BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Czerwcowe 2015

8 lata 11 miesiąc temu #985149 przez Lizzy
Betka - gratulacje!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985158 przez Azja
hejka betka81 gratuluje :) i zazdroszcze takiego szybkiego porodu, :) czekamy na zdjecie Zoji :)

beadka7 zdrówka dla Was, mam nadzieje ze malenstwo sie jednak nie zarazi :pinch:

ja własnie poukładałam wszystkie ciuszki dla malenstwa i stwierdzam ze spokojnie moge miec trojaczki, dla wszystkich ciuszków starczy :woohoo: komoda wypchana po brzegi :whistle:

oczywiscie melduje sie 2w1, upał u nas taki ze masakra, chyba na porodówce było by ciezko :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985161 przez agniesia1152
WItam !
Betka81 gratuluję !! Czekamy na zdjęcia malutkiej :) jak 3200 to spora ! ciekawe ile mój Filipek będzie miał aż boję się myśleć :)
A ja nadal nic oprócz lekkiego bólu miesiączkowego ale to raczej nic nie znaczy :P wczoraj upał taki że nogi jak bańki i moczenie w wodzie i trzymanie w górze nie pomogło. Dziś na szczęście się ochłodziło i można jakoś funkcjonować.
Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #985165 przez ariana21
Betka81 gratulacje :) zazdroszczę bo miałyśmy podobny termin a mnie ból miesiączkowy i skurcze przepowiadające męczą już od dwóch tygodni i nie wiem czasami czy to już czy jeszcze nie... Ale fajnie że u Ciebie tak szybko i sprawnie i czekamy na zdjęcie maleńkiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #985167 przez betka81
Dziękuję wszystkim za gratulacje!!!!!
Też Wam życzę abyście się nie męczyły, szybkich i lekkich porodów...
Ten 3 poród poszedł najszybciej!!!!
Mała czuje się dobrze, teraz słodko śpi :laugh: ale ze względu na GBS mój dodatni musi mieć jakieś dodatkowe badania.
Czekam na kolejne czerwcowe dzieciaczki....

beadka oby małemu nic nie było, kurujcie się kochani. Buziaki

A oto moja księżniczka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


I zaraz po porodzie jeszcze cała w mazi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985170 przez beadka7
alen słodka dziuńka !!!! dzielna mamuśka z Ciebie Betka!!!! :)

My też przez GBSa mnielismy dodatkowe badania- małemu pobrali wymaz z ucha i sdprawdzali czy złapał. Spokojnie, jak dostałaś antybiotyk w trakcie porodu to powinien być ujemny. Buziaki i ściskam mocno!! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985176 przez AgusiaKRK
Jaka słodziutka kruszynka! Niech rośnie zdrowo i będzie Twoją dumą i pociechą. Buziaczki od cioci Agi i od Franka, który też właśnie słodko śpi :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985189 przez nadinchen
Betka gratuluje!:)

A ja wesele przetrwalam i teraz niech się dzieje co chce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985192 przez domi11033
Gratulacje dla was betka 81. Córcia śliczniutka. Czekamy na kolejne dzieciątka, ja torbę spakowałam i jutro melduję się na porodówkę. Oby wszystko się ułożyło i cięcie we wtorek. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985193 przez Ossa
Zojka jest przesliczna :) mała, słodka kruszynka :kiss:
Beadka mam nadzieję, że bakcyl szybko Wam odpuści i będziecie mogi uskuteczniać spacerki:)

Mnie tak jakoś tak od godziny męczą skurcze, ale nie są jeszcze zbyt bolesne, co prawda dość regularne ale chyba to jeszcze nie to, pewnie się troszkę dziś przeforsowałam... Kolejną wizytę mam w czwartek, ciekawe czy dotrwam, wolałabym się już rozpakować.

im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985194 przez Senari
Domi 11033

To trzymamy za Ciebie kciuki :))) Pewnie będziesz następna dodawała zdjęcia swojego maleństwa na forum :D

A ja jutro mam wizytę u mojej lekarki plus KTG :) Mam nadzieję, że będzie miała do przekazania jakieś dobre wieści.... W środę mam w końcu termin, a tu się nie zanosi na poród... :blink:

Pozdrawiam serdecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #985202 przez Izek
Betka cudna ta Twoja Zoja,nawet taka usmarowana jest przesłodziutka:) ale miałaś szybciutki poród dobrze że te podwójne owinięcie pępowiną nie napsociło,no i jaka ładna waga:) radości z każdego uśmiechu córeczki życzę i oby zdrowo Wam rosła.
Beadka ale się zachwycałam Tomusiem,oby to paskudne choróbsko szybko się od Was odczepiło i żebyście mogli w pełni cieszyć się Waszym synkiem.
Agusia jak się cieszę że już Franio w domku i możesz już normalnie zajmować się swoim synkiem ale pięknie wyrósł oby tak dalej.Fotke pokoiku puszczę po powrocie ze szpitala bo teraz już za mało czasu na wszystko,chociaż nie wiem czy jeszcze będzie co pstrykać jak moich dwóch bałaganiarzy samych w domu zostawię a jeszcze trzeci dojdzie;)
domi to powodzonka życzę żeby wszystko sprawnie poszło i żebyśmy we wtorek zobaczyły nasze skarby:)
Ja już też spakowana i jutro jeszcze załatwianie ostatnich spraw przed szpitalem.We wtorek na 8 mam się stawić oby tylko nie kazali czekać całego dnia.Jeszcze czeka pakowanie synka bo pierwszy raz będzie we wtorek spał u babci:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985207 przez Aga1984
Betka gratki corcia śliczna fajnie ze jesteście juz razem pozazdrościć tylko...zaczął sie czerwcowy wysyp czekamy na wieści i fotki dzieciaczków .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985209 przez domi11033
Izek tobie również życzę powodzenia. Oby szybko nam poszło i do domciu..:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985214 przez betka81
Dziękuję za gratulacje! Zmęczona ale szczęśliwa...Zoja grzeczna jak na razie ale ciągle by wisiała na cycu....

domi i Izek trzymam kciuki za Wasze wtorkowe cesarki!

I z niecierpliwością czekam na kolejne rozpakowania!

Buziaki i dobranoc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl