BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #861852 przez margollka
dziewczyny bardzo dziekuje za mile slowa :) duzo to dla mnie znaczy...

Agnila mozesz zaktualizowac tableke: data ur. 16.03.2014, waga: 710g, wzrost: tu nie podaja

zjadlam obiad, odciagnelam mleczko i niedlugo ide do szpitala do mojego synia kochanego

buziaki

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861860 przez gabi28
Margolka,nie będę wyjątkiem jeśli napiszę ,że wzruszyłaś mnie bardzo.Masz dzielnego synka.Tworzycie teraz cudowną rodzinkę. Pamietaj,że wszystkie tutaj jesteśmy z wami.

Ja mam dzisiaj gorszy dzień,boli mnie podbrzusze,brzuch się napina. A najbardziej boli gdy wstaje z pozycji siedzącej-wtedy bardzo rwie. Jutro mam wizyte. Mam nadzieję,że to tylko maluch rośnie i się przeciąga.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861861 przez meniado
Dziewczyny ale się wkurzyłam. Byłam umówiona na wizytę do mojego gin akurat prywatnie, pojechałam na nią - to ok. 40 km bo nie jestem z Krakowa a tam gabinet zamknięty na cztery spusty! Dzisiaj odwołane wizyty tylko nikt mnie o tym nie poinformował :( i gin najwcześniej będzie za 2 tygodnie, a myślałam że zobaczę dziś nasze maleństwo - straciłam 3h i zmokłam bo strasznie zaczęło u nas padać. Teraz muszę kombinować z jakimś innym lekarzem i z chorobowym bo do pracy już nie chodzę. Są tu jakieś dziewczyny z Krakowa co mogłyby mi poradzić jakiegoś dobrego gin? Bo na mojej się zawiodłam. Z tego wszystkiego rozbolał mnie brzuch - mam nadzieje że tylko chwilowo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861864 przez gabi28
Meniado,Cania bywa często w Krakowie,więc ona może Ci coś doradzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861876 przez Agnilla
Gabi, widzę, że my sie synchronizujemy :) tez dzis jakos nienajlepiej sie czuje. pochodzilam sporo w weekend a dzis mnie ciagnie z lewej str, jak wtedy co bylam w szpitalu, nospa magnez i odpoczywam
a co od wczoraj sie u mnie dzieje po kazdym posilku to jakas tragedia, bol, pieczenie, jak leze przechodzi, kupilam dzis gaviscon bo nie daje rady. bylam wczoraj u babci, pojadlam troche smazonego, sloedkiego, kawe...łudze się, że to z tym organizm walczy i za kilka dni bedzie ok, bo dzis po 2 sniadaniu i obiedzie myslalam, ze zejde
Margo! :kiss: ja juz dawno na kompie poprawilam tabelke, bede miala chwile to usiade do kompa i wrzuce :) pierwszy mezczyzna z naszym gronie, mowilam, ze faceci nas zdominowali :) ucaluj go w małe stopki od nas :kiss:
madzia, a co z Toba :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861887 przez gabi28
Agni,no tak,również pochodziłam sporo w weekend.
odnośnie zgagi(chociaz nie wiem czy to była zgaga,bo ból był hm.. jakby w mostku,i to taki że wyprostować się nie mogłam) miałam wczoraj. Nikomu tego nie życze. wszystko szło w ruch : rennie,no-spa,mięta.. i nic nie pomagało,myślałam,że umrę. dopiero appap mi pomógł,a może to zbieg okoliczności,w każdym razie po ok 3 godzinach poczułam ulgę.

Dzisiaj ból podbrzusza,włąsnie ciągniecie,rwanie... i Olek jakby mniej się rusza.

aaa... i biorę na anemię żelazo i po nim mam problem z wypróżnianiem.Piję dużo,słodyczy prawie wcale.jutro musze też wspomnieć o tym mojej gin.

Agni a Ty leż i dopoczywaj. :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861894 przez marta0488
Margo życzę wam wszystkiego dobrego, duużo siły dla Małego i trzymam kciuki za Waszą rodzinkę :) Gratuluje takiego dzielnego Synka:) ucałuj Go od nas wszystkich, macie dobrą opiekę, a czas do 26 czerwca szybko minie i będziecie razem w domku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861904 przez Agnilla
Gabi, z żelazem mam to samo
bylam siku i ledwo moglam sie zalatwic tak mnie ciagnie w lewym boku ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861946 przez Cania
meniado, dziś wlasnie bylam, chodze do gin w Krakowie ale prywatnie do luxmedu - nie place osobno za kazda wizyte bo mam pakiet (abonament). Tylko lipa jest taka, ze USG ciąży robia tylko w jednej placowce, na Mehoffera. I to jest tak, ze chodze do jednego ginekologa systematycznie do roznych lokalizacji, zależy gdzie akurat mój gin przyjmuje (tam zwolnienia, badania krwi, recepty etc), a USG robi ktoś inny w osobnym terminie tylko na Mehoffera, robi tam obszerny opis USG dla lekarza prowadzącego i z tym ide do mojego gin. Także ostatecznie sa to dwie osobne wizyty. Bez abonamentu to koszt jakiś 120 (konsultacja ginekologa) + 150 (usg)... chyba ze z USG poczekasz, a najwazniejsze samo zwolnienie, czyli tylko konsultacja gin. Musialabys podejść do jakiejkolwiek placówki i w recepcji Ci powiedzą, gdzie w której lokalizacji sa wolne terminy i na która godzine. albo tlefonicznie, powiedzą Ci to samo i zarezerwują termin.

Dziewczyny, ostatecznie się dziś potwierdzilo: Dziewczynka :D już nie chyba, a na pewno :) I już tak się ulozyla, ze dalo się serduszko ladnie podgladnac, wszystko w jak najlepszym porządku :) Rozwija się idealnie w linii ze swoim wiekiem :) 800g. I mogliśmy zobaczyć, jak trzyma się rączką za stopę! niesamowite :D

Agni, co to Cie dorwalo... nie jakas znow rwa kulszowa, jak to nas czasem meczy? kurcze, niedobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861980 przez staślubania
Margo, nie mam słów, żeby wyrazić co przez cały dzień czułam myśląc o Was. Wszystko zostało już kilkakrotnie napisane, a wzruszenie ściska mnie za gardło. Buziaki :kiss:

Agni, gabi, dziś w ogóle jest jakiś gorszy dzień. Mam wrażenie, że Staś dziś ani chwili nie spał, dokazuje niemożliwie:) a mnie opuściła energia, pierwszy raz od kiedy jestem w ciąży położyłam się w ciągu dnia na drzemkę. A robimy remont korytarza w domku jednorodzinnym, jest mnóstwo bałaganu i sprzątania... jeszcze z tydzień wszystko potrwa.

Agnieszka, fajnie, że udał się wyjazd:) na pewno było cudnie:)
Dobrej nocki kochane kobietki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862115 przez Adel
Witajcie:)
Dziękuję serdecznie za odpowiedź :)
Dziś w trójmieście ciemno, szaro i pada już od rana, okropna pogoda, nawet na spacer nie da rady wyjść :( Pogoda zamykająca w domu :( Na szczęście wieczorem pierwsze zajęcia ze szkoły rodzenia :) Ciekawe jak to będzie, nareszcie coś ciekawego :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #862118 przez Cania
meniado nie wiem jak zdecydowalas, czy jednk uderzasz gdzies indziej, czy próbujesz do tego luxmedu. Gdyby cos, to ja po zalogowaniu widze, ze na dziś jest w sumie 15 terminow do 8 roznych lekarzy. Jeśli najważniejsze teraz jest wolnienie, to wszystko jedno jaki lekarz.

Adel, uważaj tam ladnie na tych zajęciach :D ja swoje zaczynam za niecale 2 tygodnie :)

kurcze, mala się tak rozbrykała, strasznie się wczoraj smialismy. Lezalam lekko oparta o poduszki i z mezem patrzyliśmy, jak co kilka sekund brzuch szedł w gore :D radosne :) obudziłam się w nocy na toalete - brykala. Obudzilam się rano z mezem, który szedl do pracy - brykala. Przez ostatnie 3 dni to chyba w ogole nie spala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #862126 przez Agnilla
dzien dobry!
wiecie co, ja wczoraj sobie uswiadomilam, ze teraz to juz chyba nie ebde miala dnia bez narzekania :P wszedzie jak czytam o 3 trymestrze to wnisokuje "teraz bedzie juz tylko gorzej" :P
Cania, gratuluje! :)
Adel, u mnie snieg popaduje to i do Was przyjdzie...albo od Was do mnie przyszlo ;)
moja córa to ma pobudki mdz 5:30 a 6:30, jakby nie wiedziala, ze mama chce pospac ;) i tak codziennie jak maz wstaje do pracy to ona tez ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862140 przez Cania
Agnilla cos z tym narzekaniem jest :D ale tez nie może być az tak zle! :) :P

u mnie pogoda dziwna, poki co na przemian slonce i ciemne chmury. prognoza pokazuje, ze ma się poprawiac z godziny na godzine, ale może tez przelotnie popadać wiec to trochę jak z goralska prognoza: będzie ladnie, chyba ze by lalo :D Wczoraj za to była masakra jak jechaliśmy do krakowa (90km), cala droge ulewy jak piernik...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862143 przez malgorzatawalak
Hej dziewczyny :)
Jak mnie nie bylo widze ze duzo sie dzialo. Margo podziwiam cie i twoje malenstwo :) wielkie gorace buziaki dla was...
Ja wczoraj wrocilam ze szpitala. W czwartek nie minely mi te bole wiec sie przestraszylam i pojechalam na izbe przyjec i zostalam przyjeta. Dostalam kroplowki i duzo lekow, zrobiono tez mi ogrom badan...
Okazalo sie ze mam lekka anemie i piasek w nerkach i to moze byc powod tych boli...zrobiono mi usg i na 22 tydzien i 5 dni moj synek wazyl 610 g ale dlugosci malego nie podali :)
Okazuje sie tez ze maly ma glowke przy szyjce ale ordynator oddzialu polozniczego nic zlego w zwiazku z tym nie powiedzial...
Strach byl choc tak naprawde nic zlego sie nie dzialo. Za dwa tygodnie mam konsultacje z jednym z lekarzy ktory pracuje na oddziale...
Ale chyba byl to znak ze mam zaczac sie spinac i zaczac szykowac rzeczy dla mnie i malego :)
To juz najwyzszy czas...


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl