BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 5 miesiąc temu #949132 przez Karolincia
Klauduśka - Ojej Bidulek Mały :ohmy: :huh: Szkoda mi Maluchów, które tak przeżywają szczepienia - ale wiadomo robi się to dla ich dobra :( Dobrze, że juz ostatnie :) :) A teraz jak się czuje? Już się uspokoił ?? :) Oby nie gorączkował :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949153 przez agania123
Cześć dziewczyny :) nie było mnie tu tylko kilka dni a tyle do nadrobienia :) od wczoraj jestem na chorobowym i przygotowuję się do niedzielnego egzaminu końcowego na podyplomówce. Kiepsko to widzę, ale mam nadzieję, że komisja będzie wyrozumiała :P Miałam już dość pracy i poszłam w poniedziałek do lekarki i poprosiłam o zwolnienie :P nie wiem czy będzie mi się chciało jeszcze do pracy wracać przed porodem. We wtorek mam wizytę i usg połówkowe, no i czeka mnie skierowanie na glukozę. W poniedziałek mamy wigilię u Natalki w przedszkolu, nie mam pojęcia co mam na nią założyć :/ a wcześniej ta obrona :/ może siostra mnie czymś poratuje :) Trzymajcie się cieplutko w te zimowe dni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949155 przez iska
doczytałam o grupie na facebooku .. wyslalam prosbę o zaakcpetowanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #949184 przez sun333
Hej laski

Melduję że strój na wigilię został zakupiony. Kosztowało mnie to awanturę i nieodzywanie się z mężem, ale najważniejsze że mam to z głowy.
Niestety nie jest to ta granatowa sukienka ponieważ w dwóch sklepach w których byłam - pomijając dworzec gdański gdzie okazało się że oni mają tam po prostu biuro swojego sklepu i w jednym akurat nie mieli a w drugim była tylko w rozmiarze s lub m. Mierzyłam bardzo podobny fason jednak nie czułam się w nim komfortowo. Suma sumarum stanęło na czarnych spodniach i białej bluzce z paskiem koronki i małą kokardką. Przesyłam zdjęcie ze strony producenta - na żywo wygląda bardzo ładnie - nic się nie opina czuję się w niej bardzo swobodnie.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949195 przez sun333
Kupiłam też tunikę jeansową na którą z tęsknotą spoglądałam od jakiegoś czasu na wystawie.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949205 przez Karolincia
Sun Bardzo bardzo ładny zestaw z tymi spodniami i bluzeczką :) Elegancki i szykowany w sam raz na wigilię :) Mam tą tunikę jeansową haha :D zamówiłam :) :)
Powiedz mi gdzie jest sklep w Warszawie ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949223 przez sun333
Ta tunika jest marki 9fashion akurat ja kupiłam w sklepie Agnes na Nowowiejskiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949224 przez 100krootka
Witajcie Jestem szczęśliwa mamą z kwietniówek 2014
Pochłonęło mnie bycie mamą... Założyłam ostatnio swoja stronę na fb, gdzie dzielę się swoimi spostrzeżeniami jako fizjoterapeuty co do rozwoju psychoruchowego w 1 roku życia. Wszystkow oparciu o mądre książki ;) i artykuły cenionych autorów, bo sama się przekonałam, że nie zawsze doktor google jest dobrym doradcą... Jesli macie ochotę pośledzic mojewpsy zapraszam do polubienia strony. Chętnie opisze także kwestie, które Was trapuja, oczywiście te "z mojej działki". Zapraszam! I pozdrawiam :laugh: :laugh: :laugh:

adres strony: www.facebook.com/firststeplublin

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949232 przez monia89
Klauduśka współczuje szczepionki.
Sun boskie ubrania a co do tuniki jeansowej to mają slep intetnetowy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949237 przez sun333
www.9fashion.pl/Sklep/?product=koszula-latoya
Monia89
Tutaj masz link bezpośrednio do producenta
Tam masz zakładkę gdzieś z tabelą rozmiarów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949243 przez klauduska89
młody po szczepieniu puki co pogodny i bez gorączki, boli go chyba tylko po szczepieniu nóżka bo często się za nią łapie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949245 przez Karolincia
Sun - Wiem wiem, że to firumy 9fashion śliczna jest prawda?? :) Super gatunkowo :) :) Ładnie leży i podkresla brzuszek ciązowy ;)
A powiedz mi jeszcze a propo tej wizyty na Agatowej ważyła Cie ta lekarka??
Dziękuje za adres sklepu :)

Kaluduśka - Oby nie gorączkował :) Bidulek :) Nózia boli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949264 przez sun333
Karolka nie ważyła , ale pytała kiedy bylo badanie ginekologiczne (u mnie akurat było dwa dni wcześniej bo miałam wizyte) ale jak powiesz że dawno to może będzie chciała wykonać ci także badanie dowcipne ;) żeby zobaczyć czy szyjka jest ok.
Tak tunika jest super - juz dawno chciałam ją mieć ale kasy było mi szkoda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949288 przez Karolincia
Sun - U mnie było 26 listopada badanie dowcipne :) Ja to już wagi się boję, bo wydaje mi się, że tyje , puchne na twarzy :( Jakoś inaczej wyglądam,, tak dziwnie.... :(
Koszt fakt spory, ale sobie wytłumaczyłam, że warto, bo naprawdę jest piękna, a to dopiero moja pierwsza ciąża, zamierzam jescze być w drugiej, więc nie założe jej jeden raz, a wiele razy :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949325 przez iska
oj to ja chyba przeginam z waga.. bo mam ok. 7 na plusie :/.. a i zapomniałam Wam napisac chyba... mamy kompromis i imie wybrane chygba :) bedziemy mieli Franka :)
a przypomnijcie mi... bo nie opamietam ( tak a propo imion) pisałam Wam historie Adolfiny i Adolfa???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl