BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 6 miesiąc temu #938507 przez munkki
Dziewczyny, my bylismy dzis na usg brzucha rano i pan doktor powiedziala ze praktycznie to co drugi dzieciaczek ma problemy z ulewaniem i ze to normalne.... u Stasia na usg wyszlo wszystko w porzadku, o prostu ulewa i musimy sie nauczyc z tym zyc... ponoc przejdzie z czasem...
u nas to prezenie i stekanie przy jedzeniu to tez norma..... dzisiaj bylo apogeum, nawet sie zaczelam zastanawiac ze moze zjadlam cos co go tak wzdymalo...
yoozia, tak jak ty odbijam w trakcie jedzenia - troche to pomaga

Malvi u mnie krecha jest :/ jeszcze nie blednie... mam nadzieje ze w koncu zacznie... za to brzuch coraz mniejszy ;)
Aneta heh z tymi ciuszkami to juz tak jest, jak szybko przebieram to sajgon robie w tej szufladzie szukajac odpowiedniego pajaca;P oczywiscie zeby potem posprzatac to czasu brak ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938508 przez aneczka25
Yoozia no ja idę jutro i zobaczymy....dokładnie jest u nas to samo-jak jest głodna to je szybko i jest odrazu ryk, wicie się i chrząkanie i stękanie, jak najbardziej odbijam ją ze 3 razy w trakcie karmienia ale złości się jeszcze bardziej wtedy mimo, że beknie. U nas też kupa i pierdy w porządku.....
Co do mleka to przez chwilę miała Bebilon Comfort ale było dużo gorzej z jedzeniem więc powrót do NAN 1
Anetka mam nieodkrytą puchę Bebilonu Comfort Pronutra-może chcesz?
Munkki czyli trzeba się przemęczyć? Ja się martwię tym ulewaniem....czasem mam wrażenie że co zje to wyrzyga:(
Malvi my mamy też matę, ale myślałam że za wcześnie na nią????
Ja kupiłam huśtawkę używaną GRACO za 100 zł!!!Mała w niej czasem zaśnie
coś takiego
hustawka.net.pl/galeria/?hustawka-bujaczek-chicco-polly-swing

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938509 przez munkki
aneczka no na to wyglada, ze trzeba to przetrzymac... tez sie martwie ze co zje to zwroci, w ogole ciezko stwierdzic czy sie najadl czy nie, bo nie wiadomo ile zdarzyl w ogole przetrawic...

u mnie w foteliku to posiedzi chwile, pobawi sie, zrobi kupe i tyle... nie ma mowy o spaniu... zauwazylam ze nie lubi spac wlozeczku w ciagu dnia, woli na kanapie albo na naszym lozku, gdzies niedaleko mnie heh... klade go na kanapke czasem jak prasuje, tylko wtedy strach sie ruszyc w ogole stamtad bo juz pelza szalony i niedlugo bedzie ten moment kiedy bedzie mogl sie spelzac z kanapy:/

ef cycki mnie bola, a maly spi, wypadaloby zeby co zjadl...;P
przez to ze spi, ja mam chwile i kurcze znowu zrobilam zamowienie w smyku (chcialam kombinezon kupic a jest promocja) grrrr, mialam nie wydawac kasy na ubranka ale to jest silniejsze ode mnie! :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938511 przez Ania86
Aneczka, huśtawka super i cena też fajna.
Malvi, mi kreska nie zniknęła też jeszcze i wcale nie blednie, zastanawiam się czy zejdzie :/

U mnie też w leżaczku bujaczku poleży chwilę czasem nawet przyśnie ale szału nie ma. Chce kupić matę też ale zastanawiam się czy zainteresuje się już... dobre i chwila wytchnienia ;)
Jak czytam co piszecie o karmieniu to u mnie jest to samo :( i przyznam Wam że płakać mi się wtedy chce i czasem płaczemy obie :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 7 godzin temu #938513 przez Aneta_78
:-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938514 przez Ania86
Anetka, też tak myślę mówią że najgorsze 3-4 miesiące to jeszcze trochę przed nami....
A w jakich dawkach podajesz delikol? do każdego karmienia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 7 godzin temu #938515 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938516 przez Ania86
Ja podaje do każdego bo tak mi lekarz zalecił ale zastanawiam się czy to nie za dużo.... zapytam się jutro jak będziemy pediatry

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 7 godzin temu #938518 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938519 przez Ania86
Anetka, tam w ulotce niby pisze ile kropelek na ile ml ale ja zazwyczaj daje tak 4-5 na 120 ml ale jutro dopytam się dokładnie jak dawkować .... powiem Ci szczerze że nie wiem czy coś daje ten lek, ale boję się odstawić żeby nie było jeszcze gorzej :/ poza tym mam zapas chyba 4 fiolki jeszcze, u mnie w aptece jedna buteleczka kosztuje około 40 zł a na allegro kupiłam za nie całe 20zł ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938521 przez aneczka25
Munkki nasza też nie chciała spać w łóżeczku-a w wózku jak najbardziej-stwierdziliśmy więc że w łóżku ma za dużo miejsca i obłożyliśmy poduchami żeby przytulniej było-I ŚPI!!! :)
Dziewczyny mi też położna kazała ten Delicol do każdego posiłku 5 kropel dawać ale nam nie pomógł więc odstawiłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938522 przez aneczka25
Munkki nasza też nie chciała spać w łóżeczku-a w wózku jak najbardziej-stwierdziliśmy więc że w łóżku ma za dużo miejsca i obłożyliśmy poduchami żeby przytulniej było-I ŚPI!!! :)
Dziewczyny mi też położna kazała ten Delicol do każdego posiłku 5 kropel dawać ale nam nie pomógł więc odstawiłam

Anetka-tak tak sama się buja:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938524 przez yoozia
Aneta, ja podawalam malej od poczatku nestle beba pro start i to jest chyba odpowiednik polskiego NAN, z tego co znalazlam w necie. po dwoch tygodniach pojawily sie problemy z karmieniem wiec uznalam, ze zmienie na Aptamil pre,bo te dwie mieszanki polecila mi w szpitalu pani od laktacji. Aptamil to odpowiednik polskiego Bebilonu. podawalam go malej kilka dni, ale jest gorzej niz po Bebie wiec wczoraj do niej wrocilam... tez podaje delicol okolo 3-4 razy dziennie po 5 kropli do butli (mala wypija 100 ml zazwyczaj, choc czasem jej malo i dorabiamy 50 ml).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938525 przez malvi
Dziewczyny mi gin powiedziała że kresa może schodzić nawet do roku! :woohoo: Także don't worry ;)

Aneta wróciła i od razu się ruch zaczął na forum haha :D

Mój bujak też się sam buja ale wibracji nie ma... a mata którą mamy jest 0m+ także niech sobie maleńki poleży, poobserwuje i pobije krówkę :D bo reszta go na razie nie bardzo interesuje ;) później jak będę na kompie to wam wrzucę linki do tego co mam :) na razie się relaksuję w wannie a M siedzi z Krzysiem :P
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938526 przez munkki
Malvi zazdroszczę... Ja karmie i zostałam przed chwila brutalnie obrzygana.. A pod prysznic po 22 bo tak nmaz wraca...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl