BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1015788 przez baby_55
Andzia masz racje różnie moze być, z każdym dniem coraz większa szansa za rozpakowanie.

Przy okazji, miałam Wam piać, ze w biedronce jest promocja pieluszek Dada. od rozm.2
no i na dwójki właśnie jest najlepsza cena.
156 pieluch w rozm.2 za 49.99 moim zdaniem bardzo dobra cena, Promocja zaczęła się w poniedziałek 16.11. i trwa do 6.12 lub do wyczerpania zapasów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1015789 przez Ewelina87
Oby jednak kazda z nas urodzila w styczniu :)


Ja czuje sie jak jajko i boje sie, ze cos bedzie nie tak na kontroli :(

Baby, wypis bede miala w pn, a nie pamietam nazwy lekow. Na pewno na "n". Jak bede miec wypis, to Ci powiem.

Edit.

Tesciowa zapisala te nazwe, wiec zadzwonilam ;)

Nifedypina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015796 przez Basiula
Baby ale śliczny okrąglutki brzuszek ! :woohoo: właśnie widziałam dziś tą promo i zastanawiałam się czy kupić bo się opłaca mega !

Ewelina ja również trzymie kciuki za Twoja szyjke :( 3maj się tam oby jak najdłużej w dwupaku :blush:

Co to się dzieje z tymi styczniowymi mamuśkami :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015807 przez baby_55
Basiula ja kupuje, bo faktycnie mega oferta

Ewelina patrzylam na necie i pisza, ze w zapobeganiu przedwczesnemu porodowi się stosuje miedzy innymi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015822 przez Basiula
To ja też kupię ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015831 przez Miluniaa
JA tez kupiłam ;) Ale 3 , bo bylo na nich napisane od 4 kg - 9kg :) 2 kupiłam miesiąc temu tez na okazji i wole juz wieksze brac ;) Najwyzej jak beda duzo za duze to zaczekaja;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015842 przez baby_55
Ja jeszcze nie kupowałam do tej pory, nawet jedynek :-P. Po niedzieli będę robić zakupy higieniczne na allegro to od razu zamówię paczkę jedynek z pampersa ;-)

Milej soboty :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015852 przez Basiula
Właśnie doświadczone mamy mam pytanie
Jak długo mniej więcej wystarczają pampersy 2? Bo ja mam już pake 79szt tych 2 od 3,5 do 5,5kg są więc nie wiem czy lepiej kupić te rozmiar 3 ? Bo ja zielona jestem.
Ja 2dni temu kupilam paczke 1dada z wycięciem na pepek 28szt.

Miłej soboty również życze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015859 przez Miluniaa
Basiula ja 1 mam jedna paczke, 2 mam jedna paczke ale 96 sztuk i juz kupuje 3, bo jesli sa od 4kg to maluszek sie rodzi przeciez kolo 3 - 3400 :) Nawet jak beda troszke za duze to lepiej niz za małe ;) Ja patrzyłam te 3 dady to one wcale nie takie duze no i zdecydowałam, że jak moja dzidzia bedzie malutka to dokupie mniejsze, a tak to już biore 3 :)

A u mnie znow wymioty :( cale sniadanie poszlo ech :( teraz pojde w srode do lekarza kaze mu sprawdzic wydolnosc lozyska, bo przy cukrzycy ponoc szybciej sie starzeje, a co za tym idzie grozi szybszy porod ... Do terminu mysle, że i tak nie doczekam ale chociaz tak do polowy stycznia dobrze by bylo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015864 przez baby_55
Basiula nigdy nie wiadomo, moje dzieci do małych należą, te wagowe ograniczenia są orientacyjne, trzeba patrzeć na dziecko i na to czy nie uciska gdzieś, czy wystarcza chłonność itp, moje dzieci małe były więc długo małych używały, ale juz koleżanki ponad 3,5kg przy urodzeniu i szybciej wyrastaly z pieluch, lepiej weź większe teraz, a ostatecznie jak ci braknie tych małych to dokupisz, lepiej dokupić niż mieć za dużo, bo wtedy nie ma co z tym zrobić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015916 przez Basiula
Oki to też tak zrobie będzie pewniej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015929 przez andzia_zg
Ja np przy synku używałam tylko pieluszek Pampersa,bo mieliśmy problemy z odparzeniami. Ale teraz myślę,że też spróbujemy Dady. Tylko,że Dady są rozmiarów mniejsze niż Pampersy wiec trzeba je brać większe. Ja na początek będę używać Pampersy a potem też spróbuję Dady.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1015949 przez baby_55
Witajcie niedzielnie :-)
Niestety dzisiaj pogoda tak samo niewyraźna jak i wczoraj, choć przynajmniej nie pada...

Robiliśmy Wczoraj na kolacje gofry, ale się nazarlam :-D z dżemem wiśniowym i bitą śmietaną.... Mmmmm boskie były, takie chrupiące

Z tego przepisu robiłam, tylko zamiast oleju dałam 125g masla
www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&...S5liijxRwZ-EWmz0UzIg

W kwestii odparzeń to w dublinie słyszałam od położnej, że na odparzenia najlepiej lekko ubić białko i nałożyć na zmienione miejsce, u mojej koleżanki podzialalo po jednym razie, teraz jakby coś to będę próbować, bo jak widziałam efekty to rewelacja
Dowiedziałam się jak Niska wyrosła juz z pieluch wiec nie miałam okazji spróbować, teraz sprawdzę na pewno

Ewelina87 przez przypadek trafiłam na informację, nifedypina została wycofana z rynku :-o

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016120 przez Miluniaa
Ale tu dzisiaj cisza :)
Jak tam ?
Ja mam dzisiaj jakiegoś doła w sumie raz na jakis czas mam takie mysli, ze za 2 miesiace juz nic nie bedzie jak dawniej ...
No i dzisiaj w nocy złapał mnie taki skurcz nogi, ze teraz jak chodze boli mnie jakbym miała wielki zakwas ... a łykam magnez... wch ta ciąża juz mi dokucza :( W srode wizyta mam nadzieje, ze wjdzie wszystko ok, bo im dalej tym gorzej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016190 przez Basiula
Hej

Mi dokuczać zaczeły duszności, ciężko się oddycha, też mam raz lepszy dzień raz gorszy ;) dziś też w nocy mega skórcze łydek :angry: ale to mnie nie obchodzi, nie przejmuje się tym bonajważniejsza jest mała by wszystko dobrze było i by ona dobrze się czuła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl