BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE 2009 :)

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #88899 przez _aga86_
U nas coraz lepiej: dzisiaj Julka schowala sie do szafki w kuchni. Mam jedna taka, ktorej nie da sie zabezbieczyc, bo nie ma o co zahaczyc i stoi praktycznie pusta, bo Julka ciagle ja otwiera i balam sie, ze jak bede np. w toalecie ona moze poczestowac sie zawartoscia :D No i bylam w toalecie, a ona schowala sie w tej szafce- naszczescie weszlam do kuchni zanim zdarzyla rozkminic jak sie zemknac :D To dopiero mialabym zagadke... Nie wiem chyba musze ja zabierac ze soba nawet do toalety, albo wkladac do lozeczka, bo nie mam pojecia na co jeszcze wpadnie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88908 przez Madzia89862
spryciula i tyle")

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88923 przez _aga86_
No :D Ale nie wyczyniala takich rzeczy. Jak tylko weszla na parapet zaczela "kombinowac" Chyba to napinanie sie wlasnie zapowiadalo kolejny "skok rozwojowy" tym razem nie fizyczny, a umyslowy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88925 przez Madzia89862
dokladnie o tym samym pomyslalam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88932 przez jedynaczka
hehe ma Julka główkę pełną pomysłów - ona się chowa jak Ty wychodzisz do łazienki, a mój eM wyjmuje z tajnych skrytek długopisy i pisze po parkiecie albo niestety po tapecie w sypialni... a później woła mnie pokazuje na swoje cudowne bazgroły i rozkłada rączki bo nie da się śliną umyć :D
ah te nasze szkraby kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88937 przez Mirella
Aga, ale Jula już duża, ja bym z tym łóżeczkiem nie ryzykowała, ciągle mam w oczach jak Klaudia chciała górą wyjść, o drugiej w nocy mąż wyjmował szczebelki z łóżeczka i uczyliśmy ją wychodzić ;)

A do szafki może powkładaj coś co będzie mogła wyjąć, wyrzucić nawet, będzie miała zajęcie :D Klaudia ma taką szafkę pełną starych książeczek po starszym dziecku, nawet jak coś podrze to nie żal.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #88939 przez _aga86_
Mam w niej kilka rzeczy, ale nie spozywczych tylko takie, ktorymi nie moze sobie krzywdy zrobic. No z lozeczkiem nie bede ryzykowala, bo moze w zlosci zaczac kombinowac- znajac Ja napewno sobie poradzi. Julka ma dosc wysokie lozeczko- stojac w nim obrecze siegaja Jej do ramion, ale kto wie jaka taktyke przyjmie jak bedzie chciala wyjsc :D
Ale te nasze dzieci sa madre :) Ciekawe gdzie eM "bunkruje" te dlugopisy :D MA dobra pamiec :)
Moja Julka lubi chowac rzeczy na parapecie. Ostatnio szukalam Jej kubka i pytam gdzie jest kubeczek, a Julka szukala np. pod lozkiem, w zabawkach. Ja dopiero znalazlam rano jak odslanialam zaluzje. Od tamtej pory najpierw przeszukuje parapety :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88949 przez jedynaczka
kiedyś znalazłam 5 długopisów w bagażniku jego autka do jeżdzenia... od tego czasu nie ma tam ani jednego... więc pewnie przeniósł swoje skarby w inne miejsce, z czasem sie pewnie znajdą :D

u nas Mikołaj też ma w łóżeczku wyciągnięte 2 szczebelki, dla bezpieczeństwa wolałam go wcześniej z tym zapoznać niż czekać aż sam zacznie coś mądrego kombinować :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88952 przez _aga86_
Ja mam wyciaganych szczebelek- teraz zaluje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #88953 przez Mirella
A ja do dziś nie wiem gdzie Klaudia pochowała spinki do włosów...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89004 przez _aga86_
Znajda sie kiedys :D Moja Julka odryla dziurki w nosie i w uszach- ale komicznie to wyglada. Jak mowie, ze nie wolno w nosku dlubac to prawie caly palec wklada :D Jak nie reaguje to naprzemian dlubie w nosie i potem wklada palce do uszu ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89236 przez Manga
Świetnie się czyta historie o Waszych małych spryciarzach! Prym w kategorii "z ostatniej chwili" wiedzie Julka :)

Jedynaczka, u nas było podobnie z kredkami - Aleks miał je bardzo dobrze pochowane i gdy tylko nadarzała się okazja, wyjmował by porysować ściany, meble itp. Kiedyś zrobię fotę z jego grafitti i wkleję tutaj. Ale mój mąż znalazł na to sposób. Kupił komplet kredek - 12 sztuk i teraz Aleks rysuje przy nas, a po zajęciach plastycznych kredki są komisyjnie przeliczane i chowane. Sprawdza się :)

A co do mojego urlopu - sprawa była cały czas pod znakiem zapytania. Ale teraz jest już pewne, że od 28 marca 2011 do 27 marca 2012 będę w domku :)Czyli jeszcze tylko 3 dni w pracy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89246 przez jedynaczka
Manga, też próbowaliśmy z kredkami... najpierw woskowymi - odpadły w przedbiegach eM je zjadał :D
a zwykłe ołókowe nie piszą za wyrażnie po podłodze, nóżkach i gazetach więc też poszły w odstawkę, zostały długopisy - myślisz że zestaw kilku kolorowych długopisów zrobiłby swoje??
Tylko że najpier musiałabym odkryć skrytke eM i znaleźć "zagubione" długopisy :D

oo Manga to Aleks będzie w 7 niebie - mama na wyłączność :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89283 przez _aga86_
Super Manga- my tez skorzystamy na Twoim urlopie jesli oczywiscie bedziesz tutaj zagladala :D No Julka przez ostatnie dni bardzo mnie zaskakuje (moze przesilenie wiosenne :D ).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #89300 przez SISUNIA88
hehe mają dzieciaczki pomysły ;)

Julka mała agentka-100 pomysłów na minutę..

Mikołaj rośnie mały malarz:)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl