BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1022782 przez Gosia 2712
Hejka :)
Witam sie w 8 miesiacu :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: i w 33 tygodniu :woohoo:
Kolejna "bezpieczna granica" za nami :) teraz byle do 34tyg :P

Clue w sumie to sie nie dziwie, ze sie wkurzylas, bo tak prawde mowiac to nie wierze zeby w 15min moznabylo posprawdzac wszystko u dziecka ...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Marta moj M. sie ze mnie teraz smieje, bo jak nam komoda przyszla to tez wszystko ladnie sobie poukladalam itp, a teraz zas wszystko wyciagam i piore hehe :P :whistle:

Monia dobrze ze ja nie wymiotowalam po cc , bo raczej glowy nie dzwigalam, za to dwa razy im na stole odlatywalam i na stole wymiotowalam :whistle: anestezjolog sie smial, ze wsystko co mozliwe mialam :P

A dziewczyny jak to jest z ta karta rossne, ta znizka jest co zakupy? czy tylko jak sa promocje?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022794 przez clue
ja też nie wymiotowałam po cc.. mnie za to strasznie bolały plecy, bardzo długo po porodzie co było dość dokuczliwe, szczególnie kiedy mała wisiała na cycu a ja mogłam ją karmic tylko na siedząco, bo rana po cc bolała kiedy leżałam na boku.
do dziś czasem pobolewają mnie plecy w tym miejscu.

Gosia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ogólnie - nie masz pojęcia jak się cieszę, że wszystko u Ciebie i dzidziusia ok !! :))) cały czas o Was myślę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022796 przez clue
a tu znalazłam Ci o karcie www.babymanager.pl/karta-rossne-czy-to-sie-oplaca/

ja akurat co potrzebowałam pampersy to była promocja, teraz mam zniżkę tą 10%, ale już mało co korzystam, bo pampków nie używamy, jedynie chusteczki czasami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022803 przez Gosia 2712
Clue dziekuje za link :) poczytalam i hmmm przy jednym dziecku to troche dlugo sie czeka na te ich 10% rabatu :whistle: ale i tak zarejestrowalam sie i bede zbierac punkty, wiadomo ze zakupy i tak trzeba zrobic :) moze cos sie nazbiera hehe :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022837 przez PaulinaJ
hej wam :)
my od wczoraj w domu. Podróż minęła super ;)

Ja po CC nie wymiotowałam :) miałam znieczulenie ogólne. Nigdy po narkozie nie wymiotowałam :) całe szczęście.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022858 przez studentka dietetyki
Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu można sprawdzić swój stan wiedzy na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie
Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :)
link:
www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022892 przez moniab26
Ja też nie wymiotowałam po cc ale przez ponad miesiąc miałam okropne bóle głowy, zwłaszcza przy wstawaniu z łóżka i szukałam w necie informacji skąd to się wzięło no i wyczytałam, że to od podnoszenia głowy i olśniło mnie dopiero wtedy dlaczego położne tak ciągle powtarzały żeby nie podnosić ale żadnej nie przyszło do głowy powiedzieć co mnie przez to czeka.
Co do odlotów na stole to i podczas pierwszej i podczas drugiej odleciałam - słyszałam tylko adrenalina i zaraz byłam z powrotem . Plecy bolały mnie dość długo po pierwszym cięciu a po drugim jakoś - odpukać - nie, no a teraz zobaczymy, ale wiem jedno - warto znieść to wszystko żeby usłyszeć to jedno słowo: " mama".
Zrobiłam dzisiaj resztę zakupów i jak tylko przyjdzie ta nieszczęsna paczka z allegro będę miała już wszystko, przy okazji upatrzyłam sobie już spacerówkę dla Jasia - jest super lekka i wydaje mi się wygodna i dla dziecka i do prowadzenia, cena 630 zł do lekkiej negocjacji
O taka: easy-go.com.pl/wozki_spacerowe/virage/


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022946 przez moniab26
Ha ha Gosia ja też się witam w 33 tygodniu, jak zawsze jeden dzień za tobą :laugh: , a jeszcze nie tak dawno na suwaczku było 100 dni do porodu a już tylko połowa z setki została.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022961 przez clue
cześć :)

nooo do mnie jeszcze nie dociera że to już tuż tuż :)
Paulina, witaj w PL :)

a od czego zależy czy znieczulenie jest ogólne czy tylko od pasa w dół?
ja miałam te podpajęczynówkowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022983 przez PaulinaJ
A nie wiem...moze od szpitala tylko. Nie mam pojecia :laugh: My zaraz jedziemy zamawiać wózek :P jeszcze sie zastanawiam czy Barlette jak u Gosi czy Bass od Pajero . Na miejscu zdecyduje...jeszcze raz dokladnie obejrzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022992 przez moniab26
clue ja też nie wiem od czego to zależy, ja obydwa razy miałam zewnątrzoponowe i to w dwóch różnych szpitalach ale nikt nie tłumaczył co i jak z tym znieczuleniem.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022996 przez Natalia1991
hej:) Ja po wizycie u gina w poniedzialek tydzien temu wg usg ciaza wyglada na 29 czyli od dzis juz 30 tydzien:) Młody waży juz 2 kg a jak wasze maluchy ile waza w okolicach 30 tyg? wydaje mi sie ze jest duzy... :D :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023004 przez natkka
Natalia faktycznie duży :) nasza Tośka (ale to dziewczynka, więc też trochę inaczej) w 32t6d ważyła 1920 g :)
clue - niestety nie ma jej już na stronie, ale jest piękna i jeśli w czwartek dalej będzie w zarze to ją kupię :D
monia na szczęście w tej kwestii mamy takie same zdanie :) dobrze, że teraz z teściową masz inaczej niż w pierwszym małżeństwie.
Gosia masakra prawda :D jak ten czas leci :D ja już w 34 tygodniu :D na szczęście to już prawie finish :]
Ja też mam kartę rosnę, ale na razie to mam minimalną zniżkę bo póki co to wszystkie zakupy robiłam w aptece gemini :) może jak się mała urodzi to się zniżka powiększy :)
Paulina fajnie, że już w domu :) pochwal się jaki wózek w końcu kupujecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023031 przez PaulinaJ
Zamówiliśmy Barlette :) do odbioru za miesiąc. Kolor taki: www.adamex.pl/media/show_photo/2369

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023073 przez malutkamilka
Paulina śliczny wózeczek. My zostajemy przy naszym chyba ze moj znajdzie fajny tam za granica i tu przywiezie bo tam taniej.

Dziewczyny założyłam grupę naszą na FB. Jednak nie wiem czy jak wyślę Wam link to to czy bedziecie mogły wyslać zaproszenie wieć na prywatną poczte wyslijcie mi linki do Waszyh profili a wyślę wam zaproszenie do grupy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl