BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 9 miesiąc temu #904783 przez rewelka1312
Agnieszka ja wczoraj dalabym wszystko zeby muec cc :)
A tak poza tym to bylam sama w szoku, nie nacinali mnie, nie peklam nic mi nie zszywali:)
4 parcia 10 minut i mala byla na swiecie tak sie zaparlam zeby ja szybko urodzic, w moment sil nabralam a meczylam sie 16 godzin. Teraz spi o 20 wychodzimy i poloza o nas przyjedzie, cisnienie moje wrocilo do normy. Zjadla 15 ml z buteleczki ale teraz nie chciala jak polozna karmila a mi sie serce krajalo jak na sile daja, u mńie moment sie uspokoila az plakalam razem z nia

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904785 przez MarzenaBZ
Czesc Dziewczyny!
Pisze z telefonu wiec przepraszam za bledy!
Otoz lacze sie w cierpieniu i pobycie w szpitalu z Ggabii. Dzis wyladowalam na polozniczym.
Od wczoraj bolal mnie brzuch,skurcze nie byly silne. Co 10min a pozniej co 8. Ale ustawaly.
A dzis od rana znowu zaczelo bolec i to silniej, ale nadal nie tak,jak to sie w filmach oglada. Ale gdy juz zaczely bolec mnie krzyze i skurcze powtarzaly sie co 5min,stwierdzilismy z mezem ze trzeba jechac!
No i jestem w szpitalu. I co sie okazalo. Skurcze nic specjalnego,rozwarcie nadal na 1cm,powoli sie skraca szyjka, glowka wciaz balansuje. Z USG mi wyszedl 38 tc i waga Emilki 3100g . A dzis mam 1dzien 40tc wg OM. I ja juz nie wiem nic.
W sumie boli,cyklicznie,ale to bol jak w czasie okresu,no i te krzyze. Miejsca sobie znalezc nie moge....
Jutro maja mnie puscic do omu,chyba ze cos sie rozkreci...
Tak wiec falszywy alarm. A juz liczylismy ze wroce do domu z malenstwem.

Ale plusem jest to ze zrobili mi wymaz ktorego jeszcze nie mialam,no i ktg mam na biezaco.

Ktora to pisala ze bedzie ostatnia? Bo ja sadze,ze to pewnie ja bede na koncu;)

A w ogole to GRATULUJE WAM NOWE MAMUSKI!!!

Pozdrowionka!
Pewnie z nudow bede tu jeszcze dzis zagladac;)
Podziękowania: malgorzatawalak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904790 przez ggabii
Odszedł mi czop jakas godzinę temu tak do reszty. Od razu skurcze się nasiliły. Mam juz czesciej niż co 5 minut. Kurcze ale mam teraz straszliwą ochotę na taką oranżade gazowaną pomarańczową :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904799 przez MarzenaBZ
Ggabii gazowane Ci w glowie?
Mnie od paru dni tez nosi np.na fante albo cole! Nie wiem dlaczego.
A poza tym to juz marze o jakims drinku!!!
Wodka ze spritem albo whisky z cola! I skad mi sie to bierze?

A w ogole to juz kilka razy pisalam moderatorom ze mamy problem z forum i sie nie wyswietlaja ostatnie posty a tu wciaz to samo. Dopiero jak wchodze w odpowiedz,to widze co odpisalyscie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904803 przez wiolcia1004
Elmirka Tomus sliczny:)
MalgorzataWalak i Rewelka gratulacje:):):) Reweka rozumiem to samo mialam wywolywany bole parte a rozwarcia brak i bole krzyzowe masakra jak wspominam to zastanawiam sie jak dalam rade jednak jestem twarda hhaha:):)
Podziękowania: malgorzatawalak, elmirka_20

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904804 przez ggabii
MarzenaBZ tez tak mam z tym forum. No cóż.... Oj nawet nie wiesz jaką mam ochote na to gazowane. Chyba bym całą butlę od razu wypila ;-) nie wiem skąd się to bierze. Ja mam skurcze już co 3 minuty. Promieniuje na plecy i działa na pocenie się ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #904837 przez Agnilla
hej hej, ja przelotem bo laktator mnie juz z kuchni wola, a w lodowce juz powoli pusto, mamy mleko prawie wypite a juz mialam niezly nadmiar nastukany :) maz pojechal na kosza, jak wroci kapiel i na noc mala dostanie mleko modyfikowane, w sumie to lepiej po nim spi i dluzej wiec nam to na reke ;) ale ja mialam w ostatnie dni z nia problem, zero snu za dnia, nie wiedzialam czy glodna czy co. juz nie wiedzielismy co robic, chodzilismy na palcach, maz ciagle na forach roznych siedzial. no i niby ze jej goraco, to my ja na samego bodziaka i nic, dupa. w koncu wyczytalismy by mocno opatulic dziecko w rozek, by mialo ciasno jak w brzuchu...podzialalo :) mala duuuzo wiecej spi, jedyne co po moim mleku spi krocej, max 2,5 h albo i mniej, ledwo zdaze cos zrobic, sciagnac pokarm i sie budzi na jedzenie, a je duzo bo jak karmie butla to widze, a sraaa...na potege ;)
jedyny minus- trzba ja lulac, najlepiej chodzac po pokoju, plecy nam wysiada :/
gratuluja kolejnym mamusiom, uzupelniam tabelke i lece , choc co mala odloze to sie budzi :/
meniado tez mamy dostawke w sypialni, dla mnie rewelacja :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #904846 przez martyska
Dzisiaj była u mnie położna i na potówki poleciła kąpiel w mące ziemniaczanej i smarować je puderkiem tym do pupci dzisiaj tak zrobiłam zobaczymy jak to wyjdzie:-)

A co do porodów to też uważam dziewczyny że jesteśmy dzielne bo z tego co czytam to większość z nas miala ciężki poród a przynajmniej my te wywoływane ;)

Agnilla śliczna Pola i te oczy oj tatuś będzie musiał ją pilnować:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904874 przez malgorzatawalak
Hej mamuski :)
Pisze bo jestem między jednym a drugim karmieniem. Mały słodko śpi w akwarium :-) tak nazywam to lozeczko w którym śpi sobie. Trafił mi się lakomczuch :-) 40 min na piersi a potem jeszcze butla i jeszcze czegoś szuka. Na razie nie mam za dużo pokarmu i trochę trudno się go dostawia ale sam ładnie chwyta pierś i ssie :-)
Mnie dziś o 13 postawili i powiem wam jedno super jest stać i siedzieć a nie tylko leżeć. Wykapalam się i powiem wam ze nie ma to jak kąpiel :-)
Teraz trochę ciągnie i pewnie małego dam jeszcze na jedną noc do pielęgniarek a już jutro będę z nim non stop :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904880 przez MarzenaBZ
Jaka ladna Pola!!!

A ja juz po prysznicu i leze,moze bede cos czytac nie wiem...
Taka nuda w szpitalu...
Obok dziewczyna tez z bolami brzucha i krzyzy przyjechala,a sie okazalo ze jak ja nie ma skurczy.
Na ktg mala mi swirowala,w ogole mialam same zygzaki,bolalo mnie co 4min,a polozna mowi ze to nie skurcze. Zeby wyszly skurcze to musi caly brzuch bolec,a takie bole brzucha i plecow to nic nie wnosza do porodu,a tylko sa upierdliwe....

Tak wiec pewnie jutro wychodze!

Zycze dobrej nocki Mamusiom i Malenstwom i pozostalym Ciezarowkom tez!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904891 przez elmirka_20
Rewelka, ładniutką masz córeczkę! :) Wcześniej nie zauważyłam zdjęcia.

No to narodziło nam się księżniczek i przystojniaków :) Hehehe :) Jeszcze na kilka poczekamy i będzie nas cały komplet :)

Lyanka, mój synek wczoraj na cały dzień i noc zrobił 4 kupki, dzisiaj już 6 jak dotąd, w szpitalu robił po 6 albo i jak się zaczopował w pierwszych dwóch dobach to wcale i musieli go odczopować :/ Ale pomogło ;) Ja na razie o te kupki się nie martwię, bo położne mówiły, że nie ma reguły ile ich musi być, siusiu ponoć ma być średnio co 4 godziny czyli mniej więcej co karmienie.... Ale na ten temat też znalazłam już i inne teorie : / ....

Agnilla, córeńka ładniutka - jak ładnie patrzy :) Bardzo podobna do córci mojej koleżanki :)

Ggabii, Słonko! Trzymaj się! Niech się poród szybko potoczy a dzidziulek wynagrodzi ból i oczekiwanie! :)

Uciekam, dobrej nocki Mamusie! :) ;**

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904895 przez elmirka_20
P.S. MarzenkaBZ, ja cały dzień się męczyłam ze skurczami co 15 minut - bolesnymi, a po KTG stweirdzili, że nic z tego nie będzie. W nocy mąż po browarku jechal na chybcika i ledwo zdążył, bo jednak z tych rzekomo lichych skurczów poród jak ta lala się zaczął. Ja nie wierzę już w żadne KTG :) Mąż wciąż powtarza że czuje się oszukany, bo wmawiali nam, że nic się nie wydarzy a jednak..... :)

Buziaki ;**

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904961 przez staślubania
Cześć Kobitki:)
Agni , Staś też po moim mleku szybko się budzi. Chociaż na razie w nocy jak karmie go o 1 to dopiero o 6 daje znać o sobie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #904973 przez misiana
Hej dziewczyny ;*

GRATULUJE WSZYSTKIM NWYM MAMUSIOM ! :*

Rewelka Agnilla śiczne te wasze ksieznoczki ;)

Agnilla nie wiem, kiedy Magdalen tu znow zawita, ma pelne rece roboty przy swoich dwoch ksiezniczkach ;) tu sa jej dane do tabelki. 14.07.14 godz 18:35. 3720g i 56 cm

Ggabii trzymaj sie ! :*

Elmirka to przezyysmy to samo ;D maly tez z raczkami przy glowce sie rodzil, bylam nacieta i peklam. ale powiem szczerze ze juz nie pamietam co to bole porodowe ;D

Lyanka mój mały jak robi kupke to taka rzadka jak woda prawie zółtą z jakimis grudkami malutkimi. I tak mniej wiecej 3-4 dziennie. Wczoraj poszlismy do lekarza i zrobil mi wlasnie taka kupe i taka ilosc ze caly rampers byl poplamiony ;D

Dziewczyny, moj maly urodzil sie 3850g, w dzien wypisu mial 3630g, a wzoraj na wizycie pani doktor powiedziala ze maly ma prawie 4100g ! :d a ja sie martwie czy oby na pewno wystarcza mu moj pokarm, bo sie dosc czesto budzi i wisi na cycku ponad 1 h :D Najgorsze sa noce, ja jestem zmeczona a on by najlepiej spal z cycem ;D

Własnie czekamy na połozną, dziś ma przyjść. jesli mi wypisze zaswiadczenie lekatrskie do becikowego to ide zlozyc wszytskie papiery. I musze dzwonic do poradni o usg bioderek ;)


Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905010 przez MarzenaBZ
Dzien dobry!

Misiana synus w tym hipciowym kompleciku jest przecudny!

Elmirka ja wlasnie zamierzam wychodzic,ale masz racje to ktg jest dziwne i nie ma co wierzyc. Wczoraj jak mialam co 5min bole to na ktg nic a nic,nawet skurcza nie bylo. A dzis rano nie bolalo tak bardzo aco chwile mialam skurcz. Tylko ze polozna mowi ze to szpiczaste skurcze wiec krotkie i nic nie wnoszace w porod.
O 10 mam miec kolejne ktg bo wychodze,a nie chcialam czekac do 14 wiec poprosilam doktorke o szybsze wyjscie. Oczywiscie zobaczymy co mi wyjdzie bo zaraz moze sie okazac ze rodze:)

W sumie to juz nic nie wiem z tego wszystkiego!
Dam znac pozniej. Marze o moim przytulnym lozeczku!
Buziaczki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl