BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

9 lata 9 miesiąc temu #912924 przez Alex_87
Maddy z tego co słyszałam, najlepszym usg do określenia terminu porodu jest to usg między 11 a 14 tyg, później już dzieci rosną własnym tempem, i nie jest to takie miarodajne. Jeśli nie jesteś pewna terminu z OM, to ja bym się kierowała właśnie tym usg. Hmm ale może jest ktoś kto lepiej się na tym zna ;)
No i wiadomo, że dzieci i tak wyjda wtedy kiedy będą chciały ;) Raczej nikt nie określi z dokładnością do dnia, kiedy nastąpi poród chyba że będzie wywoływany lub cc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912988 przez Izma181
Maddy znalazłam fajną opisówke różnych metod obliczania : polki.pl/rodzina_porod_artykul,10025359,0.html?cmc_id= poczytaj może coś się uda coś pokryć z tym co lekarz mówi. Ale chyba najbezpieczniej liczyć od ostatniej miesiączki, z tym że jak piszesz u ciebie byla nie regularna to bedzie problem. Ale nie załamuj się dzidzia i tak wyjdzie jak będzie na nia czas;) szykuj sie na tego 14 listopada, zawsze dobrze jest byc przygotowanym na wcześniejsze zawitanie dziecka niz potem latac i sie stresowac. Poogladaj i porównuj ceny wyprawki, i zastanów się co chcesz zabrac do szpitala. A może juz coś masz kupione? Ja ostatnio bylam w aptece i kupilam pare rzeczy do szpitala: podklady poporodowe, wkladki laktacyjne takie tam drobnostki, jakos czuje się bezpieczniej wiedzac ze to leży juz w szafie, niby 28 tydz ale lekarka powiedziala mi ze od 32 tyg dzieci moga spokojnie sie rodzic! matko swietka czas leci, dłuzy wam sie kochane? czy tak jak mi ucieka czas? fakt juz bym chciala by Helcia się urodziła ale jakoś mi czasu brakuje na planowanie i szykowanie;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913014 przez sandroosia
Czas leci strasznie szybko... Jeszcze 3 równiutkie miesiące zostały planowo... Niby dużo, a jednak mało.. :P
Dziś jadę oglądać z mężem łóżeczko... Jeśli je kupimy to wywieziemy je i tak do mojego taty, jakoś nie chcę go w domu jeszcze..
Macie już upatrzony wózek? My zastanawiamy się nad www.babydesign.eu/lupo/wozki-babydesign
Ogólnie to od wczoraj jestem strasznie leniwa.. kompletnie nic mi się nie chce..
Za tydzień wizyta u lekarza to zobaczymy co u Nikosia słychać :)

Nikodem <3
5.11.2014 :) Waga 3320 i 52cm szczęścia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913051 przez Maddy
Mi zaczyna sie strasznie dluzyc. Mam nadzieje,ze czas zleci jak najszybciej, bo bardzo chcialabym juz tulic moja Lilke. 3 lata na nia czekalam. Lozeczko juz mamy, stoi w kartonie i czeka na swoj czas. A wozek nie dawno zarezerwowalam, zdecydowalismy sie na espiro enzo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913197 przez vika
HeJ dziewczyny :kiss: :kiss: :kiss:

Widzę,ze nowe osóbki doszły :woohoo: super :silly:
niestety nie będe nadrabiać swoich dwutygodniowych zaległośći bo bym zbzikowala ...fakt neta odzyskałam ale jeszcze sprzęcior do generalnego przeglądu...toczy się jak żółw i żyje własnym życiem :S
Jejkuś 3msc ???? tylko ??? jakoś nie mogę sobie wyobrazić,że to tak za niedługo...dzięki Tosiuli nie mam czasu myśleć o Milanku :dry: i ciągle mi się wydaję,ze to jeszcze dlugo tak potrwa.....hmmmmmmmmmmm a tu najwyższy czas na szykowanie wszystkiego bo nie daj ciort jak co wcześnie wyjdzie a ja wszystko popakowane gdzieś głęboko po szafach :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913206 przez Anabelle
Babuszki chwalę się.
Jest dzidzia, jest serduszko, są rączki, nóżki, wszystko na swój wiek :)
Co prawda wkraczam dopiero w 9 tydzień, nie to co Wy :P ale mam nadzieje, że dość szybko zleci ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913212 przez vika
Bella a zdjęcie jest ??
Echhhhh kochana nie mogło być inaczej :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: ojć to idziesz łeb w łeb z moją psiapsiółą :silly: super i jeszcze raz GRATULUJĘ :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913448 przez Anabelle
Pewnie że jest foto ale nie chciałam aż tak spamić :P

Termin na 23 marca 2015. Przewrotność losu. W marcu miałam łyżeczkowanie i prawdopodobnie w marcu zostanę także mamusią do kwadratu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913730 przez Izma181
Anabelle GRATULACJE!!!!!!!!!!! szybko zleci, ja pamietam jak bylam w 9 tyg....zleciało strasznie! 82 dni mi zostaly ahahhaahha maz mi kaze przestac odliczac a zajac sie czyms co mnie odwroci od tematu, ale jak tu sie czyms innym zajac jak nie planowaniem zakupów, szukaniem i porównywaniem, czytaniem forum itp? jak??? dzis ide na 1 lekcje w szkole rodzenia. bylyscie tez na takiej szkółce? warto? ja zapisalam sie pod naciskiem meża, wiem że rzadko bedzie w domu ( firma) nie bedzie mi duzo pomagal, a ja jestem zielona jezeli chodzi o karmienie kapiel itp. zobaczymy co dzis tam bedzie ponoc dzis w programie kapanie bobasków. boje sie ze dadza mi prawdziwe dziecko! hahahaha jak w filmach! oj ale moze to mi troche zajmie czas ktory teraz sie dluży;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913772 przez sandroosia
Izma ja chodzę z mężem na szkołę rodzenia dziś będę miała drugie zajęcia.. Na pierwszych była rozmowa z Panią psycholog... wydaje mi się, że na pewno nie zaszkodzi chodzenie na takową szkołę, a może pomóc hihi nie bój się, że dadzą Ci prawdziwego bobaska, mają lalki pewnie ;) ja osobiście jakoś nie boję się kąpieli, przebierania itp, bo jak urodził się mój siostrzeniec to siostra mieszkała u mnie, bo byli w trakcie remontu mieszkania i nie chcieli z maluchem tam być... Także dużo się nauczyłam wtedy ;)

Nikodem <3
5.11.2014 :) Waga 3320 i 52cm szczęścia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913784 przez Izma181
kurcze tez bym wolała z meżem isc ale on jest w delegacji i bedzie dopiero w sobote, rzadko jest w domu w ciagu tygodnia, raczej tylko weekendy ma wolne;( mam nadzieje ze nie bede jedyna bez partnera bo to bedzie glupio wygladac;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913805 przez vika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913873 przez Alex_87
Bella słodkie maleństwo :) Przy Antku zleci raz dwa :D No i przywitasz wiosnę z drugim bobasem :D

Ja na szkołę rodzenia nie chodziłam, trochę szkoda było mi kasy, chociaż byłam na zwolnieniu i strasznie chciałam się wyrwać z domu ;) to co zazwyczaj uczą na zajęciach szybko się zapomina, ale coś tam zawsze zostanie w głowie :) a w życiu jak to w życiu, po narodzinach dziecka i tak trzeba się uczyć wszystkiego od początku :D poza tym na żywym dziecku to zupełnie co innego :)

Izma hehe pamiętam siebie w pierwszej ciąży, bez przerwy tylko czytanie forum, oglądanie rzeczy dla dziecka, szukanie informacji jak ciąża rozwija się w danym tygodniu :D a teraz, niewiadomo kiedy minęło 24 tyg, lato się skończy i zaraz maluch przyjdzie na świat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913889 przez Anabelle
Dziewczyny fajnie że znowu coś piszecie bo ten przeklęty fb spowodował ze nie wiedziałam co i jak z maluszkami :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913902 przez Izma181
Alex_87 zgadza sie hehehe forum, wertowanie stron www, STRASZNE a jednak urocze. dlatego lubie sluchac kolezanki i znajome co juz maja dzieci bo takie czytanie czy samouczki sa do bani, nie mozna na nich polegac, bo kazda z nas jest inna. wiec wiecie kochane.... licze na was! na wasze zdania i opinie;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl