BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 9 miesiąc temu #905016 przez Cania
Hej :)

Juleczka w nocy tez ladnie spi. Dzis karmilysmy sie przez godzine od 2.30, ovzywiscie pozniej jeszcze troszeczke z butli, to juz chyba rytual :) a potem musialam ja budzic o 7 rano zeby wstala na jedzenie :) waze ja zawsze przed i po jedzeniu (przy wszystkim innym niezmiennym, te same ciuszki, pielucha itd) i widze ze z dnia na dzien je coraz wiecej. Tylko waga jej samej niebardzo chce rosnsc, no zobaczymy. W czwartek mamy wizyte u lekarza.

A co do kupek... To moja tez nie raz tak przywali ze az slychac. I jest tych kupek sporo, ale wygladaja na dobre :)

Dziewczyny ktore maja nawal pokarmu... Trzsba przystawiac jak najczesciej i odciagac ile fabryka dala. Ja mam sporo i zeby nie wzmagac jeszcze produkcji odciagalan po troche i dupa, dorobilam sie wczoraj bolu glowy, ponad 38* goraczki i goracych nabrzmialych piersi. Po odciagnieciu wszystkiego temperatura sama spadla bez zadnych tabletek. Po konsultacji z polozna uslyszalam zeby odciagac jak najwiecej i piers powinna byc calkowicie oprozniana.

Dzis mam sciagane szwy po cc. Fajne teraz te szwy robia, bo jest to jedna zylka pomiedzy dwoma koralikami a nie kazdy szew osobno. Sciaganie tego zajelo moze pol minuty :)

Dziewczyny na porodowkach trzymam za Was kciuki! Zeby sie rozkrecilo i zeby kazda juz niedlugo miala malenstwo na rekach :)

Ggabii powodzenia.

Meniado sliczny tez napis!

Agni mala jest przeurocza :)

Przepraszam za bledy ale pisze z telefonu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #905018 przez Lyanka
Cześć dziewczynki ;)
Agni jaka śliczna ta twoja królewna :) i jakie ma oczęta słodkie :)
Ogólnie wszystkie nasze maleństwa są cudowne i najpiękniejsze na świecie :)

Misiana witaj w klubie :) Mój synek też potrafi wisieć na cycu godzinę, co godzinę :) a pokarmu mam nawał i na pewno synek się najada. Więc mi się wydaje, że nasze maluchy po prostu lubią tak spędzać czas :) mój to lubi zasypiac z cycem w buzi. Smoka nie chce zaciągnąć no i taka to robota.
Wczoraj dałam synkowi herbatkę rumiankowa i w nocy dwie duże rzadkie, żółte z grudkami kupy były :) jaka to radość i ulga....ufff :)
Dziewczyny a mój mąż na starość poszedł sobie tatuaż zrobić z datą urodzenia dzieci :) Później na zdjęcie szwów jedziemy.

A jeszcze nie wiem czy pisałam wam, ale mój synek ma nieopuszczone jedno jąderko i we czwartek idziemy na prywatną wizytę na Usg i na konsultację. Trochę się martwię, ale podobno do 8 miesiąca jest czas żeby jąderko się opuściło... Ech...zawsze coś...

No i GORĄCO gratuluję wszystkim nowym mamusiom i trzymam kciuki za szybką akcję u dwupaków ;)
BUZIACZEK NA UDANY I spokojny dzionek :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905020 przez martyska
Cześć dziewczyny :)

Mój malutki rośnie jak na drożdżach zakładam mu ciuchy na 68 :blink: nie wiem czy te numery takie czy on juz taki wielki bo widzę go codziennie ale położna wczoraj powiedziała że jest dorodny chłop po tatusiu :-)

Igorkowi na potówki pomogła kąpiel w mące ziemniaczanej i puderek bo teraz ma ich mniej i są takie słabo widoczne więc polecam

Dziewczyny co mam zrobić bo pokarm mi się kończy mam go coraz mniej jem nabiał pije herbatke laktacyjną przystawiam małego odciągam jeszcze a tu dupa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905043 przez Lyanka
Martyśka, to rzeczywiście duży ten twój maluszek, jak ubranka na 68 zakładasz :) u nas na razie cały czas 56, chociaż zalezy z którego sklepu, bo niektóre ubranka są za małe :)
Co do zanikania pokarmu niestety nie pomogę, bo widzę że stosujesz wszystko, co pobudza produkcję mleka. Może zadzwoń do jakiejś poradni laktacyjnej, to ci tam doradza..a może herbatkę jakąś inną pij.
Ja np pije Hipp mama Herbatka bio dla kobiet karmiących. Pije 1-2 dziennie, ale zalecają ok 6 dziennie, tylko ja mam akurat dużo pokarmu i pije tak profilaktycznie...no i przez dobry skład.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905056 przez Cania
Lyanka moja mala tez lubi na cycu wisiec na non stopie i lubi przy cycu przysypiac. Ale nie ma takiegi spania! :) a jak sie zlosci jak ja odkleje kiedy przysnie :)

Mimartyska nie potrafie Ci nic doradzic jak tylko jakas poradnie laktacyjna...

Ciagle sie martwie ze malej jest albo za goraco albo za zimno. Tesciowa mowi ze mala kicha i ma zimne raczki, moja mama ze przegrzewam i powinna caly dzien na balkonie werandowac. Ja sama juz nie wiem jak ja ubierac ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905060 przez misiana
Cania mój mały tez czesto kicha, ale to przez to ze wszytsko noskiem wciaga (kurz,roztocza) i to mu tam przeszkadza, gila :) polożna kazała raz dziennie prysnąć wodą morską i połozyc na chwilkę na brzuszek, to co mu tam przeszkadza powinien wykichnąć :) a łapki tez ma czasem chłodne, ale reszta ciałka ciepła, wiec wolę zeby miał te łapeczki chłodne niż znów potówki ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905061 przez kinngga87
hej dziewczyny
Gratuluje nowym mamą.
Lyanka mój mąż też chce sobie zrobić tatuaż ale jeszcze nie wie jaki:)
Jak dobrze,że dziś trochę chłodniej jest przez te upały mała cały czas piła i w dzień prawie nie spała a dziś ślicznie śpi :), jesteśmy już po chrzcinach później dodam zdjęcie sukienki. Jeżeli chodzi o diete to ja już jem wszystko normalnie poza fast-foodami i słodkiego staram się nie jeść teraz trochę sobie pozwalam bo mam pełno z chrzcin. Moja mała robi zielone kupki i odstawiłam żelazo które jej podawałam na kilka dni, ja już kilka razy zostałam pobrudzona strzelającą kupą :) Pozdrawiam

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=68710 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #905063 przez martyska
Cania mój mały cały dzień w bodziaku na krótki rękawek tak położna nawet zaleciła w taki ukrop bo mu też gorąco .

Także kicha czasem ale z tego co wiem to te kichanie to nie objaw jakiegoś przeziębienia tylko tak po prostu coś w nosku połaskocze ja wtedy daje po jednej kropli soli fizjologicznej i jest dobrze

No chyba muszę zadzwonić do jakieś poradni bo szkoda by było

Lyanka pije tą samą herbatę

A co do tatuażu to mój mąż też się wybiera zrobić imię z datą porodu i jeszcze chce moje imię z datą ślubu to drugie to nie wiem na ile to dobry pomysł no ale uparł się :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905093 przez marta0488
dziewczyny których dzieciaczki tak ładnie śpią w nocy - zdradzcie mi ten sekret jak to zrobić ;) ??
Moja mała jest tylko na piersi i lekarz i położna są zgodni że pokarmu mam wystraczająco i ładnie przybiera na wadze. Tylko szkoda że budzi się co 2 a nawet co 1,5 godziny na karmienie....Może przez te upały tak czesto pije i licze na to ze jak się w końcu ochłodzi to się Wiktorii to unormuje. Częste karmienia w dzień to jeszcze ale w nocy by kruszynka mogła dłużej pospać :) Po mleku modyfikowanym dzieciaczki zazwyczaj śpią dłużej. Czy króraś z Was tez karmi tylko piersią? Jak to u Was wygląda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905101 przez martyska
Mój pulpecik kochany

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905105 przez misiana
Marta0048 mój mały też sie budzi tak co 2h w nocy jest to bardzo uciazliwe i meczace ;( w dzien to jeszcze jakos spi i moe z nim siedziec i go karmic. Staram sie w ciagu dnia odciagnac pokarmu na noc i w nocy podaje mu go, zasypia szybciej. Tez sie martwilam, że moze nie mam wystarczajaco pokarmu ale polozna i pani doktor mowi ze taka baba jak ja musimiec pokarm a po drugie po wadze malego widac, ze przybiera na wadze.

Martyska mamy identyczna pielusie w dalmatenczyki ;) a ile maly wazy ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #905110 przez martyska
Mały jak wychodziliśmy ze szpitala ważył 3360 teraz już 3800:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905114 przez elmirka_20
Cześć Kobietki :)

Mój synek też pokichuje mimo że jest gorąco i również trzymam go w bodziaku tylko bo tak zaleciły poożne. Co więcej ma dodatkową flanelową pieluchę na pupie bo muszę go szeroko pieluchować - zalecenie po USG bioderek. Miesiąc męki dla pupki dziecka w szerokiej pieluszce :/ W taki upał... No cóż, jak trzeba to trzeba...

Ja karmię małego tylko swoim pokarmem. Również budzi mi się co 1,5-2 godziny co jest masakryczne w nocy :/ ... Nie wiem co zrobić....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905117 przez misiana
To moj mały wiecej wazy hehe ale podobnie przybieraja na wadze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #905118 przez kinngga87
Marta ja też karmie tylko piersią i Victoria w te upały potrafiła cały dzień pić ale w nocy budzi się dwa razy, czasami jak nie może zasnąć biorę ją do łóżka i śpi ze mną wtedy nagle robi się spokojna i powoli zamyka oczy co chwile otwierając czy jestem.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=68710 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl