BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #874951 przez vika
Patii zdjęcia robilam na głodniaka :) jak zjem brzuch jest mega większy :)
no i mam też zeberkę ale nieco niżej...dosłownie nad blizną czyli mniej więcej w obwodzie pasa bielizny i po jednym cięciu na bioderkach i na cycach też mam tylko u mnie są łagodne i nie rzucają się tak bardzo w oczy na szczęście :laugh: ale te pasy mam z pierwszej ciąży :huh: dlatego pewnie takie blade w zeszłym roku i teraz niemal co dzień smaruje się gdzie tylko mogę ....niemal cale ciało balsamami dla cięzarnych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874991 przez xpatiiix3
Alex gratuluje duży dzidziulek :) pochwal się foto :D

vika o komu dobrze hehe ale ja tam się nie przejmuje moją seksiastą zeberką :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874994 przez chłopek
hej ja po wizycie widziałam mojego skarba:) wszystko w porządku, za 3 tyg przeziernosc karkowa. maluch ma 3,4cm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874999 przez chłopek
fajne brzuszki macie ja to bardziej sadełko z 2 ciazy he he>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875008 przez xpatiiix3
chłopek świetne wieści i u Ciebie :D kurde jak miło poczytać tak pozytywne posty :D pochwal się również i swoją piłeczką :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875098 przez vika
Patii ja też się za specjalnie nie przejmuje powstałymi już rozstępami ale jednak staram się uniknąć kolejnych :).....po Kini przez prawie 10 lat mi nie przeszkadzały ale jakoś póżniej zaczełam je zauważać :ohmy: czyżby kryzys wieku średniego :ohmy: :lol: :lol:
Alex Chłopek super,że już po wizytach i wszystko ok ...No właśnie w końcu same pozytywne wieści :)
mi już po woli mdłośći mijają i wzmożony apetyt mnie opuścił :lol: super mogę zacząć normalnie funkcjonować ...tylko jeszcze na głodnego brak chęci wzięcia czegokolwiek do buzi B) muszę się do wszystkiego zmuszać najczęściej z rana :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875110 przez Alex_87
No niestety ja nie mam fotki, ale następna wizyta za 6 tyg, więc mam nadzieje, że już dostanę jakieś na pamiątkę :) w ogóle pierwszy raz byłam u nowej pani Dr, i zrobiła na mnie całkiem pozytywne wrażenie, wszystko tłumaczyła dokładnie, zobaczymy jak będzie dalej.

Oj Vika zazdroszczę że już mijają Ci mdłości, ja nie mam porannych ale za to wieczorne :dry: ale pamiętam, że w tamtej ciąży jakoś tuż przed zakończeniem I trymestru mi minęło, w ogóle kiedy się kończy I trymestr? Bo już zapomniałam, 12 tydzień?

Ja się na razie niczym nie smaruje, ten balsam co używałam we wczesniejszej ciąży mi tak śmierdzi, poza tym wieczorem jestem tak padnięta, że tylko szybki prysznic i do spania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875115 przez xpatiiix3
Hej hej :)

Dzisiaj pobudka przed 6 jeszcze troszkę udało mi się poleżeć ale Marczello nie bardzo mi pozwolił :P

Humorek boski, pogoda boska, za oknem wiśnie pięknie kwitną i ten zapach ogrodu, okno otworzone na ościerz ;D ahh... będę tęsknić za własnym ogródkiem jak się wyprowadzimy... To już niedługo.. :)

co do mdłości to ja już nie pamiętam co to jest :P

Alex 13 tygodni to pierwszy trymestr :) ja kończę właśnie dzisiaj według USG, a jutro według OM :D chociaż szczerze to nie wiem jak liczyć OM ,bo krwawienie zaczęło się 24.01 (i tu pasuje termin z usg) wieczorem ,a podaje zawsze 25,01 jak się rozkręciło już..

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #875123 przez vika
Alex pierwszy trymestr 1-12 msc drugi 13-26 trzeci 27-40 :)
ja kupiłam nowy balsam babydream i mam wrażenie,że jest jeszcze ładniejszy zapach :) co dzień z Tosią go wąchamy :lol: mi w poprzednich ciążach w ogóle zapachy nie przeszkadzały a w tej te smrody już tak :ohmy: w ogóle w sobotę to miałam najgorszy dzień...nawet po wodzie wymiotowałam a już w niedzielę jakby ręką odjął ....do teraz tylko z rana z lekka mnie mdli i jak jestem glodna ale to już leciutko :lol:
coraz częściej zastanawiam się nad płcią ...do tej pory obie ciąże miałam takie same a ta jest zupełnie inna :ohmy: zobaczymy :lol:
Patii u mnie pobudka 5.50 :huh: musiałam wstać bo pita się wyspała a mężowi zostało 20 min snu więc Go oszczędzilam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875160 przez Alex_87
o rany to u mnie jeszcze około miesiąca tych mdłości bleeee
Ja dostrzegam różnice w zachciankach, w tamtej słodycze mogły nie istnieć, w tej na odwrót jak widzę czekoladę to musze ją zjeść, okaże się czy to ma jakiś związek z płcią ;)

Pati przeprowadzasz się do bloku? U mnie też za oknem kwitną wiśnie i brzoskiwnie, a na skalniaku tulipany :) muszę zrobić jakąś sesje zdjęciową :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875204 przez xpatiiix3
Vika hehe a ja mam zupełnie inną rozpiskę trymestrów :) do skończonego 13 tygodnia 1 trymestr, do skończonego 27 tygodnia 2 trymestr i do końca trzeci :)

Alex ptaszek musi wyfrunąć z gniazda w końcu :P hehe ile można w domu z babcią mieszkać, ale zaledwie 5-10min od domu hehe więc w każdej chwili mogę wpaść, ale blok to nie to samo, bo tutaj zawsze mogę sobie puścić mjuzik na full i wyjść do ogrodu, a w bloku nie poskacze, jak sąsiedztwo nie bardzo :) Na razie składam na komunalne mieszkanko ,tymczasowo wynajmujemy sobie ,a później jak dostane mieszkanko to już na swoje i wykupimy je kiedyś, pomieszkamy i jak się dorobimy to i kawałek ziemi może kiedyś się kupi hehe trzeba mieć marzenia, bo w bloku nie widze siebie w dalekiej przyszłości.. :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875285 przez ferritka
bry;)

uff dobrze, że same dobre wieści powizytowe u Was :lol:
foty mam dla Was tylko na tel a z niegp za cholere nie potrafię wrzucić na kompa a aparat dopiero na ładoware wrzuciłam więc no za kwilkę Was wystrasze :lol: :lol:

też właśnie nie wiem kiedy w ten bezpieczniejszy okres wchodzimy? od 12 czy 14 tyg ? hmmmm

mdłości? a co to takiego ? ja póki co żadnego pawika, mdłości jakoś mi specjalnie nie dokuczały już bardziej dokuczami senność, zaczęłą głowa nocami boleć ale czy to jakieś strasznie doskwierające mi objawy to bym nie powiedziała :S oby tak dalej :lol: :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875345 przez Anna1807
Witam Mamuski!

Pisalam wcześniej ale wszystko poszło w kosmos.
Ja tez mam dzisiaj wizytę ale dopiero wieczorem więc jeszcze muszę w cierpliwość się uzbroić!
U mnie dolegliwości niestety nie dopuszczają, ale mam nadzieję że wkrótce o nich zapomnę!

:ohmy: :ohmy: :ohmy: tak dzisiaj zareagowalam jak weszlam na wagę! Mam 2 kg do przodu mimo wymiotow! Święta poszły w dupcie i boczki! Tragedia no ale cóż zrobić. :dry:

Trzymajcie kciuki za.mnie dzisiaj bo już mam stresa!


Jeżeli chodzi o płeć to też jestem ciekawa i to bardzo :lol: ale na tą informacje jeszcze musimy trochę poczekać!

Pozdrawiam Kobietki!!!

Bardzo się cieszę ze wszystkie wizyty przebiegły tak pozytywnie!

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875371 przez xpatiiix3
A i dla mnie dzisiaj słoneczko zaświeciło, lekarz powiedział, że to wcale nie musi być krwiak, że często w takim miejscu jest po prostu wolne miejsce ,że pęcherzyk i dzidziuś jeszcze ej do końca nie wypełniają, a ta lekarka co robiła i usg ciągle krwiaki diagnozuje hehe więc po kontrolnym się dowiem może co to może być czy na pewno krwiak czy nie i ,że mam się nie przemęczać nie nosić nic ale na krótki spacerek nie zaszkodzi oczywiście ktoś musi pchać wózek za mnie :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875688 przez xpatiiix3
Witam :)

My to dzsiaj pięknie sobie pospaliśmy no i muszę powiedzieć, że pierwszy raz od tych 13 tygodni jestem wyspana :) Pogoda świetna ptaszki ćwierkają :D Tylko szkoda, że R zapierdziela na 2 zmiany, ale uparł się, bo chce lepiej dla Nas, tyle, że i tak dobrą wypłatę dostaje i w sam raz by Nam starczało, a jeszcze plus moje to mamy jak odkładać sobie na jakieś pierdoły jak wakacje czy coś :)

Taki szczęśliwy dzień, że przechodzę przez korytarz i jak w szafkę pierd...łam to zawyłam jak kojot... i padłam na fotel, bo prawie co nie zemdlałam, ale chyba będzie dobrze i w dodatku krwiak jest i zerwałam paznokcia auuuć pierwszy raz w życiu, no ale taka ze mnie ciamajda w ciąży ,że nie wierzę po prostu w to wszystko... :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl