BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

9 lata 6 miesiąc temu #942565 przez Myszata
no tez tak myślę hehe tylko mala ma silna anemię....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #942568 przez lynka80
Miki, dzieki ;) a na pneumo tez szczepicie?
My rota mamy jutro,oczywiscie naczytalam sie o skutkach ubocznych i naszly mnie watpliwosci.
Ale szczepimy.

Myszata,super,ze do domu
A skad anemia u takiego u takiego malenstwa? Myslalam,ze dopiero u starszych dzieci moze sie pojawic



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #942584 przez mesy
lynka no ja wlasnie nie szczepie dlatego na te dodatkowe....i tak mam leb jak sklep przez te 6w1 .......boje sie tych szczepie jak cholera :blink: a na pneumo chce zaszczepic ale jak Patryk bedzie mial rok....jak organizm bedzie sobie lepiej dawal rade zeby zwalczyc te wirusy.. ..

pocwiczylam troche i mnie macica boli :/ chyba jeszcze nie pora na mnie....tak bolalo wczoraj ze myslalam ze se przeziebilam jajniki czy co....ale powiazalam jedno z drugim i to od brzuszkow....

myszata no wlasnie...skad ta anemia ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942585 przez Myszata
anemię ma dlatego ze ja w ciąży mialam tak mi lekarka powiedziala i tez te 6w1 mi odradzala bo za bardzo obciążają dziecko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942586 przez Miki
Iynka my już po jednej dawce pneumokoków ;) i też nic się nie działo :) Ogólnie szczepimy Lidię na wszystko tylko meningo dopiero ok roku bo czekamy na tą nową szczepionkę ;)

Myszata fajnie że wychodzicie! :)
Ja od tygodnia też mam @ pomimo brania tabletek mam nadzieję, że na dniach się skończy bo już mam dosyć :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942618 przez Princessa27
Myszata w niemczech anglii i irlandii szczepia wszystkie dzieci 6w1 i to refunduja wiec raczej takie zle to to byc nie moze :-(

Lynka nam po rota nic nie bylo ale ty uwayaj bo to zywy wirus i w kupie bedzie go wydalali mozesz sie zarazic

Messz a patryk duzo na brzuszku lezy?

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #942645 przez mesy
myszata a widzisz co lekarz to inna opinia....mi zas mowila lekarka ze te 5w1 to gowienko......kolezanka syna szczepila i mial nop....
moj gin ktoremu ufam sprawdzal mi te szczepionki 6w1 i tez powiedzial , ze te sa ok......
wiec nie wiem....zreszta ile.ludzi tyle.opinii i tyle nopow....mam nadzieje , ze naszym dzieciaczka zadny nop sie nie przytrafi !!

princessa lezy , ale krotko.... z 3 razy dziennie , bo awanturuje sie...nie lubi na brzuszku lezec :/

Myszata ja mialam anemie w ciazy a Patryk jakos jej nie ma....cos mi sie ta teoria błędna wydaje.....przeciez robili malej badania krwi w szpitalu jak sie urodzila i wtedy najwidoczniej nie miala anemii wiec ona teraz pewnie z jedzenia jest .....za malo zelaza ty masz w organizmie i mala dostaje o ten skladnik ubogi pokarm....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942661 przez Miki
Mesy mam płyn do kąpieli i to mleczko z Johnsona... Wyczytałam dzisiaj, że one niby od 7 miesiąca :whistle: Faktycznie tak jest czy normalnie mogę go używać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942667 przez lynka80
Mesy, ja póki co brzuszków nie robię choć patrzeć na tego mojego flaka nie mogę :/ ale jeszcze się boję
na razie pośladki, nogi i ramiona ;)
Swoją drogą to w szoku byłam ,że przez kilka miesięcy straciłam zupełnie kondycję na którą pracowałam kilka lat w zasadzie. Pierwsze ćwiczenia to był koszmar, choć i nadal nie jest lekko :/
No ale nic to, walczymy dalej ;)



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942670 przez mesy
miki pierwsze slysze :woohoo: kuzynka uzywala od pierwszych dni , a ja jakos chyba po miesiącu sie odwazylam :) wiec teraz to co napisalas to jest dla mnie nowoscia hehehe

lynka no ja z kondycja nie mam zle ale ogolnie rozleniwilam sie w ciazy i to strasznie :P
mi kondycje wyrabia Patryk , bo jak nie spi to upomina sie zeby z nim sie bawic , gadac itp...
dzis.poszlam z nim na uklad ze wlacze mu bajke jak wypije herbatke....wypil tylko 60 ml a bajke ogladal z zaciekawieniem :P nic wcisne pozniej w niego jeszcze herbatke bo kupska dzis nie bylo :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942679 przez Miki
Mesy nawet sprawdziłam z ciekawości na stronie Johnsona i jak wchodzisz w produkty i dajesz sortuj wg wieku to one wyskakują w kategori 7-18 miesięcy :blink: Ale na opakowaniu nic nie pisze więc chyba będę ich używać :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #942682 przez mesy
miki wiesz co no nie wiem :P sprawdzone przez kuzynke , Patrykowi nic nie jest wiec uzywamy :) zreszta tu dziewczyny tez uzywaja i nic nie ma....

tyyy miki faktycznie , ale jest tylko w opisie na zel do kapieli...a w opisie balsamu nic nie jest napisane...
wiec moze strikte to chodzi o zel do kapieli....
zreszta nie wiem ja i tak uzywam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942704 przez Miki
Mesy ja też będę skoro Wy używacie i jest ok :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942732 przez Princessa27
Messy a u ciebie lub meza tez na brzuszku nie chce lezec? Moj na kanapie to max pol h połezy ale w lozeczku jak go przy piersiu uspie to nawet 3-4h pospi to samo na brzuchu meza na moim nie bo ja mam same gnaty na wierzchu i go uwieraja :-(

Swoja droga to odpuscilam przysiady i dupka mi síf mala zrobila i opuscila przez to ze tak schudlam. Brzuch cudem nie wisi i nie mam ani jednego rozstępu a jak patrze na mame to bylam pewna ze worek caly pociety rozstepami bede miala i juz nigdy nie zaloze bikini a jednak natura byla dla mnie łaskawa

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #942741 przez mesy
princessa Patryk lubi ale taki zawiniety ze nozki ma prawie na moich plecach i generalnie nie lezy calkiem na brzuszku bo lezy na boczku....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl