BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #871108 przez agnieszka89
Quenn ja kupilam bawarie bo tez nie znalazkam warki ale musze przyznac ze bavaria w samku malo piwo przypomina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871115 przez rewelka1312
Agnieszka89 pilas bavarie 0%? Bo tez sie na nia przymierzam:)
Ja teraz dziewczyny tak sie zmartwilam bo moj zadzwonil pod podany nr jakby cos nie tak bylo bo jak cos zrobilam stalam gotowalam czy zmywalam to brzuch mnie bolal ciagnal rwal i twardnial ze sie wystraszylam i polozna powiedziala ze ogolnie jak twardnieje teraz brzuch to troche za wczesnie i nie za dobrze i kazala mi odpoczywac narazie jak leze jest ok i mam zobaczyc czy jak nic nie bede robic to w tak szybkim czasie znowu nie zacznie bolec, chya przedzwignelam i z ta kazienka za duzo prania nadzwiglam ale samo sie nie zrobi. Az sie poplakalam i teraz jz nic nie bede obic, najwazniejsze ze malutka kopie :) a mojego samego z kartka do sklepu wyslalam

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871116 przez Agnieszka_H
Ja raz w miesiącu napije sie Lecha free ale z sokiem bo inaczej mi nie smakuje.A Piła któraś wino bezalkoholowe?

Quenn89 sladowe ilości to ma rownież kefir chleb i wiele wiecej codziennych produktow spożywczych śmiało możesz karmi Lecha free itp


Kurde chce rodzic z położna ale za cholerę nie mogę takiej znaleźsc.Nom jest sąsiadka położna ale ona sobie życzy 2000 tak po znajomosci a to mi sie wydaje lekka przesada, bratowa rodziła z położna i płaciła za nią 500 zł i była mega zadowolona.tymabrdziej ze ja nie chce rodzic z mężem i chciałabym aby była położna zeby pomogła mi do toalety umyć sie itd



Mama Aniołka~Józio 5.04.13
Mama Aniołka~12.08.13

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871119 przez meniado
cania mi kierownica nie przeszkadza - a nie masz jakieś regulacji wysokości kierownicy nawet w tych starszych samochodach jest

co do seksu to ja mam podobnie jak wy czyli mniejszą ochote i nie jest to takie spontaniczne - poza tym widze że mój M też tak bardzo ostroznie podchodzi bo się obawia żeby się nie przebić :)

A mam do was pytanie czy któraś planuje zrobić sobie sesję ciążową?
Moja koleżanka robi zdjęcia i zaproponowała mi taką sesję - no i się zgodziłam tylko muze sobie jakąś koncepcję wymyślic. Po porodzie na pewno chciałabym zrobić zdjęcia noworodkowi ale to zobaczymy jak pójdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871120 przez Agnieszka_H
Meniado ja sie szykuje na sesje ale dopiero W połowie maja jak brzuszek bedzie jeszcze większy.
Tylko ja sie zdecydowałam na akty a więc pełne szaleństwo laska w Bielsku białej robi zajebiste.Domek sie buduje a więc pózniej w korytarzu chce miec duże portrety ze ślubu ciazowe No i pózniej maluszka:)



Mama Aniołka~Józio 5.04.13
Mama Aniołka~12.08.13

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871127 przez meniado
Agnieszka_H no to idziesz po całości :) ja tez planuję się rozebrać - myślę że nie bede skrępowana bo ma robić koleżanka ale raczej nie będę wieszać aktów w domu - może takie w trójkę z męzem to tak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871128 przez agnieszka89
Rewelka pilam Szalu nie ma ale tylko bavaria ma 0% a innych sie troszke boje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871130 przez ggabii
No i się rozpadało.... Te zmiany pogodowe odbijają się na maleństwie. Dziś ma raczej leniwy dzień... W sumie tak jak i ja hehe ;)
Co do samochodu to do kierownicy mi jeszcze wiele brakuje i wydaje mi się że do końca prowadzenie samochodu nie będzie problemem.
Kurcze dziś cały czas wcinam. Jakiś mam wzmożony apetyt. Ale przynajmniej waga mi drgnęła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871143 przez elmirka_20
Przespałam dzisiaj kilka godzin po południu - tak mnie bolała głowa :/ Jest lepie,, ale bez rewelacji. Pewnie przez tą paskudną pogodę ...

Zapytam o te jajka mojego gin. albo i szybciej - jutro panią położną. Czasem myslę, że kiedyś ludzie nie wiedzieli tylu rzeczy a świat jak sie zaludnił? :) A teraz co rusz człowiek sie czegoś obawia, dowiaduje, uważa na siebie, chodzi na palcach, wyrzeka wielu rzeczy i co? Tylko stres ... Pewnie niepotrzebny...

Bavaria mi nie smakowala bo zaczely mnie od niej starsznie bolec zeby - taka slodka byla dla mnie i faktcyznie - smakuje owocami a nie piwem. Ale zależy co kto lubi ;)

Ja bym bardzo chciała miec pamiątkowe zdjęcia z ciązy... Ale nie mam nikogo, kto by mi w tym pomógł a nawet gdybym miałą kase na sesję u fotografa czy kogoś, kto to organizuje, to czułabym sie skepowana i wolę jednak pozmuszać męża żeby mi kilka fotek pocykał :) Może w weekend majowy? Byle była ładna pogoda i jak gdzieś pojedziemy w teren :) Akurat dzisiaj kupiliśmy kureirem aparat ;)

Miłego wiczorku Mamusie! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871147 przez marta0488
hej kobietki:)
wróciłam właśnie ze szkoły rodzenia, a dokładniej z ćwiczeń oddychania i jogi dla ciężarnych :) Ogólnie bardzo fajnie więc jak mi się uda to będę chodziła co wtorek. W czwartek teoria, akurat teraz czekają nas z mężem ćwiczenia praktyczne z kąpania malucha-może być wesoło :blink:
Już myślałam, że na ta jogę nie dotrę bo po całym pięknym dniu przeszła u mnie mini burza, ale zdążyło się wypogodzić na tyle że wyłoniłam się z domu :)
Wczoraj też poszalałam na zakupach dla Młodej, byłam w lumpku i w textil market. Dzisiaj z kolei kupiłam na wyprzedaży dwie bluzki na siebie bo tez już zbytnio nie mam w co się ubrać, wszystko przykrótkie jakieś....
Właśnie zaraz będę grzeszyć (nie to co myślicie - na to ochota już mi spadła :silly: )bo zamówiłam pizze i czekam aż przywiozą....wiem wiem nie powinnam ale co jak tak za mna chodzi :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #871194 przez Cania
rewelka1312 dosyć ciężko nam teraz przyjąć do wiadomości, ze nie możemy już tyle robic co zazwyczaj, dzwigac i sprzatac. Przynajmniej ja tak mam. Chcialabym wszystko robic, ale czasem się nie da. Scignelam teraz meza do odkurzania :) smial się ze leze na kanapie i wydaje rozkazy :D tak czy inaczej musimy zaakceptować fakt, ze tyle nam nie można co wcześniej i jednak się nie forsować...

meniado nie mowie ze mi przeszkadza :) ale kiedyś na początku ciąży wyczytałam ze w pewnym momencie (pisalo cos o 28tyg) pasowaloby przestać jeździc, bo kierownica uciska brzuch, a mi wlasnie nic nie przeszkadza, wiec pytam jak to jest u Was :)

co do sesji, to nie będziemy robic takiej profesjonalnej. Raczej spontaniczne zdjęcia gdzies na spacerku lub wyjeździe :) moi rodzice mają mase zdjęć z okresu ciąży i bardzo mi się to spodobalo :) akty tez sa fajne, ale ja bym się czuła skrępowana, wiec odpada :) ale co robimy już od jakiegoś czasu, to zabieramy ze sobą kamerę i kręcimy. Chcemy nagrać małej film, który dostanie np. w 18 urodziny :D nie wiem czy cos z tego wyjdzie, ale mąż ma dryg do składania filmów z różnych wyjazdów, więc może i to mu wyjdzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871201 przez staślubania
Samochodem też jeżdżę i na razie nie sprawia mi to kłopotu, nic mnie nie ciśnie:-) wolę prowadzić niż być pasazerem. Mimo ostatnich przygód;-)dziś wiosenna burza nas nawiedziła. Myślę, że po niej samopoczucie się poprawi:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871255 przez Cania
teraz to i u mnie się pięknie rozpadało... także idzie jak meksykańska fala.

Dobranoc, Dziewczyny! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871306 przez Agnilla
dzien dobry, pierwsza dzis jestem ;)
slonce za oknem, ciekawe jak dlugo bo wieczorem popadywalo i pogrzmialo. lece sie ogarnac i na 10:45 umowilam sie prywatnie do gina, w sumie przyspieszylam wizyte z 16.04 ale wole byc spokojniejsza, niech mi powie, ze z Pola wszystko ok
Boziu ten tydz przecieka mi przez palce, zaraz bedzie sobota :ohmy: po doktorku do rodzicow jade, obiad zrobie, czekam na meza i wracamy do domu konczyc malowanie, bo caly czas zyje nadzieja, ze stolarz nie da ciala i jutro naprawde przywiezie szafe
milego dnia dziewczynki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871308 przez staślubania
Cześć Laski:)
Agni widzę, że Ty jeszcze jesteś naenergetyzowana :lol: też bym chciała energię sprzed 2 tygodni:)
A u gina, to mogę Ci już teraz powiedzieć, będzie dobrze:) Z Polcią wszystko będzie dobrze, ooo
Żeby się trochę rozkręcić z tego rozleniwienia i marudzenia, postanowiłam dziś iść na szkolenie a potem na chór:) a co ;)

:kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl