BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Czerwcowe 2015

8 lata 10 miesiąc temu #990637 przez Aga1984
Gratuluje dziewczyny Wojtuś miło Cie powitać na świecie,duzy z niego chlopczyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990638 przez Aga1984
K...ucięło post...a tyle sie napisałam.beatka81 Zojla boska a jaka księżniczka w tej kiecce....jeslinchodzibo moje dolegliwości to mnie często boli tak jakby jajnik cześciej lewy ciągnie ze czasami aż ciezko sie wyprostować tez tak macie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #990641 przez nadinchen
Aga1984 ja takich objawów nie nam.
Azja gratulacje!
Betka piękna Zoja
Ariana gratulacje!

Ciezko mi z telefonu odpowiedzieć i nadrobic wszystkie posty :) Moja Gabrysia ma juz 10 dni! Ale czas szybko leci. Ja moją ubieram bez czapki i w body z krótkim rekawkiem. Jak ma gołe nóżki to przykrywam pieluchą. Budka i parasol we wózku wystarczajaco ją chroni przed słońcem i wiatrem :) moja nie przybiera za bardzo jak na razie wiec poza piersią podaje jej jeszcze MM. I wtedy jest najedzona, a strasznie mocno ssie i je. Chyba po Mężu ma taki apetyt. Hehe Miałyśmy problem ze zrobieniem kupki, ale wczoraj w końcu zrobiła dwie porządne aż po same pachy :) w nocy budzi sie o 2 na jedzenie i później ok 6-7 wiec nie jest źle . Na razie nie lubi sie kąpać i być przewijana. Mi tez stopy spuchly, ale teraz jest juz ok.
Z tego co wiem Atilla urodzila 1.07 Olka przez CC.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #990642 przez betka81
Dzień dobry!!!
Moja Zoja dziś kończy 4 tygodnie!!!! Jak ten czas leci :blink:

Aga mnie jajniki nie bolą, tylko tak na środku ciągnie po dłuższym spacerze, że nie mogę lewej nogi postawić i tak kuleję jak chodzę gdy boli..... :unsure:

nadinchen ja też z telefonu jak karmię to piszę!!!
Super wieści. Atilla gratulacje!!!
No leci czas jak szalony!!! Moja Zoja też budzi się w nocy ok 2-3 i później 6.30-7.30. Ale kupkę robi raz w tygodniu, ostatnio była w niedzielę i wczoraj następna. Ale robi takie, że ledwo w pieluszkę się mieści i kąpać też się nie lubi.
A czym dokarmiasz Gabi? Bo Zoja butli nieeeee, wypycha językiem smoczek i jak strzykawką jej wlewam to wyje i wypluwa...więc nie mam jak jej dokarmić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990658 przez Aga1984
Beatka81moze spróbuj inna butelka smoczkiem wiem ze często dzieci sa wybredne i nie chcą jesc z innych smoczków,moja je z piersi ale juz mało bo pokarmu juz prawie nie mam i karmie z butelki mm a butelki mam Tomee Tippee i od razu załapała bo przypomina kształtem sutek.Moze pokombinuj tutaj...wiem co czujesz Sara tez na samej piersi ciagle wisiała i płakała bo mało co leciało straciła ma wadze i kazali dać mm a ja tak nie chciałam a ze po porodzie miałam infekcje i brałam dwa antybiotyki to pokarm mi zanikał.Juz sie pogodziłam ze idzie butla malutka sie najadą i po 3h spi najedzona,ja daje bebiko na początku kazali jechac a jakby sie cos działo to myślec o zmianie.Malutka ulewa ale narazie moze to byc niedojrzałość układ.pokarmowego zobaczymy.Kroelki na brzuszek Delikol i probiotyk Biogaia Agusia krk jest lepiej najwyraźniej pomagają dzieki za rade,niunia spokojniejsza a i ja szczęśliwsza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990659 przez Aga1984
Kobietki ka tez z tel pisze od zawsze dlatego takie literówki wale...sorki ale tak mi wygodniej ,a teraz to juz całkiem jak Sarcie karmie to pisze i siedzę na forum.Pozdrawiam i miłej niedzielki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990667 przez MiliB24
ariana serdecznie gratuluję! :) Śliczny chłopczyk :) Buziaki dla Krzysia :*
Jeśli chodzi o spuchnięte nogi ja miałam ok.3 tyg po porodzie. Dodatkowo miałam słabe mięśnie, ciężko mi było unieść nogi jak leżałam. Ale wszystko minęło :)
ossa nasz synek nie będzie chodził do żłobka, moja mama będzie go pilnować i właśnie położna poradziła mi że jeśli nie ma starszego rodzeństwa i nie będzie chodził do żłobka to nie ma konieczności szczepienia, a na pneumokoki można wprowadzić później jeśli się zdecydujemy. We wtorek 07.07. mamy szczepienie.
azja Gratuluję! Mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie po cc. A Wojtuś spory chłopak :) Mój w piątek skończył 6 tygodni, we wtorek się dowiem ile waży, ciekawa jestem jak przybiera.
aga mnie też tak boli. Raz z lewej, raz z prawej strony jakby jajniki. Czasami mam taki dzień, że cięcie nie boli, a od wczoraj znów jest gorzej. Ciągnie mnie okropnie jak noszę małego, nic ciężkiego nie mogę podnieść.

Mój synuś idzie spać ok.21-22, śpi do 4.30-5, wypije mleko i śpi do 8, ale nad ranem przebudza się co chwilę. A w dzień praktycznie w ogóle nie śpi. Jedynie na spacerze :)
Dziewczyny dajecie Waszym maluchom smoczki? Erni nie chce, wypluwa. Może to i dobrze, ale jak gdzieś jesteśmy i zacznie płakać nie można go niczym uspokoić, więc chyba lepiej gdyby brał...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990669 przez betka81
aga też mam tomee tipee i moje mleko jak ściągnę to ciągnie a sztuczne nic...już próbowałam hipp, nan, bebilon i bebiko i żadnego nie chce pociągnąć. Ale jak przybiera na wadze to nie martwię się...ale jak tak się denerwuje i płacze to coraz częściej myślę o butli :S
Zoja też ulewa ale nie za każdym razem....

Mili Zojka smoka ciągnie bo czasem potrzebuje do spania a jak ciągnie pierś i leci jej mleko a ona już nie chce to dostaje smoka i momentalnie zamyka oczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990686 przez domi11033
Azja gratulacje, jaki duży chłopczyk. Super:)
Ja mojemu daje mm bebilon comfort i kropelki na kolkę delicol. Chyba pomaga, bo po 2 dniach płaczu jest spokój. Teraz trochę marudzi bo te upały, ale dorosłemu cięzko a co takim maluchom.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990703 przez nadinchen
Ja przez to ze kupy nie bylo to dawalam biogaje,a teraz już kolejna kupę zrobiła wiec nie wiem czy krople czy mm pomogło. Butelkę mam firmy Nuk.
Mili ja smoka daje jak sie przebudzi i czasem jak w nocy po mleku nie moze zasnąć,ale później sama wypluwa jak juz nie chce. W obiegu mam dwa smoki avent i nuk. Uzbieralam smoki z tych wszystkich warsztatów.
Betka ja mam mleko Nutramigen,ale to mąż na szybko w aptece kupił w razie czego. W czwartek przychodzi położna to sprawdzę ile przybrała i zobacze czy 3 butle zostaną czy zmniejsze. Ściągam też 2 razy na dzień swoje mleko i jej daje. Ma czasami tak ze nie chce jej sie ssac i krzyczy to daje jej wtedy swoje. A tak to 30 min -40min na moim cyca + butla jak jeszcze glodna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990720 przez AgusiaKRK
Dziewczyny, czy w upały dopajacie maluchy wodą? Szczególnie mamy które dokarmiają mm. Jak Wasze dzieci znoszą upały?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990727 przez betka81
To widzę, że te nasze czerwcowe dzieciaczki coś nie chcą być cycowe...hehe

Agusia ja nie dopajam niczym ale zauważyłam, że Zoja w te upały domaga się co godzinkę nawet cyca pociągnie kilka razy i śpi dalej..czyli możliwe, że chce jej się pić.
Ale dzieci karmione mm chyba można dopoić wodą lub herbatką.
Zoja nawet znosi te pogody, chociaż jak mówię częściej chce cyca.

nadinchen ja na razie nie dokarmiam mm...szczerze boję się, że jak będę dokarmiać to już zrezygnuję z piersi i butla pójdzie w obroty. A dopóki mała przybiera mi po ok 300 g na tydzień to męczymy się na cycu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990730 przez nadinchen
Mi od wyjścia ze szpitala przybrała tylko 20 g jak ją w pr z położną wazylysmy...dlatego w obrót poszło MM

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990731 przez betka81
Dzień dobry!!!

nadinchen w takiej sytuacji jak Gabi nie przybiera to trzeba dokarmić. Oby Gabi jak najwięcej ciągnęła z cyca to będzie więcej mleczka.

A moje dziecko wczoraj nakarmione o 15/16 i poszliśmy na działkę do rodziców i wiecie, że tak dobrze jej się spało bo nie mogłam jej dobudzić na karmienie...nic nie działało. Dopiero o 21 się przebudziła, pociągła z jednego cycusia i dalej w kimkę. W domu zjadła 23/24 i spała do 6 rano!!! A moje piersi tak nabrzmiałe i już twardawe...więc laktator poszedł w ruch!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990755 przez Senari
Dziewczyny,

Jesli chodzi o upały to mi położna poleciła herbatkę z kopru włoskiego :) Po zrobieniu herbatki może stać w temperaturze pokojowej i nie musicie podgrzewać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl