BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #833454 przez ann-sunshine
Aggi mam nadzieje ze ok. Czekam na info z samego rana.

Maniula oby tylko ciazowe a nie jelitowka np. W pierwszej ciazy tak mialam ze mnie caly czas mdlilo i czasami nie moglam juz wytrzymac. Przez przypadek odkrylam ze po wypiciu miety mnie ruszalo, wymiotowalam i czulam na troche ulge.

Maganna super ze z gin jestes zadowolona i ze z dzidzia ok. Szczerze to skrot nic nie mowi wiec nie podpowiem. Jezeli sie martwisz mimo wszystko to zrobcie drugie lepsze usg, przynajmniej bedzicie pewni.

Powoli te wasze brzuszki juz widac.

Z martucha to byl spontan.

Odpukac chyba nie mam tendencji do rozstepow. W pierwszej ciazy stosowalam gratisy z musteli ktore dostalam w szkole rodzenia i oliwke.

Co do stanikow. Piersi mam male i w ciazy wcale duzo mi nie rosna. Za to pozniej jak brzuch byl juz wiekszy bylo mi niewygodnie w usztywnianych i przerzucilam sie na sportowe ktore tez sluzyly mi przy karmieniu. Jakos do tych z klapkami typowo do karmienia nie moglam sie przyzwyczaic, szybciej i prosciej mi bylo w sportowym. Jeden sexi na specjalne okazje, a tak, nie oszukujmy sie, w nocy nie raz mnie zalalo wiec staniki co rusz szly do prania

Gdzies na kompie powinnam miec wyprawkowa liste, poszukam i wam wrzuce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833469 przez pecka30
Hej Dziewczyny,
od dzisiaj chciałabym do Was dołączyć, bo jestem w pierwszej ciąży, mam 23 lata i potrzebuję takiej "grupy wsparcia" by mieć świadomość, że ktoś jest w podobnej sytuacji i nie jestem z tym sama. Oczywiście mój mąż mnie bardzo wspiera, ale kilka pomocnych duszyczek rozumiejących mój stan będzie bardzo potrzebne.
Co do ciąży to jestem w 11 tygodniu i termin mam wg jednej Pani Dr na 27 sierpnia, a wg innych na 29. Ten drugi termin wydaje mi się pewniejszy, więc tak przyjmuję.
Będę Was podczytywała i myślę, że codziennie będę musiała nadrabiać braki, gdyż rano jeszcze chodzę na uczelnię, a wieczorem do pracy i dopiero w takich godzinach mam chwilę by sprawdzić co się przez cały dzień działo.
W małym skrócie... pierwszy test zrobiłam 20 grudnia i chciałam powiedzieć mężowi na Wigilię jako prezent, gdyż jak pytałam go od kilku miesięcy co chce dostać od Mikołaja do odpowiadał, że dzidziusia, ale on mnie przejrzał i 22 grudnia powiedział mi, że on myśli że jestem w ciąży tylko nie chcę mu powiedzieć. Do tej pory dobrze znoszę ciążę, mam tylko stałe mdłości i wstręt do jedzenia, a najbardziej do słodkości, a wcześniej byłam ogromnym łasuchem, kochałam jeść i nie myślałam, że kiedyś nadejdą takie chwile. :-) Na początku dokuczały mi skurcze macicy, ale teraz jest już lepiej. Wracam już do sił i nie śpię non stop, tak jak to było na początku. Również już się zaokrągliłam i piersi mam gigantyczne, ale na szczęście ich drażliwość zaczyna ustawać to może nareszcie mąż będzie mógł je docenić :D
Na początek to tyle. Cieszę się, że tu jesteście i pozdrawiam serdecznie.
Patrycja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833480 przez ann-sunshine
Witaj Patrycjo, fajnie ze jestes. Poki co zabiegana z ciebie ciezarna ;) zycze abys jak najdluzej czula sie dobrze. Udalo ci sie nadrobic watek od poczatku? Ja jestem w troche innej sytacji bo juz jestem mama, ale dla wiekszosci dziewczyn tutaj to tez pierwsza ciaza. Dopisze cie w naszym meldunku z data 29 sierpnia :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833498 przez Dunia
aggi, asienka, ann - pięęęękne te wasze brzuszki! Ja cierpliwie czekam aż mój się pojawi, na razie zamiast narzekać że spodnie robią się przyciasne, narzekam że są za luźne :(

MAniula - Nosek do góry, mam nadzieję że to tylko taki ciążowy jednorazowy incydent ;)

asienka - Ja na rozstępy używam ziaja mamma mia, wychodzę z założenia że znaczenie ma regularne nawilżanie i uelastycznianie skóry, a czy robimy to kremem za 20 czy za 120 zł... ;) (mam nadzieję że się nie przeliczę i po ciąży nadal będę miała takie samo zdanie ;) )

pecka - witamy serdecznie :) Podziwiam zabiegane ciężarówki- ja nie pracuję już od 7 tygodnia, między 6 a 9 miałam wiele takich dni, że nie byłam w stanie nawet ręką ruszyć, nie mówiąc już o zejściu z łóżka :X Także ciesz się dobrym samopoczuciem, zazdraszczam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833539 przez missyy
aggi daj znać jak wizyta :kiss: :kiss: Będę wpadać, by nie ominać :P .
Zaległości nadrobię potem, jak będę mieć werwę, bo dziś to ja wybieram się do lekarza i adrenalinę mam max.:dry:
Póki co, obudziłam się połamana, spać nie mogłam, ratuje się kawą :blush:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833583 przez kakadu
aggi termin na 19 stego :) czuje się całkiem całkiem :) dziękuje bardzo za zainteresowanie!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833587 przez kakadu
ann i aggi wyglądacie pięknie :) ann w drugiej czy w trzeciej ciąży zawsze wcześniej widać to normalne. a mam takie pytanie przytyłyście już coś/ czy trzymacie wagę?


buziakki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833616 przez ann-sunshine
Kakadu, mała podpowiedź, możesz edytować swojego posta (na dole po prawej) i wtedy nie będzie posta pod postem, łatwiej się to czyta. Datę zaraz dopiszę na pierwszej stronie.

Co do wagi to u mnie się waha, tzn trochę przytyłam, potem brak apetytu i mdłości i trochę schudłam mimo widocznego brzuszka, a teraz nie wiem, ważyć się będę dopiero w okolicach 18 lutego bo wtedy mam wizytę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833710 przez asienka87
Beaciaa dziękuję za odwiedzenie naszego wątku i podpowiedź :)

Ann podobno własnie przy pojawieniu sie rozstępów duże znaczenie ma tendencja do ich pojawienia sie.... moja znajoma niczym sie nie smarowała i w ogóle nie miała rozstępów, tak więc kazda musi sie przekonac sama :)

Pecka witaj w naszym gronie :) faktycznie, dla większości z nas, to również pierwsza ciąża :) ale mamy tez doświadczone mamusie :) tak więc o wszystko pytaj, pisz, dodawaj zdjecia :) kiedy masz wizyte?


Dunia na pewno zaczniesz niedługo sie zaokraglać :) właśnie jedna z dziewczyn, która tu sie goscinnie pojawiła tez poleca tą ziaje.. chyba ją wypróbuje bo nie ma co przepłacać, bo jak mają sie pojawić to i tak bedą :P

missy daj znać , jak po wizycie :kiss:


kakadu też mam wizyte 19-ego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833793 przez serduszko20
witajcie:)
widzę, że jestem trzecia, która ma wizytę 19 lutego:)
jutro jadę oglądać sukienki ślubne i jestem ciekawa czy coś znajdę:)
dziś o dziwo czuję się wspaniale, może już tak zostanie w końcu to drugi trymestr to już powinno być lepiej...:P
też zastanawiam się czy stosować jakieś kremy na rozstępy może jutro coś kupię:)


pozdrawiam Was:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833800 przez kakadu
ale ja mam termin na 19tego:)))) wizytę to mam w piątek ;) za dwa dni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833811 przez nata
Hej!
pecka witaj u Nas :-)
Ja chyba juz cos przytylam :-) bo przed troszke mi sie schudlo :P zaczyba mi sie brzuch zaokraglac i piersi mi urosly:-)

Ja na rozstepy uzywam bio-oil. :-) :-) fajnie nawilza :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #833825 przez MAniula
A ja cierpie dalej, ale jak wam o tym pisze to mi lzej... :( bo wiem, że wszytkie jedziemy na tym samym wozku.

Koło 3 w nocy zasnęłam i żołądek odpuścił a tak był skurczony do granic możliwości, teraz też zaczyna się ściskać-to chyba jakiś stres...

Potem spałam pół dnia, jadłam suchary i nawet maz mi zrobil kleik-jak ja go kocham, nawet zostal w domu bo widzial ze ze mna krucho.
W między czasie glowa mi pekala i sztywnial kark-masakra.

Ja che byc zdrowa :ohmy:

Zycze wam zdrowka dziewczyny, udanych wizyt, i zero rozstepow;)

PS przepraszam ze tak narzekam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833897 przez asienka87
Kakadu to źle zrozumialam ;) w takim razie trzymam kciuki za piatkową wizyte:)

SerduszkoKakadu jednak nie ma wizyty 19-ego :) w takim razie mamy razem wizyte tego dnia :)
powodzenia przy szukaniu sukienki:) na pewno nie bedzie to łatwy wybór ;) ważne abyś miała jakiegoś doradcę :laugh:


Nata ja kupiłam dzis z ziaji - mamma mia, podobno często go kobiety kupują :) ale od dziś zacznę dopiero stosować, wiec sama sie przekonam ;)


Maniula pisz o wszystkim, czasem trzeba sie po prostu wygadać, to pomaga :) też lubię sobie ponarzekać :) mam nadzieje Kochana, ze szybko Ci przejdzie :kiss: a masz jakieś problemy z wypróżnianiem ? mnie tak żołądek bolal, miałam taki ścisk, jak wlaśnie miałam kilkudniowe problemy z wypróżnieniem.. i wiesz, co mi pomogło? piłam kawę rozpuszczalną z mlekiem i tak do pół godziny mnie popuszczało :) i ból znikał:) po prostu wszystko zalegało w jelitach i ściskało ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833902 przez ann-sunshine
Bry,

Aggi powinna sie juz zameldowac :-(

Maniula narzekac tez tu mozna. Wspolczuje bo wiem jak kiepsko sie czujesz. Maz spisal sie na medal.

Ciekawe kiedy dojde do drogerii, ide juz od tygodnia i jakos mi nie po drodze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl