BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 8 miesiąc temu #924162 przez Caroina
Hej :)

Zaglądam tu od rana czy może któraś z dziewczyn już urodziła i cisza.
Malvi, Kinga jeśli macie możliwość dajcie znać co u Was

Nelka Dokładne tak. U mnie właśnie było bez żadnych wcześniejszych oznak :) tyle, że ponoć każda ciąża przebiega inaczej więc ciekawe jak będzie tym razem. W 22tc mnie straszyli, że szyjka krótka i wypoczywać, a teraz już słysze, że wszystko jest ok. Chyba powino być odwrotnie w czasie :woohoo:

Miłego dnia kobietki i piszcie co u Was, jak się czujecie i jak u Was z wagą (ile już macie na +)
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924171 przez munkki
dzien dobry

Kinga pewnie juz tuli w ramionach dziewczynki albo odpoczywa po cc... mam nadzieje ze niebawe da znac:)
u mnie szyjka ok, ale co z tego jak przez cukrzyce musza rozwiazywac wczesniej. mam nadzieje tylko ze Stasiu nie bedzie musial byc w inkubatorku...

u mnie 12 na plusie, ale to sie zmienia bardzo dynamicznie... mam teraz faze na jedzenie...
poranek minal na klotni z mezem ze nie mam nic do jedzenia... teraz z wyrzutem jem drozdzowke... nie wiem co sie dzieje i nie moge tego opanowac:/
cale szczescie cukier rano w normie wiec moze ta drozdzowka niegrozna...
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924188 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny

Żyję, ale złapałam jakiegoś doła, ale co zrobić. Wczoraj próbowaliśmy wywołać skurcze, skończyło sie tylko na bólach od krzyżach i napinaniach brzucha. Wieczorem byłam u mojego lekarza na oddziale. Niestety miał same porody. Koszmar. Ale zbadał mnie rozwarcie ponoć dość spore (ale... nie wiem ile, bo strasznie się spieszył). Poprosiłam go by tylko sprawdził mi, czy serduszka biją. BIJĄ.

Dziś kończy mi się 37 tydzień jak wytrzymam do północy, to już będzie giit:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924189 przez Kinga2424
pauletta Jak ja ostatnio zrobiłam sobie ciepłą kąpiel, to tak strasznie ugrzęzłam w wannie, że musiałam męża wołać. Niestety został mi tylko prysznic:)

agniesia1604 Aguś przeczyściło, że hej:) Ale skurczy nie wywołało:) malvi U mnie to podziałało dokładnie tak jak lewatywa:)

munkki Co do pokoju, to ja uważam, ze jeśli tylko Cię stać, to jest to super sprawa:)

Jeszcze mi zostały 4 strony do nadrobienia, aleście tego naprodukowały. Ale to tylko cieszyć się:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924195 przez gwiazdka2014
Kinga2424 a jakie masz sposoby na wywołanie porodu ? MY chyba mamy podobny termin rozwiązania i chyba już tak samo dość ? :P
Masz pod serduszkiem bliźniaki ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #924196 przez Kinga2424
agniesia1604 U mnie niestety jest oddział zamknięty. I na części po porodzie sn, i po cc. Goście mogą wchodzic tylko do pokoju odwiedzić, który jest przy windach. Rozmawiałam już z mężem, że wolę by był w domu, bo ktoś musi zajmować się Paulątkiem, a mi niestety i tajk nie będzie miał jak pomóc.

Marza Wspaniałe zakupy:)

dotkawy Ja byłam po porodzie sn tak rozpruta, że zrobić kupke, to był nie lada wyczyn.

ewa123 Dziewczyny mam nadzieję, że u Was nie będzie takich cyrków z tymi cięciami, jak u mnie. Powiem Wam nie ma nic gorszego, niż nastawić się, a potem lipa:( I gdybym to ja sama sobie to ubzdurała, to pół biedy, ale lekarze i takie akcje:(

malvi ja Cię bardzo podziwiam, że wytrzymujes w szpitalu. Ja bym chyba nie dała rady. Ale też to są dwie różne sytuacje. Ja mam już dzieciątko (bez którego chyba bym mi serce pękło), a Ty za chwilkę też będziesz miała.

gwiazdka2014 Będziemy się bardzo cieszyć z Twojej obecności:)
Tak noszę BLIŹNIACZKI. I tylko z tego powodu mam mieć robioną tak wcześnie cc. Tylko w porównaniu z połowa sierpnia, to już wcale nie jest tak szybko:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


munkki To było piękne z tym tuleniem Maleństw. Niestety to jeszcze nie ani wczoraj, ani nie dziś. Dwie noce do tyłu oobiecałam sobie , że jeśli nie uda się wywołac skurczy, to daruję to sobie. Ale niech te PIERONY nie myślą, że pozwolę im niemonitorować moich Gwiazdek:) Muszą mi sprawdzać i tętno i bicie serduszek. Tego nie odpuszczę.

Staram się za dużo nie jeść, bo boję się, że w każdej chwili mogą mnie ciąć. PPonoć nawet najsłabsze skurcze wystarczą. Ale wiecie czego się obawiam??? Ze w domu będę miałą skurcze, a dojadę do szpitala i cisza. Wczoraj te bóle od krzyża (ni to skurcze) miałam co 5 minut. Równe 5 minut!!! i po godzinie cisza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924198 przez malvi
Dziewczynki nic sie nie zadzialo oprocz tego ze wieczorem sie przeszlam po schodach i napial mi sie brzuch jak skala. Ale skurczy brak... lekarze dzis na obchodzie niezadowoleni ze nie urodzilam :D i ide dzis jeszcze raz na badanie, Pani doktor chyba zamierza dokonac cudu ;)
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924199 przez Ania86
Kinga, Kochana mam nadzieję że dziś już będzie Twój czas :) trzymam mocno kciuki za Ciebie i dziewczynki, jesteś silna dasz radę :) Wszystkie tu jesteśmy z Wami !!!!!!!!!

Co do kg to nie wiem ile mam na +, tydzień temu na wizycie miałam ok 9 kg ale teraz mam wrażenie że tyję jak słoń :P Bez przerwy też coś jem ;)
Pogoda dziś śliczna, zapowiadają taki cały przyszły tydzień. Tak bym chciała jak urodzę Małą żeby było ładnie, bo nie będę wiedzieć jak ją ubrać :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924202 przez Kinga2424
malvi Ja przy Paulince miałam ogromne skurcze, ale za to rozwarcie nie szło. Teraz rozwarcie na palec mam od 10 lipca. Nigdy nie umiem zapamiętać palców, a cm. A wczoraj nawet nie wiem ile wynosiło. Może przez weekend uda sie zrobić dokładniejsze badania.

Ania86 Aniu właśnie dziś wolałabym poczekać do północy. Hihihi... Masakra. Jak ja chcę urodzić, to nie idzie. A od rana już miałam trzy tak mocne skurcze, że myślałam, że pojedziemy, ale... dalej sobie siedzę:) Przy Paulince miałam wywoływany poród cał dzień 2 kwietnia. Rozwarcie nie chciało mi się powiększać. Wieczorem mnie odłączyli, a w nocy zaczęły sie takie skurcze, że rano już praktycznie pełne rozwarcie. A 3 kwietnia jak wyczołgałam sie z łóżka, to pierwsze oje słowa: ""ja nie chcę dziś rodzić. Nie mam na to sił. Nie urodzę" i to był znak:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924210 przez pauletta
Kinia bidusiu ... :kiss:
Ja tez nieraz wołam meza zeby mnie wyciagnal z/wanny :-)

Rozmawiam z dwiema znajomymi. Szyjkinim sie skracaly od 5 mc a i tak sie przeterminowaly omg. Ja chce max za mc :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #924257 przez gwiazdka2014
dziewczyny trzymam za was kciuki ... Kinga a jak twoje maluszki będą miały na imię ? Masz już Paulinkę :) moja imienniczka - niezły z niej pewnie czort :P

ania86 tylko 9 kg ale masz fajnie :P

malvi no to cudnie że jeszcze maluszek u mamy w brzuchu :) jeszcze tydzień jak wyczyma to będzie extra ... :)

Ja od 23 tc chodzę ze skracającą się szyjką.. wczoraj mi tez Pani dr to powiedziała wiec dla mnie to nic nowego. Też już chce rodzić, zmeczona jestem

i1.kwejk.pl/k/obrazki/2014/09/0c9b0c38-8...02adfadf764c_gif.gif

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924278 przez agniesia1604
Witaj Kiniu :))

Wiesz ... ja tam nic nie chciałam mówić ale słyszałam że najlepiej ten lejek rycynowy wypic z sokiem z pomarańczy ale na noc bo w nocy najczęściej dochodzi do akcji skurczowej i porodowej... tak gdzies czytałam i nam położna mowiła na zajęciach ze szkoły rodzenia ze na noc....

Malvi
jest wiele sposobów na wywołanie:
balonik, oksytocyna, przebicie pęcherza, masaż szyjki (czeste po tym krwotoki), tabletki dopochwowe wywołujace skurcze, żel wywołujacy skurcze...
sporo tych dziwnych rzeczy:P
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924309 przez malvi
Dziewczyny wody mi odeszly!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924310 przez gwiazdka2014
malvi to powodzenia :))) trzymam za was kciuki,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924315 przez Marza
Malvi trzymaj się !!! trzymam kciuki :kiss: dasz radę ! :D teraz to już chyba szybko pójdzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl