BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu #766543 przez karla2102
witam dziewczyny;) wczoraj miałam kopytka ja uwielbiam takie z cebulka i boczkiem.... dziś już lepiej się czuje.... troszkę chociaż lepiej. :woohoo: :woohoo: myślałyście już nad imionami dla dziecka heheh;))))) ja myślę ale czy to aby nie za wcześnie????? podoba mi się LEON i Alicja ciekawe czy mi się :cheer: :cheer: :woohoo: nie zmieni;))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766563 przez biedroneczka39
karla pewnie że myśleliśmy... :laugh: U nas będzie Bartosz albo Julka :lol:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766589 przez mallgoonia
Niedawno wrociłam z pracy i padam. A jeszcze tyle do zrobienia w domu


nati -ja po cytologii plamiłam 2 dni, miałam robioną miesiąc temu. Co do kolejnej wizyty to mam przyjść do lekarza do szpitala w następny w czwartek, wtedy szczegółowo zrobi mi usg. Mam nadzieje, że będzie wszystko dobrze. Co do bólu brzucha - miewam takie, powiedziałam o tym lekarzowi i nakazał oszczędzający tryb życia.
Ta Pani, która była wczoraj u doktora na recepcji odbierała mój poród:)To z nią rodziłam:)

biedroneczka- też bym zjadła kopytek i tak jak nati lubię z cebulką. Niedawno moj mąż robił mniam mniam. Mi to jest zimno:)

Paradaise- też mam jakoś wiecej energii ostatnio. Senność mija;)

karla u mnie królują Filip/Hubert albo Zosia/Maja. Ale to się jeszcze może zmienić

Gosia27- pierwsze słyszę o tym pasie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #766596 przez Paradise1982
O wow, tez bym sobie zjadla kopytka, takie ze skwarkami i cebulka, mniam!!

Tak strasznie nie chce mi sie dzisiaj siedziec w pracy, ze chyba za chwile tutaj nie wyrobie!

Co do imion to: dla chlopaka mamy dosc duzy problem, ale moze William lub Justin, a dla dziewczynki albo Sophia (Zofia) albo Nadia. Z Zosia mam problem, bo przy mojej ostatniej ciazy, ktora stracilam miala byc Sophia, wiec nie wiemy, czy bedziemy chciec miec to imie. Chyba poczekamy az poznamy plec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766758 przez Aguśka88
Witam :) Ale się za Wami steskniłam :) Tyle naskrobałyście postów, że nie jestem w stanie was nadrobić. Moja Wiki była chora, zapalenie ucha.... nie mogłam odejść na krok, cały czas chciała być przy mamie, ale antybiotyk zadziałał i jutro już idzie do szkoły :)

Widzę że rozmawiacie o jedzieniu :) hehe, widać że cieżarówki :lol:
Mi się tak chciało pasty z makreli że narobiłam caaałą wielką michę.....teraz nie wiem kto to wszystko zje.

Kurcze nie mam jeszcze listu z datą mojego skanu.... :dry:
Paradise, Ty szybko go dostałaś co?

Pozdrawiam wszystkich cieplutko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766769 przez Paradise1982
Aguska - tak, ja dostalam list dwa dni po pierwszym spotkaniu z polozna (wiesz po pobraniu krwi itp) :) Ciesze sie, ze z Twoja coreczka juz lepiej, zapalenie ucha jest okropne :(

My dzisiaj jemy klopsy mielone gotowane z ziemniaczkami, mniam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766772 przez Paradise1982
Uaktualniona tabelka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #766776 przez Aguśka88
Nie wiem dlaczego mój list tak długo idzie, jak nie dostanę do piątku zadzwonię do położnej.

Ale mnie dzis rano brzuch bolał! Nie t
ak jak na okres tylko mnie kuło i tak jakby ciągnęło...bardzo nieprzyjemne uczucie, mam nadzieję ze nic złego sie nie dzieje.... ach chcę już te usg, zeby upewnic sie ze wszystko ok, z WIktorią nie miałam żadnych bóli brzucha...wogóle, ale wiem wiem, kazda ciaza inna.
Czy któraś z Was tez miewa takie bóle??

Samopoczucie u mnie tez się powoli poprawia :)


Paradise u mnie mozesz dodać ze mieszkam w Nuneaton i termin mam na 10 maja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766796 przez nati.olsztyn
Aguśka - Ja w poprzedniej ciąży miałam takie bóle jak opisujesz - kłucie (czasem trudne do zniesienia) i ciągnięcie/rozciąganie. Teraz raczej boli jak przed okresem tylko lżej. Nawet teraz wzięłam nospe bo znów miałam spięcia, pewnie dlatego że dużo nosilam dziś Synka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766799 przez Aguśka88
Nati no to mnie pocieszyłaś ;) Pewnie ma to związek z powiekszajacą się macicą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766822 przez danusia87
Witajcie Kochane ,
jak minął dzionek? u mnie mdłości odeszły w zapomnienie wymioty też tylko zmęczenie pozostało. Wczorajszej nocy w ogóle nie spałam bo moja mała diablica wymyśliła sobie żeby chodzić po domku w środku nocy po ciemku jak ZOMBIE! jak już zasnęła była 6 rano a o 6:30 planowałam nam pobudkę bo na 8 do okulisty na bilans 2 latka.... Także dzisiaj obie padnięte jak nie wiem, wróciłyśmy od okulisty o 12 i od razu uznałyśmy że kładziemy się spać i tak zeszło nam do 16 :D:D:D:D Olivia dopiero zasnęła a ja już mażę aby położyć się we własnym łóżeczku :)


Widzę że rozmawiacie o imionach :) Moja 1 córcia to Olivia drugą nazwaliśmy Hannah (Aniołek 3.06.2013 [*] ) potrzebowaliśmy imienia do pogrzebu. Tutaj w Austrii wszystkie dzieciątka które przychodzą przed wcześnie na świat w Klinice mają organizowany pogrzeb, prochy dzieci są w Urnach jest piękna ale przygnębiająca uroczystość pogrzebowa grają na skrzypcach flecie i harfie a pozniej wszyscy udają się na grób wszystkich dzieci urodzonych w Klinice.
ale koniec już o tym ...
My mamy imię tylko dla synka Mąż od zawsze chciał dać synowi Marcel więc jak tym razem będzie syn takie imię otrzyma, a dla Córeczki pomysły się wyczerpały ale wydaje mi się ze jak będę już w dalszej ciąży tj.25tc znajdę jakieś ładne imie dla małej księżniczki :)



Pozdrawiam kochane:*

Ps. powiedzcie mi jak tutaj zdjęcie zamieścić??



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766914 przez babajaga0087
Dzień dobry Dziewczyny,
czytam Was na bieżąco ale wiele się nie udzielam, bo brakuje mi czasu.

Gosiu - bardzo dobrze zrobiłaś, najgorsze jest czekanie i czarne myśli przechodzące przez głowę. Pójdziesz na USG i przekonasz się, że jest wszystko dobrze. Ja też mam pewne obawy, bo przestał mnie brzuch boleć, piersi też, nie mam w ogóle mdłości... mam nadzieję, że jest ok, następną wizytę mam dopiero 4 listopada.

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę udanego dnia,
Agata

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766933 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767001 przez moniaW
my jeszcze nie mamy wybranych imion,chyba za wcześnie :)
w niedziele idziemy na obiad do teściów i powiemy im o ciąży,chyba tego nie przeżyję bo moja teściowa pewnie się rozryczy ze szczęścia :lol:
odebrałam wyniki krwi i się załamałam :( bo mój ma RH plus a ja minus więc może wystąpić konflikt serologiczny.podobno w pierwszej ciąży nie jest groźny ale już w drugiej może być gorzej :dry: przeczytałam że 85% populacji ma Rh plus a tylko 15% minus i oczywiście ja muszę być w tych 15% :dry: zobaczymy co lekarz powie na następnej wizycie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #767019 przez danusia87
Kochana Paradise kolejna poprawka hehe ja pochodzę z Lędziny a mieszkam od 6 lat w Linz( Austria) ale to tylko taka maleńka pomyłka ;)


Co tam u Was Kochane? Ja od 7 na nogach zdążyłam już popracować i posprzątać dom jeszcze tylko obiadek. Dzisiaj serwujemy zupke pomidorowa bo chodzi za mną odkąd zaszlam w ciążę,ale nie robiłam bo mąż nie przepada. Teraz wykorzystuje moment jak jest w Niemczech na delegacji ;)


Ściskam Was mocno:-*



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl