BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1018280 przez madziaska
Milunia, przewijak jak dla mnie bardzo fajny. Polecam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1018325 przez Ewelina87
My mamy ten "in my car" i mysle, ze jest ok :). Zwlaszcza, ze my mamy go po tym samym Bąblu, co wiekszosc innych rzeczy i wyglada jak nowy :)

Ps. Stelaż juz zalatwiony ;). Pozostala tylko wanienka do kupienia :)

Ps2. Dzis mam wizyte. Trzymajcie kciuki i o ile sie nie myle, Baby tez dzis idzie do lekarza, wiec daj znac, Baby!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018348 przez baby_55
Ewelina idę na 17:00 a Ty? Dam znać co i jak i czekam na wieści od Ciebie :)
Fajnie, że stelaż zalatwiony, jaki masz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018355 przez andzia_zg
Ewelina dołączysz do nas na fb?

Ja przewijak kupowałam nowy,bo stary po synku mi się podarl. Tez dawałam jakoś 34zł. Miałam kupić neutralny kolor a ostatecznie kupiłam niebieski bo bardzo mi się spodobał.

Dziewczyny coraz bliżej do wizyt. Czekamy na wieści.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018367 przez Miluniaa
Trzymam kciuki za wizyty :) Ja tez mam jutro :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018409 przez agamo
Cześć dziewczyny
Wybaczcie mi ze tak długo nic nie pisałam. Końcówka pracy była ciężka Pozniej jeszcze musiałam mamę oddelegować spowrotem do Pl No i Mikołaj Wpadam pomału w gorączkę swiat bo wole wszystko po mału przygotować A ze święta uwielbiam to sprawia mi to ogromna radość.

Z takich wiadomości co u nas to byłam w zeszłym tygodniu na wizycie i polozna po którymś z kolei zmierzeniu i wymacaniu mi brzucha zapytała ile ważył mój pierworodny gdy powiedziałam jej ze 3,72 to odpowiedziała ze malutka jest duża i ze dno macicy mam wysoko mieszczę sie jeszcze co prawda ale w górnej granicy i powiedziała ze jesli było by ciut wiecej to wysłała by mnie na usg do szpitala I tak mamy usg 18 grudnia wiec wtedy sie dowiem co i jak.
Wybaczcie ze nie odpisze na wasze wszystkie posty ale nie jestem wstanie tego wszystkiego nadrobić. Z tego co zdarzyłam wyczytać to ciesze sie ze wszystkie szyjki sie uspokoiły i donoście dziewczyny ciaze do nowego roku zeby święta jeszcze mozna było sie (ze tak brzydko powiem) obezrec :p hahahaha bo taki mam zamiar uszka pierogi z kapusta i grzybami itp

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1018431 przez baby_55
Agamo u mnie też dno macicy wysoko, a mały okazuje się całkiem duży ma 2560g więc 2 tyg straszy niż wg om
Fajnie, że mała rośnie :-) teraz trzeba się szykować do świąt i na przyjście naszych maluszków

Lekarz powiedział, że będzie mocno zdziwiony jak dotrwam do terminu, szyjka jeszcze trochę się skróciła, ale teraz to już nie problem, jakby coś się działo mam po prostu jechać rodzić, bo to jest już taki etap, że jak się zacznie właściwa akcja to niewiele wycisza, a sterydy juz podali wiec można być spokojnym, wiec ogólnie rzecz biorąc mamy po prostu czekać :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018516 przez baby_55
Ewelina87 jak po wizycie? Jak maluch?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1018569 przez Ewelina87
Przepraszam, ze dopiero pisze, ale wczoraj juz padalam na twarz, a za to dzis nie spie juz od 3:00...

No to tak- jest dobrze. Nic sie nie pogarsza, wiec jest ok :). Ale tak czy siak ja spokojna bede dopiero, jak dotrwamy do stycznia.

Maly wazy 2300g :)


Baby, widzisz... mi sterydow nie podali, wiec nasze sytuacje sie roznia. Dobrze, ze mozesz byc spokojna! :)

Agamo- super, ze sie odezwalas :))))

Andzia- bede musiala nowe konto na fb zalozyc, bo szalu dostane z tym, ze tamto zablokowali grrrr. Oby na tablecie jakos to wszystko dzialalo...

Milunia- jak po wizycie??



Aaaaa, a stelaz mam metalowy- pozniej napisze jakiej firmy, bo nie pamietam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018576 przez baby_55
Ewelina najważniejsze, że wszystko dobrze :-)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018646 przez Miluniaa
Ewelina u nas po wizycie wszystko ok :) mała zdrowiutka ;p i szykuje nam sie filigranowa dziewuszka :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018695 przez andzia_zg
Ewelina super,że na wizycie wszystko ok :-)

Ewelina i Agamo czekamy na Was na fb :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018773 przez Basiula
Ewelina ciesze się, że po wizycie wszystko ok :cheer: powiem Ci dużo zależy by być dobrej myśli B) ja ciagle liczyłam, że będzie dobrze, byłam dobrej myśli :P i okazało się dziś, że jednak nie brakuje mi wód !! Mała ostatnio musiała się źle ułożyć i dlatego nie było widać wód. dziś wszystko super :silly: mała dużo przybrała bo juz 2kg :lol: a myślałam, że taka drobna będzie :lol: szyjka i wszystko oki. I moja gin mi powiedziała, że raczej cc mnie nie ominie :laugh: mała ni śni się obrócic, ale kto wie :lol: teraz wizyty juz co 2tyg i będziemy planowac cc minimum tydzień wczesniej licząc od 28stycznia bo tak mi termin z usg wychodzi, ciąć będzie mnie moja ginekolog więc będe spokojniejsza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018803 przez baby_55
Moja koleżanka ta od bliźniaków urodziła i widziałam foty, boskie chłopaki <3 <3 <3 <3


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019179 przez baby_55
Ewelina jak samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl