BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

9 lata 5 miesiąc temu #942751 przez żana
miki ja tez uzywam i płynu i balsamu i wszystko jest ok :)

dzis Amelka nas powaliła na łopatki.. usnęła dopiero o 2 :( Ona chyba chce mnie wykończyć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942752 przez żana
a pytanko jeszcze mam.. Kąpiecie codziennie ?? i o której ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942769 przez lynka80
żana , kąpiemy codziennie między 19.00 a 20.00
A nie jest tak ,że Amelka pomyliła dzień z nocą? czy po prostu taki jeden dzień miała?
My kąpiemy codziennie o stałych porach właśnie po to żeby utrwalić rytm dnia dzięki czemu Misia już wie ,że po kąpaniu masażyk, potem jedzenie, bajeczka i spanko ;)
Inna rzecz,że zdążają się noce,że o 3.00 już wypoczęta i chętna do zabawy ;)



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942770 przez mesy
zana my kapiemy co drugi dzien...kolo 17-00 ma karmienie....kolo 18-30 kapiel...czasem 19-00 zalezy jak sie dzien ulozy w miedzy czasie dostaje herbatke i kolo 20 , 20-30 mleczko i idzie spac ;) zasypia u siebie w lozeczku ;)

a ty o ktorej mala kapiesz ? musisz wprowadzic stale pory ...np zabaw , kapieli , drzemki...

Patryk ma tak , ze rano zje przewaznie wychodzi to cos miedzy 8 a 9 ...pozniej pielegnacja...chwile sie bawimy i idzie spac ;) pozniej je kolo 11 albo 12 zas zabawa i zas spac ;) popoludnia ma bardziej aktywne choc nie zawsze bo czasem chce po prostu spac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942771 przez Myszata
ja nie kąpie codziennie bo nie mogę wiki opanować bo placze cala noc jestem okropnie zniesmaczona pobytem w szpitalu wiki gorzej się czuje chyba będę musiala jechać z nią na pogotowie....bo jest gorzej niż bylo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942782 przez Dave
Dziewczyny jestem starą forumową wyjadaczką i pozwolę sobie trochę pospamować :)

Otóż mam bardzo dużo fajnych, dobrych jakościowo (nie z made in China), kreatywnych i rozwojowych zabawek.
Jest też coś dla starszych i tych całkiem całkiem malutkich.
Zabawki bezpieczne, ekologiczne z certyfikatami i patentami firmowymi.

allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=37397815

A że o prezentach czas pomyśleć, to wrzucę Wam tu linka do Allegro, bo tak najszybciej oblukacie to tam mam.
Dodaje wciąż nowe rzeczy więc warto co jakiś czas zerknąć.

No żeby być na bieżąco możecie też lajknąć profil na fb www.facebook.com/pages/Planet4Kids/1460231680877342?ref=hl

THX



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942803 przez Miki
My kąpiemy co drugi dzień też między 19 a 20. Po zawsze robimy wyciszajacy masaż i karmienie. Z tym że u nas karmienie trwa ok 2 godzin... bo Lidka lubi wieczorem wisieć przy cycu...
Np. teraz jeszcze nie śpi :woohoo:
Zauważyłam, że jak ją biorę do nas do łóżka i na karmię ją na leżąco to zasypia od razu :evil:
Ostatnio M. jest co chwila chory więc codziennie Lidia śpi ze mną a M. sam w sypialni :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942840 przez Myszata
Miki to on ma za dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942915 przez Myszata
dodalo mi jakiegoś posta nie wiem skąd heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942925 przez Princessa27
my kąpiemy co drugi dzień i w godzinach 18.30- 19.00 i zaraz karmienie zasypia po około 10 min budzi się po 20 czasami 20.30 nie spi do 21 czasami 22!!! zasypia z nami i do lozeczka jak się budzi na pierwsze nocne karmienie biore go do nas ciasno jest ale w 3 jakos tak fajnie choć mega niewygodnie

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942938 przez Princessa27















a co do chrzcin udaly się super, oczywiście nie obeszlo się bez przygod (tak jak przed ślubem) brat meza zabral na kluczyki od samochodu i jak już z malym, mężem i tesciowa zapakowaliśmy się do auta to dupa bo kluczykow nie było a tu 15 min do mszy jask nam klucze dowiozl z moim bratem to znow przejazd kolejowy zamknęli i byliśmy w kościele 16.58 :P a do bankomatu mielismy wjechać bo kase dla plebana ale na szczęście mój brat a chrzestny małego nam pozyczyl. bałam się ze Miluś będzie plakal ale robil kupe jak ksiądz się nad nim i druga dzidzia modlił i tylko wybauszał oczy tak parł na kupe :D dobrze ze były organy bo by było slychac pruty.

a tu kilka zdjęć naszego domku i jedzonka tesciowa i moja mama tak zaszalaly z jedzeniem ze 5 naczyń pelnych miesa w tym 2 cale kurczaki nie były nawet posmakowane moja mama porobila cale strojne jedzenie a mój brat podlaczyl nam halogeny na suficie ze wygladalo jak w lokalu :P

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942961 przez mesy
princessa ile plebanowi placilisie ? pytam tak z ciekawoaci ile mnie ta przyjemnosc bedzie kosztowala....
alez masz wielka chlupe :D

ja sie doslownie wkoooorwilam :evil: na 17 grudnia na rehabilitacje nas dopiero zapisali....npwie no nie odpuszcze musze poszukac gdzies prywatnie....dzwonie do tej przychodni mowie moze inna baba odbierze bo tamta nie mila niemilosiernie :/ odebrala i byla mila babka wiec gadam z nia co i jak i na czwartek mamy wizyte......okazalo sie ze to ta sama baba , a mila byla , ze ja pierdziu :evil: kuzwa nasz kochany nfz..... jeszcze przez tel mowila ze rozumie ze chce to sprawdzic , a wczesniej krzyczala ze on ma slabe napiecie barkowe :/ a wczoraj inna mi mowila przez tel zeby sie tym nie przejmowac bo on ma jeszcze czas....i badz tu czlowieku madry :/ dla mnie to on jest sztywny no ale niech go zobaczy niz mam sobie w brode pluc :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942987 przez Princessa27
50zł i bez koperty a mama mowi to nie wypada to ja jej ze pleban się nie gniewał od razu reke wyciagnał :P

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943003 przez Myszata
princessa ładny domek i potrawy fajnie zrobione :) Moj pleban wezmie na pewno wiecej niz u ciebie....Wiki wrocila ze szpitala w gorszym stanie niz pojechaismy...tak mnie wczoraj wkurzyli w tym szpitalu ze szok caly wieczor z nia walczylam az tata jezdzil po aptekach z lekami masakra...a ja mam taki @ ze mi po nogach prawie leci czy to po porodzie jest normalne??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943047 przez żana
Ja kapie o 20. Wczoraj zrobiłam prędzej bo o 19. Moja tez ma stałe pory karmienia i drzemki ale tak jak pisałam dopiero o północy zasypia. Dziś zasnęła o północy, o 7.30 zjadła i spala do 11. No więc dziś lepiej ale są takie dni ze o 24 jeszcze nie śpi. Mam nadzieje ze stopniowo przyspieszy porę spania.

Mesy ja też dałam za chrzest 50zł. Przecież to tylko 45 minut roboty. Kto tyle zarabia na godzinę :P

Princessa fajny domek, a najfajniejsze ze Wasz własny :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl