BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #834259 przez ann-sunshine
Missy to zaufaj i staraj sie nie marwic. Gdyby rzeczywiscie wyniki mocno ja zaniepokoily to inaczej by z wami rozmawiala. Ja jestem swiecie przekonana, nie wiem gdzies to czuje, ze mimo ze sie stresujesz to urodzisz zdrowiutkie piekne dziecko. Nie wiem dlaczego mam takie odczucia ale mam. Buziole

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834265 przez asz_ka
dziękuje dzewczyny że przyjęłyście mnie do swojego grona :)

missy, maganna Wiem co czujecie. Tydzień temu przechodziłam przez to samo. Na USG przeziernośc karkowa wyszła mi 2,9 przy CRl 65,4 (norma 2,5). Odrazu lekarz pocieszł mnie że to tylko lekkie odchylenie od normy, które niczego nie przesądza więc nie ma się czym stresować. Ale powiedziłą tez że lepiej wszystko posprawdzać i sostałam skierowanie na test Pappa, który zrobiłam jeszcze tego samego dnia. Oczywiście przepłakałam cały wieczór i noc :/ a na domiar złego na wyniki trzeba było czekać tydzień czasu. We wtorek odebrałam wyniki i ryzyko badanych chorób zdecydowanie sie zmniejszyło :D więc postarajcie się nie stresować, wiem że łatwo powiedzieć, ale napewno wszystko będzie dobrze :)

Aggi OM miałam 31.10. Na pierwszym USG w 7 tygodniu termin wychodził mi na 9.08 a po ostatnim badaniu zmienił się własnie na 6.08 :) co do samopoczucia to pod tym względem to jest najcięższa ciąża. Od samego początku mam straszne mdłośći. Początkowo całodniowe a teraz już "tylko" wieczorne. Więc mam nadzieję że idzie ku lepszemu :)

Aggi, ann W sumie od samego początku z mężem planowaliśmy z mężem 3 dzieci w małym odstępie czasu żeby się razem wychowywały :) nie mówię że zawsze jest miło, łatwo i przyjemne ale nie jest źle :) wszystko jest do ogarnięcia :) zwłaszcza ze z każdym miesiącem jest coraz łatwiej bo dzieci się robia coraz bardziej samodzielne i juz nawet zaczynaja się razem bawić :)

przepraszam że nie każdej odpisałam ale dopiero Was poznaje :)
narazie uciekam z dziećmi na spacer :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834273 przez aggi
Cześć dziewczyny, wyspałam się, zjadłam małe śniadanie i popijam miętę :)

Ann no to idziemy razem do ginka 18tego :blush: No Marta pewnie tak niedosłownie to wszystko bierze, może gdzieś w głębi myśli że to jaja :P Może kup jej książeczkę jakąś o dzidziusiach albo o rodzeństwie i opowiadaj, pokazuj obrazki - może coś zakuma więcej? W końcu ma dopiero dwa latka, ma prawo jeszcze nie rozumieć. Choć synek mojej koleżanki ma też dwa lata i powiem Ci że mieli już sytuację że jej siostra była w ciąży i teraz rzeczywiście jest dzidziuś i on to wie że ten mały jest z brzuszka. I ostatnio nawet jak chciał 'ciocia' że mam go wziąść na ręce to koleżanka powiedziała mu że ciocia ma dzidziusia w brzuszku to tak patrzał z zainteresowaniem i już więcej o podnoszenie nie prosił :S

missyy spoko loko przecie coby miało nie OK być :kiss: tylko nie miałam jak napisać, ale to miłe że zawału dostajecie :S ale nie wolno ! Ej Ty się nie martw masz napewno zdrowego dużego groszka :kiss: Zaufaj lekarce i nic się nie przejmuj na zapas :kiss:

maganna
kurcze trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze !!!! :kiss: :kiss: :kiss:

MAniula widzisz po prostu potrzebowałaś odpoczynku od pracy i zaraz Ci lepiej :) mnie też już piersi ani troszkę nie bolą :)

Powiem Wam dziewczyny że jak czytam te Wasze relacje z badań to jestem w kropce że mi nie zrobił tego i zaczynam się sama zastanawiać jak to u mnie wygląda tak w sumie w niewiedzy żyję choć lekarz zapewnia za każdym razem że wszystko jest idealnie.... i mu ufam ale same wiecie.. baba w ciąży i jej hormony ..

asz_ka to dokładnie tak jak ja OM 31.10 :) A mi wyliczył z OM na 7.08 i póki co z USG się zgadza :) Podziwiam Cię z tą trójeczką, jesteś szalona :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834274 przez ann-sunshine
Missy a teraz jeszcze sobie przypomnialam ze mam kolezanke w ciazy i jej przeziernosc wyszla wlasnie 2,5. I mimo ze kolezanka z mezem jest po 30tce to lekarz ja uspokajal, ze ryzyko jest minimalne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834279 przez missyy
Mąż chyba więcej pamięta ode mnie z wizyty, bo czułam się jak we mgle. Muszę go jeszcze raz przemaglować, on trzeźwo myśli to może mnie w końcu naprostuje. :silly:
Tak sobie po cichu wczoraj mebelki dla maluszka znalazłam :blush: :blush:
A w sobotę może w końcu pojadę z kochaniem na zakupy, odetchnać, wyluzować. Tak sobie wypatrzyłam w H&M urocze skarpetki i bodziaka :cheer: Tak na szczęście. pierwsza rzecz B)



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834292 przez aggi
missyy masz rację odpocznij wyluzuj się, kup sobie jakiś drobiazg i zaraz lepiej będziesz funkcjonowała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834309 przez missyy
aggi drobiazg? :P
patrzcie na mnie głupka ;P :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
www.klups-gostyn.pl/a_safari_zajaczek.html
przystępna cena do 2tys. :lol: uzbiera się



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834315 przez aggi
missyy toć mówię :D :blush: swoją drogą dobra firma, koleżanka ma kompleta z żyrafką i jest mega zadowolona :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834318 przez missyy
aggi napisał:

missyy toć mówię :D :blush: swoją drogą dobra firma, koleżanka ma kompleta z żyrafką i jest mega zadowolona :S


ja się czaje na zajączka, albo książę, jak się mój sen spełni :lol: :lol: :lol: hehehe
Bo ogólnie już kiedyś do siostrzeńca szukałam mebelków, to ceny mnie rozbrajały, 3tys. lekko trzeba by było wydać :S A te spoko :) Cena nie razi po oczach.



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834330 przez MAniula
Dunia, Peca napiszcie jak wy się czujecie? Pytam wlasnie was bo mamy podobne terminy, a mnie chyba nudnosci dopadly wlasnie teraz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834347 przez aggi
missyy mi się podoba wersja z misiem albo właśnie zajączkiem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834365 przez missyy
aggi napisał:

missyy mi się podoba wersja z misiem albo właśnie zajączkiem :D


nioo :cheer: :cheer: jedna rzecz odhaczona ;P

A tak w ogóle nie wiem kiedy minie mi to znużenie i lenistwo :S . Czekam na ten cudowny przypływ sił :P :blush:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834382 przez Dunia
asz_ka - witaj :) Ja jestem w 1. ciąży, ale też mam w planach dwójkę dzieci w niedużym odstępie czasowym. Wychodzę z założenia że się odchowa wszystkie Maluchy "za jednym razem", będą się bawić ze sobą i mam nadzieję że w przyszłości dzięki temu będą miały lepszy kontakt. No ale życie zweryfikuje jak to będzie ;)

missyy - ja również słyszałam dobre opinie o tych mebelkach, a i cenowo są przystępne :) I chyba zdecyduję się na łóżeczko właśnie z tej firmy. Niestety Maluch będzie rezydował w naszej sypialni (mamy tylko 2 pokoje) więc z całym kompletem mebelków, pokoikiem, nie poszaleję :( Chociaż i tak mam swoją wizję na mały remont sypialni, Małż w marcu lub kwietniu będzie szalał z wałkiem po ścianach ;)

MAniula - Dziękuję, czuję się względnie dobrze. Strasznie było w okolicach 6-9 tygodnia - całodniowe mdłości, spanie 15-17 godzin dziennie, zero energii. No ale na szczęście jest lepiej, czasem zdarzają się poranne wymioty (tylko wtedy gdy czegoś od razu po przebudzeniu nie zjem). No i troszkę się obawiam z tego powodu jutra - idę na badania krwi na czczo i czuję że jak czegoś nie przekąszę rano to się źle skończy :/
Poza tym troszkę szybciej się męczę i dokucza mi niesmak w ustach, którego nijak nie mogę zwalczyć :/ No i plecy mnie troszkę bolą więc myślę że czas zabrać się za jakiś aqua aerobik, wzmocnić troszkę plecki.
No ale generalnie jest ok :) We wtorek nawet w SPA byłam :D Troszkę się początkowo obawiałam, ale wszystko jest ok, brzuszka nie masowałam, z sauny nie skorzystałam... a relax niesamowity :)

I głowa do góry, niedługo II trymestr, dolegliwości na pewno przejdą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #834495 przez aggi
missyy ja to dzisiaj pół dnia z kotem przeleżałam w łóżku :P A drugie pół dnia na lapku :S


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dunia ja mam to samo dwa pokoje i maluch póki co będzie u nas z nami, więc raczej też łóżeczko i ewentualnie krzesełko do karmienia bo też jest świetne z tej firmy :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834527 przez ann-sunshine
Chyba sie dzis przeforsowalam. Doslownie padlam z nog, czuje sie jakbym miala zaraz zemdlec. Dobrze ze moge sibie polezec i odpoczac.

Aggi nie pomoge, nie mam doswiadczenia z takimi lekami.

Missy mebelki super. Ja to w wakacje bede obmyslac jak urzadzic pokoj corki z mysla juz o dwojce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl