BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 8 miesiąc temu #924049 przez Ania86
Malvi, Kochana powodzenia trzymam mocno kciuki za Ciebie i Krzysia :kiss:

U nas nic nowego, jakieś zasmucenie mnie naszło .... czuję się w miarę dobrze i czuję że jeszcze trochę pochodzimy z Juleczką w dwupaku .... a jeść też bym mogła bez końca zwłaszcza słodycze. Dziś znowu upiekłam szarlotkę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924056 przez nelka
A nie macie tak dziewczyny ze na końcówce już się tak nie pilnujecie z jedzeniem? Tak jak do tej pory trzymałam wagę to teraz leci mi kilogram na tydzień:-/

Gwiazdka każde dziecko rośnie inaczej więc nie masz się co martwić. Widocznie twoja ciąża rozwija się szybciej. Usg wylicza orientacyjna wagę więc wcale nie powiedziane że twój synek urodzi się duży.
Małe czy duże dzieciątko grunt by było zdrowe!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924057 przez malvi
Nelka na razie nic nie mowili o przebijaniu pecherza, chyba jeszcze czekaja az samo sie rozwinie ;)

Gwiazdka tak bede miec synka i to niedlugo bo mam juz zgladzona szyjke i rozwarcie 4 cm :P a urodzila Jagodzianka coreczke Maje :)

Wlasnie! Jagodzia napisala ze u nich ok, tylko mieli dzis wychodzic ale mala ma zoltaczke i moze wyjda w sobote :)))
Podziękowania: Ania86, dotkawy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924061 przez Ania86
Nelka, ja właśnie tak mam, na początku ciąży nie miała apetytu ale teraz to bym jadła za wszystkich w domu ;) Najgorsze to że nie mam smaka na zdrowe jedzenie tylko takie same fast foody i słodycze.... a jeszcze każdy mówi jedz póki możesz bo jak będziesz karmić to dietka.... ;)

Cieszę się że u Jagodzi dobrze, nie mogę się doczekać jej relacji z porodu i w ogóle.....
Kinguś a Ty jak tam się miewasz?
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #924068 przez gwiazdka2014
Malvi ale masz fajnie.... mi sie szyjka skraca... ale jak ty to zrobiłaś ze już masz takie rozwarcie ??

Ania86 ja dziś na pocieszenie zjadłam lody... ale pilnuje sie strasznie z jedzeniem... dużo przytyłaś ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924072 przez malvi
Nie mam pojecia :D ja juz od miesiaca leze w szpitalu bo najpierw wstrzymywali mi porod od 32 tc i jak juz mieli mnie wypuscic do domu to okazalo sie ze nie ma sensu bo juz mialam rozwarcie na 2 palce i gotowosc porodowa ;) 3 dni temu brzuszek opadl i dzis sie okazalo ze rozwarcie sie powiekszylo, w miedzyczasie (chyba) czop odszedl i tak czekam co bedzie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924074 przez gwiazdka2014
Malvi współczuję leżenia w szpitalu, moj chciał wyjść w 23 tc :/ ja odstawiam luteinę, mi się tylko skraca szyjka... ale to już coś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924089 przez dotkawy
Nelka, Ania86 - ja mam tak samo jak zdrowo jadlam caly czas, ti teraz sie mi chce wlasnie fast foodow i znajomi tez mi mówią jedz teraz na co masz ochote bo potem będzie dietka....
A widzę ze teraz kg mi przybywa tyg....przeraza mnie to....jak na razie mam 14na plusie.....:-( aż sie boje co będzie jak bede tak dalej przybierać....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924092 przez malvi
Gwiazdka no widzisz mi tez tu nie jest wesolo ale wszystko dla Bąbelka!

A ja dziewczyny wlasnie nie mam apetytu ostatnio... tzn tez ostatnio zazyczylam sobie np. Hamburgera na obiad ale chodzi mi o ilosc jedzenia i posilkow - zdecydowanie teraz jem duuuuzo mniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924101 przez Caroina
Ania Też czuje, że długo jeszcze pochodze z brzuszkiem, bo nic mnie nie męczy, brzuszek jest wysoko. Rozumiem Cie, że się smucisz bo dziewczyny już na dniach mogą rodzić, i Ty też chciałabyś swoją księżniczkę już tulić. Czasem troszkę zazdroszczę ale na każdą przyjdzie czas. U mnie termin na koniec października więc troche się poniecierpliwie :S Ty masz ponad tydzień przede mną więc na pewno nie będziesz ostatnia :)

Co do jedzenia to tak się obżarłam na wieczór, że jest mi aż niedobrze :sick: Dawno nie stawałam na wadze i aż się boje :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #924105 przez gwiazdka2014
Nie wiem czy mogę się tak tu udzielać na koniec ha ha

Ja teraz jem jabłka czuje głód jablko :-) na kolacje bułeczka i jablko :-)

Mi się zdaje że ja przenoszę :-/ a o kg juz nic nie mowie <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924106 przez agniesia1604
Caroina,
coś czuje że jednak to ja będę ostatnia:)
W sierpniówkach rok temu w sumie byłam pierwsza to tu mogę byc ostatnia:) ...

a szczerze....
jak czujesz się rewelacyjnie i nic Ci w oddychaniu nei przeszkadza to też znak że brzuszek sie opuscił i niedlugo poród:P
Ja tez nie chce wchodzić na wage.... az sie boje...
wejdę u lekarza 16 wrzesnia:))) ... o cholerka badania muszę zrobic w sobotę - mocz i krew....wrrrrr zapomniałbym że to już...:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #924112 przez Caroina
Agniesia Problemów z oddychaniem nie mam, a brzuch jest wysoko. W poprzedniej ciąży do samego końca też nic mi nie dokuczało. Jedynie co to szybko się męcze. Wyjde po schodach to sapie przez chwile :woohoo: Tak więc się okaże (jak to Anetka mówiła), która z Nas zgasi światło :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924129 przez aneczka25
Malvi kochana nasza trzymaj się tam dzielnie i bądź silna! :-* jak towarzystwo na sali?
Caroinka u mnie też dobrze tylko ostatnio ciągle ból jakby w pachwinach, zwłaszcza wstaje po nocy.
JAGODZIA trzymaj się bąbelku:-* pewnie sporo się teraz u Ciebie dzieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924156 przez nelka
Malvi jak tam u ciebie? Akcja się rozwinęła? Coś ten twój synek nie zdecydowany jest :laugh: niby się pcha na świat ale ciągle u mamy w brzuszku jest ;) hihi

A jak tam Kinga u ciebie?
Ktoś ma nr do Kingi żeby napisać żeby dała nam znać bo się martwimy?

Ania i Caroina ja też ostatnio byłam troszkę podłamana że ta ciążą się nie skończy szybko a innych już się zaczyna rozkręcać. A tu na ostatniej wizycie w śr okazało się że szyjka się już skraca. Termin mam na 12października więc i tak najlepiej jakby urodziła się najwcześniej w przyszły weekend żeby pediatra nie napisał że to wcześniak. Muszę teraz się oszczędzać a potem wracam do normalnego funkcjonowania i zobaczymy jak się akcja rozwinie.
Na każdą z nas przyjdzie pora! Nie znamy dnia ani godz. Mogą się pojawić oznaki porodu na długo przed albo na ostatnia chwilę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl