BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1015023 przez agnesssa
Andzia Od jakiegoś czau na wieczór potwornie mnie swędziało ciało, zaczynało się od dłoni i potem reszta ciała, spać nie idzie przy tym, ale nie sądziłam że to coś groźnego, moja mama się przejęła poczytała w necie i mnie nastraszyła więc wczoraj poszłam do rodzinnego lekarza i powiedziałam o swędzeniu, od razu dostałam skierowanie na badania wątrobowe i dzisiaj byłam z wynikami na kontroli, wyniki są nieprawidłowe i powiedziała mi że to cholestaza i że ona mnie nie chce od razu kierować do szpitala, że taką decyzję musi podjąć moja prowadząca. Dzisiaj moja ginka nie przyjmuje więc muszę zaczekać do jutra co mi powie :unsure:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015033 przez andzia_zg
Agnesssa oby wszystko sie dobrze skończyło. Dobrze,że mama była czujna. Uważaj na siebie. Mam nadzieje, ze nie będziesz musiała końcówki ciąży spędzić w szpitalu. Ciekawe co jutro powie Ci lekarz. Daj od razu znać co i jak jak juz będziesz po wizycie. Trzymaj się jakoś. Wszystko musi się jakoś ułożyć.





[*] Aniołek 10.2014
Podziękowania: agnesssa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015075 przez Miluniaa
A ja myslalam, ze najwieksze zmartwienia sa na poczatku kiedy to wszystko takie malenkie i niepewne ... 2 trymestr przeszedl nam wszystkim spokojnie i 3 znow pod gorke sie zaczyna ;/ jeju niech szybciej bedzie ten styczen niech juz te nasze pociechy leżą w łóżeczkach B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015117 przez baby_55
Agnessa oby nie skończyło się szpitalem, choć z moich znajomych wszystkie leżały w szpitalu, ale może u ciebie nie będzie tak źle, trzymam kciuki i daj znać co po wizycie, no i zdrówka dla męża
Podziękowania: agnesssa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015136 przez madziaska
Agnessa, trzymam kciuki żeby wszystko było ok. Czekam na dobre wiadomości po wizycie. No o zdrowia życzę również dla męża.

Andzia, a mówiłaś lekarzowi, że wolałabys cc ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015140 przez andzia_zg
Madziaska tak mówiłam ale on twierdzi ze nie widzi przeciwwskazań do porodu sn. Za tydzień mam wizytę, usg genetyczne i znów zapytam go o poród. Ostatnio jak zaczęłam ten temat to mnie zbyl.

Dziś doszła paczka z rzeczami do szpitala, przewijakiem itp. Zostało mi jeszcze tylko kupno rzeczy w aptece takich jak Emolium, Bepanthen itp i będę mieć wszystko.

A jak wyglądała pielęgnacja pępka u Waszych poprzednich dzieci? Co stosowalyscie? Octanisept? Bo u nas kazali stosować sucha pielęgnację,przez to pępek nie chcial się zagości,zaczął się paprac i ostatecznie stosowałam spirytus i dopiero wtedy odpadł po prawie 3 tygodniach. A Wy czym smarowalyscie pępek?





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015146 przez madziaska
Andzia, może tym razem bedzie dobrze i ur sn. Wiem, że się boisz. Jeszcze raz z dr porozmawiaj. Najgorsze jest to, że jak im się zapłaci to nie ma problemu z cc.
Pępek odpadł Hani w 9 dobie. Psikalam octeniseptem. Robiłam to na wierzchu, nie dotykając pępka. Położna mi pokazała, ze trzeba troszkę odchylac na boki i zaraz potem odpadl. Teraz też kupiłam octenisept, przyda się również do krocza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015150 przez Miluniaa
andzia u mnie w miescie tez nie ma, że jak sie miało 1 cesarke to mozna sobie wybrac... kaza rodzic naturalnie i nie ma dyskusji :S Wybrac to mozesz w prywatnej heh takie sa realia w Pl ...
Madziaska jakbym miala w państwowej płacic za co juz kase biora poszlabym na bank do prywatnej przeciez to szok ! :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015153 przez baby_55
U nas pępek odpadł w 7 dobie, u obojga, nie stosowałam nic, mylam normalnie, tylko potem dokladnie osuszalam i wokół kikuta w tym wglebieniu wycieralam do sucha patyczkiem, takim do uszu, czasem w ciągu dnia tez jak widziałam przy zmianie pieluszki, że coś tam się zbiera, żadnych spirytusow, wacikow nasaczonych, octeniseptow itp
Co do krocza, to jedyne co stosowałam poza zwyczajnym myciem to pryskanie tamtym roku przez pierwsze dni po każdym korzystaniu z toalety, miałam rozrobione z wodą w buteleczce ze spryskiwaczem, świetna sprawa, szybciutko się po tym goi

Co do Cc to jak już kiedyś pisałam, nie mają prawa cie zmusić do tego,takie są przepisy i zawsze możesz się na to powołać, zresztą chyba w szpitalu musisz podpisać dokumenty do tego, że wyrażasz zgodę na poród SN, ja osobiście nie wybrałabym cc, jedynie przy zagrożeniu życia taka opcja wchodzi w grę, ale pomijając moje osobiste odczucia wiem, że po pierwszym cc masz prawo wybrać jak chcesz rodzić kolejne dziecko i lekarz ani szpital nie może Cię do niczego zmusić, wiec w razie czego powiedz lekarzowi jakie masz prawa i walcz o swoje

Tu masz coś w tym temacie www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&...ZRjdw5Oe_R6aR8nEP3Yw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015301 przez baby_55
Hello :-)

Czy u was też co chwilę leje, no koszmarna pogoda :-/

Najchętniej prxkrylsbym się kocem i poszła spać :-P

W sumie to przez ta pogodę sama średnio się czuję, nawet młody ospaly i więcej dzisiaj śpi niż się rusza ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015312 przez andzia_zg
U nas też masakryczna pogoda. Wieje strasznie. Ale o dziwo bardziej spać mi się chciało wczoraj niż dziś. Dziś jakoś funkcjonuje. Porobilam dziś wyniki badań bo we wtorek wizyta u gina i mam już z głowy.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015374 przez baby_55
Ja mam następną wizytę dopiero 7.12.
Mam nadzieje, że do tego czasu nic się nie wydarzy, ale jestem dobrej myśli, wiec musi być dobrze :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1015392 przez Basiula
Hej


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015433 przez Miluniaa
basiula bedzie dobrze !
a to wody moga sie zmniejszac?? myslalam, ze tylko w wyniku jak sie sacza wody ...
a ulozenie moze sie zmienic slyszalam, ze u jakiejs dziewczyny w pol godziny przed porodem dzidzia zmienila polozenie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015434 przez Basiula
No tak mogą się zmniejszać niestety. U mnie nie wiadomo dlaczego tak jest. I'szansn na obrócenie małej są mimimalne właśnie przez to, że wód tak mało..
Ale czekam 3tyg do nast wizyty i będe wiedziała na czym'stoje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl