BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LUTY 2016

8 lata 9 miesiąc temu #997455 przez asienka87
Upały straszne.. normalnie padam... w ogóle nie wychodzimy z mieszkania, dopiero koło 18-19 idziemy na jakiś spacer... wczoraj nawet po 20 jeszcze wyszliśmy, ale było fajnie na polku :) a wiatrak chodzi non stop :)
ale tacy są Polacy :P zimno- źle, ciepło- też źle :P

Elusia dokładnie, zobaczysz jak sytuacja sie rozwinie :)
a jak Twój brzusio w II ciąży? bo mój zdecydowanie szybciej rośnie :P zrobiłam nawet zestawienie , zaraz pokaze :D
pierwsze zdjęcie- 12 tydzień obecnej ciąży, drugie zdjecie- 18 tycień ciąży poprzedniej...a róznicy brak :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


pochwalcie sie brzuszkami :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997511 przez Gosia 2712
Hejka :)
Dziewczyny moze ktoras chce troche ciepełka :P ? oddam troche bo juz mam dosyc goraca :S :whistle: Jutro mam wizyte u gina i juz sie nie moge doczekac :) rano po wyniki badan musze jechac a pozniej do lekarza :) Mam tylko nadzieje ze troche chlodniej bedzie bo nam sie klima w aucie zepsula :S a to jest jednak 100km :S

Asienka ale sliczny brzus :) Hehe faktycznie nie ma roznicy :whistle: :P ja tez mam duzego brzucha heh rano nie jest taki zly ale wieczorem to juz wyglada jak ciazowy i to 5miesiac :S

Elusia to trzymam kciuki zeby jutro malenstwo dalo sie zmierzyc w koncu :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997524 przez Elusia
Asieńka Mój brzusio w tej ciąży też zdecydowanie szybciej rośnie :) normalnie z synkiem pod koniec 16tygodnia byłam jeszcze płaska:P a teraz mi brzuszek już nieco odstaje :P Ja zestawienia nie mam ale pokaże jaki mam aktualnie brzusio :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A upały faktycznie wykańczają :/ ja już ledwo dyszę przez te pogodę, sampoczucie od razu mi się pogarsza:/ lubię ciepło ale bez przesady:P
Gosia daj znać po wizycie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997649 przez asienka87
Gosia jednak u nas upały nadal, wiec u Was pewnie tez... daj znać, jak po wizycie :) nie mogę sie juz doczekać Waszych relacji :) może jakies zdjecie dostaniesz :)? pokaż brzuszek :)

Elusia czekamy też na relacje z Twojej wizyty :)
brzusio sliczny :) taka szczuplutka jestes i tylko brzuszek delikatnie wystaje, fajnie :) w sumie, to masz podobny do mojego ;) a ile przytyłas? ja juz jakieś 3,5 kg ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997750 przez Elusia
Asieńka To ty jesteś szczuplutka skoro 3,5kg na plusie a nic nie widać po Tobie- tylko brzusio:) u mnie na samym początku ciąży ok. 2 kg w górę a teraz o dziwo 1kg w dół!:P a w spodnie się już ledwo dopinam no i brzusio... dziwne to...
Nie mam jeszcze wyników ze szpitala, p.doktor miała dać znać ale może coś jej wypadło bo cisza... ale będzie miała ze sobą mój wypis i wszystkie wyniki na następnej wizycie :) a dzisiaj maluszek pozwolił się zbadać chociaż też się wiercił :) wszystkie parametry w normie :) przepisała mi Aspargin 2x2 bo mówi, że dobrze jest brać profilaktycznie, jak mnie czasami brzusio pobolewa, to macica nie będzie taka napięta.... nie znam się...z synkiem magnezu dodatkowo nie brałam:P
A właśnie czy bierzecie już witaminy dla kobiet w ciąży? bo ja ciągle tylko kwas foliowy ale już koniec 3miesiąca to powinnam chyba zacząć zamiast niego brać witaminki już prawda?
Aha p doktor jak mnie badała w gabinecie to zasugerowała, że będzie chyba chłopiec ale jeszcze nie chciała na 100% mówić, bo mówi, że się tak wierci, że może pępowina była... dzisiaj inna doktor mnie zbadała jak mojej długo nie było i też zasugerowała chłopca:P ale zobaczymy, nie nastawiam się, bo znajomej też na początku mówili że chłopiec i to nawet chyba do 21tygodnia bo jakiś czas nie chciało się maleństwo obrócić a teraz wyszło, że na 100% córa:P
Więc czekam na kolejną wizytę, bo niby powinno już dobrze widać:)
Gosia Zdaj nam relację z wizyty i jak ten upał w aucie zniosłaś??
Kasiu co tam u ciebie? wszystko w porządku?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997832 przez asienka87
Elusia oj widać, widac :P boczki, brzuch i piersi mi urosły, a talia zanika, wiec bardziej w tym obrębie :)
super, że u dzidzi wszystko ok, to najważniejsze :) ja na razie tylko kwas foliowy, ale wizyte mam w czwartek wiec zobaczymy... a to kwas do 3 miesiaca sie tylko bierze? ja juz nie pamietam, jak to było w pierwszej ciąży :) pamietam tylko, ze miałam w późniejszym okresie lekką anemie i żelazo miałam brać...
gratuluje synka :) aczkolwiek jeszcze wszystko moze sie zmienić :D u mojej szwagierki było podobnie :) też miała mieć synka, potem zamienił sie w córke i urodziła córkę ;) aczkolwiek u mnie w pierwszej na prenatalnych lekarz zasugerował chłopca i urodził sie chłopiec :) pewnie wszystko wyjaśni sie na 100% na kolejnej wizycie :) a kiedy kolejna ?

Gosia Kasia czekamy na jakieś wieści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997876 przez Gosia 2712
Hejka :)
Elusia swietne wiesci :) dobrze ze jest wszystko ok :) no i gratuluje synka :)

Ja wczoraj bylam u lekarza i moje malenstwo ma sie dobrze :) ma 3, 27cm, serduszko mu bije pieknie :) No i lekarz stwierdzil ze chyba synus bedzie :whistle: :woohoo: mowi ze jest wczesnie ale tak mu tam wyglada na siurka :whistle: :whistle: i na prenatalnych zeby sie dopytac czy on to on :) B) kolejna wizyta za 3 tyg :) a za tydzien prenatalne :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sliczne brzuszki macie :) to ja wam pokarze moj heh tez jest juz dosyc spory jak na 10tydzien :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997922 przez Elusia
Asieńka No ja z tego co pamiętam to do końca 3sam kwas foliowy a później już witaminy, tam też jest kwas foliowy z tego co pamiętam. Też brałam dodatkowo żelazo z synusiem i ciągle tabletki z żurawiną bo całą ciążę nawracały mi bakterie w moczu:/ teraz od razu kazała mi wziąć monural-antybiotyk bo bardzo dużo tych bakterii i mam nadzieję, że już się ich pozbędę na dobre:P wyniki mam wszystkie ok- doktor się odezwała:) tylko wit.C mam jeszcze brać...? już nie pytałam dlaczego:P
Gosia super, że wizyta u doktora udana i maleństwo ma się dobrze :) szybko zaryzykował z tym mówieniem o płci :P ale może akurat będzie chłopak :D a chciałabyś chłopca czy dziewczynkę??
Ja mam kolejną wizytę 2.09, ale pewnie szybko zleci, bo akurat co weekend nam się goście szykują więc mam co robić :P
To teraz będę czekała na wasze relacje z prenatalnych :D!
Gosia aha wyszukałam też na necie, że są niby nosidełka już od noworodka dla dzieci... ciekawe czy rzeczywiście działają tak jak chusta, niby nie są sztywne, można wyregulować i nóżki też jakoś tak mają zabezpieczone, żeby były odwiedzione na żabkę ale nie za mocno.... Jak dla mnie to super alternatywa by była, szczególnie zimą... ale boję się żeby nie zrobić krzywdy maluszkowi jak jednak nie będzie to prawidłowa pozycja... DYLEMATY :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #997992 przez AgulkaKrk
Cześć dziewczyny :) Jestem w 16 tygodniu i podobnie jak wy rodzę w lutym :) Jestem ciekawa czy na forum jest ktoś z Krakowa lub okolic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997997 przez Gosia 2712
Elusia Szczerze mowiac to jest mi obojetne czy bedzie chlopczyk, czy dziewczynka, ale z drugiej strony mialam juz dwie coreczki i nie skonczylo sie to dobrze, wiec nawet dobrze ze teraz jest synus i moze teraz bedzie wszystko ok... :) Co do tych nosidelek to ja sie kompletnie na tym nie znam bo nigdy jakos nie orientowalam sie w temacie, tylko wiem ze takie cos istnieje :) Ale dobrze wiedziec ze takie sa :)

Agulka witaj i rozgosc sie :) napisz cos wiecej o sobie ? ktora to ciaza itp?

Asienko w kazdej ciazy kwas foliowy bralam do 3 miesiaca a pozniej tylko witaminy :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997999 przez Elusia
Gosia to w takim razie oby lekarz się nie mylił i był teraz chłopiec :) na pewno będzie tym razem dobrze:* a brzusio śliczny :) ciekawe jak będziemy wyglądać za parę miesięcy :D
Agulka ja niestety nie z okolic Krakowa, ale super, że dołączyłaś:) czekamy na relację co u Ciebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998037 przez asienka87
Gosia ciesze sie, ze u Ciebie tez wszystko dobrze :) o widzisz, byc moze kolejny chłopak nam sie na forum szykuje ;) az jestem ciekawa , co mi lekarz w czwartek powie :whistle: no, brzusio delikatnie juz u Ciebie tez widac :) slicznie ;)

Elusia no widzisz, to ja ten zapas kwasu chyba siostrze dam, bo wczoraj na tescie ujrzała 2 piekne kreseczki :woohoo:
ja tez w pierwszej ciazy ciagle miałam zapalenie pecherza :S brałam duomax, czy jakos tak...

Agulka witaj :) ja jestem z
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
wiec to takie troszke dalsze okolice Krakowa ;) na kiedy masz dokładnie termin? znasz juz płec ?
dołaczam sie do pytan Gosi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998044 przez Gosia 2712
Elusia no oby sie nie mylil :) tez mam taka nadzieje :) a co do brzucha to nawet nie chce wiedziec jak on bedzie wygladal za kilka tygodni hehe :whistle: :P w poprzedniej ciazy mialam taki jak teraz dopiero w 20tyg... :P

Asienka to gratulacje dla siostry :) moze w czwartek tez juz plec zobaczy? chyba ze dziewczynka to troche pozniej raczej... ja z corkami to dopiero ok 20tyg wiedzialam plec...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998054 przez Ania01
Czesc dziewczyny.. ;) .ja również jestem w ciazy a planowany termin porodu to ostatni luty..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998056 przez asienka87
Witam :) w koncu sie w nocy troche ochlodzilo.. syn bez pobudek dospal do 5 , zjadl mleko i sie rozbudzil : P, wyszedl z lozeczka, przyszedl do mnie i go teraz usypiam :) niestety ja z 4 razy wstawalam do wc :( mam nadzieje ze to w koncu minie :(

Gosia dziekujemy za gratulacje :)
Tez jestem ciekawa co mi jutro lekarz powie :) ej, ja tez w poprzedniej ciazy jeszcze brzucha nie mialam : P az sie boje co bedzie na koniec ciazy : P

Ania super ze dolaczylas :) skad jestes? Jak sie czujesz ? Ktory to tydzien? Pierwsza ciaza? Napisz nam cos wiecej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl