam. Czasem też pobolewa mnie brzuch jak przed miesiączką. Dzisiaj jadę na biopsję. Trochę się boję. Poza tym muszę skoczyć na zakupy, jutro spodziewam się gości. Tak sobie wymyślili żeby obchodzić moje urodziny. Chcąc nie chcąc muszę sie przygotować. Tylko jak im wytłumaczyć że solenizantka nie pije? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767856 przez Gosia27
Dzień dobry, pokrótce mam dupiaty humor :cheer: sama nie wiem dlaczego;/ nic mi nie dolega, i może dlatego bo schizuję aczkolwiek szwagierka jest w 11hbd ma termin tez na maj i czuję się bez zmian, Zero czegokolwiek a to jej 3 ciąża. No nic,musze uzbroić się w cierpliwośc. Na obiad ziemniaki, rybka i gotowane buraczki. Z resztą pada więc na nic wielkiego mnie nie stać!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767858 przez Gosia27
USIa jetses po biopsji o osłonowo dostałaś dwie dawki antybiotyku i nie możesz pić. STO LAT kochana. Będzie dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767859 przez nati.olsztyn
danusia Ja przytyłam jakieś 15kg.

Dziewczyny, czytałam Was wczoraj, ale nie byłam w stanie nic napisać. Czułam się wczoraj tragicznie, słabo mi było do tego stopnia,że jak tylko stawałam na nogi to po chwili prawie się przewracałam - nogi jak z waty i białe plamy przed oczami. Przespałam 2h.:( Zastanawiałam się czy dam radę pójść po Młodego do żłoba, dałam radę, ale musiałam iść bardzo powoli bo jak szłam szybciej to robiło mi się gorąco i od razu słabo... Masakra jakaś. Potem położyłam się jeszcze z Dawidem i spaliśmy razem 3h. Popołudniu już było znośnie.
Dziś rano czułam się super, zrobiłam śniadanko, ale jak już zaczęłam jeść to znów zrobiło mi się słabo. Nie jest tak źle jak wczoraj, ale szału nie ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl