BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #959345 przez Aneta_78
Bez powodu

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959346 przez yoozia
Aneta, koniecznie podaj linka do swojego bloga :)

Ania, ciesze sie, ze kamien masz z glowy :)

Caroinaaaaa... :huh:

dobrej i dlugiej nocki mamusie ;)
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959348 przez wiolaa
Zgadnijcie kto jeszcze nie śpi B) Dawid już śpi, M też już dawno "chrapie" tylko ja bez sensu jeszcze siedzę. No ale tak jak pisałam wcześniej, może kiedyś zmądrzeję i położę się wcześniej :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #959359 przez Aneta_78
Bez powodu

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959376 przez malvi
Anetka tylko czekać aż zostsniesz "zjechana" :D hehe... ale masz rację - niepoważna dziewczyna. Nie dość że podaje krowie mleko to jeszcze niepasteryzowane :/
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #959398 przez Aneta_78
:-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959415 przez kacha
Aneta - no, pojechałaś dziewczynie, nie ma co... Ale całkowicie się z Tobą zgadzam. Dziewczyna się pewnie dała nabrać na historie mam i babć typu - Ty jadłaś od krowy i żyjesz... (ja sama jestem przykładem, że można było pic od krowy, żyć i nie mieć absolutnie żadnej alergii - w latach 80 było mleko humana w pevexach albo w darach, jak brakło z darów albo dolarów na pewex to jadłam mleko od krowy pani Linek, od 6 miesiąca jadłam wyłącznie mleko od krowy).
Wczoraj nie szyłam, pchnęłam za to pracę mgr. No i wieczorem byliśmy z Dusią na mszy za mojego dziadka (tak, zrobił nam taki numer 10 lat temu, że umarł w dzień dziadka...). Bałam się z nią iść, bo był deszcz ze śniegiem i to nie była pora jej spania. Ale i tak usnęła sobie spokojnie, w Kościele nie spała ale sobie patrzyła i słuchała, więc było spoko. A wieczorem obejrzeliśmy taki ładny film - Latający mnich - jest za darmo na onet.vod. Dziś jeszcze mam kadry z tego filmu przed oczami, bardzo lubię takie ładne, plastyczne filmy...
Z blogiem pomysł super - pisz, pisz koniecznie

Ania - dobrze, że z kamieniem koniec, ale nawet nie chcę sobie wyobrażać jak to musiało boleć. Co gorsze - poród czy kamień?

wiola - ja też tak czasami siedzę jak wszyscy śpią. Nawet to lubię, bo wtedy jest spokój, mogę sobie pobyć sobą po prostu, jest cicho i w ogóle nikt ode mnie nic nie chce. No chyba że mąż się przebudzi i zapyta mnie tubalnym głosem - czy Ty możesz się już w końcu położyć spać??? (pytał mnie tak też jak w ciąży nie mogłam spać z powodu bólu - a to kręgosłupa, a to skurczy, a to nie wiadomo czego)
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #959429 przez Aneta_78
:-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959431 przez malvi
Anetka u nas też już gondolka na styk :dry: Ale dziś i tak nigdzie nie wychodzimy, bo pada, a w weekend jesteśmy poumawiani "wyjazdowo", więc i tak będzie grany fotelik. Więc nie wiem czy w ogóle jeszcze użyjemy gondoli, zastanawiam się nad zdjęciem z szafy budki od spacerówki ;)

Wiola ja też ciągle tak siedzę bez sensu, chociaż codziennie sobie obiecuję, że "jutro już nie" :D Później chodzę niewyspana i narzekam a w sumie mam to na własne życzenie :whistle:

Kacha a dużo Ci jeszcze zostało tej mgr? Ja już od jakichś 5 miesięcy mam dyplom do odebrania, ale jakoś zawsze jest nie po drodze na uczelnię (a mam blisko :evil: ). Muszę to ogarnąć przed wyjazdem do UK...
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959432 przez munkki
Aneta
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Stasiu nosi rozmiar 68/74. Dzis dzien wazeni (raz na tydzien wazymy teraz) wiec bede wiedziala ile klocek przybral.
Grzeczny jest bardzo - spal od 23 do 6:00, potem do 9:00! pozwolil mi pocwiczyc i ba! nawet wzielam prysznic dlugi...
czekam co mi za to wszystko szykuje na pozniej, bo az sie wierzyc nie chce;P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Malvi ja swoj dyplom rok odbieralam...
wiolaa ja sie pilnuje z tym spaniem bo potem faktycznie slabo.. ale Stas spi od 23 wiec ja 23.30 najpozniej w lozku ;)
Podziękowania: malvi, Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959459 przez malvi
Munkki Krzyś to ma taki głos, że na bank go pół bloku słyszy jak marudzi ;)
Podziękowania: munkki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959471 przez minnie90
Wiki nosi 62 i waży ok 5,5 kg :) wczoraj ją zmierzyłam na długość i ma 65 cm z czego 29,5 cm to same nogi :woohoo: będzie modela jak nic :) najlepsze jest to ze w zasadzie to spodnie mogłaby już nosi na 68 ale wszystko jest jej za duże w pasie... spokojnie 2 Wiktorie by weszły w pasie:)

A my już dziś znowu po baseniku:) fajnie było, byłam pod wrażeniem bo wytrzymała w wodzie aż... 40 min :woohoo: za tydz chyba ja się skuszę i ja z nią wskoczę do wody :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959478 przez malvi
Minnie to rzeczywiście modeleczka z Wiki :) Krzyś też jest szczupły chłopak, ale za to długi (muszę go zmierzyć, bo u nas pediatra nie mierzy na długość). Na cycu tak jest, że dzieciaczki szczuplejsze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959496 przez munkki
minnie zazdroszcze tego basenu z Mala! mam nadzieje ze nam sie uda od przyszlego miesiaca chodzic. Maz zadowolony? Moj sie nie moze doczekac, ja mam wlasnie chodzic raczej jako "support" ;)
malvi no nie mow ze sa szczuplejsze! moj Staszek to mi przypomina malego Budde :D ma taki brzuszek... okraglutki... no i te serdelki na nozkach ;)
nie jest jakis baaardzo dlugi, ale ma spore raczki a to ponoc oznacza ze bedzie wysoki. chociaz moze to jakis zabobon. ja z tych malutkich jestem, maz dosc wysoki - zobaczymy.

nie uwierzycie - Staszek ma ciag dalszy dnia dobroci dla mamy (moze pomyslal ze skor obyl dzien babci, dzien dziadka to teraz dzien matki?:P), zasnal sam pod karuzela (wsadzilam go na chwile bo sama chcialam szybciorem ciastka upiec) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959505 przez kacha
malvi - mgr zostało mi 1,5 rozdziału, ale samego pisania, bo materiały, konspekt itp mam. Tylko ta moja praca to taka trochę oszukana będzie tzn:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dusia na mm też jest raczej szczupła i długa (tylko pucie na policzkach jej się robią) - nosi 74, spodnie przy pieluszkach jednorazowych za duże, ale przy wielorazówce w sam raz :)
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl