BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 6 miesiąc temu #937331 przez aleks
matrysks chciałam na fb się przywitać z dziewczynami i wcielo mi Twoje zaproszenie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937389 przez misiana
Aleks zawsze możesz tutaj pisać. My na forum tez wchodzimy. Opowiedz coś o sobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #937392 przez misiana

Załącznik nie został znaleziony







Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937393 przez aleks
Witam siew ten zimny poranek. A więc 29 lipca przyszła na świat moja córcia Ewunia jest pogodnym radosnym dzieckiem ,sporo gaworzy tak jak jej mama zresztą hi hi. Karmie mm przez miesiąc tylko karmiłam piersią. ,powoli chce wprowadzać zupki marc heweczki.Mirszkamy w Warszawie ale pochodzę z Gdyni .Ciesze się ze mogę do Was dołączyć bardzo się cowsze.Zycze miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937406 przez aleks
misiana ale Twój synek ma piękne oczka .Widzę że na forum dziś cisza, ja ogarnęła mieszkanie teraz wstawie zupe jak córcia się obudzi to poranna gimnastyka.Pozdrawiam Wszystkie mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937459 przez wiolcia1004
Hejka aleks napisz cos o sobie, jaka gimnastyke z mala robisz? Wstaw jakies fotki małej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #937469 przez Cania
heja :)

Alex no wlasnie mnie tez zaciekawila ta gimnastyka! :) napisz cos więcej :) i czekamy na zdjecie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937522 przez aleks
Hej dziewczyny Codziennie kładę Ewunie na kocu chwyta delikatnie nadgarstek i robie kółka potem chwyta łokcie i tak samo masuje pięty zawijam ja w kocyk i powoli przekręcić na każdy bokl uwielbia to i zawsze ta sama muzyka gra .Tak to wygląda. PRZEPRASZAM zdjęć nie wstawiam ponieważ mam nieciekawa sytuacje partner wscieklby się nie mowilam ze wogole forum czytam. ,przepraszam dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #937546 przez Cania
aleks, ale przecież nie musisz mu mowic ze wrzucilas :) skoro i tak nie wie ze forum czytasz :) po prostu jesteśmy ciekawe Twojej Ewuni :) Ty nasze maluchy widzialas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937552 przez aleks
Cania masz racje ja Wasze maluchy widziałam i są cudne. Może wstawie ale się troche boje. No ooo niestety nie każdy facet jest tak wyrozumiały mój ma czasami swoje DZIWNE zasady. Oj dziewczyny jak maleńka pięknie gaworzy miód dla ucha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #937562 przez gabi28
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937586 przez Cania
Aleks przepraszam ze pytam, ale tak wlasciwie to czego Ci Twój facet zabrania? korzystania z internetu? bo niebardzo rozumiem w czym jest problem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937598 przez aleks
Cenia nie nie nie korzystania z internetu ale nie podobają mu się te fora społecznościowe FB itd i wrzucanie prywatnych zdjęć, kocham go ale pod tym względem to dziwny jest. Moja kruszyna po kompieli po mleczku teraz już smacznie śpi pewnie tak do 1 lub 2.Ja w końcu zajme się swoimi paznokciami boi od kilku dni maluje i jakoś nie mogę się zabrać za to iii obejrzę kto poslubi mojego syna wiem wiem beznadziejny program ale mnie kurcze wciagna. Życzę spokojnej nocy oby Wasze maluszki spokojnie spaly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937605 przez aleks
Lipcowki drogie rozumiem ze juz nikogo nowego nie chcecie na swoim forum,otrzymałam wiadomość i rozumiem, nie ukrywam ze za długo czekałam aby napisać pierwszy raz.Zycze wszystkim wszystkiego dobrego zdrowia dla dzieci i całych rodzin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937616 przez hansel



to mój Slodziak, ale dziś to dal mi podpalić!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl