BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE 2009 :)

13 lata 1 miesiąc temu #88170 przez _aga86_
bombowe zdjecie kasiora :D
W sumie rozmawialam z kolezanka, ktorej corka tez tak robila (napinala sie) wlasnie po kapieli podobno lekarz stwierdzil, ze moze to byc kwestia zmiany temp., lub niedojrzalego jeszcze ukladu nerwowego, ale to w przypadku jak dziecko np. sie zdenerwuje, lub jest podekscytowane i sie napina. No nic zobaczymy. Lece w kwietniu do PL i jesli do tego czasu bedzie tak robila pojde do neurologa tak dla pewnosci.
Dzisiaj Julka uderzyla glowka o beton- myslalam, ze zawalu dostane. Polozyla nozke na pedal od swojego rowerka, on sie ruszyl, a ona spadla- to byla sekunda- nie zdazylam Jej zlapac :( Ma malego guza na glowce po prawej stronie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88210 przez Mirella
Ha, Aga, no to pierwszy guz za Wami :D I uwierz, nie ostatni. Też mi Klaudia na beton rypnęla i uderzyła bokiem głowy, i tak, masz rację, to jest sekunda, nawet nie wiesz kiedy i już leży i płacze.
A raz jak byla u mnie koleżanka z synkiem osiem miesięcy starszym od Klaudii to nam się dzieciaki zderzyły, a że Klaudia lżejsza to poleciała na plecy i na główkę, no to się wystraszyłam porządnie, ale uspokoiła się szybko.
I tak sobie myślę że im większe dzieci to i takich wypadków będzie więcej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88237 przez SISUNIA88
Cześć dziewczyny:) też jestem mamą bez wątku ale z 2010 r. Pozwolę sobie czasem Was tu odwiedzić:)Dzieciaczki macie cudne..już takie duże. Kasiora Twoje zdj wymiata...Mały jest boski :laugh:

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88267 przez Mirella
Sisunia, i to jest właśnie miejsce dla Ciebie :) O takich mamach jak Ty też pisałam we wstępie, po prostu tytuł wątku nie mógł być za długi :lol:


A to którego miesiąca zabrakło w 2010r? Bo tak po suwaczku patrząc to Filipek lipcowy chyba? Myślałam że sa mamusie lipcowe, no ale jak nie ma to wszystkie lipcóweczki 2010 chętnie powitamy tutaj :D

Kasiora, no widać co jest ulubioną zabawką Gabrielka, być może to wróżba na przyszłość, informatyk? programista? Bill Gates? :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88268 przez Madzia89862
no zdjecie powalajace jest faktycznie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88272 przez Emme
wątek mógł się nazywać mamusie bez wątku :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88291 przez Mirella
No niby mógł, ale chciałam żeby cokolwiek sugerowal na starcie :D

Sprawdziłam bo mi to spokoju nie dawało, mamy lipcowe 2010 są, ale od miesiąca nikt tam nic nie napisał, może rzeczywiście ich mało było i się wykruszyły ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #88328 przez _aga86_
Dziewczyny nie nadazam za moim dzieckiem- co za dzien. Wyobrazcie sobie, ze wyszlam z pokoju, zeby Julce zrobic cos do picia. Wracam a Jej nie ma- szukam w drugim pokoju, lazience i nic. Wracam do salonu i co zobaczylam :

Moje dziecko nie ma juz miejsca na ziemi :D

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88330 przez SISUNIA88
Mirella Filipek jest z 15 czerwca ale tam cisza..też kiedyś myślałam o założeniu wątku dla mam bez wątku ale nie mogłam się zebrać:) dobrze że to zrobiłaś.

Aga mała świetne miejsce znalazła:)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88331 przez Manga
Człowiek na trochę wyjdzie do pracy, a tu tyle zaległości ;)

Zacznę od guza! Strasznie drżymy nad każdym upadkiem na główkę. Ale dla pocieszenia - jestem świeżo po rozmowie z lekarzem z pogotowia (pracuję w szkole i od czasu do czasu dzwonię pod 999)- dzieci mają często urazy główki. Ale jeśli nie utraciło przytomności i nie ma wymiotów, to zasadniczo nie ma powodów do niepokoju (nawet jęli jest wielki guz).

Kasiora - uwielbiam takie zdjęcia, filmiki, które chwytają jakąś niezwykłą chwilę naszych maluszków. To jest kapitalne!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88343 przez _aga86_
No to mnie uspokoilas. Obserwuje mala jak narazie wszystko jest ok :) Nic zlego sie nie dzieje i ma dobry humor :) Guz jest malutki- ledwo wyczuwalny .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88351 przez Mirella
Manga, teraz już tak będzie, nie wychodź do pracy bo nie nadążysz, całkiem jak Aga za Juleńką :D

Sisunia, no tak mi się wydawało że każdy miesiąc chyba od kwietnia 2010 miał swój wątek, ale jak któryś zamilknie to my wszystkie sierotki przygarniemy nie ma problemu :D

No ale jak postanowiłaś u nas się zakotwiczyć to nie ma to tamto, zdjęcie Filipa i parę słów o nim na początek to minimum :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88404 przez Manga
Mirella co racja, to racja - nawet jak pisałam swój post, to międzyczasie Julka pod stołem się schowała, a ja nie zauważyłam tak ważnej foty!

I dlatego moje drogie rzucam pracę i od przyszłego tygodnia jestem z Wami 24h na dobę ;) I to wcale nie jest żart (może nie rzucam, ale idę na roczny urlop). :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88409 przez Mirella
Ooojjjj, czyżby dobra nowina wisiala w powietrzu? :lol:

Fajnie że będziesz z nami, no przynajmniej dopóki się cieplo nie zrobi, potem wszystkie w plenery wyruszymy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88416 przez SISUNIA88
Pewnie forum przez wiosnę i lato trochę opustoszeje. Trzeba korzystać z pogody:)
Ja tam muszę się bez bicia przyznać,że jestem UZALEŻNIONA od forum :lol:

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl