BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #861393 przez agnieszka89
wiecie cos propo Ikei, ja jak tylko sie dowiedziałam ze jestem w ciazy upatrzyłam sobie piekne białe łózeczko wlasnie w ikea Ale niestety przez pol roku go w sprzedazy nie bylo, wiec wyobrazcie sobie moje szczescie jak z 2 tyg temu wchodze do Ikea a tam stoja te piekne lozeczka :) niestety byłysmy juz obladowane zakupami wiec stwierdzilysmy ze wezme meza i rano po nie przyjedziemy ( a z mama bylam od 20 i bylo z 10szt jeszcze wiec stwierdzilysmy ze do rana jakies zostana napewno). Tak wiec na zajutrz rano o 10 juz na otwarcie wyciagnelam meza po to lozeczko, leciy po nie z wozkiem juz, a tam pusto :( Okazało sie że własnie wczoraj ostatni raz w sprzedazy były ale juz wycofane sa ze wszystkich sklepów.
Byłam taka wsciekła że niemal piana mi sie z ust toczyła :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861424 przez moni_a111
Hej

Margollka jednak synkowi spieszyło się na ten świat :) trzymamy za was kciuki ja i mój M, ale pewnie wszystko będzie dobrze, wszystkiego naj....

Dzieczyny dajecie czadu jest co czytać, brzuchy super, mój też rośnie i kilogramów przybywa ech :) .
Ja dzisiaj mam wizytę i stresa oczywiście jak zawsze zresztą.

Trzymajcie się ciepło bo pogoda znów kaprysi, pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861460 przez agnieszka89
Moni na wizycie bedzie dobrze
jak to jak wychodze z jednej to sie juz drugiej nie moge doczekac :P teraz tez juz odliczam do przyszlego wtorku zeby zobaczyc w koncu mojego Kacperka i posluchac jego serduszka :)
A pogoda faktycznie nie rozpieszcza :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861523 przez marzena25
Margollka trzymaj się mam nadzieje ze z Twoim synkiem wszystko ok ale najważniejsze ze masz tam dobra opiekę tutaj nieporównywalna do tej u nas w kraju.

Agnieszka podróżniczko :) podziwiam Cie ja bym się raczej nie zdecydował na takie wycieczki w ciąży.

Dziewczyny ja posprzątałam i leżę od wczoraj coś mi weszło w krzyże i każdy ruch skłon czy nawet chodzenie boli masakra jakaś :(

Któraś tam pytała o nianie, moja szwagierka miała i była zadowolona coś ponad 200 zł dali ale to było 3 lata temu, ja nie kupuje jak dla mnie to zbędny wydatek mamy domek jednopoziomowy i wszystko blisko, a poza tym nie zamierzam nigdzie się ruszać bez małej

Jutro mam wizytę u gin i wreszcie zobaczę moja księżniczkę, zapytam czy mogę ćwiczy bo od następnego tyg zaczynam szkolę rodzenia :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861579 przez MarzenaBZ
Margolka!!! Gratulacje, trzymamy za Was kciuki i dopingujemy z całych sił:) Na pewno wszystko będzie OK i gdy my będziemy "na wylocie" to Ty już będziesz doświadczoną i szczęśliwą mamuśką:)

Po wypłacie zabieram się więc za kupienie reszty rzeczy do wyprawki, bo to nigdy nie wiadomo kiedy nasze Maleństwa zechcą przyjść na świat:)

Za dwa dni mam kolejną wizytę i już się nie mogę doczekać:) Muszę też zapisać się jak najszybciej do szkoły rodzenia:) matko, jak ten czas szybko leci...

Mam dylemat z wyborem szpitala...ale znając życie i moje szczęście, to mąż będzie w pracy, a ja taksówką pojadę sama rodzić do najbliższego szpitala:(:(:(
No nic życzę miłego dnia:) i dzwonię do szkoły rodzenia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861594 przez margollka
Hej dziewczyny. tak mamy najlepsza z mozliwych opieke bo trafilismy do jednego z najlepszych szpitali w UK i Europie specjalizujacych sie opieka nad wczesniaczkami - Liverpool Women's Hospital,gdzie Marcelek sie urodzil i przebywa na oddziale intensywnej opieki. Tutaj co chwila sie rodza takie maluszki wiec maja doswaidczenie w temacie.
Marcelek jest malutenki, jak sie urodzil wazyl tylko 710g, ale jest stabilny i lekarze mowia ze jak na tak wczesnie urodzone dziecko, radzi sobie calkiem dobrze.
Ze wzgledu na to, ze my nie mieszkamy w Liverpool'u(mamy jakies 35min drogi z domu samochodem), dostalismy mieszkanko zaraz przy szpitalu(nieodplatne), zebysmy mogli byc blisko niego i co najwazniejsze zebym mogla go karmic mlekiem z piersi. on narazie nie jest w stanie polykac dlatego dostaje mleczko przez rurke biegnaca do jego zoladka. Ja odciagam pokarm co trzy godziny, nawet w nocy i zanosze mu mleczko do szpitala. chodzimy do niego kilka razy na dzien, praktycznie nasz dzien opiera sie tylko na kursach szpital-dom-szpital. karmimy go ze strzykawki, myjemy go, zmieniamy pieluszki, trzymamy za raczke i robimy wszystko zeby czul sie kochany i ze jego rodzice sa blisko i choc troszke go ukoja w tych ciezkich chwilach, gdzie co chwile ma robione jakies badania itd...

Ja juz doszlam do siebie po porodzie(rodzilam naturalnie)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861642 przez Cania
margolka, Wasz synuś jest silny i swietnie sobie poradzi :) Takie maluchy wydają się bardzo kruche i nieporadne, ale są silniejsze niż nam wszystkim się zdaje! :) bardzo spieszył się do mamusi i tatusia, bo wie, że z Wami będzie mu dobrze. Dlatego bądźcie dobrej myśli! Piszesz, że w tym szpitalu mają co chwilę z takimi maleństwami do czynienia, więc doskonale wiedzą, co robią :) Swietnie, ze karmicie go naturalnym mlekiem, to tylko mu wyjdzie na dobre. Niech rośnie szybciutko! :) Trzymamy za Was mocno kciuki!

marzena25 ja będę z niani korzystać, bo będę dużo u rodziców, a tam spory ogród, wiec będzie się przydawała, jak malutka będzie spała w domu, a ja będę się plątać w ogrodzie. Pojeździłam po sklepach i już zdecydowałam, ze na allegro kupię tą: allegro.pl/niania-elektroniczna-194-babyono-i4087135001.html wyczytałam raczej dobre opinie, że dobry produkt w stosunku do ceny. tyle, że muszę do niej dokupić ładowalne akumulatorki jeżeli chcę używać jej bezprzewodowo, bo w zestawie są zasilacz i zwykłe baterie (które się pewnie zaraz rozładują).

MarzenaBZ ja wlasnie tez czekam do wyplaty z kolejnymi rzeczami... trochę w tym miesiącu naciagnelam nasz budżet :D ale to nic, damy rade :)

ja mam dziś o 18 USG, powtórka bo tak się ostatnio układała, ze nie dało się dobrze serduszka zobaczyć. Miejmy tez nadzieję, że już nie tyle CHYBA co NA PEWNO potwierdzą, że będzie dziewczynka :D do 4 razy sztuka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861696 przez meniado
margolka trzymam kciuki za maluszka - trzeba być dobrej myśli :) szczególnie że macie dobrą opiekę.
My mieliśmy z początkiem marca lecieć na Wyspy Kanaryjskie ale w lutym miałam plamienia i zrezygnowalismy. Ale za to w zeszły weekend wybraliśm y się do Tropical Island pod Berlinem - w sobotę wygrzaliśmy się, wymoczyliśmy- było super, a w nd zwiedzaliśmy Berlin. Nawet droga szybko minęła. Jak tylko znowu zrobi się ciepło to planuję wybrać się na krokusy do Doliny Chochołowskiej - trasa bardzo łatwa w sam raz dla kobiety w ciąży a to jest taka moja mała tradycja coroczna już 4 lata z rzędu byłam.
Zaraz idę na wizytę do mojej gin - mam nadzieję że z małą wszystko w porządku bo ostatnio coś spokojna była ale w sumie dziś trochę łobuzuje.
Pogoda nie za ciekawa ale na szczęście bardzo nie pada - już byłam na spacerze i nazbierała pięknych kwiatów w lesie. Wiosna jest wspaniała :).
http://www.zapytajpolozna.pl/media/kunena/attachments/legacy/images/IMG_0044.jpg[img] www.zapytajpolozna.pl/media/kunena/attac.../images/IMG_0044.jpg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861707 przez Agnieszka_H
margolka jestem z Ciebie dumna!Jestescie mega dzielni....ale sie poryczalam jak czytalam post od Ciebie...powiedz maluszkowi ze wszystkie ciocie zdrowka mu zycza:)



Mama Aniołka~Józio 5.04.13
Mama Aniołka~12.08.13

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861741 przez elmirka_20
Margolka... Tak, zgadzam się z Agnieszką H całkowicie -> gdybym mogła, to bym Cię mocno i ciepło uściskała, bo naprawdę to, co przeżyłaś i przeżywasz wciąż, to naprawdę coś ..... Nawet brak mi słów, żeby Ci opisać co we mnie tkwi co chciałabym Ci przekazać ... Zryczałam się po pierwszej Twojej wiadomości, bo odetchnęłam z ulgą ... Teraz jeszcze bardziej, bo Marcelek jest dzielny i ma bardzo dobrą opiekę (u nas... Byłoby zapewne inaczej...). To, że tak o niego dbacie i że Ty jeszcze po tym wszystkim masz siły do nas napisać... Nawet kraj który daje mieszkanie by mama mogła byc blisko swojego dziecka ?! Tak musiało być, że ten spieszący się maluszek i Ty byliście w kraju, który Wam pomoże i pomaga. Mocno, naprawdę mocno trzymam kciuki, by czas pobytu w szpitalu szybko upłyną, byście mogli być z synkiem w domu i zacząć cieszyć się sobą już bez tej szpitalnej atmosfery.
Gratuluję Ci silnego synka :) i życzę Wam - całej rodzince - mnóstwo zdrówka i wytrwalości w tych codziennych zmaganiach.

Trzymajcie się dalej tak dzielnie i naprawdę WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE ! ;) ;****
Tak, wszystkie ciocie choć daleko - to są z Wami całym sercem :) To na pewno :) Ciocia Agnieszka bardzo trafnie to ujęła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861817 przez margollka
dziewczyny dziekuje za cieple slowa. powiem Wam ze jak widze jego chec zycia i jak czuje jak zaciska swoje ciupenkie paluszki na moim palcu a jego rytm serca i oddech sie uspakajaja to jest najpiekniejsze uczucie ze wszystkich i wtedy nie ma wyjscia trzeba znalezc w sobie sile chocby czlowiem byl nie wiem jak zmeczony...

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861829 przez agnieszka89
Margolka podziwiam wasza sile Mam nadzieje ze jak najszybciej bedziecie mogli w 3 wrocic do domu
Wszysctkie tu jestesmy z Toba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861838 przez margollka
w szpitalu bedzie conajmniej do planowanej daty porodu czyli 28.06 dluga droga przed nami ale przetrwamy wszystko oby byl zdrowy...

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861842 przez Lyanka
Margolka, tak jak i dziewczyny poryczałam się czytając wiadomości od Ciebie. Przede wszystkim chciałabym Ci pogratulować silnego synka, ale mając taką mamę nie mogło by być inaczej. Życzę, żeby synuś szybko Wam rósł i przybieral na wadze. Na pewno wszystko będzie dobrze i Ty nam się trzymaj tam, a my tutaj wszystkie trzymamy za Was kciuki. Jesteś bardzo dzielna!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861846 przez magduska
margolka trzymam za was bardzo kciuki :) milion buziaczkow dla Marcelka i dla was :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Jestes bardzo dzielna :) i silna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl