BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #873160 przez MarzenaBZ
Kurcze, ale masz szczęście!!! Ja wyszperałam matę edukacyjną za 1 zł - cudenko z fisher prica to nie jest ale do zabawy na podłodze będzie. Moja teściowa wyszperała o wiele ładniejszą matę edukacyjną, bo też wcale nie zniszczoną ale da mi ją pewnie po porodzie, albo zostawi u siebie dla maleństwa.

A ja nie napisałam najważniejszego!!!!!
UDAŁO SIĘ - ZNALAZŁAM WARKE RADLER 0%.
Ale szczerze, to wypiłam tylko łyka, bo ja po gazowanym teraz zawsze wymiotuję.
Smakowała jak oranżada.
Zdziwiło mnie tylko, że mimo iż 0% to nalepka z przekreśloną kobietą w ciąży jest! A z tyłu napisane było że to napój z piwem bezalkoholowym o smaku warki radler:)
Tak więc na dowód tego, że u mnie w sklepie wyczekiwany przez nas radlerek już jest, przesyłam fotkę:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #873165 przez marzena25
ggabii dziękuje za słowa otuchy nie chce męża zadręczać bo widziałam że i tak mu było przykro i przestraszył się też. Czytałam że mocne uderzenie w brzuch może spowodował odklejenie się łożyska ale to powoduje ból w podbrzuszu i krwawienie więc pewnie nic się nie stało takiego . Trzeba uważać na te nasze bagażniki :) .

Wklejam moje łowy jak to Angila mówi :laugh:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #873167 przez Cania
marzena25 to prawda, odklejenie lozyska czulabys jako bardzo silny bol z boku brzucha lub po obu stronach + krwawienie, innej opcji nie ma (tak przynajmniej ostatnio w szkole rodzenia tlumaczyla gin). Także nic się nie martw :) i wow, ale nakupilas ladnych rzeczy! :D :) bedzie mala strojnisia :D

MarzenaBZ to teraz ja powiem: Ty to masz szczęście! :D ja poluje na radlerka i upolować nie mogę heh. Ale to dosyć paradoksalne, ze na piwie 0.0% jest przekreslona kobieta w ciąży i napis "w ciąży nie pije alkoholu"... po jakim alkoholu się pytam :D :P

a mata edukacyjna za 1zl to tez niezły wyczyn :D :) mysle ze maleństwo się nie będzie pytalo, czy to fisher price czy nie :D :P

to ja tez się lowami pochwale :D

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873176 przez rewelka1312
Lyanka sluczne ubranka nie powiedzialabym ze z ciucha bo jak nowe wygladaja:)
Marzena plukalam jak pisalas woda z sola zalagodzilo bol ale tez wywolalo odruch wymiotny haha
A o do tego soku to ja sama nie wiem bo mowia o soku z lisci malin a maliny niby mozna jesc ostatnio widzialam malinki tanio w warzywniaku ale tak wlasnie sie zastanawialam i nie kupilam:(
Moj dzwonil o poloznej bo ja sie ńie dogadam to moge tylko syrop na gardlo zeby zalagodzic a o ssania nic:/ masakra a gardlo tak mńie boli...
Ale dziiaj remońt zakonczony w calym domu i u malej w pokoju meble poskrecane jak bede na laptopie to wrzuce zdjecia bo z tableta nie wiem czemu nie moge

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873185 przez ggabii
No dobra i to ja się czymkolwiek pochwalę :P :P :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873187 przez Agnieszka_H
malgorzatawalak dziękuje za uwagę na temat soczku malinowego, naprawdę nic o tym nie wiedzialam:)
Hehe teraz jakbym miała rodzic przy tym przeziebieniu to naprawdę byłyby jaja bo kompletnie nie mam sily:D



Mama Aniołka~Józio 5.04.13
Mama Aniołka~12.08.13

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873189 przez gabi28
co do soków malinowych to macie rację,ja sobie przez około dwa a może trzy tyg robiłam w dzbanku wodę z sokiem malinowym i naprawde piłam tego sporo. Taki słoik jakby po majonezie starczał na 3 dni góra i wtedy nie powiązałam faktów,ale brzuch mnie bolał,ciągnęło,jakby jakieś skurcze. Od dwóch tyg nie pije już tego soku i jest ok... wiadomo raz na jakiś czas do herbatki nie zaszkodzi,ale lepiej uważać.

MarzenaBZ właśnie zauważyłam u Ciebie na suwaczku,że masz 24 tc,dokładnie tyle co ja,dlaczego wychodzi Ci data porodu na 28 lipca a mi na 1 sierpień? kiedy miałaś ostatni okres?

Agni jak po wizycie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873193 przez MarzenaBZ
Gabi28 ostatni okres miałam 21 października:) Też kiedyś sprawdzałam na kiedy masz wyznaczony termin:) Za to z USG miałam najpierw a 2 sierpnia a ostatnio na 4:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873204 przez ggabii
Heh to fajnie bo ja ostatni okres miałam 24 październik a termin mam na 28 lipca. bądź tu człowieku mądry przy tej naturze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873210 przez ggabii
Wiecie co? Przeczytałam właśnie taką fajną poradę na ból gardła!!!

"Pewnie nawet sobie nie zdajecie sprawy z tego, że większość z Was w kuchennej szufladzie z przyprawami trzyma bezcenny lek na ból gardła - goździki! Kiedy boli nas gardło wystarczy przeżuć goździk i wypluć (nie połykać!) Ta cenna przyprawa działa antyseptycznie i rozprawi się z bólem gardła natychmiast, a ze stanem zapalnym w kilka godzin."

Może którejś tym pomogę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873222 przez rewelka1312
Nie mam gozdzikow :(

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873227 przez ggabii
No to rewelka pozostaje jeszcze jeden sposób sprawdzony ale trzeba się przełamać... ściereczka do zimnej wręcz lodowatej wody - można zmrozić wodę dodatkowymi kostkami lodu - i taką wyziębioną ściereczkę owijamy wokół szyi. Jak się nagrzeje to powtórzyć. Mnie kiedyś pomogło, choć nie umiałam się przełamać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873255 przez gabi28
MarzenaBZ aż jestem ciekawa jak to wyjdzie w praktyce :) ja okres miałam dzień później niż Gabi a Gabi ma 24t4d a ja równy 24.Cykle miałam raczej krótkie,bo 23-24 dniowe..

pewnie na późniejszym etapie ciąży będzie bardziej wiadomo na kiedy będzie nasz termin.

Uciekam do łóżka,dobranoc dziewczynki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873263 przez MarzenaBZ
Ja miałam długie cykle, ale zawsze regularny okres:D Do zapłodnienia musiało dojść ok 6-7 listopada, bo akurat tak wypadła mi owulacja:D Ale naprawdę nie rozumiem tego. Muszę w ogóle doczytać od którego tygodnia liczy się nowy trymestr.
Nieświadomi liczą miesiąc jako 4 tygodnie - a że z reguły za ciążę przyjmuje się 40 tygodni, to wychodziłoby, że stan błogosławiony trwa 10 miesięcy:D
A tu o jakieś tygodnie księżycowe chodzi.... Kto to wie....
Akurat ta wiedza do szczęścia mi nie jest potrzebna. A jak mnie ktoś pyta który to miesiąc to mówię który tydzień bo nie pojmuję tego:D Choć w sumie u mnie wraz z każdym miesiącem kalendarzowym mniej więcej kończy mi się kolejny miesiąc ciąży:)

Ciężkie te obliczenia, a że jestem humanistką to już nawet nie próbuję tego pojąć rozumem:)

A ja właśnie posegregowałam ubranka - mam ich pełno. Większe odłożyłam na później. Kategorycznie ogłosiłam wszem i wobec że zabraniam kupowania kolejnych ciuszków. Lepiej teraz inwestować w pieluchy, bo znając życie ubranek dostaniemy jeszcze pełno i w większości dziecko nie pochodzi:)

Dobra Dziewczyny, życzę słodkich snów:) Jutro pewnie wpadnę tu po południu, więc będę mieć dużo nadrabiania:)
Dobranoc:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873272 przez ggabii
Dla MarzenyBZ wykaz poniżej :laugh:

a wszystkim Mamusiom życzę przespanej i spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl