BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 6 miesiąc temu #936903 przez MarzenaBZ
Iza hej. Czy wcielo ci reszte posta?
Rewelka pisala o telewizji i tych strasznych wiadomosciach i ja tez porusze ten temat.
Slyszeliscie o tej kobiecie w 25tc z 5promilami alkoholu we krwi? Zaczela rodzic w domu i jej konkubent rowniez pijany,odcial glowke nozyczkami...
Jak to uslyszalam prawie zeslablam...
Boze,biedne dziecko...

Chcialam tu o tym napisac,bo teraz bedac matka odbieram takie rzeczy zupelnie inaxzej niz kiedys. Dla mnie jest to nie do pojecia. Co za potwory...

Mam nadzieje ze ktos tu jeszcze zagladnie.
Buziaki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936906 przez MarzenaBZ
Popycham:

Teściowa do zięcia:
-Skoro tak mnie nienawidzisz, to dlaczego masz moje zdjęcie na kominku?
-Żeby dzieci nie zbliżały się do ognia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936907 przez MarzenaBZ
-Co robi blondynka z cyckami w piekarniku?
-Podgrzewa mleko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936933 przez martyska
Marzena ech normalnie brak słów jakim trzeba być dnem człowieka żeby coś takiego zrobić .... to się w głowie nie mieści :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936959 przez malgorzatawalak
Hej mamuski :)
U nas nocka tfu tfu odpukać całkiem udana :) synus obudził sie o 1 a potem o 5 i spał do 7.30 wiec ok :) nawet matka sie wyspala :D teraz o 8.30 dostał butle i zasnął choć widzę ze już sie przebudza :) słuchajcie ja nie mogę słuchać o tych wszystkich głupich matkach i ojcach którzy nie maja pojęcia co oznacza być rodzicem...jak chciała chlać to trzeba było sie zaszyć albo sobie usunąć co trzeba i by mogła sie puszczać i chlać i dziecka by nie miała...nie ma nic piekniejszego na świecie jak uśmiech dziecka :) zgodzicie sie ze mną mamuski?
Dziewczyny ja tez po porodzie nie wyobrażałam sobie ze mogłabym mieć kolejne dziecko wręcz mówiłam wszem i wobec ze następnego nie będzie...jeszcze te moje problemy psychologiczne i baby blues i wszystko to sprawiło ze mówiłam głupoty...teraz ostatnio sobie pomyślałam ze moze przyda sie rodzeństwo dla mojego Tymcia :) z każdym dniem coraz bardziej zakochuje sie w swoim synku i myśle ze tej miłości starczy dla kolejnego dziecka ale napewno nie teraz :) moze za 3-4 lata jak wrócę do pracy i trochę po pracuje a synek trochę podrośnie :)
U nas piękna pogoda ale kuresko zimno tylko 5 stopni :( mały już sie nie mieści do gondola i musieliśmy go przeprowadzić do spacerówki na szczęście mamy regulowana wiec moze być jak w gondoli tylko musze wyłożyć jakimś ciepłym kocykiem i nie wiem czy sie to opłaca ale musze małemu kupić jakiś jesienny kombinezon taki calosciowy bo boje sie ze w kurteczke i spodenkach to on mi sie przeziębil zreszta nie lubi butików nosić i na razie w skarpetkach wychodził na dwór ale teraz jest za zimno zeby nawet przykryty kocem tak wychodził. Jak wy ubieranie maluszki? Czy któraś z was ma kombinezon z pepco taki z polarem ?


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936969 przez iza1988
Tak wcielo :)
Chcialam sie spytac "Jak radzicie sobie z katarkiem u niemowlat?" :)

Pozdrawiam i zycze milego tygodnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937089 przez malgorzatawalak
Iza nic innego jak woda morska i sól fizjologiczna oraz po nawilżeniu aspirantów natomiast na duży katar to tylko leki i to od lekarza :)
Podziękowania: iza1988

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937103 przez MarzenaBZ
Czesc Mamuski.
Co slychac?
U nas cieplo w dzien,zimno w nocy. Rano byl taki szron ze myslalam ze snieg spadl.

Ja mala ubieram w polarowy kombibezonik,ale juz taki gruby i kocykiem opatulam. Do chusty ubieram w polarowy ko pajacyk,ale chusta to kolejna warstwa,wiec to juz inna sprawa.

A ja wlasnie mialam pisac ze tobie od czwartku Emilce inhalacje z soli morskiej wlasnie na katar. Domtorka przepisala choc to nie tyle katar co rano biala wydzielina w nosie. Podobno wziela sie stad ze mmy za goraco w domu. Ma byc 21 stopni a u nas od 24-26.

Nic mala usnela wiec ja sprobuje odlozyc. Jestem strasznie zmeczona...po prostu padam.
Slodkich snow!
Podziękowania: iza1988

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937135 przez aleks
Witam wszystkie licówki. Mam na imię Aleksandra od niecałych 3 miesięcy jestem szczęśliwa mama.Od 6-go miesiąca ciąży Was podczutuje no i nadszedł ten moment aby się ujawnić i przedstawić. Mam nadzieje ze moge dołączyć do Waszego wspaniałego grona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #937190 przez misiana
Hej Aleks ;) witamy wśród lipcowki. Napisz nam coś więcej o swoim maleństwie, pochwal się zdjęciem :)
U
U nas mgła za oknem, szaro i buro. Nic się nie chce. Mały teraz śpi, obudzi się to idziemy na spacerek my na spacer ubieramy polarkowy kombinezon lub kurtkę i tylko nóżki.przykrywamy kocykiem. Rękawiczki chustka na szyjkę i czapka zimowa. Nie opatulam kocem bo nie ma mrozów, wole troszkę zahartowac niż pezegrzac. Zima jak będzie na minusie zamierzamy wychodzić na spacery i wtedy co ja mu ubioru i czym przykryje.

Miłego.dnia ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937208 przez aleks
Kobietki kochane założyłam sobie Facebook ale nie mogę was namierzyć:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937211 przez martyska
Hej aleks wyślij mi na priv namiary na ciebie na FB

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937214 przez aleks
Aleksandra trun

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937252 przez MarzenaBZ
hallo hallo!!!!!!!!!!
Jak nam się forum posypie to mi się zrzucicie na dodatkowy pakiet internetu w telefonie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Żebym na Facebooku czytała tą propagandę podziemia :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937330 przez aleks
matrysks chciałam na fb się przywitać z lipcowkami ale twoje zaproszenie mi wcielony. Oj zielona jestem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl