BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 2 tygodni temu #876890 przez vika
Kurcze to forum mnie dobija!!!!!!!!!!
niech w końcu to naprawią bo naprawdę,że się odechciewa tu wchodzić :angry: :angry: :angry:
Ja juz po wizycie ...dziecie mierzy 61mm serduszko 156/min z USG wychodzi dziś 13 tydz.
po badaniu wsio ok :) tylko brzuchol w nocy pobolewa :huh: normalnie nie mogę się przewrócić na drugą stronę tak rwie :huh: :huh: :huh: mam nadzieję,że to w końcu minie bo noce mam całkiem nie przespane :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876910 przez Anna1807
Viki super że z Bobasem wszystko ok ! :kiss:

Ja tez już mam dość tego forum ,bo nie działa :angry:

U mnie dolegliwości nie ustępują. Mdli mnie cały dzień, a wieczorem wymioty!
Masakra jakaś! Słaba jestem jakbym chora była!
Ale pocieszam się tym że jeszcze tylko 200 dni !!!!!! :blink:

Miłego dnia Mamuski!

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876922 przez ferritka
dzień dobry;)

wróciłam, Kręgielek wyprawiony został i pożegnany wczoraj wieczorem a teraz ja siedzę sobie i już tęsknie :(

Dziewczynki wspaniałe wieści, że z Dzieciaczkami wszystko ok, Vika woow jaka pikaweczka silna i jaki długi człowiek już :lol: :lol:

Vikuś, mnie też wkurza już to forum, bo wtedy kiedy mam czas tu wejść, to mam zawsze error :dry:

a ja to też powoli zaczynam świrować , bo w końcu za 6 dni wizyta a ja jakoś no ...przyzwyczaiłam się ,że mnie bufet boli i jest jak mapa z rzekami świata ,poza tym że śpie po południu też mi weszło w krew i ..więcej grzechów nie pamiętam :S no i nie byłabym sobą gdybym sobie nie wkręciła schiza ,że nic tam u mnie nie rośnie :dry:

co tam planujecie na majóweczkę moje miss listopada? jakieś wielkie podróze, ja mam w planie leżak na tarasie i ksiązka :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876930 przez vika
Anna hehee no tak 200 dni to zawsze mniej niż rok :)
Feri ja w pierwszej ciąży nie mialam żadnych dolegliwości poza cyckami ....żądnych!!!! w kolejnych już jako starsza dziewczynka hmmmmmmm z roku na rok coraz więcej :( i nie wiem czy to takie pocieszające....nie wkręcaj sobie głupot tylko cierpliwie czekaj na wizytę :laugh: gdyby z dzieciem coś się dzialo wtedy na pewno byś to czuła dlatego te wszystkie dolegliwości są gorsze bo nigdy nie wiedomo co zwiastują B) :(
hmmmm a mi z dnia na dzien brzuchol coraz bardziej wywala....w sobotę mam 18-stkę na 60 osób a ja nie mam się w co ubrać .......no masakra....
obwód w brzuchu mam już 83 cm przed śniadaniem ...1 marca miałam niecałe 70 cm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876934 przez szyszulka
Cześc kobiety B) ja mało pisze ale dużo czytam!Pozdrawiam was wszystkie!
Powiedzcie mi macie ciągnięcia po bokach na dole brzucholka?mnie od kilku dni tak tam pobolewa :angry: i mysle co mi itd
czasem też w krzyżu dzisiaj bylam u lekarza tylko po recepte i jak mu powiedzialam że boli to powiedział że po to biore dophaston zeby tak nie bolało :unsure: i jak cos to nospe ale jak najmniej :angry: no o tym to nie wiedzialam hm a troche jej nabrałam sporo poza tym leki na astme heh ciagle leki i sie martwie jak tam dziecię :unsure: w ogóle mam dzisiaj jakies nerwy łapią. :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876947 przez ferritka
Vika, problem w co się ubrać to jakaś masakra jest ;/
ja przed każdym wyjściem jestem poryczana, bo albo mi nie wygodnie- a tego nie lubie, albo wyglądam głupio, grubo i też tak nie lubię... :dry:
najchętniej pociskam w getrach i bluzie - --no ale są takie wyjścia ,że nie można...
w h&m są takie tuniczki różnokolorowe za 39,90 możesz taką spróbować.
ja kupiłam wczoraj w reserved takie gacie z lejącego materiału na gumce takieś ze ściągaczem i jestem zachwycona...do tego boxerka i marynara i szoruje dziś do księgowej taka odpicowana...w pierwszej chwili czułam się jak w piżamie, ale potem stwierdziłam że wygoda nade wszystko :blush: :blush: :lol:

Szyszunia, takie kłucia to ja też mam, wczoraj tak mnie w lewym boku kuło, że myślałam że nie wytrzymam..zakuło i..se poszło..i tak pare razy :blush: ja wtedy biorę nospę, słyszałam że można wziąć 3 dziennie..albo 3xpo2 tabletki...no jakoś tak, ale nospa jest rozkurczowa i no wiadomo że całego listka od razu sie nie wciągnie , ale lepiej żeby sie tam jakieś większe skurcze nie wytwarzały... :blink:
dupek, żeby nie bolało??? no wszystko słyszałam, ale nie to żeby dupek miał działanie przeciwbólowe :S

Która tu pytała o zmianę lekarza?? wybacz nie pamiętam nicka, a mi to zapadło w pamięc..
zmieniaj czym prędzej, bo nie ma nic gorszego jak takie przesuwanie wizyt i niepewność. :woohoo:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876953 przez Alex_87
Hej :)

Ferri chodzi Ci o takie spodnie w różne wzorki co są z lejącego materiału? Ostatnio dużo osób widzę w takich :) Ja już wskoczyłam w spodnie które kupiłam sobie po ciąży, później schudłam, a teraz znowu są jak znalazł :)

dziewczyny takie ciągnięcia po bokach brzucha to mogą też być naciągające się więzadła macicy, ja akurat takie mam, no ale zależy jakie wy macie :)

Hmm a ja już zaczynam puchnąć powoli, już się boje co będzie w upalne lato :dry:

My w majówkę wybywamy na działkę :) chociaż podobno w sobotę ma się zrobić zimno :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876957 przez ferritka
Alex, ano są we wzory też, ja mam taką szaloną pantere z zeszłego roku i teraz sobie myslę, że będzie ona jak znalazł też na cieplejsze dni ;) a kupiłam takie jednokolorowe, bo są takowe we wszystkich kolorach takich jak moje ukochane kwaśne pudrowe cukierunie :lol: :lol:

eej, wlazłam kiedyś na Miss Grudzień a tam, że zaprasza ktoś na prywatną grupę grudniową na fb :( tam się przeniosłyście??? szkoda ;/

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876966 przez Alex_87
Ja nie jestem w żadnej grudniowej grupie fb :) na grudniówkach na forum mało kto się odzywa więc tam też nie pisze, tylko u Was ;)

też chyba się wybiorę na jakieś zakupy, w tamtej ciąży przechodziłam całą zimę w jednych ciążowych spodniach i dresach, ale teraz bedzie lato, więc trzeba jakoś lepiej wyglądać ;)

ale mnie senność bierze od kilku dni, a już myślałam, że mnie ominie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876970 przez ferritka
Alex i dobrze boś Ty nasza prawie jak listopadowa :kiss: :kiss:

no powiem Ci że jakby nie to ,że ciepło i trzeba na powietrze wyjść to bym śmigała w dresach a na wyjście to tylko Dr, zakupy i obiad u rodziców czy znajomych to getry i jakaś dłuższa bluzka czy bluza i bym zimny czas przechodziła ...a teraz , no trzeba jakoś wyglądać i boje sie tego, że niestety upałyu dadzą się we znaki :S

ej no wreszcie ktoś prześpi pół ksiązy jak ja :kiss: :kiss:

powiem Wam coś , bo mnie prześladują...cięzarne takie już okrąglutkie :blush:
łażą za mną w sklepach, po ulicach i paradują takie śliczne mamki brzuchatki..oj coś czuje że się nam mega urodzaj szykuje w tym 2014 :lol: :lol:
a to że zaczepiam baby z moim wózkiem to inna inkszość, znowu dopadłam jedną taką na parkingu :lol: :lol: sobie kurcze pomyslą żem psycholka :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #876992 przez vika
Ferii tylko,że ja na zakupy nie mogę się wybrać...to dla mnie ostatnio jak wyjazd na wczasy :huh: musze coś zmienić bo zdziczeje :dry:
dziewczyny w te kreacje tylko się mieszcze....nie wiem czy w którejś z tych iśc czy coś kupić??? doradzcie

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877002 przez ferritka
Viki no tak, aale ja widzę, że Ty masz super ciuch na 18nastkę!!!
jesli mogę, wybieram zestaw żółto- czarny !!!! a buty cudne!!!!! :kiss: :kiss:

ja mam 11 i 18go maja komunie...i to dopiero będzie udręka w co się wbić... pewnie nic mojego nie wcisne, bo rozmiar36 to już między ksiązki włożyłam :woohoo:

hmmm teraz myslę, że lubię takie podkręslone brzuszki i że w różowym też Ci pięknie!!!!!

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877005 przez vika
Ferii bo obie kiecki są ze chrzcin kupione dwa msc po porodzie :) dlatego daje radę w nie wejść :) tylko teraz pytanie czy nie za bardzo odpieprzona ??? Jejuuuuuś jaki ja mam mętlik w głowie :huh: BABIE NIE DOGODZISZ ...A BABIE W CIĄZY ??? HMMMMMMMM NAWET NIE PRÓBUJ :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877033 przez ferritka
Vika, eee nie ma czegoś takiego jak zbyt elegancko :blink: którykolwiek zestaw wybierzesz to będzie pięknie :kiss: :kiss:


odebrałam tsh 1,642
i toxo 0,13
chyba bedę mogła odstawić te tsh tabsy, skoro taki ładny wynik :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #877037 przez vika
Dziewczyny a to zestawienie ???

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ferii to robiłaś już kolejne badania ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl