BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1022238 przez moniab26
NatB wyobrażam sobie co przeżywacie, ja też w poprzedniej ciąży w 24 tygodniu dowiedziałam się o wadzie serca u syna i świat mi się zawalił chociaż do końca wierzyliśmy, że lekarze się mylą. Trzymam kciuki za Wasze maleństwo, oby wszystko się dobrze skończyło.

Ja dzisiaj jestem bez życia, nie spałam całą noc - męczy mnie potworna zgaga i pieczenie w żołądku, nic nie pomaga, z samego rana pojechałam do apteki po Rennie ale i to niewiele pomogło. Głodna jestem ale boję się cokolwiek zjeść


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022255 przez studentka dietetyki
Bardzo proszę przyszłe mamy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie
Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :)
link:
www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022270 przez malutkamilka
Oj znam ból kilogramowy. W pierwszej ciąży miałam 14 kg do przodu dzień przed porodem a teraz mam jak na razie 5 kg a jem na co mam chec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022271 przez natkka
malutkamilka - 5 kg :woohoo: wow
monia ja też mam potworną zgagę i pani doktor powiedziała żeby brać gaviscon :) muszę ją dzisiaj kupić bo póki co wydawało mi się, że dam radę bez, ale od wczoraj jest koszmar :(
mnie dziś straszliwie kłuje po prawej stronie :/ jutro muszę o tym powiedzieć pani doktor :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022272 przez PaulinaJ
Siemka :)

Jeszcze jutro i do domu <3 nie mogę się doczekać.

Natkka kochana doszły mi podkolanówki dla Mary to na pewno ale nie wiem co i jak bo nie było nas już w PL. Spodnie dla niej też doszły, ale dużo za duże :) jak będę w domu to pokażę foty :)

Ja ostatni raz się ważyłam przed wyjazdem 16-go grudnia :P Nie utyłam ani kg...u mnie to całe szczęście na odwrót. Na minusie 10 kg i tak się waga utrzymuje.

Moniab spróbuj wodę z sodą ;-) jest tragiczna w smaku, ale pamiętam że pomagała mi w poprzedniej ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022280 przez clue
Nat trzymam kciuki za maluszka !! :kiss: mam nadzieję, że wszystko pójdzie po Waszej myśli ! :)

Martynka, tak T jest zastępcą. Dzięki niemu wyszłam po cc w 4 dobie - a moja koleżanka z sali dopiero w 6, chociaż wszystko było w porządku. niby 1 dzień, ale ja odliczałam godziny do wyjścia...
młoda urodziłą się w środę, przed 24, a ja w niedzielę rano już czekałam z wypisem :)
dla mnie ten szpital był najgorszy, chciałam jak najszybciej uciekać do domku, łapałam tam doła i ciągle chciało mi się wyć. teraz to w ogole będzie kiepsko, bo w domu będzie czekać 2 dziecko.

u mnie +9kg, ale ostatnio zauważam, że zaczyna zbierać mi się woda, puchną mi ręce, nogi. buty cięzej "wchodzą" więc to chyba przez to. zresztą przy moich 30kg z poprzedniej ciąży nawet 20 w tej wezmę na klatę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022291 przez Gosia 2712
Hejka :)
Hmmm to co wychodzi na to, ze z wszystkich marcowek mam najwiecej kg no plus :whistle: B) az 12 :woohoo: hehe, ale patrzac na to ze ciagle leze i nic nie robie to i tak nie jest az tak zle... chyba :P w brzuchu mam 103cm (pod pepkiem) :whistle:

NatB
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
a swoja droga to moglabys czesciej wpadac i sie pochwalic co u was :P :P :whistle:

W
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
wypuszczaja po cesarce w 4 dobie, mnie tez chcieli tak wypuscic, ale neonatolodzy stwierdzili ze dobrzeby bylo gdybym jeszcze zostala troche dla malej i oczywiscie sie zgodzilam na to i wyszlam po tygodniu
Dzisiaj doszlo nam lozeczko z kompletem poscieli :) oczywiscie nie wytrzymalam i sobie je rozlozylam zeby zobaczyc efekt :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022293 przez moniab26
U mnie na szczęcie kilogramy nie szaleją - od początku z wizyty na wizytę ubywało ( -7 ) ale na ostatniej był już kg na plusie no ale i tak w rachunku końcowym wypadam całkiem dobrze ;)

Też mam problem z wyborem pościeli bo ze względu na pracę wszystkie wzory już mi się opatrzyły, chyba kupię jednokolorową i sama coś wyhaftuję albo jakąś naszywkę ładną znajdę.

Paulina dzięki za pomysł z sodą - zaraz wypróbuję bo nic nie pomaga.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1022295 przez PaulinaJ
Wogóle to pokazujcie swoje brzuszki :D

Gosia super pościel ;) ja mam jeden komplet po Mary taki uniwersalny :) jeszcze jakiś dokupię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022302 przez Gosia 2712
Monia tez wlasnie mialam problem z wyborem poscieli, bo one wszystkie sa take se... szczegolnnie te w tych kompletach na allegro... Chcialam w ogole ta wieksza posciel dla malego, ale w tych kompletach sa te mniejsze ...

Paulina jutro moze zrobie fotke to wstawie :) tez musze dokupic posciel jeszcze jedna, bo wczesniej kupilam ta w smyku, ale na ta wieksza posciel, a teraz jednak mam ta mniejsza i bedzie lezec, a musze kupic na zmiane cos...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022313 przez Marta1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022314 przez Marta1985
Coś krzywo ale co tam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022318 przez Gosia 2712
Marta ale slicznie wygladasz :woohoo: :woohoo: :woohoo: willa jak sie patrzy :whistle:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022319 przez natkka
Marta śliczny brzuszek :) mam prawie identyczną bluzkę z happy mum tylko czerwoną :)
Gosia czy ty sama łóżeczko składałaś? Miałaś przecież leżeć, nieładnie :) ale łóżeczko i pościel bardzo fajne :)
Paulina no to czekam na zdjęcia :) ta woda z sodą brzmi strasznie, ale może też spróbuje. Ile tej sody się rozpuszcza?
ja zrobiłam ostateczną listę rzeczy, które zostały mi do kupienia i muszę powiedzieć, że już naprawdę zostało malutko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022322 przez Gosia 2712
Natkka no cos Ty :P moj M mial dzisiaj nocke wiec to on je skrecal, ja mu tylko przytrzymalam z jednej strony :P a pozniej tylko wlozylam wszystko do lozeczka :whistle:

Nam tez zostalo malo do kupienia, tylko przewijak, wanienka, termometr, podgrzewacz do butelek i jeszcze jakis komplecik ubranek na wyjscie ze szpitala :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl