BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #925232 przez agniesia1604
Gwiazdka GRATULACJE:)))))


Super , tak z zaskoczenia, pach mach ciach:)))))
Zdróweczka dla Was !
____

Zaczęłam powoli pakować torbę.... muszę jednak jeszcze sobie dokupić szampon, ręczniki papierowe do wycierania i golarkę jednorazową co by mnie tam ewentualnie ogolili?...
Same sie goliłyscie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925246 przez munkki
Dotkawy jak poranek?
Tez mam problem ze.spaniem, boli mnie.dosłownie wszystko :/ tyle ze.u mnie skurczy brak...

Agniesia ja biorę golarke, sama się gole. Jakoś daje rade;)
To co robimy dziś dzień przerwy w rodzeniu :)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #925274 przez Marza
Cześć kobietki :kiss:
Ja też mam problemy z zasypianiem, ale żeby coś bolało jakoś specjalnie to nie...
Byłam oddać krew i mocz, ale nie będzie na jutro wyników chyba... Lekarz mnie ukatrupi :pinch: a to wszystko, bo wczoraj mi się nie chciało jechać :whistle:
Jeszcze jutro to USG massakra! Ciekawe czy łobuz się odwrócił... :huh:


Dotkawy jak się trzymasz? Mam nadzieję, że dzisiaj już lepiej :kiss: Najwyżej się wybierz na IP, bo szkoda się męczyć, a może faktycznie poród tuż tuż :)

Agniesia ja biorę golarkę, ale sama się będę goliła. Chyba, że uznają, że niedokładnie to niech se golą :P

munkki po co przerwa? :D jak już się to nasze domino zaczęło sypać to niech się sypie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925278 przez dotkawy
Cześc, ja dalej w domu...noc dramat, co chwile sie budzilam, skurcze jak byly tak są caly czas nieregularne ale coraz dluzsze i mocniejsze...bolesne. Tez wlasnie sie juz ogoliłam, ale tez wezme maszynki ze sobą jak cos, wstalam teraz ale coraz poważniej myślę żeby jechac juz do szpitala, bo sie juz mecze...a nie rodzę u siebie w Żywcu gdzie mam rzut beretem tylko w Bielsku...Wiki na szczęście sie rusza dużo, ale jyz jej ruchy czuje bardzo nisko, w ogóle bardzo opadl mi brzuch.

A wlasnie czuje takie chlupanie w brzuchu niekiedy, miala tak ktoras z Was???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925279 przez moofka
hej dziewczyny :) w imieniu Gwiazdki przedstawiam Wam Antka :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: dotkawy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925281 przez Marza
Dotkawy kurde poważna sprawa... Ja bym Ci radziła jechać, szczególnie, że nie masz za blisko, a skurcze regularne mogą się zacząć w każdej chwili, szczególnie, że już tyle Cię męczą te nieregularne... Ja czasami mam wrażenie, że bulgocze w brzusiu jak mały hasa... Raz nawet jak rechotanie żaby, aż się wystraszyłam. Czytałam jednak, że to normalne.

Jaki kochany Antoś!!! Strasznie słodki:D Napatrzeć się nie mogę :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925283 przez Caroina
Dotkawy U mnie chlupło raz i wody odeszły :huh: jak skurcze Ci nie minęły to lepiej jedź do szpitala bo chyba sie zaczyna. Dziś śniło mi się, że leżałyśmy razem na oddziale tyle, że ty byłaś po porodzie i miałaś małą przy sobie. Wazyła 9kg :blink:

Moofka Dziekujemy za zdjęcia :)

Gwiazdka Śliczny syneczek. Gratulacje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925285 przez munkki
piekny Antek! :D:D
jejku nic tylko tulac takie cudenko :D

dotkawy, a masz mozliwosc zrobic ktg np gdzies blizej? na ktg wychodzi czy skurcze sa porodowe czy jeszcze nie...
bulgotania ja nie mam, ale ja mam wrazenie ze w brzuchu mam tak malo miejsca ze nie ma jak bulgotac...

mni boli prawa reka od kregoslupa nadal,,, oszaleje, juz chyba nie ma czesci ciala ktora by mnie nie bolala...
dziewczyny a myslalyscie o szczepionkach? bo jakas podaja w pierwszej dobie i ja mam do wyboru plata i taka nieplatna... i nie za bardzo wiem jak podjac decyzje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925289 przez nelka
Dotkawy a co ci na ostatniej wizycie mówiła twoja gin? Szyjka zachowana? Rozwarcie było?
Ja na twoim miejscu pojechała bym żeby przede wszystkim zrobili ci ktg. Nawet jak masz dopiero skurcze przepowiadające to sprawdzą czy mała ma dobre tętno i będziesz wiedzieć na czym stoisz.

Gwiazdka Antek jest uroczy i fajny z niego bobasek!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925291 przez Marza
Chętnie się dowiem też czegoś o szczepionkach, bo jestem zielona w tym temacie :huh: w sumie jak w każdym :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925293 przez Caroina
Dotkawy Dokładnie jak nie do szpitala do BB to chociaż do nas na oddział położniczy się wybierz, żeby zrobili Ci KTG i sprawdzili czy z mała jest ok. Jak na mój gust to przepowiadające by ustąpiły, a jak u Ciebie ciągnie się to tyle czasu, bez przerwy, do tego piszesz, że się wydłużyły skurcze i bardziej bolą to to może być już początek porodu. A jeszcze co do chlupania, mała rusza się jakoś bardziej?? bo może coś jest nie tak? Nie chce straszyć ale jedź to skontroluj
Podziękowania: Marza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925296 przez Ania86
Dotkawy, może lepiej to skontroluj tak jak dziewczyny piszą coś czuję że teraz Twoja kolej ;)
Gwiazdka, Antoś jest PRZEKOCHANY :) jejku nie mogę uwierzyć jeszcze wczoraj z rana pisałaś a wieczorem już synek był z Tobą :)
U mnie też ta noc koszmar, wizyty w wc niemal co godzinę :/
O szczepionkach też bym chętnie coś podczytała.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925327 przez Marza
Aniu!!! wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Kochana :kiss: spełnienia wszystkich, nawet tych najskrytszych marzeń :kiss:
Podziękowania: Ania86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925339 przez pauletta
Gwiazdka super chlopczyk.

Ale jak to sie/zaczelo. Pisalas ze plecy Cie bola, w/czwartek mialysmy razem wuzytowac :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #925396 przez Gochens
Mamusie ogromne gratulacje dla Was ;) Witamy na świecie nowe istotki!

Powodzenia dla Was Dziewczyny oby szybko poszło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl