BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #944312 przez Miki
Mesy też miałam taką przygodę z rękawiczkami :P Dlatego teraz nosze w torbie od wózka, tzn. po spacerze od razu je tam wkładam :P

Żana w nosidełku? :P Ile bym dała żeby Lidka chciała w nim spać... Śpi ale tylko w aucie....
A co do huśtawki to bałam się że nie polubi, bo nie dość że to nie tania rzecz to jeszcze ograniczona wagowo i tak jak piszesz jest to zabawka na krótko niestety :dry:

Majka zdrówka dla Tosi :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944320 przez żana
Majka nie strasz mnie tym sajgonem bo będzie mi ciężko zdecydować się na drugie dziecko :-P
To u Twojej Musi grudzień owocny w prezenty będzie :-)

Miki no niestety tak to jest z tymi buraczki i huśtawkami ze na długo nie starcza, ale ja też moja przyzwyczajałam do bujaczka i nie powiem udało się, myślę że u Ciebie tez dobrze pójdzie i będziesz miała trochę czasu na inne sprawy :-)

Moja juz śpi od 13 jeszcze tylko wezme prysznic i ją chyba z nudów obudze :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944325 przez Aneta_78
Dziewczynki,jestem mamą październikową i szukam porady..
Jaś ma miesiąc i tydzień,jest na mm (Bebilon Comfort), od paru dni robi luźne,zielone kupy którym towarzyszą zaparcia :-(
Czy to powinno mnie od razu zaniepokoić?
Będę wdzięczna jeśli któraś to przerabiała i mi cos podpowie..
Pozdrawiam!

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944328 przez mesy
Aneta moj robil dwa tyg zielone kupy...robil raz na 24 godziny..sprobuj zmienic mleko , no jak towarzysza temu zaparcia to za duzo zelaza w mleku jest i dziecko sie meczy....moj robi luzne zielone ale zaparcia mu nie towarzyszyly...raz jak mi go zatkalo na dwa dni dalam pol czopka glicerynowego i kupy worcily do normy...nawet jak robi teraz jedna na dzien to jest zolta....
a dopajasz czyms dziecko ? Bo na mm trzeba dopajac dziecko .... herbatka koperkowa , albo woda...co tak dzic sobie wybierze ;)
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944333 przez lynka80
A ja walcze z przeziebieniem,zeby tylko Misia nie zalapala ode mnie
Glowa mnie masakrycznie boli, a sasiedzi z remontem ostro jada i wiercenie od rana. Mam wrazenie, ze mi sie zaraz do mozgu dowierca!
My bylismy wczoraj chwilke na zakupach,ale ucieklismy po pol godz,,bo juz szal swiateczny sie zaczal.Chcialam Misi w smyku rekawiczki i ciepla czape kupic,ale kolejla na 1h, masakra!

Mesy, Patryk jest po prostu boski! Przystojniak ;)

Zana,Amelka sliczna :)

Miki, kupuje w takim razie hustawke ;)



Rośnij nam zdrowo!
Podziękowania: mesy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #944340 przez Miki
Iynka ja ponad tydzień byłam chora i Lidki nie zarazilam ;) Co prawda miałam tylko dreszcze i ból gardła ale udało się Małej uchronić.
Położna mi poradziła pić imbir z miodem i cytryną, mleko z czosnkiem i na gardło brałam tantum verde i strepsils miód z cytryną ;) A i dobrze jak byś podawała Małej witaminę 'Cebion' ;) Ja biorę z Lidią już jakiś czas i mam zamiar dawać jej do wiosny żeby nie złapała nic ;)
Na cycu wytwarzasz przeciwciała i Misia jest chroniona ;) A jeśli bardzo się boisz to chodź w maseczce ;)

Aż tyle ludzi?! :blink: Mam nadzieję, że w poniedziałek nie będzie tyle :dry:
Podziękowania: lynka80

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944445 przez Aneta_78
Mesy bardzo Ci dziękuję za odp :-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944515 przez Myszata
Majka ja za 3 listki zaplacilam 30 zł a jeden zjadlam to 20 zł
Ja staram sie na bieząco sprzatac u mnie i prac bo w reszcie domu nie sprzatam bo ja nie bede sie narabiac za wszystkich a reszta ma wszystko w d...tak mnie wkurza to mieszkanie w domu z moimi rodzicami ze masakra juz nie moge sie doczekac swojego...no ludzi w sklepach jest miolon wczoraj bylam po pampersy bo w Tesco sa w promocji. My tez te witaminy mamy w szpitalu nam dali od jutra wiki zaczyna brac zelazo na ta anemie zobaczymy jak to bedzie...ja majka od srody mam taki bol zoladka i biegunke ze nie moge niczym tego opanowac wczoraj juz nie wzielam tabletek i jest troche lepiej ale bylo okropnie...No ode mnie Wiki sie niestety zarazila jak bylam jestem chora...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944519 przez Myszata
Majka w tym tygodniu wysle ci tabletki ale dokladnie nie wiem w jaki dzien bo musze troche pozalatwiac w tym tyg ale postaram sie jak najszybciej:)kupilam wiki prezent na mikołajki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #944545 przez majka1987gnoWlkp
Kochana na e-mail wyślij mi nr konta to Ci odesle pieniążki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ale jak mogę Cię prosić.... To umówmy się na wysyłkę kolo 5 grudnia bo się z kasy wypsztykalam

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944707 przez Miki
Cześć Mamusie :)
Za nami druga kiepska noc... Lidia budzi się na karmienie co 1,5-2h :dry: Nie wiem czy nie przechodzimy kolejnego skoku rozwojowego...
Od rana nie mam prądu i tak ma być niby przez 4 dni do 15 stej :blink: Zwariuje chyba! A żeby tego było mało to bramę wjazdowa i garaże też mamy na prąd i jak bym chciała wyjść z Małą na spacer to muszę ją samą zostawić w domu i lecieć pootwierac wszystko kluczami żeby móc wyciągnąć wózek i wyjść :angry: No i mam ciemno i zimno w domu!
I niestety w sobotę muszę wrócić na uczelnie :( i pisania na zaliczenie mam od groma tylko nie wiem jak się za to zabrać bo przy Małej to niewykonalne... chyba czeka mnie pisanie po nocach...

Myszata co kupiłaś Wiki? ;)

Iynka jak się czujesz? :kiss:

Mesy jak postępy Patryka? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944720 przez Myszata
jak się ogarne wystawie foto ale walcze z bólem zoladka i biegunka u siebie nie wyrabiam....Majka chcesz receptę na 3 opakowania ovulonu???tylko datę wpiszesz....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #944721 przez mesy
miki Patryk cwiczy ;) nie unosi jakoś wysoko tej główki , ale z dnia na dzień wydłuża się czas jak ją trzyma w górze ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a powiedzcie mi czy wasze maluchy z pozycji leżącej na plecach jak pociągniecie za rączki do pozycji 'siedzącej' to czy unoszą główkę w momencie jak za rączki ciągniecie czy główka leci do tyłu ?

Miki co do prądu to współczuję :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944749 przez Miki
Mesy to drugie zdjęcie jest mega :) Mina Patryka zabójcza! ;) Przystojniak!
Lidia podnosi głowę jak ją podnoszę za rączki ;)
Podziękowania: mesy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #944750 przez lynka80
Witam,

Wracam do żywych ;) chyba najgorsze już za mną, dziś wstałam bez gorączki i bólu mięśni.

Miki, u nas było w nocy z soboty na niedzielę tzn. Misia wołała o jedzenie dosłownie co 1,5h-2h. A była to akurat noc kiedy się tak fatalnie czułam ,mąż do niej wstawał i donosił mi ją tylko do karmienia więc u nas to chyba nie miało związku ze skokiem rozwojowym tylko Młoda chciała ojcu trochę dopiec ;)
Współczuję braku prądu :/ zwłaszcza tego, że zimno do południa masz, bo ja straszny zmarzluch jestem (u nas jest tak ,ze ja odkręcam na ful ogrzewanie, a mąż chodzi za mną i zakręca , a ja znowu swoje :)
Jakiej firmy huśtawkę macie? nadal Lidia lubi w niej przebywać? chyba kupimy Młodej na Mikołaja

Mesy, brawa dla Patryka za postępy!
Jak chwytam Misie za złączone piąstki to dźwiga główkę do góry. Nawet mąż ostatnio się wystraszył ,że się do siedzenia szykuje, ale go uświadomiłam ,że to za wcześnie ;)

Od wczoraj mamy trochę rzadkie kupki, nie jakieś bardzo wodniste , ale luźniejsze niż zwykle, mam się martwić? czy przy kp tak może się po prostu dziać? kolor Ok ;)
Lekarka mówiła,że tak może być po szczepieniu na rota, z tym ,że szczepienie było w ubiegły wtorek , a takie kupki od wczoraj są..



Rośnij nam zdrowo!
Podziękowania: mesy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl