BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #959506 przez toffik1984
:) witam co do wozka to ja kupilam spacerowke od niemowlaka, taka ktorej oparcie sie na plask rozklada i jak gondola, dokupilam ocieplacz na nogi i jak zalacl... teraz jak na spacerki chodzimy to czasem podnosze jeden "szczebelek" zeby malutka sobie popatrzyla .... i zawsze taaaakie wielkie oczy robi :) jak zasypia to cyk i jiz lezy ;)
Co do karmienia ja tez na krowim wychowana , na akim zwyklym krowim od 2chlopa" :) mama opowiadala ze bylo rozwadniane na poczatek 90-10 90 wody i 10 mleka jak sie roslo to sie zwiekszalo ilosc mleka itd...
Moja zabocha spi zazwyczaj od 23-6, a potem juz tylko do 8 ... :P ranny ptaszek :)
Mam do was pytanie laski czy wasze dzieci ulewaja ???? moja od jakichs 2 tygodni strasznie .. boje sie ja zostawic zeby sie nie zachlysnela .... ulewalo sie jej ale tak troche a teraz to dramat po kazdym prawie karmieniu musze przebrac, kupilam taki sliniak foliowy jak fartuszek ..... ubieram podczas karmienia troche pomaga .. podobno to refluks i musze leki zmienic oby .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959515 przez kacha
O Boszsz...
Ileż emocji w nas wywołują tematy mleka, szczepień i generalnie wszystkiego, w którym ktoś ma inne zdanie niż własne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959516 przez munkki
toffik jakie leki?
Stasiu ulewa na potege, ale to w sumie od poczatku i jeszcze mu nie przeszlo. mial usg brzuszka i wyszlo ok, jak sie lekarza pytamy to odpowiada ze taka jego uroda i powinno przejsc kolo4 miesiaca... ale niestety nie przechodzi.
malvi a KRzys nie zaczal ulewas wlasnie jakos kolo 3 miesiaca? cos mi swita ze ktorys chlopak ulewal wlasnie ale zaczal pozniej....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959520 przez malvi
Munkki tak to był Krzyś ;) Ale generalnie to już mu przeszło, ulewa tylko jak się przejada... :evil:

Dziś pierwszy raz czytałam Krzysiowi bajeczkę i się podobało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959521 przez wiolaa
A mi dzisiaj mały wpadł w taką histerią że szok. Płakał, zrobił się czerwony na twarzy i ledwo łapał oddech. Ledwo go uspokoiłam. Nosiłam go na rękach aż w końcu zasnął mi na nich. A najgorsze, że nie wiem z jakiego powodu tak płakał. Czułam się taka bezsilna. Ale na szczęście obudził się i wszystko jest ok.
Dawid nosi jeszcze ubranka 68 (te wieksze bo rozmiar rozmiarowi nie równy) ale pomału przerzucamy sił już na 74;) a we wtorek dowiem siż ile waży ale coś czuję że ok 8 kg :blink:
I mam do Was pytanko. Czytacie swoim maluchom? Bo ja od kilku tygodni czytam Dawidowi a on jest zachwycony ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959522 przez wiolaa
Malvi czyli Krzysiowi też się spodobało;)
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959523 przez toffik1984
dostalismy takie saszetki z proszkiem do rozpuszczania z mlekiem(gaviscon infant) .... na poczatku mala ulewala strasznie jak teraz... i prz tym darla sie.... jak zaczelismy jej to dawac bylo duzo lepiej.... i tu 2 tygodnie temu bach na nowo.... dzwonie i mowie ze mam broblem.... i babka mi mowi ze sie zdarza ze dzieci z wiekiem ulewaja bardziej i ze musi dostc inny lek, tez w proszku .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959526 przez munkki
toffik ok rozumiem. te zageszczacze. no to mozna rozpuscic w mleku ale u nas tylko cyc wiec nie mam za bardzo jak :/
no nic zycze powodzenia zeby zadzialalo. my jeszcze troche sie pomeczymy z przebieraniem 4 razy dziennie (minimum...). mam wizyte na poczatku lutego to bede pytac czy jkies jest nowe rozwiazanie juz dla wiekszego bobasa (czyt 4 miesieczniaka;))

wiolaa, malvi
my raz czytalismy Staszkowi potem jakos zaponialam o tym. wyprobuje dzisiaj. jak sie obudzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959534 przez pauletta
Anetka gdzie ten blog ?

Ide na wrzesniowki :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959545 przez yoozia
hahaha :D Aneta jak mozesz tak bezczelnie ''wtargniać'' na cudzy watek? :D
Podziękowania: malvi, Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #959554 przez Aneta_78
Bez powodu

...nieustająca awaria suwaczka ;-)
Podziękowania: yoozia, malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959556 przez malvi
Jakże mogłam nie zauważyć słowa "wtargniać" :woohoo: :woohoo: No ale właśnie widzicie na jakim poziomie to była wypowiedź :evil: I do tego jakieś wiejskie przekonania sprzed potopu świata :D Ja nie mówię, że jestem wszechwiedząca, no ale litości - nie krowie mleko w wieku 4 m-cy :S

Wiola tak, bardzo się podobało. Jutro też będziemy czytać :)
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #959558 przez Aneta_78
Bez powodu

...nieustająca awaria suwaczka ;-)
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959564 przez malvi
Hahaha padłam! :D Mogłaby AŻ z tego wszystkiego nie odpalić ;)

Ja jakoś nie byłam na krowim chowana, a przynajmniej nie w wieku 4 m-cy :) No, ale uważam, że dalsza dyskusja na ten temat jest zbędna. Inteligentniejsze osoby będą wiedziały co mamy na myśli :)

I faktycznie może trochę gwałtownie to przekazałaś na tamtym wątku, ale przecież w naszym "pięknym" kraju obowiązuje wolność słowa :woohoo:
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #959567 przez Aneta_78
Bez powodu

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl